روغن زیتون نخورید، روی پوست بگذارید!
۱۹۶۴۶۷
۰۵ آذر ۱۳۹۶ - ۰۹:۰۳
۵۴۲۴۰۰
تا به‌حال از فوايد روغن زيتون بسيار شنيده‌ايد، اينكه مصرف آن در غذاها چه فوايد شگفت‌آوري دارد و... اما به احتمال قوي تا امروز كمتر از روغن زيتون به صورت موضعي استفاده كرده‌ايد.
مجله سیب سبز: تا به‌حال از فوايد روغن زيتون بسيار شنيده‌ايد، اينكه مصرف آن در غذاها چه فوايد شگفت‌آوري دارد و... اما به احتمال قوي تا امروز كمتر از روغن زيتون به صورت موضعي استفاده كرده‌ايد. باید بدانید روغن زيتون داراي اثرات فوق‌العاده‌ای در زيبايي و سلامت پوست، مو، ناخن‌ها و... است. كافي است فقط طريقه به كار بردن صحيح اين روغن را بدانيد، در اين صورت ديگر نيازي نداريد كه هر روز هزينه‌هاي زيادي صرف خريد محصولات زيبايي كنيد؛ نگاهي به وسايل داخل آشپزخانه خود بيندازيد و با استفاده از روغن زيتون يك محلول معجزه‌آسا براي پوست، مو و ناخن خود بسازيد.

روغن معجزه‌آسای ضدشوره

 ابتدا موهاي‌تان را با آب گرم مرطوب و نم‌دار كنيد. وقتي موهاي‌تان مرطوب باشد مي‌توانيد مطمئن باشيد كه روغن مستقيما پوست كف‌سر شما را درمان مي‌كند و چون فوليكول‌ها مرطوب شده‌اند و ديگر روغن را مصرف نمي‌كنند در مرحله دوم روغن را گرم كنيد. روغن گرم بهتر مي‌تواند پوست خشك و شوره زده كف‌سر شما را درمان كند.

موهاي‌تان را به چند قسمت تقسيم كنيد و روغن زيتون گرم (نه آنقدرگرم که مو‌ها و پوست سر را بسوزاند) را روي تمام پوست كف‌سر ماساژ دهيد. سر را با يك حوله يا كلاه حمام بپوشانيد و اجازه دهيد روغن زيتون روي پوست شما بماند تا به خوبي پوست را تغذيه كند سپس موها را با شامپو بشوييد بعد از اين درمان به هيچ‌وجه براي خشك كردن موها از سشوار استفاده نكنيد و اجازه دهيد موها با جريان هوا خشك شوند. سشوار باعث به وجود آمدن شوره‌سر و ساير مشكلات براي كف‌سر مي‌شود.

روغن زیتون نخورید، روی پوست بگذارید

چسب روغن زیتون برای ناخن‌های شما

روغن زيتون تاثيراتي فوق‌العاده در رشد و سلامت ناخن‌هاي شما دارد، شما مي‌توانيد روغن زيتون را به روش‌هايي مختلف براي سلامت ناخن‌هايتان به كار ببريد.

 اگر ناخن‌ شكننده داريد: براي اينكه شكنندگي ناخن‌هايتان را از بين ببريد، يك‌چهارم فنجان روغن‌زيتون را به آرامي گرم كرده،‌ سپس يك كپسول ويتامين E باز كنيد و درون آن بريزيد. اين مخلوط را روي كوتيكول‌ها (پوست اطراف ناخن) و سطح ناخن‌ها ماساژ دهيد. روغن زيتون اين مخلوط ناخن‌ها را قوي كرده و باعث افزايش انعطاف‌پذيري آنها مي‌شود و ويتامين E نيز ناخن‌ها را تغذيه مي‌كند.

 اگر ناخن‌هاي شما نرم است: اگر دوست داريد ناخن‌هايي سفت و محكم داشته باشيد، نصف فنجان پوسته گردو را خوب بكوبيد تا پودر شود، سپس با يك قاشق غذاخوري روغن زيتون، يك قاشق غذاخوري روغن كرچك و يك قاشق غذاخوري عسل مخلوط كنيد تا كاملا به شكل چسب شود، اين چسب را روي ناخن‌هايتان ماساژ دهيد و سپس بشوييد، براي محكم شدن ناخن‌ها‌ي‌تان اين كار را دو بار در هفته انجام دهيد.

 اگر مي‌خواهيد ناخن‌هاي‌تان زودتر رشد كند: براي كمك به رشد ناخن‌ها، نصف فنجان گوجه‌فرنگي رنده شده را با 2 قاشق غذاخوري روغن زيتون در يك كاسه مخلوط كنيد و حدود 10 دقيقه انگشتان‌تان را داخل اين مخلوط نگه داريد و سپس انگشتان‌تان را آب بكشيد و با حوله‌اي آنها را خشك كنيد. گوجه‌فرنگي داراي بيوتين است،‌ بيوتين يك ماده طبيعي شناخته شده براي رشد ناخن‌ها و مو است. روغن زيتون نيز به حفظ رطوبت ناخن‌ها و كوتيكول‌ها كمك مي‌كند.

هم نرم‌کننده، هم لایه‌بردار

روغن زيتون براي پوست شما اثرات بسياری دارد. شما با استفاده از روغن زيتون  پوست‌تان مرطوب  همچنين به خوبي منافذ آن پاك و تميز می‌شود.

كرم شب بسازيد: كافي است يك واحد سركه را با يك واحد آب و 2 واحد روغن زيتون مخلوط كنيد و يك كرم شب براي خود بسازيد تا هم پوست صورت‌تان را نرم کرده و هم رنگ صورت‌تان را كمي باز كند.

اسكراب صورت بسازيد: ابتدا صورت‌تان را با آب نم‌دار كنيد و سپس با روغن زيتون ماساژ دهيد. سپس كف دست‌تان مقدار كمي شكر بريزيد و بعد اين شكر را روي روغن زيتوني كه روي صورت‌تان وجود دارد، بماليد. تمام قسمت‌هاي پوست‌تان را با شكر آرام‌آرام ماساژ دهيد. اين عمل باعث مي‌شود كه سلول‌هاي مرده روي سطح پوست شما از بين بروند و درنتيجه پوست صورت داراي درخششي طبيعي و سالم شود.

پاك‌كننده صورت: نصف فنجان روغن زيتون را با يك قاشق غذاخوري از يك صابون ملايم مايع و 2 قاشق غذاخوري آب و 2 قاشق غذاخوري گليسيرين درون يك مخلوط‌كن بريزيد و آرام اين مواد را با هم مخلوط كنيد تا كاملا يكدست شود، سپس اين مخلوط را درون شيشه سربسته بريزيد. هربار مي‌توانيد مقدار كمي از اين مخلوط را در كف دستان‌تان بريزيد و با حركات دوراني روي پوست صورت‌تان ماساژ دهيد و سپس با آب ولرم صورت‌تان را آب بكشيد. شما مي‌توانيد روزانه دوبار از اين پاك‌كننده استفاده كنيد.

نرم كردن پاشنه پاها: پاهاي‌تان را قبل از خواب مرطوب و نم‌دار كنيد و سپس با سنگ‌پا سلول‌هاي مرده پاشنه پا را ازبين ببريد سپس پاهاي‌تان را با آب و صابون بشوييد و بعد با يك حوله كاملا خشك كنيد. بعد كمي روغن زيتون روي پاشنه‌ها بماليد و با حركات دوراني پاشنه پا و قسمت‌هايي را كه زبر است حسابي ماساژ دهيد، اگر آرنج يا زانوي شما نيز زبر و خشن شده، مي‌توانيد به همين روش اين قسمت را نرم و لطيف كنيد. اجازه دهيد روغن زيتون چندين دقيقه روي بدن شما باقي بماند، سپس به آرامي پاهاي‌تان را با جوراب نخي بپوشانيد. هنگام جوراب پوشيدن مواظب باشيد جوراب روغن پاهاي‌تان را پاك نكند. بهتر است تا صبح با جوراب‌ بخوابيد و صبح‌ اثر روغن‌زيتون را روي پاهاي‌تان ببينيد.

روغن زیتون نخورید، روی پوست بگذارید

چگونه موهاي شما را نرم  و لطيف مي‌كند؟

اين روغن طبيعي رطوبت موها را افزايش مي‌دهد و مانع وز شدن موها مي‌شود و در بهبود موخوره موثر است.

 آبرساني موها: شما مي‌توانيد با 5 قاشق غذاخوري روغن زيتون و 2 عدد تخم‌مرغ يك ماسك مرطوب‌كننده براي موها‌يتان بسازيد. اين مواد را به خوبي با هم مخلوط كنيد و روي پوست كف سر بماليد و به آرامي حدود 5 دقيقه پوست كف‌سر را با اين مواد ماساژ دهيد، سپس موها و سرتان را با يك كلاه پلاستيكي بپوشانيد و اجازه دهيد 15 تا 20 دقيقه زمان بگذرد.

براي نرم كردن موها: اگر موهاي شما زبر و خشن است 3 قاشق غذاخوري روغن زيتون را با 2 قاشق غذاخوري عسل مخلوط كنيد و به‌عنوان يك ماسك آرام‌بخش براي موهاي‌تان استفاده كنيد، عسل به‌عنوان يك مرطوب‌كننده طبيعي موها و پوست شما را نرم مي‌كند. وقتي اين مخلوط را به موها و پوست كف‌سرتان زديد، موها را با يك كلاه پلاستيكي حدود 30 دقيقه بپوشانيد و سپس موها را بشوييد.

اگر موهاي‌تان وز دارد...: يك راه‌حل خوب براي كاهش وز موها استفاده از روغن داغ براي موهاست. 2 قاشق غذاخوري روغن زيتون را با 3 قاشق غذاخوري روغن نارگيل مخلوط كنيد. سپس ظرف اين روغن‌ها را درون يك ظرف آب در حال جوش قرار دهيد تا روغن‌ها به مرور گرم شوند. دقت كنيد كه لازم نيست روغن‌ها داغ شوند. موها و پوست كف‌سرتان را با اين روغن گرم ماساژ دهيد و سپس با يك حوله موها و سرتان را بپوشانيد و 30دقيقه صبر كنيد.
انتشار یافته: 91
در انتظار بررسی:2
Iran, Islamic Republic of
02:05 - 1394/07/24
من هنوز استفاده نکردم امیدوارم خوب باشه
پاسخ ها
بدون نام
Germany
۰۹:۱۳ - ۱۳۹۷/۰۴/۲۵
فکر نکنم کسی تجربه من رو با روغن زیتون داشته باشه، 5 سال پیش موهام داشت میریخت و من دکتر پوست و مو رفتم و کلی هزینه کردم ولی همچنان حجم موهام کم میشد . و داشت به سمت طاسی میرفت یعنی وقتی زیر آفتاب قرار میگرفت کف سر تقریبا قابل مشاهده بود. از حدود 5 سال پیش شروع کردم به زدن روغن زیتون به سرم هرشب به اندازه دو تا در نوشابه میریختم رو سرم موهام رو شانه میزدو و بعد دو ساعت میرفتم میشستم ، بعد حدود سه ماه ریزش مو کم شد و مرکز سرم که باز شده بود و به سمت طاسی میرفت دوباره پر شد موهام میریخت ولی میدیم جاش در میاد.الان 5 سال دارم از این روغن برا موهام استفاده میکنم حجم موهام زیاد شداز همون سه چهار ماه اول و . همونطور ثابت مونده خدا رو شکر.واسه ابرو هم استفاده کنید ابرو رو پر پشت میکنه. امیدوارم واسه کسایی که به خاطر موهاشون استرس دارن که من خودم تجربش کردم،مفید باشه. در پناه خدا
Iran, Islamic Republic of
00:41 - 1394/10/05
من استفاده کردم و میتونم بگم بهترین نتیجه رو داره.حتما امتحان کنید.
پاسخ ها
بهار
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۰۸ - ۱۳۹۴/۱۱/۲۳
روغن زیتون خوراکی منظور است؟
Iran, Islamic Republic of
21:00 - 1394/10/26
بنده از نوبت خودم تشکر میکنم از کشاورزان زیتون ومتخصصان هر رشته
شهریار قدیمی از مراغه
Iran, Islamic Republic of
08:33 - 1394/11/03
خیلی عالیه امتحان کنین
Iran, Islamic Republic of
10:23 - 1394/11/13
کسایی که مشکل زود انزالی یا کوچکی آلت رو دارن بهتره این روغن رو امتحان کنن.
پاسخ ها
حسین
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۵۹ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۰
سلام واقعآنتیجه میده راهنمایی کنیدلطفآ
Iran, Islamic Republic of
08:37 - 1394/12/24
با سلام. من موهام با رنگ مو خراب شده بود بیشتر ه موهام ریخته بود ولی با روغن زیتون معجزه شد حالا موهام پرپشت و نرم شده
Iran, Islamic Republic of
08:40 - 1394/12/24
با سلام. من موهام با رنگ مو خراب شده بود بیشتر ه موهام ریخته بود ولی با روغن زیتون معجزه شد حالا موهام پرپشت و نرم شده امتحان کنید من بد از حمام فقط یه کم رغن زیتون روی موهام میریختم بد ماساژ میدادم
Iran, Islamic Republic of
07:55 - 1395/01/15
واقعا روغن زیتون برای مو عالیه الان حدود یک ماه هست که توسط روغن زیتون از شر شوره راحت شدم فقط شب تا شب موهاتون رو یه کم با روغن زیتون چرب کنید
Iran, Islamic Republic of
00:05 - 1395/01/17
سلام. من ميخوام به بدنم بزنم واسه مرطوب شدنش و جلوگيزي از ترك بدن. بعضيا ميگن باعث تيره شدن پوست ميشه روغن زيتون درسته؟؟؟
پاسخ ها
Fatemeh
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۵۹ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۱
اگه پوست روتیره میکنه ک تباید به صورت زد؟
پس صورت روهم تیره میکنه
شایدم زیادبمونه تیره کنه
Iran, Islamic Republic of
07:31 - 1395/02/07
سلام عالی بود دستتون درد نکنه
Iran, Islamic Republic of
17:55 - 1395/03/02
منظور از روغن زیتون برای استفاده انواع ماسک ها، روغن خوراکی یا روغن معطر طبی که از داروخانه تهیه میشه، لطفا راهنمایی کنید
Iran, Islamic Republic of
23:46 - 1395/03/04
روغن زیتون سنت پیامبر(ص) بوده وازش استفاده میکرده و هیچ کار پیامبر(ص) بی حکمت نیست
Iran, Islamic Republic of
17:03 - 1395/04/01
عالیه میخاستم بدونم روغن زیتون برای پوستهای چاله چوله ناشی ازجوش خوبه
Iran, Islamic Republic of
20:46 - 1395/04/16
میشه بگین که میشه از روغن زیتون خوراکی هم برای ماساژدادن مو که بلند وپرپشتش میکنه خوبه؟یاباید مالشی باشه لطفا زود جواب بدید
Iran, Islamic Republic of
17:31 - 1395/05/11
برادرد کف پاهرجورکه باشه دردوهرکجای کف پااگه روزی دوسه بارازروغن زیتون مالشی استفاده کنین بهترازنسخه ی متخصص یالااقل هزاربار کم هزینه ترجواب میده.عالیه براکف پا
Iran, Islamic Republic of
11:36 - 1395/05/23
اونای که استفاده کردن کچلیشون خوب شده است یانه
Iran, Islamic Republic of
16:03 - 1395/06/07
آیا منظورتون روغن زیتون است
Iran, Islamic Republic of
14:02 - 1395/06/11
سلام،من برای نرم شدن پوست صورتم ازروغن ریتون حدود دو ماهه استفاده میکنم،روزی3تا4بار،فوق العاده جواب داده،علاوه براینکه پوستم رونرم کرده،لکهای روی صورتم رو خیلی زیادازبین برده،طوریکه الان فقط درحد یه ضدافتاب در روزبرای پوستم استفاده میکنم،و هیچ کرم ارایشی دیگه روی پوستم نمیرنم.چون پوستم صاف شده،توصیه میکنم حتمااستفاده کنین،برای مو هم بارنگ مو مخلوط میکنم خیلی خوبه،ازمخلوط روغن زیتون وسس سفید هم برای نرمی مو میتونیداستفاده کنید خیلی خوبه،من امتحان کردم.
Iran, Islamic Republic of
08:42 - 1395/06/16
با سلام
خواستم بدونم از روغن زیتون مالشی میشه بر روی پوست صورت استفاده کرد یا نه؟
Iran, Islamic Republic of
01:09 - 1395/06/22
خیر فقط روغن خوراکی
Iran, Islamic Republic of
14:17 - 1395/07/12
سلام بچه ها روغن زیتون جای جوش میبره...
Iran, Islamic Republic of
23:22 - 1395/07/12
سلام اطلاعات عالی و جالبی بود
من اگزمای پوستی دارم و پوستم حسابی خشکه هر کرم و مرطوب کننده ای میزنم بعد یه مدت بهش حساسیت پیدا میکنم میخواستم ببینم روغن زیتون برا پوست من خوبه ...
ممنون
Iran, Islamic Republic of
15:00 - 1395/08/07
روغن زیتون با عسل جای جوش میبره ایا؟؟؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
21:11 - 1395/08/08
لطفا جواب بدید جای جوش میبره
Iran, Islamic Republic of
16:42 - 1395/08/27
فقط همینجوری بزنم رو صورتم یا با چیزی باید قاطی کنم
Iran, Islamic Republic of
20:34 - 1395/08/29
به نظرمن برای لطافت پوست خیلی خوبه ولی باید مرتب استفاده کرد
Iran, Islamic Republic of
01:27 - 1395/09/08
من استفاده کردم نتیجه داشت
Iran, Islamic Republic of
15:21 - 1395/09/12
سلام میشه لطف کنید بگید،از روغن زیتون خوراکی واسه پوست و مو استفاده کنیم یا مالشی??
Iran, Islamic Republic of
13:26 - 1395/09/23
دوستان من پوست سفید خیلی خشک ور چروک داشتم الان یکماهونیم ماسکهای گیاهی ولایت بر های گیاهی میزنم آخر سر روغن زیتون میزنم یعنی هم شب وهم روز باور کنید ده سال جوان تر شدم همه میگن باکس زدم باور کنید محشره
Iran, Islamic Republic of
15:26 - 1395/09/23
ماسکهای گیاهی ولایت بر های گیاهی از جایی خرید کردین ؟
یا خودتون درست کردین میشهبیتشر توضیح بدین
خیلی ممنون از لطفتون
Iran, Islamic Republic of
23:53 - 1395/09/27
آخرنفهمیدم مفیده این روغن یانه,
Iran, Islamic Republic of
18:31 - 1395/10/22
سلام بچه ها من ابروهام ریخته بودهرروشی روانجام دادم نتیجه نمیگرفتم دوستم اهل شمال بودبهم پیشنهادروغن زیتون محلی رو دادمنم استفاده کردم واقعاواقعامعجزه کردحتمااستفاده کنین
Iran, Islamic Republic of
02:10 - 1395/11/04
سلام ایاازروغن زیتون خوراکی که واسه غذااستفاده میکنیم واسه پوست خوبه یانه .لطفازودجواب بدین
Iran, Islamic Republic of
00:18 - 1395/11/12
سلام بله همون روغن خوراکی بهتره استفاده کنید
Iran, Islamic Republic of
11:41 - 1395/11/30
با سلام
میخواستم بدونم ایا میشه روغن زیتون تاریخ مصرف گذشترو برای بدن یا مو اسستفاده کرد
ممنون
Iran, Islamic Republic of
18:21 - 1395/12/16
لطفا پاسخ بدید که ایا روغن زیتون پوست وتیره میکنه یانه؛چرانظرات انقدر متفاوته؛
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۴۱ - ۱۳۹۷/۰۷/۱۶
اتا جایی که میدونم اگه به پوست روغن زیتون بزنید و برید زیر آفتاب رنگ پوست رو تیره میکنه ؛ اگه زیر آفتاب نرید نه
Iran, Islamic Republic of
23:42 - 1395/12/24
سلام روغن زیتون موی صورت رو زیادمیکنه؟پوست صورت رو تیره میکنه ایا؟
Iran, Islamic Republic of
23:03 - 1396/01/02
منم از روغن زیتون استفاده کردم .عالیه پوست صورتم هم اصلا تیره نشد.پوستم نرم شد.از مرطوب کننده استفاده میکنم تیره میشه اما روغن زیتون نه.شاید برای بعضیا مناسب نباشه
Iran, Islamic Republic of
13:51 - 1396/02/05
سلام
اخه من صورتم و تیره کرد
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۴۲ - ۱۳۹۷/۰۷/۱۶
لابد بعد از زدن روغن زیتون رفتید زیر آفتاب
France
09:16 - 1396/03/05
سلام دوستان
من رژیم پر پروتئین استفاده کردم
آب بدنم ب شدت خشک شد.
الانم صورتم فوق العاده لاغر شده
میشه راهنمایی کنید چی بخورم یا بمالم ب صورتم تا پرشه?:((
اسید معده منم بالاست هرچیزی نمی تونم بخورم
Iran, Islamic Republic of
17:35 - 1396/05/23
با سلام.منم از روغن زیتون طبعیی استفاده کردم پوستم را تیره تیره تیره کرد.یه هفته فقط استفاده کردم.
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۴۵ - ۱۳۹۶/۱۱/۲۵
رمز تیره نشدن پوست اینه که وقتی هر روغنی رو به صورت می زنید چه زیتون چه نارگیل و .... نباید نور به صورتتون بخوره.در واقع بهتره شبها استفاده کنید یا وقتایی که از خونه بیرون نمیرید. من خیلی وقته استفاده می کنم اصلا پوستم رو تیره نکرده. خیلی پوستم نرم و لطیف شده
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۳۵ - ۱۳۹۶/۱۲/۱۳
لابد بعدش رفتید زیر آفتاب
Iran, Islamic Republic of
19:17 - 1396/08/07
سلام به نظر من برای هر پوستی مناسبه...
Germany
10:19 - 1396/08/11
سلام چرا من روغن زیتون با عسل زدم صورتم جوش زد حس میکنم پوستم از زیر حرارت گرمی داره
Iran, Islamic Republic of
15:46 - 1396/08/27
ی سوال
اگه روغن زیتونو روی پوست بدن بمالیم باعث افزایش چربی زیر پوست میشه? کلا چربی میوونه از طریق پوست جذب شه?
ممنونم بخاطر وقتی که برای پاسخ میزارین
پاسخ ها
فری فرشته
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۱۵ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۸
نه هیچ ربطی نداره وگرنه لاغرای بیچاره هر روز روغن نالی میکردن ک چاق شن
Iran, Islamic Republic of
23:57 - 1396/09/10
نه علی آقا فکر نکنم چنین چیزی باشه ،وگرنه کسانی که مشکل لاغری صورت دارن ،راحت با روغن زدن صورتشان تپل می شد ،
Iran, Islamic Republic of
00:58 - 1396/09/13
سلام من واسه پوسته پوسته شدن پوست سرم روغن زیتون خوارکی استفاده میکنم خیلی بهتر شدم ولی میگن باید از روغن خوراکی استفاده نکنم ایا روغن زیتونی دیگه داریم واسه این کار ...
Iran, Islamic Republic of
12:44 - 1396/10/28
سلام صورتم هر روز جوش میزدصابون گیاهی استفاده کردم کم ترشداما صورتم خیلی خشک شده کلا پوست پوست شدروغن زیتون بزنم جوشام بیشتر نمیشه
Iran, Islamic Republic of
00:50 - 1396/11/16
سلام.حدود یک سال هست که موهای جلوی سرم داره میریزه .آیاراهکاری بلدین ک ریزشش رو متوقف کنم .و کاری کنم دوباره موی جدید جایگزینش بشه؟؟؟
مرسی
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۳۹ - ۱۳۹۶/۱۲/۱۳
از یه استاد طب سنتی معتبر شنیدم که میگفت لیموی تازه رو به اون قسمتهای سر بزنید و خیلی خیلی زیاد مالش بدید در حدی که پوست سرتون داغه داغ شه. این کار رو هر روز تکرار کنید.تا جایی که میدونم فولیکولهای مو رو تحریک میکنه
.برای رشد مو.ممکنه اولش پوست سر سوزش داشته باشه یا ملتهب شه ولی به مرور تاثیرش رو رو موها نشون میده
Iran, Islamic Republic of
14:39 - 1396/11/24
سلام من پوستم خشک بود.و از کرم نرم کننده استفاده نکردم چون پوستم تیر میکرد.با روغن زیتون صورتم چند دقیقه ماساژ دادم و بعد بخور آب دادم و با پارچه تمیز روغن از پوشتم پاک کردم و صورتم با اب ولرم شستم فوق العاده نرم کرد
Iran, Islamic Republic of
12:58 - 1397/02/30
من پوست دستام خشک وزیزناخنم ترک خورد ایا روغن زیتون جواب میده
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۴۵ - ۱۳۹۷/۰۷/۱۶
بله ؛
فقط روغن رو خیلی خوب رو دست و ناخنهاتون ماساژ بدید.
من ناخنام خیلی زود ترک میخوردن یکماه روغن زیتون روشون ماساژمیدادم خیلی محکم و سفت شدن
Iran, Islamic Republic of
11:42 - 1397/03/04
ایا میشه روغن زیتون خوراکی رو برای ماساژ و نرم شدن رگها واستخوان استفاده کرد یا نوع روغن زیتونش فرق میکنه مچکر
Netherlands
14:29 - 1397/03/10
من برای پوست صورتم استفاده کردم فقط روغن زیتون خالی رو روی پوست ماساژ دادم و جواب گرفتم
مرسی از مطالبتون حتما برای موهام استفاده میکنم چون خیلی کم پشت شده
United States
23:55 - 1397/04/12
برای پوست صورت عالیه . من هر شب به پوستم میزنم و میخوابم . بعد از چند هفته پوستم شفاف و یکدست و نرم شده . خیلی از اوقات بدون استفاده از کرم پودر و پنکیک آرایش میکنم و همه تغییرات پوستیم رو متوجه شدن
Iran, Islamic Republic of
15:23 - 1397/05/13
سلام بچه ها میشه از روغن خوراکی زیتون برای رفع جای جوش استفاده کرد؟؟؟
ازتون خواهش میکنم هر کی میدونه جواب مو بده خیلی ضروریه خواهش میکنم سریع
United Arab Emirates
18:07 - 1397/05/25
دوستان کسی تجربه بادام تلخ برا پوست داشته.روغن زیتون بهتره یا بادام تلخ.تو رو خدا جواب بدید.
Kuwait
18:07 - 1397/06/09
عالیی
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۰۹ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۵
سلام منم ازروغن زیتون استفاده کردولی روش ننوشته بودخوراکیه یاغیرخوارکی
Iran, Islamic Republic of
01:59 - 1397/06/16
سلام ،پوست صورت من خط وخش داره چند دقیقه مالش دهم .روز یا شب این کارو انجام دهم لطفا جواب بدین؟
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۴۶ - ۱۳۹۷/۰۷/۱۶
فک کنم شب بهتر باشه. چون اگه روز استفاده کنید و برید زیر نور خورشید پوستتون رو تیره هم میکنه
Iran, Islamic Republic of
15:41 - 1397/07/06
ببخشید من صورتم لک داره لک بارداری مخصوصا پشت لبهام روغن زیتون خوراکی بزنم یا غیر خوراکی که از داروخانه میگیریم میشه لطفا جواب میخوام
Iran, Islamic Republic of
17:40 - 1397/08/26
من از روغن زیتون استفاده کردم عالی بود دستتون درد نکنه
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۳۱ - ۱۳۹۷/۱۲/۱۸
چطور بود
Iran, Islamic Republic of
23:19 - 1397/10/05
ایامیشه از روغن مالشی برا صورت استفاده کرد؟
Iran, Islamic Republic of
13:17 - 1397/10/06
آتناهستم پوست صورت وبدنم ازبارداری خیلی تیره شده اگه روغن زیتون بزنم آیابه سفیدی اول برمیگرده؟وروزی چندباراستفاده کنم؟ممنون میشم
Iran, Islamic Republic of
13:17 - 1397/10/06
آتناهستم پوست صورت وبدنم ازبارداری خیلی تیره شده اگه روغن زیتون بزنم آیابه سفیدی اول برمیگرده؟وروزی چندباراستفاده کنم؟ممنون میشم
Iran, Islamic Republic of
18:24 - 1397/10/09
روغن زیتون مالشی برای لاغر موثر
United States
13:36 - 1397/10/17
سلام من از روغن مایع خوراکی استفاده میکنم از همین معمولیا ..خیلی ام خوبع والا
United States
13:36 - 1397/10/17
سلام من از روغن مایع خوراکی استفاده میکنم از همین معمولیا ..خیلی ام خوبع والا
Iran, Islamic Republic of
22:17 - 1397/10/21
سلام کدام نوع روغن زیتون برای پوست خشک صورت و بدن و موهای خشک و وز مناسبه؟...روغن زیتون بکر و بودار یا روغن زیتون بکر بی بو و یا .......
Iran, Islamic Republic of
23:52 - 1397/11/26
باسلام خواستم بدونم میشه روغن زیتون روزیر تخم مرغ ریخت وسرخ کرد
Iran, Islamic Republic of
23:52 - 1397/11/26
باسلام خواستم بدونم میشه روغن زیتون روزیر تخم مرغ ریخت وسرخ کرد
Iran, Islamic Republic of
23:52 - 1397/11/26
باسلام خواستم بدونم میشه روغن زیتون روزیر تخم مرغ ریخت وسرخ کرد
Iran, Islamic Republic of
21:27 - 1397/12/18
سلام میشه بگین روغن زیتون برا زانو درد هم خوبه یا نه
Iran, Islamic Republic of
21:30 - 1397/12/18
روغن زیتون برای زانو درد خوبه یا نه
خیلی خوبه روعن زیتون برای پوست شما هم استفاده کنید عالیه
Iran, Islamic Republic of
01:43 - 1398/11/05
خیلی
Iran, Islamic Republic of
09:41 - 1398/12/06
سلام من شنیدم روغن زیتون برای فرم دهی سینه ها هم خوبه فقط نمیدنم روغن خوراکی باید باشه یا مالشی لطفا راهنمایی کنید
Iran, Islamic Republic of
21:31 - 1398/12/24
روغن زیتون خیلی خوبه من هرشب میزنم بعدآرایش هم برای پاک کردن ازاون استفاده میکنم البته بعدصابون روغن میزنم هم صورتم پاک میشه هم شفاف
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج