یک فتوای عجیب درباره مذاکرات هسته‌ای
۱۹۳۱۳۸
۱۹ فروردين ۱۳۹۴ - ۲۰:۱۳
۴۱۵۸۳
یک سایت متعلق به مجموعه آیت‌الله مصباح یزدی در مطلبی عجیب، نوشت که انتقاد صریح نسبت به عملکرد تیم مذاکره‌کننده هسته‌ای کشورمان، به استناد فتاوای صریح مراجع تقلید و ولی امر مسلمین جهان، واجب شرعی و عقلی است.
تابناک: در شرایطی که فرمانده ستاد کل نیروهای مسلح، فرمانده سپاه، رئیس مجلس و قریب به اتفاق بزرگان کشور حمایت علنی از تفاهم نامه لوزان سوئیس داشته‌اند، یک سایت متعلق به مجموعه آیت‌الله مصباح یزدی در ادعاهایی عجیب و قابل پیگرد، نوشت: «به هر حال یا تیم مذاکره کننده هسته‌ای کشورمان برخلاف توصیه‌ها و مطالبات حضرت امام خامنه‌ای و مردم شریف ایران، خواسته یا ناخواسته به منافع کشور ضربه زده است و ترکمنچای دیگری خلق کرده است (چنانکه از اظهارات صریح و سیاست اعلانی دو طرف چنین بر می‌آید) و باید در فرصت باقی‌مانده آن را جبران کنند که در چنین فرضی، انتقاد صریح و بدون رودربایستی (البته به دور از بازی‌های سیاسی) نسبت به عملکرد تیم هسته‌ای به استناد ده‌ها آیه و روایت و فتاوای صریح مراجع عظام تقلید و ولی امر مسلمین جهان حضرت امام خامنه‌ای، و تصدیق همه عقول سلیم، واجب شرعی و عقلی می‌باشد.

و اگر فرض را بر بی‌عیب و نقص بودن توافق هم بگذاریم و چنین قضاوت کنیم که مسئولان هسته‌ای کشور به دلیل برخی مصالح و منافع و همچنین پیشگیری از سنگ‌اندازی‌ها و شیطنت‌های برخی دشمنان منطقه‌ای و فرامنطقه‌ای قادر نخواهند بود دستاوردهای مهم و اصلی این توافق را تا نهایی شدن اعلان کنند - که امیدواریم اینگونه باشد - باز هم انتقاد صریح و تند از تیم مذاکره‌کننده هسته‌ای تا امضای توافق نهایی به منظور تحقق اهداف سیاست اعلانی، برای بخشی از جامعه واجب شرعی و عقلی می‌باشد که باز هم تصریح می‌کنم، توضیح بیشتر این موضوع در شرایط حساس کنونی خلاف تدبیر است اما این مختصر بدین لحاظ تبیین شد تا به وجوب عقلی و شرعی انتقاد صریح از توافق لوزان از سوی بخشی از جامعه و رسانه‌ها تا زمان حصول توافقی خوب و نهایی برسیم.

بنابراین در هر دو صورت چه تیم هسته‌ای خیانت کرده باشد یا اسیر فریبکاری دشمن قرار گرفته باشد و چه غیر این باشد، حداقل بخشی از جامعه وظیفه دارد تا زمانی که توافقی کاملا مطابق با منافع ملی قطعی، نهایی و روشن نشده است، به انتقادات صریح و بدون رودربایستی خود ادامه دهد».
انتشار یافته: 4
در انتظار بررسی:0
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
20:41 - 1394/01/19
راجع به تعرض به نوجوانان ايران در فرودگاه جده ، چيزي نشنيدين ؟!؟!؟! حرفي ، سخني ، پيامي ، شعاري ، وصيتي ! هيچ ؟!؟!؟! عجب صبري خدا دارد !!!!!!!!!
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
20:47 - 1394/01/19
این تیم هسته ای نیست که خیانت کرده . این دلواپسان که با اسرائیل همسنگر شدن
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
21:57 - 1394/01/19
بوی دولت نهم و دهم میاد، بدجور
ROMANIA
18:13 - 1394/01/20
ای خدا میبینی چیکار میکنند؟ عجبااااا ببخشید میشه بگید حکم تضعیف روحیه نیروهای خودی چیه؟؟
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج