فابرگاس از شباهت گوآردیولا و مورینیو گفت
۱۷۳۲۵۶
۰۷ بهمن ۱۳۹۳ - ۱۰:۲۰
۶۱۸۸ 
هافبک اسپانیایی چلسی بر این باور است که پپ گوآردیولا و ژوزه مورینیو شباهت های زیادی با هم دارند.
خبرگزاری ایسنا: سسک فابرگاس تابستان گذشته از بارسلونا راهی چلسی شد و اکنون زیر نظر ژوزه مورینیو کار می کند. او که در زمان حضور در بارسلونا برای تیم جوزپه گوآردیولا کار کرده است، تاکید کرد این دو مربی، بیش از آن چه مردم فکر می کنند به هم شبیه هستند.

فابرگاس در این باره به نشریه ال پائیس گفت: فکر نمی کنم آنها باهم تفاوت داشته باشند بلکه فکر می کنم شباهت های زیادی به هم دارند و مهم ترین شباهت آنها این است که هر دو دوست دارند همیشه پیروز باشند. هر دو از شکست متنفر هستند. شباهت آنها فراتر از تصور مردم است. مورینیو از ما می خواهد بازی های جذابی را به نمایش بگذاریم. چلسی در این فصل تیمی نیست که بخواهد عقب بنشیند. برنامه ما در این فصل این بود که روی دروازه حریفان حمله کنیم و توپ را در اختیار داشته باشیم. هم مورینیو و هم گوآردیولا دوست دارند همیشه پیروز باشند و تیم هایشان فوتبال جذابی را ارائه کنند. البته متدی که آنها در تیم هایشان به کار می گیرند دقیقا شبیه به هم نیست. آنها راه های متفاوتی برای رسیدن به اهدافشان دارند.

فابرگاس در دورانی بازیکن بارسلونا بود که این تیم رقابت سختی با رئال مادرید داشت که هدایتش به عهده مورینیو بود. او در سال 2012 اعلام کرده بود هیچ گاه نمی تواند تصور کند روزی زیر نظر مورینیو بازی کند. ملی پوش اسپانیا در مورد آن اظهار نظرش هم گفت: این مربوط به سه سال پیش است. آن موقع انتظار نداشتم با مورینیو کار کنم اما حضور من در چلسی نشان می دهد که شما در زندگی نمی توانید هیچ چیز را پیش بینی کنید و بیش از آن، فوتبال غیر قابل پیش بینی است. ما در بارسلونا دشمنی زیادی با مورینیو داشتیم. هیچ گاه با هیچ کسی به آن سطح از دشمنی نرسیده بودم اما اگر به قبل نگاه کنید می بینید که او اختلاف نظرهایی هم با جان تری داشته است. چلسی همیشه تیمی بوده که دوست داشتم آن را شکست دهم.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج