چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (98)
۱۹۴۹۳۷
۲۵ فروردين ۱۳۹۴ - ۲۰:۲۸
۱۰۰۳۰۶
در روزگاری که جامعه مجازی و شبکه های اجتماعی یکی از ارکان اصلی ارتباط افراد با یکدیگر شده است، ستارگان و چهره های هر جامعه ای نیز این صفحات را برای ارتباط بهتر با طرفداران خود و مردم انتخاب کرده اند.
 برترین ها - امیررضا شاهین نیا: در روزگاری که جامعه مجازی و شبکه های اجتماعی یکی از ارکان اصلی ارتباط افراد با یکدیگر شده است، ستارگان و چهره های هر جامعه ای نیز این صفحات را برای ارتباط بهتر با طرفداران خود و مردم انتخاب کرده اند.

 چهره های جامعه ما نیز از این قضیه مستثنی نیستند و بسیاری از ستارگان سینما، موسیقی، ورزش، سیاست و ... ما با داشتن یک یا چند صفحه در شبکه های اجتماعی مختلف قصد در ارتباط مستمر و دو طرفه با مردم دارند.

در این سری مطالب ما تصمیم گرفته‎ایم گزیده ای از فعالیت چهره های ایرانی در شبکه های اجتماعی نظیر اینستاگرام، فیسبوک، توئیتر و ... در اختیار شما عزیزان قرار بدهیم.

*******
لیلا اوتادی با موهای کوتاه! +عکس. تیتری که در سایت های خبری به وفور دیده میشد و هر کسی را ترغیب به کلیک میکرد، ما هم ترغیب شدیم و کلیک کردیم و به این عکس زیر رسیدیم. حالا اینکه همکاران عزیز از کجای این عکس به سایز موهای لیلا پی برده اند از سوال هایی است که همیشه بی جواب خواهد ماند ولی بنده تصمیم گرفتم به نمایندگی از وبِ ایران این تیتر را تصحیح کنم: مجمع السلفیِ لیلا خانم اوتادی با چتری های کوتاه، نو میک آپ، نو روتوش! +عکس

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (98)


سلفی زیبای احسان خواجه امیری و همسر و فرزندش در یکی از روزهایی بارانی و خوش آب و هوایی که در هفته جاری گذراندیم. پدر و پسر هم لباس هایشان را کاملاً با هم سِت کرده اند!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (98)در توصیفات این تصویرِ تاریخی همین که بنویسیم «بهنوش بختیاری» کفایت می‌کند و توضیح بیشتری لازم نیست.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (98)حسین ماهینی همسرش را دوست دارد. همین!

حسین جان حتماً لازم دیده است که این موضوع را در اینستاگرام بیان کند و ما طبق عادت در جزئیات زندگی دیگران قصد دخالت نداریم. لایک می‌کنیم و می‌رویم!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (98)متاسفانه در جامعه مشکلات اقتصادی و تورم به همه فشار آورده است، حتی خواننده ها و هنرمندان. همان طور که شاهد هستید رضا یزدانی به همین دلیل صورت و پیراهن خود را برای کارهای هنری کرایه داده است. از آنجایی که صورت رضا خیلی خوش تراش و خوراک کارهای هنری بود و همچنین به دلیل موکت بودن کف افکارش، بنابراین یک اوکازیون به شمار میرفته است و طبیعتاً بر سر کرایه اش بین مشتری ها دعوا پیش آمده و او مجبور شده نصف صورتش را به یک نقاش و نصف دیگر را به یک خطاط کرایه دهد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (98)الیکا عبدالرزاقی اینچنین رستوران تازه تاسیس نیلوفر خوش خلق را در صفحه اش تبلیغ کرد. حق کمیسیون هم محفوظ است البته!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (98)وزش باد و طوفان پراکنده در روزهای اخیر برای خیلی از شهروندان مشکل ساز شده بود.

 ممنون از مونا فرجاد عزیز!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (98)شما را به مشاهده بلایی که سحر قریشی با اپیلیکیشن های موبایل بر سر خودش آورده، دعوت میکنم.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (98)تشکر ترانه علیدوستی از هواداران بخاطر تبریک روز مادر. ترانه جان خیلی خسته بنظر می‌رسد، وقتش را نمی‌گیریم و می‌رویم سراغ عکس بعد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (98)سیروس مقدم و یاران پایتخت 4 را در پکن پایتخت چین استارت زدند. این را میتوان از عکس های متنوعی که احمد مهرانفر از این کشور در اینستاگرام می‌گذارد متوجه شد. 

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (98)مهراوه شریفی نیا با این عکس خواست نشان دهد که مانند سایر دوستان نیست که بیاید عکس بگذارد و برود، وقت بکند کامنت های هواداران را هم می‌خواند. البته مهراوه فقط به خواندن نظرات اشاره کرده، حرفی از جواب دادن به الطاف و توجهات مردم نزده است. با تشکر ویژه از دوستان محترم خانم ها (یا شاید آقایان!) «عزیزتزین» و «جانان» که طبق اصل عدم دخالت در کار و زندگی شخصی مردم، وارد جزئیات مربوط به این افراد نمی‌شویم.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (98)رضا گلزار مدل هایپ شد. تا آنجایی که اطلاع داریم هایپ یک نوشیدنی انرژی زاست و از این عکس در نگاه اول به این برداشت میتوان رسید که هایپ نوشیدنی افزایش دهنده خشم و اخم و غضب در فرد است! خلاصه شرکت هایپ میتوانست انتخاب بهتری و یا رضا میتوانست ژست مناسب‌تری داشته باشد. اصلاً بیخیال اینها، هواداران آقا رضا گلزار را برای جشن و پایکوبی از این موفقیت و افتخار آفرینی به نزدیکترین طبل های شادانه جهت کوفتن دعوت می‌کنم!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (98)سهراب پاکزاد و دغدغه تغییر آرایشگرش پس از 4 سال. سهراب جان خیلی خودت را اذیت نکن، برای خوانندگی صدا مهم است نه جهتِ ایستادنِ کاکُل! یک نگاه به رضا یزدانی و سینا حجازی بیندازی متوجه میشوی برای موفقیت این چیز ها خیلی معیار نیست!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (98)یک عکس معمولی و کاملاً عادی از امیر تتلو.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (98)فرزاد فرزین در جنگل های شمال بود که ناگهان خون ایرانی در رگ هایش فوران کرد. اتاقی هر از چند گاهی برای هر چهره ای اتفاق می افند!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (98)اروپا گردی برادران خسروی ادامه دارد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (98)عکس آتلیه ای روناک یونسی همراه با چند بند تاثیر گذار درباره محمد ابن زکریای رازی.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (98)عکس زیبا و جالب شاهین جمشیدی همراه با دختر چندروزه اش. قدم اش پر از شادی و خیر باشد شاهین جان. فقط حواست باشد طفل معصوم قلنج نشود!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (98)سلفی یهویی دوستان در پشت صحنه یک سریال جدید با عنوان «من مادرم». بهنوش بختیاریِ عشقولی، نرگس محمدی نازنین و گلشید بحرایی (گریمور معروف).

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (98)آرش میراحمدی در حال کف کردن.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (98)سلفی کلوز آپ الهام پاوه نژاد با چاشنی نور آفتاب و کرکره.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (98)سلفی فرهاد ظریف و ارنیکا جون پس از 4 سال. یک باور عمومی در بین چهره های ما وجود دارد و آن هم این است که اگر آن ها کسی را میشناسند، بقیه مردم و هواداران هم به صورت دیفالت باید بشناسند! در حالی که اشتباه می‌کنند و هیچ کسی جز خود فرهاد جان ارنیکا خانم گل را نمی‌شناسد و بهتر بود فرهاد اندک توضیحی میداد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (98)سحر قریشی به صورت جدی دارد به کار مادلینگ ادامه میدهد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (98)عکس خاطره انگیزی که احمد احمدی، عکاس کهنه کار سینمای ایران از خود در کنار عمو خسرو شکیبایی به اشتراک گذاشت. روحش شاد، یادش گرامی.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (98)کامران خان تفتی در حال فوت کردن شمع تولدش. تبریک به کامران عزیز و داش مشتی.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (98)هانیه بیاتی با این عکس به صورت علنی اعلام کرد به دنبال نیمه گمشده اش است مایل است هر چه سریع تر او را پیدا کند.

 دوستان عزیز فقط خونسردی خود را حفظ کنید، عجله نکنید و مراقب کودکان و سالخوردگان در مسیر کامنت و دایرکت باشید!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (98)سلفی امیرحسین رستمی و محمد علیزاده. انرژی خوب امیر حسین جان؟؟! ما که هر وقت محمد علیزاده را دیدیم با بغض کرده بود یا داشت گریه می‌کرد، در همه آهنگ هایش هم که غم و دلتنگی و شکست عشقی و بی وفایی موج می‌زند! منظور از انرژی خوب دقیقاً چیست؟!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (98)سلفی مهدی مقدم پشت فرمان. با تفاوتی جزئی در مقایسه با سلفی های مشابه سایر عزیزان که باقی دوستان مونوپاد را از سان روف بیرون می آورند تا چیزی از ارزش های ماشین شان کم نشود، ولی مهدی این کار را نکرده است.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (98)یکتا ناصر در کنار دو کودک برزیلی.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (98)سلفی زیر خاکی رامبد جوان و دوستان. رامبد جان آی کیوی هواداران را در چه حدی فرض کرده ای که چنین معمایی را طرح می‌کنی؟!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (98)سلفی امیرحسین آرمان و محمدرضا فروتن در پشت صحنه فیلم سینمایی شیفت شب که به زودی اکران خواهد شد انشاالله!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (98)بهروز افخمی و همسرش مرجان شیرمحمدی به تماشای تئاتر سقراط رفته بودند که این عکس را با جناب سقراط انداختند.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (98)ارسطو عامل در چین.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (98)کمند امیرسلیمانی حسِ تکرار نشدنی پوشیدن ژاکت پسرش را با هواداران تقسیم کرد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (98)


سلفی پوریا پورسرخ با علیرضا استکی قهرمان سابق بوکس ایران که این روز ها مربی تیم ملی ب است. مطمئناً هدف پوریا از این عکس بیشتر از هر چیزی این بوده که اعلام کند در حال آموزش دیدن بوکس است. خسته نباشی دلاور، خدا قوت پهلوان!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (98)سلفی آسانسوری هستی مهدوی فر. آسانسور که نیست ماشاالله! سوئیتی است برای خودش!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (98)چند روز پیش بود که قهرمانی تیم ملی کشتی آزاد در جام جهانی آمریکا تمامی هم وطنان را خوشحال کرد و مانند هر اتفاق خوشحال کننده دیگری اینستاگرام چهره ها را مملو از پست های تبریک و شادباش کرد. پیام تبریک علیرضا عصار را به نمایندگی از سایر عزیزان انتخاب کرده ایم.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (98)عکس آتلیه ای الهه فرشچی، بازیگری که پس از هنرنمایی در سریال همه چیز آنجاست، این روز ها در سریال «در حاشیه» مهران مدیری ایفای نقش میکند.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (98)بهنوش بختیاری در حال نوش جان کردن صبحانه ای دل انگیز در فضایی دل نواز و احتمالاً موزیکی دل بازکُن و در مقایل دوربین عزیزی دل داده!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (98)

دریا و عینک و شعر و خیره به افق شدن همه بهانه است! حدیثه خانم تهرانی موهایش را بافت آفریقایی کرده است و صرفاً خواسته آن را نشان دهد!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (98)مانی نوری در داخل خانه ای روستایی.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (98)محسن افشانی عکسی از نوجوانی اش را به اشتراک گذاشت و با یک WowWwWW عمق تعجب اش از عکس خویش را اعلام کرد. به نظر می‌رسد محسن گذشته خودش را خیلی به یاد نمی آورد. مخصوصاً سال های اول بازیگر شدن و شهرت اش را!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (98)سلفی امیر علی نبویان و دوستان در یک ژست تکراری و کاملاً «خز»! این پست امیر علی موقت بود و سپس حذفش کرد، ولی متاسفانه دوستان ما در همان زمان کوتاه در صحنه حاضر بودند!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (98)سلفی الیکا عبدالرزاقی و امین زندگانی در جریان تجمع اعتراضی در مقابل سفارت عربستان سعودی که خودتان در جریان اش هستید.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (98)شراره دولت آبادی و عشقش در قلب یک عکس پر احساس.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (98)تصویری از جشن تولد مهسا کامیابی که گویا دوستان جشن را با چهارشنبه سوری اشتباه گرفته اند!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (98)خاطره حاتمی هم عکس کلوز آپ چشم اش را گذاشت تا بگوید او هم چشم دارد.

جدا از شوخی عکس زیبایی است، مخصوصاً جزئیات عنبیه (قسمت رنگی) چشمش خیلی شگفت انگیز است!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (98)شهره قمر با این عکس به دوستان خوب و وفادارش (!) سلام کرد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (98)آناهیتا همتی.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (98)چه لَمی داده است این محمد خان بنا! احتمالاً دارد به پیشنهاد های آذربایجان و روسیه و قزاقستان و گرجستان و سایر ...ستان های اطراف برای مربی گری تیم ملی کشورشان فکر می‌کند.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (98)جواد رضویان و علی اوجی در باشگاه انقلاب. فعلاً زود است بخواهیم از سریال «در حاشیه» انتقاد کنیم، چون به قول معروف یخ سریال هنوز باز نشده است، سر وقت اش در خدمت عزیزان هستیم!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (98)محمودرضا قدیریان، خواننده خوش صدای کشورمان هنگام کم آوردن به باشگاه تیر اندازی میرود و حسابی از خجالت سیبل ها و در و دیوار باشگاه در می آید. باز جای شکرش باقی است که چنین مراکزی در شهر برای تخلیه پیدا می‌شود وگرنه معلوم نبود چه اتفاقات تلخی پیش رویمان بود!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (98)سلفی اردلان طعمه با لباسی که از دوست صمیمی اش جناب باب اسفنجی قرض گرفته است. 14 هزار لایک را هم که خودتان میبینید.... هی روزگار...

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (98)عکس آتلیه ای مهتاب خانم کرامتی، بانوی باوقار و دوست داشتنی سینما.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (98)امیر یگانه در حال پخت یک پیتزا خانگی خفن. اصرار عکاس عزیز برای در کادر بودن شلوارک و کالج های زرد امیر یگانه هم قابل تقدیر است.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (98)هوتن قلعه نویی تولد 8 سالگی اش را جشن گرفت. بله هوتن 8 ساله است، فقط یک مقدار زیادی بزرگ به نظر می آید این عزیز دل!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (98)مهدی ماهانی قطعاً دارد لحظات سختی را تجربه می‌کند! برای او آرزوی سلامتی داریم.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (98)هر چه به ماه های پایانی دوران بارداری مهناز افشار نزدیک می‌شویم، عکس ها به سمت صورتِ مهناز متمرکز تر می‌شود و این یک اتفاق و روند طبیعی است.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (98)سلفی شراره فرنژاد و جیگر، و جیگر، و جیـــــگر!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (98)عکس آتلیه ای سمیرا حسنپور که پس از حضورش در پایتخت (شماره اش را دقیق نمیدانم کدام بود!) کم کار شده بود و اخیراً پس از جشنواره فجر باز به دوران اوجش بازگشته است!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (98)بنیامین و عینکِ بارانا. شاید هم عینک خودش باشد! در این زمانه هیچ چیزی بعید نیست!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (98)عکس یادگاری حسین سلیمانی و مهدی طارمی در صحن امامزاده صالح (ع). ستاره خوش آتیه پرسپولیس که این روز ها یک تنه دارد جور همه تیم را می‌کشد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (98)سلفی یاحا کاشانی و پیام صالحی با مشترکاتی در بخشِ ریش و نیش!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (98)سلفی بدون توضیح سعید شیخ زاده، مجری تلویزیون و رادیو.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (98)سلفی متین ستوده و برادرش که مایه افتخار متین است! برادر جان عضو جنبش "تحریمِ ریش تراش و ژیلت" هستند.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (98)عکس یهویی که از پدرام کریمی حین اجرا گرفته اند. با راست و دروغ اش کاری نداریم ولی تصور کنید حین صحبت ها و اجرای یک مجری در برنامه زنده، ناگهان نور فلاش دوربین وارد استودیو شود و مجری اینطوری گوشه را نگاه کند.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (98)یک موقع زحمت نشود!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (98)ارسلان قاسمی سرش شکسته بود که لازم دید عکس اش را در اینستاگرام اش بگذارد. ضمن آرزوی سلامتی برای ارسلان به این نکته اشاره کنیم که ارسلان قاسمی پس از هک شدن و آن ماجرا های پر از دردسر و آبروریزی، یک پیج جدید ساخته است و بدون به روی خود آوردن همه آن ماجرا ها و عکس های منشوری لو رفته اش، خیلی شیک دارد به فعالیت خود ادامه می‌دهد و پست میگذارد. واقعاً مورد عجیبی است این ارسلان!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (98)سلفی بهراد خرازی و امیر غفار منش در خیابان.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (98)حمید خان استلی در مقابل نمایی زیبا در یک پارک. با پیراهنی که محصول مشترک پوما و فراری است!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (98)مرجانه خانمِ گلچین همیشه خندان.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (98)این هم یک سلفی از دورهمی خانوادگی والیبالیست ها.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (98)نازنین کریمی این سلفی را با یک عالمه فکر و خیال گرفته است. باز جای شکرش باقی است که این همه فکر و خیال باعث نشده که نازنین از یاد ببرد که عکسش را سیاه سفید کند!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (98)سلفی سام درخشانی و احسان خواجه امیری در یک جای نامشخص.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (98)نامی عبداللهی، مطرح ترین یادگار ناصر عبداللهی است که دارد با تمام وجود راه پدر دوست داشتنی اش را ادامه میدهد. هم در ظاهر و چهره، هم در صدا و نوع خواندن. برای نامیِ عزیز آرزوی موفقیت میکنیم و برای روحِ ناصر عزیز آرزوی شادی داریم.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (98)سلفی زوج دوست داشتنی دنیای هنر.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (98)عماد طالبزاده هم یک عکس زیرخاکی از خودش رو کرد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (98)پژمان بازغی چشم در چشمانِ دخترِ دوستش، اوینا خانم. مطمئناً پژمان شب سختی را در خانه و هنگام مواجهه با نفس خواهد گذراند!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (98)همه در اوج خداحافظی میکنند، ولی هومن سیدی در نهایت ضعف و بی فعالیتی از اینستاگرام خداحافظی کرد. منظورمان ضعف در حضور در شبکه های اجتماعی است، وگرنه که در هنر و توانایی هومن شکی نیست.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (98)یغما گلرویی در محضر استاد گلپا در یک جشن عروسی.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (98)این هم طرح یکی از هواداران از چهره یگانه ستاره عالم هنر.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (98)حسین پاکدل، عاطفه رضوی و مهدی پاکدل در حال تمرین یک نمایشنامه. تصویر بیشتر شبیه یک دعوای خانوادگی است تا تمرین!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (98)و در پایان سلفی ماشینی دانیال حکیمی و خانواده و دوستان.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (98)مثل همیشه منتظر نکات پیشنهادی و انتقاداتتان هستیم. چه از طریق گذاشتن نظرات زیر همین مطلب، یا از طریق راه های ارتباطی که در اختیارتان است: نرم افزار کیک (kik) با آی‌دی bartarinha.ir یا ایمیل jalebtarin@bartarinha.ir. برای ارتباط با نویسنده مطالب هم می‌توانید با حساب کاربری amirrezashahinnia در اینستاگرام ارتباط برقرار کنید.

با سپاس از همراهی تان.
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 82
در انتظار بررسی:0
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
20:34 - 1394/01/25
سلام
امروز هم روز زیبایی است ....
نه ؟؟؟
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۳:۴۱ - ۱۳۹۴/۰۱/۲۵
اطراف ما شبه ... اصلا هم زیبا نیست ... هوا هم بده ...
نفس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۲:۰۹ - ۱۳۹۴/۰۱/۲۷
اره خییییییییییییییییییییییییییییییییییییییلییییییییییییییییییییییییییییی
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
20:41 - 1394/01/25
یه جور نوشتی محسن افشانی عکسی از نوجوانی اش را به اشتراک گذاشت کسی ندونه فکر میکنه چندسالشه !!!
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۹:۵۴ - ۱۳۹۴/۰۱/۲۶
این الان چشاش مگه سبز نیست؟؟؟؟
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
20:41 - 1394/01/25
مهتاب کرامتی رو عشقه .....
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
20:45 - 1394/01/25
اون زنجیر رو نگاه رو گردن ارسلان قاسمی ....
کلا خیلی ازش بدم میاد .. .
چندش. ..
پاسخ ها
حدیث
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۱:۲۱ - ۱۳۹۴/۰۱/۲۵
نمیدونم چطو زنده است...
گلبول سفیدی واسش مونده؟
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
20:45 - 1394/01/25
خدایی اینا هم دلشون خوشه ها دم به دقیقه از خودشون عکس میگیرن میذارن تو اینترنت
حالا دو کیلو ارایش هم کمشون نیست کلی هم با فوتوشاپ ور میرن رو صورت
که چی ؟
والا من تو این عکسا از عکس محمد بنا خیلی خوشم اومد . صاف و ساده
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
20:48 - 1394/01/25
از دوستان چندش مون فقط نیوشا نبود ؟؟؟؟
البته تعدادشون زیاد شده .... از دستم در رفته ...
پاسخ ها
امیر
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۹:۴۷ - ۱۳۹۴/۰۱/۲۶
حسام جان هم نبودن :)
ف
ROMANIA
۱۹:۰۴ - ۱۳۹۴/۰۲/۰۴
ای ول خوب گفتی
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
20:50 - 1394/01/25
خداییش این بازیگرا سنشون که کمتر بود بهتر بودند .... مثلا ارسلان قاسمی یا محسن افشانی .... دروغ می گم ؟؟؟؟
پاسخ ها
ناظر نظری
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۲:۴۲ - ۱۳۹۴/۰۱/۲۵
افرین اینو خوب اومدی...لایییییییییییییییییییییک
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
20:51 - 1394/01/25
خخخخخخخخ
دوبار پشت سر هم اول شدم ....
شانسه دیگه ....
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۲:۲۶ - ۱۳۹۴/۰۱/۲۵
پشتیبانت کی بوده کوشا جان؟!
نظیر مناظری
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۲:۴۷ - ۱۳۹۴/۰۱/۲۵
مراقب خودت باش وضعیت خوبی نداری بنظرم......استراحت کن
sdr
ROMANIA
۱۶:۵۸ - ۱۳۹۴/۰۱/۲۶
اخخه دلم واست سوخت
ROMANIA
20:53 - 1394/01/25
بابا اىن بهنوش دىگه شورش رو دراوره واقعا که
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
21:07 - 1394/01/25
مجله جان به نظرم اون عکس اپلیکیشن های موبایل الناز حبیبی بود نه سحر قریشی
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
21:22 - 1394/01/25
روشون میشه با این رژ لبا بیرون میرن؟
یا عینک؟
آخه دیده شدن ب چ قیمتی؟
پاسخ ها
مناضر نظیری
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۲:۵۰ - ۱۳۹۴/۰۱/۲۵
به قیمت به به و چه چه و پی بردن به توانمندیشون در هنر
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
21:46 - 1394/01/25
نازنین کریمی احساس نمیکنه عینکش زیادی برای صورتش بزرگه.... چه اعتماد به نفسی داره....
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
22:05 - 1394/01/25
احسنت به ملت غیور ایران که اعتراض خود را به آل سعود نشان دادن... با تشکر از امین زندگانی و الیکا عبدالرزاقی که به این ماجرا بی تفاوت نبودن....
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
22:24 - 1394/01/25
چرررا نمیزارن موضوع پایتخت دست اول باقی بمونه.چرا ماجرا رو لو میدن اخه
محسن افشانی رو خیلی خوب گفتی.کلا یادش رفته از کجا اومده و چی بوده.فقط سلام بهار خوب بود بعدش انقدر مغرور شد که به قهقرا رفت.
UNITED KINGDOM
22:29 - 1394/01/25
من موندم تتلو با ابن شخصیت سبک و جلفی که داره چطور در مورد افراد سطح اول دنیا ویا هنرمندای واقعی که خودش انگشت کوچیک اونا هم نمیشه براحتی نظر میده ، شما اول یه نگاه یه خودم و شخصیتت بکن بعد اظهار فضل و بزگنمایی کن امیر خان تتلو
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
22:59 - 1394/01/25
محمودرضا قدیریان، خواننده خوش صدای کشورمان؟؟؟ مگه این مجری و بازیگر نبود؟؟؟
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
23:27 - 1394/01/25
خواجه حافظ شیرازی چقد خوب شرح حال منو گفته:
جام می و خون دل هریک به کسی دادند
در دایره قسمت اوضاع چنین باشد
جام می و خوشگزرونی اوفتاده دست یه مشت عقده ای و خون دل اینگه اینا هنرمندای کشورن و باهاشون شدیم ملت ایران مونده واسه ما
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
23:39 - 1394/01/25
قهرمانی تیم کشتی ایران عزیزمون مبارکمون باشه
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
00:01 - 1394/01/26
راستی یه سوالی میپرسم خواهشا جبهه گیری نکنین
خدایی شما از در حاشیه لذت میبرین؟؟خییلی بیمزست به نظرم!اصن طنز نیست فقط مسخره بازیه.انگار نمایش دارن بازی میکنن.
پاسخ ها
فروزان
ROMANIA
۱۰:۱۶ - ۱۳۹۴/۰۱/۲۶
من فقط قسمتهایی که مهران غفوریان هستو دوست دارم بقیه اش نه
sara
GERMANY
۱۱:۱۸ - ۱۳۹۴/۰۱/۲۶
عالیه.شاید مسخره به نظر بیاد ولی حقایق رو خوب داره نشون میده.مامانم مشکل کمر داره میرفت فیزیوتراپی یه مدت عاشق قسمت فزیوتراپیشه .چرا؟؟ چون میگه واقعا به نظرش ملموس و حقیقی میاد
خردادی
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۱:۲۵ - ۱۳۹۴/۰۱/۲۶
سارا جون چرا جبهه گیری کنیم ! شما آزادی نظرت رو اعلام کنی .
ولی انصافا بعضی قسمتهاش خیلی خنده داره مخصوصا مهران غفوریان
راها
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۳:۲۰ - ۱۳۹۴/۰۱/۲۶
با دوستان موافقم، این سریال یه تیکه هایی داره که خوب میاد ... ولی نظر کلی من اینه که اونی نیست که از مهران مدیری و باتجربه های طنز انتظار داشتیم ... گاهی حس می کنم متناسب با چارچوب ذهنی و سطح شعور اجتماعی جامعه نیست ... شاید هم سن ما از بچگی رد شده و لذت نمی بریم ...
آراد
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۳:۴۲ - ۱۳۹۴/۰۱/۲۶
به نظرمن خوبه، واقعیه
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۳:۱۶ - ۱۳۹۴/۰۱/۲۷
مدیری از بعد از شبهای برره دیگه داره خودش رو تکرار میکنه .خیلی وقته دورانش تموم شده .
......
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۵:۲۰ - ۱۳۹۴/۰۱/۲۷
من با خانوم سارا و رها موافقم
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
00:16 - 1394/01/26
این ارسلان قاسمی نباید ریشاشو بزنه؟
فن پیج واسه کاوه سماک باشی!!!
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
00:31 - 1394/01/26
هایپ رو باید یه جوون تبلیغ کنه . نه یه پیرمرد! اینطوری ضد تبلیغ شده!
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۵:۳۵ - ۱۳۹۴/۰۱/۲۶
خوب اومدی
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
00:34 - 1394/01/26
آقا اینا کین ؟؟؟
من نصفشونو نمیشناسم !!!!!!!
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
00:55 - 1394/01/26
چقدر این یغما گلرویی خزه ...چقدررررر ...
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۳:۵۶ - ۱۳۹۴/۰۱/۲۷
بی ادب!
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
02:25 - 1394/01/26
خسته نباشيد ، تشكر...
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
05:00 - 1394/01/26
بازیگر فقط دختر شایسته ایران شایسته ایرانی به همه پیشنهاد میکنم فیلم آینه های روبرو رو بینند با بازی بی نظیر شایسته ایرانی که هنوز حقش را در این سینما نگرفته
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
07:30 - 1394/01/26
آفرین به خانم آناهیتا همتی که در این سالها تغییر نکرده و همچنان با چهرهای ساده و بکر و جذاب به کارش ادامه می دهد
GERMANY
09:32 - 1394/01/26
مرد هم مردای قدیم.آخه اینا چیه امیر یگانه پوشیده.کالج زرد و شلوارک گل گلی. اصن دلم گرفت :(
پاسخ ها
عرف تغییر میکنه
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۳:۱۰ - ۱۳۹۴/۰۱/۲۷
والا مردهای قدیم لباسهای گل منگلی می پوشیدند و جواهرات آویزون می کردند! حتی کفش پاشنه بلند رو ابتدا مردها استفاده می کردند بعد دیدند مالی نیست فرستادند بخش زنانه!!! شاید صد ساله که لباس مردها ساده و تیره شده وگرنه مردهای قدیم حتی سورمه هم می کشیدند.
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
10:12 - 1394/01/26
آفرین ایندفعه واقعا خیلی عالی بوووود ^_^ واسه رضا گلزار و فرزاد فرزین هم که البته هردو گل و دوست داشتنی هستند خیلی بانمک نوشته بودید پوکیدم از خنده .. :v
UNITED STATES
11:02 - 1394/01/26
بهنوش بختیاری قبل عید ما رو با خدافظیش خوشحال کرد .
چی شد پس....
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۱:۳۳ - ۱۳۹۴/۰۱/۲۶
عزیزم ادم بک میییییییلیون هوادارو که تنها نمیزاره!!خخخخ
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
11:48 - 1394/01/26
مهراوه شریفی نیا احیانا لباس بیمارستانو نپوشیده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
و دیگه اینکه دانیال حکیمی
چرا قیافش اینجوریه.....دماغشو عمل کرده؟؟؟؟؟؟؟
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
12:10 - 1394/01/26
رضا گلزار مدل هایپ شد. تا آنجایی که اطلاع داریم هایپ یک نوشیدنی انرژی زاست و از این عکس در نگاه اول به این برداشت میتوان رسید که هایپ نوشیدنی افزایش دهنده خشم و اخم و غضب در فرد است!
خخخخخخخخخخ
پاسخ ها
بدون نام
UNITED STATES
۲۲:۴۳ - ۱۳۹۴/۰۱/۲۶
اخ دیگه عمرا لب به هایپ بزنم
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
12:11 - 1394/01/26
ترانه علیدوستی شکل سهیلا گلستانی شده
لاغر شده
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
12:15 - 1394/01/26
به نام خدا
خانم سحر قریشی حالمان را بهم میزنی انقدر احساس زیبا بودن نکن ما از شما متنفریم شما خود شیفته ای چرا باید عکسهایت را تحمل کنیم؟؟؟؟ مگر ما چه گناهی کردیم؟ من دیگر حرفی ندارم
این بود انشای من
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
12:28 - 1394/01/26
فقط لیلا اوتادی خیلی خوشگله
پاسخ ها
ناظر پشم پور
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۰:۰۵ - ۱۳۹۴/۰۱/۲۶
خیلی...
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
12:31 - 1394/01/26
لیلا جون عاشقتم .خیلی خوشکل شدی
ROMANIA
13:21 - 1394/01/26
هنرمند واقعی بود اون عزیزی که مارو تو بی هنرمندی تنها گذاشت که الان یه سری بچه خودشون و هنرمند دارن شادروان خسرو شکیبایی بااون صدای دلنوازش خدا بیامرزه
پاسخ ها
نفس
ROMANIA
۱۸:۲۶ - ۱۳۹۴/۰۱/۲۶
من تو ایرنم ها اما پرچم کنار اسمم رو ببنید یه لحظه شک کردم خودمم بابا
ناظر پشم پور
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۰:۰۴ - ۱۳۹۴/۰۱/۲۶
اونجا هوا چطوریاس؟؟ خارجو میگم که توشی...؟؟؟
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
13:38 - 1394/01/26
چقد ار این تتلو متنفرم خداااااااااااااااااااا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
13:40 - 1394/01/26
عکسهای خواجه امیری وخانواده، خسروشکیبایی،فروتن،زوج دوست داشتنی(سحر ولدبیگی و نیمافلاح) قشنگ بود، مرسی
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
14:07 - 1394/01/26
فقط استاد گلپا را عشق است...
GERMANY
14:10 - 1394/01/26
چقدر خوشگله این سحر قریشی- تازه عملم نکرده -خوش به حالش.
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۰:۰۲ - ۱۳۹۴/۰۱/۲۶
ییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی.....دیسلایک
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۳:۰۸ - ۱۳۹۴/۰۱/۲۷
زیبا بودن به تفاوت داشتنه . وقتی همه عمل می کنند که این شکلی بشن دیگه این شکلی بودن جالب نیست!
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
15:28 - 1394/01/26
فقط استاد گلپا را عشق است...
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
15:35 - 1394/01/26
آناهیتا همتی خیلی شبیه پوری بنایی نازنین است
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
15:36 - 1394/01/26
لطفا عكس از علي لهراسبي بذاريد
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
17:56 - 1394/01/26
من عاشقه محسن افشانی ام
.
.
.
.

الکی مثلاً من دیبی هستم
پاسخ ها
منظا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۰:۰۲ - ۱۳۹۴/۰۱/۲۶
وای که تو چقد بلدی از الکی مثلا استفاده کنی آفنه...(الکی مثلا آفرین)....
ROMANIA
18:12 - 1394/01/26
عشق فقط هوتنم زندگی عمر
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
21:03 - 1394/01/26
فقط و فقط و فقط سوپر استار بی همتااااا سام درخشانی دوووووست داشتنی
نویسنده ی محترم جایی که سام بسیار عزیز سلفی گرفته خونه ی احسان خواجه امیری هست به احتمال زیاد
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
22:44 - 1394/01/26
چرا مجله نظرم رو منتشر نکردی؟؟؟؟؟؟؟چون واقعیت گفتم؟؟؟؟؟؟خییییللللییی کارتون زشت بود شما هیچ حقی ندارید به اقای نبویان و همچنین به بقیه هنرمندان توهین کنید!!!دلشون خواسته اینطوری ژست بگیرن به شما و بقیه هم مربوط اصلا مربوط نیست و کسی هم از شما نخواسته بود در مورد ژستشون نظر بدید
UNITED KINGDOM
00:24 - 1394/01/27
ای بابا بازم والیبالیستا عکس گرفتن ولی محمد موسوی نبود. این چه وضعشه!!!!
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
12:19 - 1394/01/27
وای کیانا چه عجب اومدی .... دلم برات تنگ شده بود ...
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
18:02 - 1394/01/30
خوش بحال یغماگلرویی با مردحنجره طلایی عکس داره
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
09:03 - 1394/02/03
وااااااای من فقط عاشق مهتاب کرامتی هستم خیلیییی باحاله
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
12:38 - 1394/03/18
محسن افشانی یا هری پاتر ایرانی
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج