طلایی ترین سال برای ایران
۱۶۶۲۹۴
۱۴ دی ۱۳۹۳ - ۰۸:۱۷
۸۱۸۲
یک روزنامه فرامنطقه‌ای در تحلیلی با اشاره به افزایش نفوذ ایران در کشورهای منطقه تاکید کرد که سال 2015 سالی طلایی ایران خواهد بود.
خبرگزاری فارس: روزنامه الحیات در مطلبی با اشاره به افزایش قدرت ایران در سطح منطقه تاکید کرد که سال جدید میلادی سال طلایی ایران برای صدور انقلابش خواهد بود.

این مطلب با اشاره به افزایش نفوذ ایران در منطقه مدعی شد که ایران در حال صادر کردن انقلاب اسلامی به کشورهای عربی منطقه است.

الحیات که توسط شاهزاده‌های سعودی اداره می‌شود در ادامه با اذعان به اینکه انقلاب اسلامی ایران قلب میلیون‌ها نفر از مردم را در کشورهای عربی مجذوب کرد، تاکید کرد که انقلاب اسلامی با شعار مقابله با حکومت سلطنتی و آمریکا وارد عمل شد.

این روزنامه در ادامه با بیان اینکه اکنون شرایط کشورهای عربی در مقابل ایران در پائین‌ترین سطح قرار گرفته تصریح می‌کند که باید کشورهای عربی نشستی فوری برای اقدامی متحد علیه دخالت‌های ایران برگزار کنند.

نویسنده عربستانی این مطلب در بخش دیگری از یادداشت خود با اشاره به اینکه تمدید مذاکرات موفقیتی برای ایران است، تاکید کرد که کشورهای 5+1 باید در توافق با تهران تامل بیشتری کنند و به نتایج آن بیشتر بیاندیشند.

الحیات در ادامه توافق احتمالی میان ایران و 5+1 را شکل دهنده آینده روابط ایران با کشورهای عربی منطقه دانست و چنین نتیجه گیری کرد که ایران روابط خود با کشورهای عربی را باید بهبود ببخشد و از مسیر گذشته خود فاصله بگیرد.
برچسب ها:
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
11:32 - 1393/10/14
ما که از خدامونه روابط با این کشورها بهبود پیدا کند ولی یه کدخدا از ما و یه کدخدا از اونا
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج