شغل عجیب «تست غذای سگ»! +عکس
۱۶۹۴۵۲
۲۴ دی ۱۳۹۳ - ۱۷:۰۴
۱۸۲۶۲
افرادی که حیوان خانگی دارند، خیلی برایشان عجیب نیست تا غذای حیوان خود را مزه مزه کنند. اما اینکه با خوردن غذای حیوانات خانگی امرار معاش کنید، کمی عجیب است. در واقع، زیادی عجیب و تا حدی هم تهوع‌انگیز! اینکه غذایی که قرار است یک سگ بخورد را شما اول بخورید و بچشید، چندان قابل درک نیست زیرا مسلما غذایی که برای حیوان درست شده، با معده انسان سازگاری چندانی نباید داشته باشد.
 
 
 
 
  برترین ها: افرادی که حیوان خانگی دارند، خیلی برایشان عجیب نیست تا غذای حیوان خود را مزه مزه کنند. اما اینکه با خوردن غذای حیوانات خانگی امرار معاش کنید، کمی عجیب است. در واقع، زیادی عجیب و تا حدی هم تهوع‌انگیز! اینکه غذایی که قرار است یک سگ بخورد را شما اول بخورید و بچشید، چندان قابل درک نیست زیرا مسلما غذایی که برای حیوان درست شده، با معده انسان سازگاری چندانی نباید داشته باشد.

تست غذای سگ

با همه این توصیفات، باید بدانید که تست غذای سگ ها یک کار واقعی است و در خارج از ایران، هستند افرادی که برای این کار خود حقوق خوبی دریافت می کنند. افرادی که تازه این کار را آغاز می کنند، سالانه 30 هزار دلار برای چنین تستی دریافت می کنند. هنگامی هم که در این کار حرفه ای شدند، این میزان به 75 هزار دلار در سال افزایش پیدا می کند.

تست غذای سگ

کار این افراد این است که کیفیت غذا را آزمایش کنند تا صددرصد بر اساس استاندارهای موجود تهیه شده باشد. آنها، درب قوطی غذا را باز می کنند، آن را می بویند و سپس مزه می کنند تا از سالم و تازه بودن آن مطمئن شوند. بعلاوه، در مورد مزه کنسرو هم نظر می دهند که آیا سگ/گربه طعم آن را می پسندد یا خیر.
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
20:20 - 1393/10/24
متاسفم برای این انسان ها...

ما خیر سرمون اشرف مخلوقاتیم
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج