نانوایی ارزان فروش در ورامین پلمپ شد!
۱۶۷۲۹۳
۱۶ دی ۱۳۹۳ - ۲۲:۱۰
۱۷۸۸۹
یک واحد خبازی نان بربری در ورامین به دلیل ارزان فروشی و عرضه نان با قیمتی کمتر از نرخ مصوب، پلمب شد.
ایرنا: یک واحد خبازی نان بربری در ورامین به دلیل ارزان فروشی و عرضه نان با قیمتی کمتر از نرخ مصوب، پلمب شد.

این نانوایی در منطقه خیرآباد شهرستان ورامین به دلیل فروختن نان با قیمتی کمتر از نرخ مصوب، توسط کارگروه آرد و نان ورامین پلمب و از ادامه کار آن جلوگیری شد.

از زمان افزایش قیمت نان در سطح شهرستان ورامین، کیفیت پخت نان و نیز رعایت قیمت مصوب مورد تأکید کارگروه آرد و نان شهرستان بوده و برهمین اساس نظارت مستمری نیز بر فعالیت واحدهای نانوایی اعمال می شود.

این واحد نانوایی، نان بربری را 100 تومان ارزان تر از قیمت مصوب می فروخت و روزهای پنجشنبه نیز نان را بصورت رایگان و صلواتی به مردم عرضه می کرد.

با شکایت عده ای از واحدهای خبازی شهرستان، کارگروه آرد و نان ورامین نسبت به پلمب این واحد نانوایی اقدام کرد.

این در حالی است که بسیاری از مردم شهرستان ورامین از کیفیت نان های عرضه شده در سطح شهرستان گلایه داشته و کم فروشی و گران فروشی نان را مهمترین مشکل این روزهای واحدهای نانوایی سطح شهرستان می دانند.

'حسین میرزایی' رییس اداره صنعت ، معدن و تجارت شهرستان ورامین رعایت نرخ مصوب از سوی تمامی واحدهای نانوایی را الزامی قانونی دانست و در خصوص پلمب این واحد نانوایی به خبرنگار ایرنا گفت: رعایت قانون باعث ایجاد نظم در جامعه می شود و اگر قرار باشد هر کس به واسطه برداشت خود نسبت به برخورد با قانون اقدام کند نمی توان بازار مصرف را کنترل کرد.

وی بیان داشت : واحدهای نانوایی ملزم به رعایت قیمت ارائه شده هستند و نمی توانند گران تر یا ارزان تر از نرخ مصوب نان را عرضه نمایند زیرا این امر باعث ایجاد تنش در بازار مصرف می شود.
برچسب ها:
انتشار یافته: 12
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
22:32 - 1393/10/16
توی دادگاه، با استناد به قوانین دنیوی، میگین به جرم ارزون فروشی پلمپ شد؛ توی دادگاه الهی جواب خدارو چی میخواین بدین؟
نزد خداوند هیچوقت خوبی و خدمت به خلق جرم نیست.
Iran, Islamic Republic of
22:39 - 1393/10/16
من دیگه حرفی برای گفتن ندارم ... اصرار نکنید ... خواهش می کنم ...
Iran, Islamic Republic of
22:39 - 1393/10/16
دیروز سوپر سر کوچمون که خیلی آدم با انصافیه، بعد از خرید، کلی بهم تخفیف داد. یعنی الآن تحت تعقیبه؟!
Iran, Islamic Republic of
23:10 - 1393/10/16
به این میگن نظارت!! کاش واسه گرون فروشی ها هم همینقدر با اقتدار عمل کنند!!!!!
Iran, Islamic Republic of
23:50 - 1393/10/16
از مردان دولت بیشتر از این انتظار نمیره
Iran, Islamic Republic of
01:18 - 1393/10/17
وااااي خيلي خوب بود اين:))))) واقعا جكن اين مسئولا اگه به يه نفر كه تو ايران نيست اينو بگي امكان نداره باور كنن
Iran, Islamic Republic of
08:22 - 1393/10/17
یه بار دیگه پرونده این نانوا رابررسی کنید بابا ارزون فروخته نه گرون سر مردم که کلاه نگذاشته شاید عده ای بودند به نان شبشون محتاج بودند چرا خوبی کردن را از مملکنت جمع می کنید خیلی جاها قیمت بعضی از مواد رو به بیشتر از رو جلدش میی دند به این بهانه که پول خرد ندارند این بیچاره که به مردم محبت می کرد الان نانوا یادگرفتد که بربری بایه نصف بربری دیگه 1000 تومن خوب حساب می کنند که ممکنه کسی راضی نباشه بری اینها روجمع کنید میوه فروشه میوه های خوب روبه سمت مردم می زاره بعد از میوه می خری چون ازسمت خوش می ریزه همش خرابه این کم فروشی این بی انصافیه این مال حرام توزندگی خدا کمکش کنه
Iran, Islamic Republic of
08:48 - 1393/10/17
از وقتی که نان گران شد نانوایی ها هم کیفیت را پائین آورده اند و هم قیمتها را با شگردهای مختلف بالاتر از نرخ مصوب برده اند ولی هیچکس نیست بهشون بگه بالای چشمت ابروست حالا اینها کاسه داعتر از آش شدن و به بهانه ارزان فروشی واحد را پلمپ کرده اند !!!!!!!!!
Iran, Islamic Republic of
13:23 - 1393/10/17
فک کنم مسئولینی که دستور دادن اشتباهی عمل کردند حتما می خواستند ازش تقدیر کنند و نانوایی سر کوچه که گرون فروش و بی کیفیت بوده را پلمل کنند
مثل مدرسه دبستانی که قرار بوده تو روستا 2000 نفری داوران ساخته بشه(شهرستان رفسنجان) اشتباهی رفتن تو روستای آوران 200 نفری ساختند بعدش فرماندار اومده بوده افتتاح کنه دیدن جا تره ولی بچه نیس مدرسه ای با امکانات زیاد و هزینه گزاف درش و بستند و رفتند بعدش اشتباه تایپی مقصر دونستند
Iran, Islamic Republic of
19:11 - 1393/10/17
واقعا این انصاف نیست بخدا.بنده خدا به هر دلیلی خواسته ارزون بده/اونوقت بیان پلمپش کنن/من خودم کاسبم قیمت رو از نرخ مصوبش میخوام کمتر بدم/فک نکنم به کسی ربط داشته باشه/حس رقابت کجا رفت پس؟؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
22:03 - 1393/10/19
بازرس محترم درهیچ قانونی ارزان فروشی جرم نیست .لااقل به ان بیچاره تذکرمیدادی که ارزان نفروشد.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج