تجاوز به نخست وزیر سابق اکراین جنجالی شد
۱۹۱۵۵
۰۳ اسفند ۱۳۹۰ - ۰۹:۵۸
۲۳۲۸۱
او واقعا شکنجه و آزار جنسی شده است. انها چوب زیر بغلش را به جای معالجه از او گرفته اند. مسئولان دیگر به تیموشنکو مسکن نمی دهد و این در حالی است که او ساعتها تحت بازجویی بوده است.
روزگار نو: یک نماینده پارلمان اروپا از آزار جنسی و شکنجه ی تیموشنکو در زندان خبر داد.

زوزانا ریتهوا که حرفه ی اصلی اش، طبابت است، به اکراین سفر کرده تا گزارشی در مورد سلامتی تیموشکنو برای پارلمان اروپا تهیه کند.وی گفت: اکنون ، دیگر نگرانی های خانواده تیموشنکو را جدی می گیرم. او در معرض خطر مواد سمی است. دولت می خواهد که او در مقابل فشارهای انها تسلیم شود.

ریتهوا افزود: او واقعا شکنجه و آزار جنسی شده است. انها چوب زیر بغلش را به جای معالجه از او گرفته اند. مسئولان دیگر به تیموشنکو مسکن نمی دهد و این در حالی است که او ساعتها تحت بازجویی بوده است.

این نماینده پارلمان اروپا تصریح کرد: پرونده ی مربوط به سلامتی وی که مربوط به ماه نوامبر گذشته است نشان می دهد که تیموشنکو باید در ان زمان به دلیل مشکلاتی در ستون فقراتش تحت معالجه قرار می گرفته است، اما او از حقوق ساده ای که همه زندانیان دارند، محروم شده است.

گفتنی است، پارلمان اروپا یک نهاد رسمی قانونگذاری در اروپا است.

پارلمان اروپا بطور مشترک با شورای اروپا به قانونگذاری و اتخاذ تصمیمات در اتحادیه می‌پردازد.

 و به دلیل آنکه نمایندگان آن به طور مستقیم از سوی شهروندان اروپایی انتخاب می‌شوندف سمبل دموکراسی در اتحادیه اروپا به حساب می‌آید. پارلمان اروپا بر کمیسیون اروپا نظارت می‌کند.

 تا جایی که رئیس و اعضاء کمیسیون موظف به اخذ رای اعتماد از پارلمان هستند و پارلمان می‌تواند آنان را بصورت دسته جمعی استیضاح کند.

پارلمان به همراه شورای اروپا مسئولیت تصمیم گیری در مورد بودجه اتحادیه و نظارت بر مصرف آن را دارد. اعضاء پارلمان هر پنج سال یکبار توسط آراء عمومی انتخاب می‌شوند.
    
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج