انفجار توالت برای کشتن سوسک! +عکس
۱۷۵۱۶۷
۱۳ بهمن ۱۳۹۳ - ۱۴:۵۲
۱۴۰۲۵
چندی پیش خانمی هنگام تمیز کردن سرویس‌های بهداشتی شرکتی در تایوان با یک سوسک بزرگ مواجه شد. او سوسک را کشت و سپس آن را درون دستمال کاغذی گذاشت، اما...
باشگاه خبرنگاران: چندی پیش خانمی هنگام تمیز کردن سرویس‌های بهداشتی شرکتی در تایوان با یک سوسک بزرگ مواجه شد. او سوسک را کشت و سپس آن را درون دستمال کاغذی گذاشت، اما...

 سوسک‌ها موجودات جان‌سختی هستند و به این راحتی‌ها از بین نمی‌روند، حتی تحقیقات نشان داده است که این سوسک‌های موذی و ترسناک می‌توانند از انفجارهای اتمی هم جان سالم به در ببرند.

نکته دیگری که در مورد سوسک‌ها همیشه جالب توجه بوده، چندش شدن افراد از این موجود و گاهی ترس از آن است. آن‌ها سعی می‌کنند به هر نحوی اطمینان کامل پیدا کنند که سوسک کامل مرده باشد؛ حتی اگه به قیت منفجر کردن دستشویی باشد!

چندی پیش خانمی برای تمیز کردن سرویس‌های بهداشتی به شرکتی در تایوان رفت و در حین کار با یک سوسک بزرگ مواجه شد. این خانم در کمال خونسردی سوسک را کشت و سپس آن را درون دستمال کاغذی گذاشت.

او برای اطمینان از کشته شدن سوسک، دستمال کاغذی را آتش زد و به درون دستشویی انداخت اما یادش رفته بود که آن را شسته است و هنوز مقداری ماده شوینده درونش وجود دارد. آتش با مواد شوینده برخورد کرد و همین باعث انفجار یک دستشویی بطور کامل شد.

در این حادثه کسی آسیب جسمی ندید، به غیر از سوسکی که دیگر نمی‌تواند به زندگی بازگردد. البته این خانم باید هزینه تعمیر دستشویی و انفجاری را که ایجاد کرده است، بپردازد.

منفجرکردن توالت برای کشتن سوسک+عکس
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
15:08 - 1393/11/13
سوسكه هم گفته ميگ ميگ و فرار كرده!
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج