عنایتی: بضاعت فوتبال ما همین است
۱۷۱۶۰۸
۰۱ بهمن ۱۳۹۳ - ۱۶:۳۴
۱۰۲۰۷
با وجود اينکه تيم‌ملي در سه بازي اخير خود در جام‌ملت‌هاي آسيا 3 پيروزي به دست آورده و با اقتدار به مرحله يک چهارم نهايي صعود کرده، با اين حال شکل بازي اين تيم مورد پسند کارشناسان فوتبال بود.
ورزش سه: رضا عنایتی کاپیتان استقلال ادعا می‌ کند که فوتبال ایران دیگر ستاره های سابق را ندارد و به همین دلیل مجبور است با سبک فیزیکی و دفاعی بازی کند.

بازی با عراق آسان نیست

خیلی ها می‌ گویند که بازی با عراق برای ما یک بازی آسان است اما من اصلا این موضوع را قبول ندارم. صددرصد عراق یک تیم خوب بوده که توانسته از گروه اش بالا بیاید. در فوتبال دیگر چیزی به نام بازی آسان وجود ندارد و بچه ها باید با تمام توان در این بازی به میدان بروند.

عراقی ها با همه وجود بازی می‌کنند

تیم‌ملی عراق روی کاغذ از ما ضعیف تر است و به همین دلیل آنها با تمام توان برابر ما بازی خواهند کرد. مطمئن باشید آنها دو برابر توانشان تلاش می‌کنند تا بتوانند بهترین نتیجه را بگیرند و مثل سال 2007 تاریخ ساز شوند.

کی‌روش نتیجه بگیرد همه شکل بازی تیم‌ملی را یادشان می‌ رود

من هم انتقادهایی که به تیم‌ملی می‌ شود را شنیده ام ولی فکر می‌ کنم کی‌روش خوب نتیجه گرفته است و وقتی که بازی هایت همراه با برد است، جواب منتقدها را می‌ دهی. بی تردید تیم‌ملی با این سبک نتیجه های خوبی گرفته است و اگر قهرمان آسیا بشود، همه فوتبال و شکل بازی تیم‌ملی را یادشان می‌ رود.

فوتبال ایران تهی از بازیکنان فانتزی است

فوتبال ایران از ستاره هایی که بتوانند فوتبال را زیبا بازی کنند خالی شده است. دیگر خداداد عزیزی یا علی کریمی در تیم ها نیستند که بتوانند تیم حریف را به هم بریزند. این یکی از دلایلی است که من فکر می‌ کنم بازی های تیم‌ملی دیگر زیبا نمی‌ شوند.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج