دعوای سرکاری فتح الله زاده و قلعه نویی
۱۸۳۸۸۱
۱۲ اسفند ۱۳۹۳ - ۰۰:۰۹
۸۱۹۵
بعد از چند ساعت مصاحبه ؛ قلعه نویی و فتح الله زاده با هم قرار پخت آلبالو پلو گذاشتند.
خبرآنلاین: فتح الله زاده و قلعه نویی از صبح دوشنبه ، یک روز توفانی را آغاز کردند. قلعه نویی که سحر خیز است ، همان اول صبح در گفت و گو با رادیو ورزش تاکید کرد مدیر پیشین تیم و جباری به توافق نرسیدند و این اتفاق  سبب شد تا جباری از استقلال برود. او درباره جدایی پژمان منتظری هم ابراز بیاطلاعی کرده بود و گفته بود جدایی این دو بازیکن در نتیجه ناکام سال قبل استقلال موثر بوده است.

قلعه نویی قبلا هم در طول لیگ امسال چند بار از آنهایی گفته بود که در دفتر کارشان جلساتی می گذارند و دل شان با استقلال نیست. آن دفعه هم فتح الله زاده دلگیر شده بود. او همان زمان هم در گفت و گویی از مربی استقلال گلایه کرده بود اما این بار وقتی از خواب بیدار شد و مصاحبه قلعه نویی را شنید دیگر نتوانست خودش را نگه دارد . فتح الله زاده از ساعت 9 صبح تا ساعت 15 با تسنیم ، مهر ، فارس و ایسنا گفت و گو کرد.مصاحبه هایی که در آنها قلعه نویی را در جدایی بازیکنانی چون نکونام و مجیدی مقصر دانسته بود. او گفته بود استقلال فصل قبل با 7 ملی پوش میان 4 مدعی پنجم شد و خلاصه حاجی خیلی آتشین از قلعه نویی انتقاد کرده بود.

این اما همه دعوا نبود و یک تماس تلفنی به کلی بازی را عوض کرد. تماس مستقیم میان قلعه نویی و فتح الله زاده. تماسی که با گلایه های تند آغاز شد و به آشتی کنان و قرار نهار مشترک ختم شد. تماسی که روزنامه 90 در صفحه اول سه شنبه اش نوشت:«فتح الله زاده گفته قلعه نویی باعثث جدایی مجیدی شده و قلعه نویی پاسخ داده پس چرا در بیانیه اش از او تشکر کرده بود.» و البته پایان این دعوا جالبتر بود جایی که فتح الله زاده درباره اش گفته است:«قرار شد یک نهار با هم باشیم و آلبالوپلو بپزیم.» این تیتری است که فتح الله زاده برای جلد روز سه شنبه به روزنامه گل داده است!
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج