هفت برنامه اندرویدی برای پیدا کردن گوشی گم یا سرقت شده
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
مجتمع فنی تهران_Fموبایل
کلینیک فرشته_موبایلf
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
اپیلاسیون نانا 1
کلاسینو_1
ریزخور_1
سفیر بار ساقدوش_1
لاله زار مال_1
اپیلاسیون نانا 3
لاله زار مال_3
سفیر بار ساقدوش_3
کلاسینو_3
ریزخور_3
سفیر بار ساقدوش_4
اپیلاسیون نانا 4
لاله زار مال_4
کلاسینو_4
ریزخور_4
سفیر بار ساقدوش_2
لاله زار مال_2
کلاسینو_2
اپیلاسیون نانا 2
ریزخور_2
مجتمع فنی تهران_F
کلینیک فرشته_f
۱۸۱۸۰۱
۱۲ اسفند ۱۳۹۳ - ۰۹:۵۷
۱۹۴۰۵
یکی از مزیت ها عمده این برنامه، ساخت و پشتیبانی آن توسط گوگل است. با استفاده از این برنامه می توانید محل گوشی خود را دقیقا روی نقشه پیدا کنید، گوشی خود را از راه دور قفل کرده یا تمامی اطلاعات آن را پاک کنید و با داشتن تنها یک حساب کاربری گوگل چند گوشی و تبلت را مدیریت کنید.

مجله اینترنتی برترین ها

هفته نامه عصر ارتباط:

Android Device Manager


یکی از مزیت ها عمده این برنامه، ساخت و پشتیبانی آن توسط گوگل است. با استفاده از این برنامه می توانید محل گوشی خود را دقیقا روی نقشه پیدا کنید، گوشی خود را از راه دور قفل کرده یا تمامی اطلاعات آن را پاک کنید و با داشتن تنها یک حساب کاربری گوگل چند گوشی و تبلت را مدیریت کنید. اگر به دنبال یک برنامه ضدسرقت خوب بدون قابلیت های اضافی و کم کاربرد هستید، این برنامه را به شما پیشنهاد می کنیم.

هفت برنامه اندرویدی برای پیدا کردن گوشی گم یا سرقت شده

Anti Theft Alarm

این برنامه بنا را بیشتر بر پیشگیری گذاشته تا درمان. شما با Anti Theft Alarm می توانید از وقوع سرقت جلوگیری کنید، به این ترتیب که آژیری را برای گوشی خود فعال می کنید که هروقت گوشی تان تکان خورد به صدا در بیاید. این برنامه برای مواقعی که در جمعه هستید و مثلا گوشی خود را برای شارژ در جایی رها می کنید کاربرد زیادی دارد. فارغ از قابلیت ضد سرقت آن، برای مواقعی که نمی خواهید کسی به گوشی تان دست بزند باز هم می توانید از آن استفاده کنید؛ چون برای برنامه فرقی نمی کند که چه کسی به گوشی دست می زند، به محض تکان خوردن گوشی، آژیر به صدا در می آید.

البته آژیرهای برنامه فقط محدود به تکان خوردن نیستند، یعنی تنها شرط به صدا درآمدن آژیر، تکان خوردن گوشی نیست. شما می توانید به میل خود این آژیر را برای موارد دیگری هم چون قطع اتصال شارژر گوشی از پریز برق نیز فعال کنید. درضمن برنامه می تواند گوشی یا تبلت شما را با یک قفل ترسیمی یا قفل پین کدی قفل کند.

هفت برنامه اندرویدی برای پیدا کردن گوشی گم یا سرقت شده

Avast! Anti Theft

برخی از شرکت های سازنده آنتی ویروس همچون آواست، تصمیم گرفته اند قابلیت ضدسرقت آنتی ویروس خود را به صورت یک برنامه جداگانه نیز ارائه دهند.

Avast! Anti Theft درواقع قابلیت ضدسرقت آنتی ویروس آواست است که به صورت یک برنامه جداگانه ارایه شده است. با استفاده از این برنامه می توانید از قابلیت های ضدسرقت آنتی ویروس آواست همچون موقعیت یابی گوشی، به صد درآوردن آژیر، قفل کردن گوشی و پاک کردن اطلاعات آن از راه دور استفاده کنید. همچنین برنامه، قابلیت مخفی کردن خود در فهرست برنامه ها و اعلان دهی در صورت تعویض سیم کارت گوشی را نیز داراست. در صورت استفاده از نسخه ممتاز برنامه می توانید از قابلیت های ویژه آن نیز برخوردار شوید.

هفت برنامه اندرویدی برای پیدا کردن گوشی گم یا سرقت شده

Cerberus

یکی از شناخته شده ترین برنامه های ضدسرقت که با انواع و اقسام امکانات خود به شما در یافتن گوشی یا تبلت گمشده تان کمک کند. شما علاوه بر استفاده از امکانات معمولی همچون موقعیت یابی گوشی روی نقشه، قفل کردن گوشی یا پاک کردن اطلاعات موجود در آن از راه دور و مخفی کردن برنامه از کشوی برنامه ها، می توانید از فهرست تماس های گرفته شده با گوشی تان بعد از گم شدنش نیز اطلاع پیدا کنید. به محض اینکه شما به صورت آنلاین شروع به جست و جو برای یافتن گوشی خود می کنید، برنامه نیز به صورت خودکار جی پی اس گوشی تان را فعال می کند تا این کار به راحتی صورت گیرد.

هفت برنامه اندرویدی برای پیدا کردن گوشی گم یا سرقت شده

Find My Phone Android Wear

اگر شما هم از ساعت های هوشمند اندرویدی استفاده می کنید می توانید این برنامه را در ساعت خود نصب کرده و از آن برای پیدا کردن گوشی گم یا سرقت شده تان استفاده کنید. از آنجایی که این برنامه عملا با 2 دستگاه (گوشی و ساعت هوشمند) کار می کند، طرز کار آن با برنامه های دیگر اندکی متفاوت است؛ به این شکل که اگر فاصله گوشی شما تا ساعت هوشمندتان از حد خاصی تجاوز کند، ساعت با اعلانات خود شما را به سرعت از این موضوع مطلع خواهدکرد. از جمله قابلیت های برنامه می توان به درآوردن صدای زنگ گوشی از راه دور با استفاده از ساعت اشاره کرد. اگر نسخه پولی برنامه را خریداری کنید می توانید حتی چراغ LED گوشی را نیز با استفاده از ساعت هوشمندتان از راه دور خاموش و روشن کنید.

هفت برنامه اندرویدی برای پیدا کردن گوشی گم یا سرقت شده

Prey Anti Theft

برنامه خوبی که تا چند سال پیش جزو بهترین برنامه ها در حوزه خود بود؛ هرچند این برنامه تا حدودی افت داشته ولی هنوز هم جزو برنامه های خوب برای پیدا کردن گوشی گم یا سرقت شده است. برنامه از قابلیت های استانداردی همچونه موقعیت یابی گوشی، قفل کردن گوشی از راه دور و وادار کردن گوشی به آژیر کشیدن برخوردار است. همچنین شمامی توانید از یکی از منوهای برنامه، مانع حذف شدن (آناینستال) غیرمجاز آن شوید. در صورت خرید نسخه پولی نیز می توانید تعداد نامحدودی گوشی را از راه دورمدیریت کنید و همچنین به ارسال گزارش های رمزگذاری شده (انکریپت شده) اقدام کنید.

هفت برنامه اندرویدی برای پیدا کردن گوشی گم یا سرقت شده

Seek Droid: Find My Phone

یکی از بهترین برنامه ها برای پیدا کردن گوشی گمشده یا سرقت شده خود که امکانات مختلفی را به صورت کاملا رایگان در اختیار شما می گذارد. از جمله این امکانات می توان به موقعیت یابی گوشی، قفل کردن یا پاک کردن تمامی اطلاعات گوشی از راه دور، موقعیت یابی گوشی از طریق پیامک و دریافت تماس های گرفته شده با گوشی بعد از گم یا سرقت شدن آن اشاره کرد. البته نسخه پولی این برنامه نیز ارایه شده که دارای 2 قابلیت اضافی است؛ یکی مدیریت چند گوشی از راه دور و دیگری قابلیت «موقعیت یابی قدم به قدم» که می تواند قدم به قدم شما را در رسیدن به گوشی تان راهنمایی کند.

هفت برنامه اندرویدی برای پیدا کردن گوشی گم یا سرقت شده
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
سوییچ ایران_1
شیرآلات زمانی_1
عارفی_1
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_1
دکتر نائبی_1
ادیب_1
خرید باکس 1
دکتر نائبی_3
عارفی_3
شیرآلات زمانی_3
ادیب_3
سوییچ ایران_3
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_3
خرید باکس 3
دکتر نائبی_4
سوییچ ایران_4
عارفی_4
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_4
ادیب_4
خرید باکس 4
شیرآلات زمانی_4
عارفی_2
دکتر نائبی_2
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_2
خرید باکس 2
ادیب_2
سوییچ ایران_2
شیرآلات زمانی_2
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
شاخه نبات_ فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
کالازم_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
اورانوس_فوترموبایل2
قالیشویی بانو_فوترموبایل
تنورستان_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
انجمن پرستاری ایران_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر
شفا_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
رستوران باغ بهشت _فوتر
شاخه نبات_ فوتر
انجمن پرستاری ایران_فوتر
کالازم_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
تدبیرکالا_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
فنی آتل_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
آیلین_تزریق چربی
رستوران پارسیان_فوتر
اورانوس_فوتر2
تنورستان_فوتر
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر