لوچسکو: بایرن از هر نظر بهتر از ما بود
۱۸۶۷۴۸
۲۱ اسفند ۱۳۹۳ - ۰۸:۳۶
۸۲۶۱ 
سرمربی شاختار دونتسک اوکراین از شکست سنگین برابر بایرن مونیخ بسیار ناراحت است. او اعتراف کرد که شاگردان گواردیولا از هر نظر برتر و شایسته پیروزی در این دیدار حساس بودند.
ایسنا: سرمربی شاختار دونتسک اوکراین از شکست سنگین برابر بایرن مونیخ بسیار ناراحت است. او اعتراف کرد که شاگردان گواردیولا از هر نظر برتر و شایسته پیروزی در این دیدار حساس بودند.

شاختار دونتسک با تساوی که در دیدار رفت برابر بایرن مونیخ به دست آورد بود امید زیادی به شگفتی سازی در یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا داشت اما این تیم در دیدار برگشت که در آلیانس آره نا برگزار شد شکست سنگینی را متحمل شد و با نتیجه 7 بر صفر برابر بایرن آماده تن به شکست داد البته این تیم اوکراینی در همان ابتدا با بدشانسی مواجه شد و یکی از بازیکنان خود را از دست داد.

لوچسکو سرمربی شاختار اعتراف کرد که بایرن شایسته پیروزی در این دیدار بود چرا که از هر نظر بازی بهتری را به نمایش گذاشت. او گفت: کارت قرمزی که در همان ابتدا دریافت کردیم به کلی روند بازی را تغییر داد. در دقایق پایانی هم که دوباره با بدشانسی مواجه شدیم چرا که داریو سرنا آسیب دیده بود و ما هم هر سه تعویض خود را کرده بودیم. می خواهم این پیروزی را به بایرن مونیخ تبریک بگویم.

او ادامه داد: بعد از کارت قرمزی که دریافت کردیم همه برنامه های ما به هم ریخت. بایرن از هر نظر بهتر از ما بود. آنها از لحاظ ذهنی هم برتر بودند و توانستند مزد این برتری خود را بگیرند. ما با صعود به این مرحله هم کار بزرگی انجام دادیم. شاختار در این دیدار حساس تنها با 10 نفر بازی کرد. بازی کردن برابر تیم آماده ای همچون بایرن مونیخ آن هم با یک یار کمتر بسیار سخت است. نمی توانم بیشتر از این چیز دیگری بگویم. باید اعتراف کنم که از این شکست سنگین بسیار ناراحت هستم.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج