عنایتی: هواداران صبر بیشتری داشته باشند
۱۹۳۶۴۹
۲۱ فروردين ۱۳۹۴ - ۲۲:۵۳
۱۰۳۱۳
مهاجم تیم فوتبال استقلال گفت: بازیکنان استقلال 8 ماه است پولی دریافت نکرده‌اند و غیرت زیادی دارند.
 خبرگزاری فارس: رضا عنایتی پس از تساوی یک بر یک استقلال مقابل ذوب آهن در چارچوب هفته بیست و پنجم لیگ برتر اظهار داشت: شرایط خوبی نیست بازی بد نبود حملات نیمه اول ما و نیمه دوم خوب بود اما نمی‌دانم چرا پس از اینکه به گل می‌رسیم استرس خاصی در بازیکنان به وجود می‌آید و علیرغم اینکه تیم نمی‌خواهد به عقب بکشد اما روی خط دفاعی تمرکز بیشتری می‌شود.

وی ادامه داد: هر چه ما داد و فریاد می‌کشیم باز هم فایده‌ای ندارد و تیم عقب می‌کشد فکر می‌کنم استرس نباختن شرایط را خراب کرده و همین موضوع باعث می‌شود تا تیم پس از به ثمر رسیدن گل عقب بکشد.

مهاجم استقلال در خصوص اینکه این تیم قهرمانی را از دست داده گفت: هنوز 5 بازی باقی مانده است و تمام تلاش خود را انجام می‌دهیم ناامید نیستیم.

عنایتی در مورد تشویق تماشاگران استقلال که بازیکنان ذوب آهن را مورد حمایت قرار دادند و اینکه آیا این موضوع در ادامه لیگ روی عملکرد استقلال تأثیر خواهد گذاشت یا خیر؟ گفت: صد در صد تأثیرگذار است ما از تماشاگران انتظار داریم تا صبر بیشتری داشته باشند. 5 بازی باقی مانده است و توقع ما حمایت است نه تخریب. امیدواریم که جبران کنیم و هواداران هم حامی ما باشند.

وی در مورد اینکه هواداران استقلال با شعار بی‌غیرت بازیکنان استقلال را مور خطاب قرار دادند گفت: واقعاً بازیکنان استقلال غیرت زیادی دارند 8، 9 ماه است که هیچ پولی دریافت نکردند و جایی هم صحبت نمی‌کنند اما تمام توان خود را در بازی به نمایش می‌گذارند.

مهاجم آبی‌پوشان در مورد اینکه آیا قلعه‌نویی در خصوص شعار هواداران با آنها کرده گفت: خیر او صحبتی با ما نکرده و حالا باید ببینیم فردا سر تمرین چه اتفاقی می‌افتد.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج