به صرفه ترین بسته های اینترنتی 3 اپراتور همراه
۱۶۵۴۳۰
۱۱ دی ۱۳۹۳ - ۰۹:۵۸
۱۹۷۸۹
افرادی در برخی از رسانه ها و شبکه های اجتماعی سعی دارند با انتشار گزارش، خبر و جداول تعرفه ای ساختگی، اینگونه القا کنند که همراه اول نیز در حال افزایش تعرفه بسته های اینترنت همراه خود است. این گزارش ها و جداول ساختگی، به هیوجه مورد تایید همراه اول نیست.

مجله اینترنتی برترین ها
روزنامه هفت صبح: همراه اول شایعه های دیروز درباره احتمال افزایش قیمت بسته های اینترنتی خود را تکذیب کرد. آنها در اطلاعیه خود می نویسند: «افرادی در برخی از رسانه ها و شبکه های اجتماعی سعی دارند با انتشار گزارش، خبر و جداول تعرفه ای ساختگی، اینگونه القا کنند که همراه اول نیز در حال افزایش تعرفه بسته های اینترنت همراه خود است. این گزارش ها و جداول ساختگی، به هیوجه مورد تایید همراه اول نیست.»

به این ترتیب اگر همین حالا بخواهید برای سیمکارت خود بسته یک روزه، یک هفته ای و یک ماهه بخرید باید همان قیمت های اول دی را بررسی کنید. اگر مبنا را بر مقایسه بگذاریم، به صرفه ترین انتخاب موجود بسته دو نیم گیگابایتی همراه اول با قیمت 10 هزار تومان است. مشترکان ایرانسل هم که هنوز از افزایش قیمت های این اپراتور دلخورند، می توانند به سراغ خرید بسته یک گیگابایتی بروند.

1- رایتل؛ 12 هزار و 500 تومان برای یک و نیم گیگابایت


اولین بسته شامل 200 مگابایت حجم در مدت زمان هفت روز است که سه هزار تومان قیمت دارد. بسته دوم این اپراتور یک و نیم گیگابایت ظرفیت دارد و اعتبار آن به 30 روز می رسد. مشترکان رایتل برای خرید این بسته باید 12 هزار و 500 تومان پرداخت کنند. بسته سوم رایتل با حجم سه گیگابایت عرضه شده است.

به صرفه ترین بسته های اینترنتی 3 اپراتور همراه

این بسته 19 هزار و 900 تومان فروخته می شود. در صورتی که هر کدام از این بسته ها را خریداری کنید و در طول مدت استفاده، متوجه شوید حجم تان تمام شده است، می توانید یک بسته حجمی یک گیگابایتی به قیمت 10 هزار تومان بخرید و از آن برای مدت 30 روز استفاده کنید. آنهایی که به حجم بیشتری نیاز دارند، می توانند بسته حجمی پنج گیگابایتی را برای مدت 30 روز انتخاب کنند و برای آن 45 هزار تومان بپردازند.

2- ایرانسل؛ 13 هزار تومان برای یک گیگابایت

ایرانسل بسته های زیادی را عرضه می کند که بیشتر آنها به دلیل محدودیت استفاده در ساعات شبانه روز یا محدودیت غیرمنطقی حجم، جذاب به نظر نمی رسند. مثلا بسته یک گیگابایتی یکروزه یا بسته 24 گیگابایتی یکماهه که فقط از دو بامداد تا هشت صبح کار می کنند، چه جذابیتی برای کاربر موبایل خواهد داشت؟

به صرفه ترین بسته های اینترنتی 3 اپراتور همراه

اگر یک بسته یکروزه ای بخواهید که حداقل کارتان راه بیفتد باید دو هزار تومان صرف خرید بسته 150 مگابایتی کنید. ایرانسل همچنین بسته 600 مگابایتی خود را با مهلت استفاده هفت روزه به قیمت هشت هزار تومان می فروشد.

اگر از طرفدارانبسته های یکماهه باشید یا سیمکارت ایرانسل سه انتخاب منطقی خواهید داشت. اولی یک گیگابایت حجم دارد و 13 هزار تومان فروخته می شود. دومین بسته شامل 1.2 گیگابایت و قیمت 16 هزار تومان است و سومین بسته با قیمت 20 هزار تومان، دو گیگابایت حجم در اختیارتان قرار می دهد.

3- همراه اول؛ 10 هزار تومان برای دو و نیم گیگابایت

جستجو در میان تعرفه های همراه اول نسبت به بقیه اپراتورها ساده تر است. بسته یکروزه، بسته یک هفته ای و بسته یکماهه منوی مختصری را تشکیل می دهند. ارزان ترین بسته 100 مگابایت هزینه دارد و 100 مگابایت حجم در اختیارتان می گذارد. این بسته بیشتر برای افرادی مناسب است که در یک موقعیت خاص نیاز فوری به اینترنت دارند و حاضرند برایش هزار تومان خرج کنند.

به صرفه ترین بسته های اینترنتی 3 اپراتور همراه

بسته یک هفته ای همراه اول 300 مگابایت حجم دارد و سه هزار تومان فروخته می شود. مهمترین بسته که احتمالا از همه بیشتر طرفدار خواهد داشت، با حجم دو نیم گیگابایت عرضه می شود و بهای آن 10 هزار تومان است.
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
00:01 - 1393/10/12
همه اين بسته ها كه گفتي بدرد نخورند
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج