حکم اعدام جاسوس آمریکا در ایران + عکس
۱۶۸۵۵
۱۹ دی ۱۳۹۰ - ۱۰:۵۵
۱۲۱۸۶
حکم بدوی دادگاه امیر میرزائی حکمتی جاسوس بازداشت شده آمریکا در ایران از سوی شعبه 15 دادگاه انقلاب اسلامی صادر شد.
امیر میرزایی حکمتی جاسوس دستگیر شده آمریکا در ایران در حکمی که از سوی شعبه 15 دادگاه انقلاب صادر شد به اتهام همکاری با کشور متخاصم و جاسوسی مفسد فی الارض شناخته و به اعدام محکوم شد.
 
حکم بدوی دادگاه امیر میرزائی حکمتی جاسوس بازداشت شده آمریکا در ایران از سوی شعبه 15 دادگاه انقلاب اسلامی صادر شد.بر اساس حکم صادره از سوی قاضی صلواتی رئیس شعبه 15 دادگاه انقلاب ، امیر میرزایی حکمتی به جرم همکاری با دولت متخاصم و عضویت در سازمان جاسوسی آمریکا (CIA) و همچنین تلاش برای متهم سازی ایران در تروریسم، محارب و مفسد فی الارض شناخته و به اعدام محکوم شد.

گفتنی است حکمتی از ماه می ۲۰۰۹ میلادی توسط سازمان جاسوسی آمریکا CIA استخدام شده و مأموریت‌هایی را برای جاسوسی در ایران داشته است. وی همچنین سابقه عضویت در ارتش آمریکا را نیز در کارنامه خود دارد.

این جاسوس دستگاه اطلاعاتی آمریکا پیش از اعزام به ایران در پادگان بگرام افغانستان حاضر شده و به اطلاعات محرمانه نیز دست پیدا می کند تا با حضور در کشور و برقراری رابطه با وزارت اطلاعات جمهوری دستگاه های امنیتی ایران را گمراه کند که با هوشمندی سربازان گمنام امام زمان این فرد دستگیر و تحویل مراجع قضایی شد.

گفتنی است حکمتی در جلسه دادگاه خود که به ریاست قاضی صلواتی و در شعبه 15 دادگاه انقلاب تشکیل شده بود، اتهامات وارده را قبول کرده بود.


منبع: فارس

باز نشر: مجله اینترنتی Bartarinha.ir

برترین مجله اینترنتی ایران


انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
23:59 - 1390/11/08
salam khaste nabashid ono bayad teke teke konan ta ebrati bashe bara doshmanane iran zamin
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج