جزییات رتبه‌ بندی‌ نانوایی‌ ها
۱۹۶۸۳۲
۳۱ فروردين ۱۳۹۴ - ۱۰:۲۸
۱۴۹۲۴
مدیرعامل شرکت بازرگانی دولتی ایران از رتبه‌بندی نانوایی‌های کشور در سال جاری خبر داد و گفت: شاخص‌های رتبه‌بندی نانوایی‌های کشور در حال تدوین و ارسال به استان‌هاست که رضایت و نظر‌سنجی از مردم از معیارهای آن خواهد بود.
خبرگزاری ایسنا: مدیرعامل شرکت بازرگانی دولتی ایران از رتبه‌بندی نانوایی‌های کشور در سال جاری خبر داد و گفت: شاخص‌های رتبه‌بندی نانوایی‌های کشور در حال تدوین و ارسال به استان‌هاست که رضایت و نظر‌سنجی از مردم از معیارهای آن خواهد بود.

علی قنبری - معاون وزیر جهاد کشاورزی اظهار کرد: پس از رتبه‌بندی نانوایی‌ها جوایز و امتیازاتی مانند افزایش سهمیه آرد برای برترین‌های کشوری و استانی در نظر گرفته می‌شود.

وی با بیان این‌که شاخص‌ها و معیارهای مورد نیاز برای رتبه‌بندی در حال بررسی، تدوین و ارسال استان‌هاست، افزود: یکی از شاخص‌های مهم برای رتبه‌بندی نانوایی‌های کشور رضایتمندی مردم منطقه مورد نظر است که ارزیاب‌های این طرح طی نظرسنجی از مردم در مورد این معیار نتایج مورد نیاز خود را استخراج می‌کند.

مدیر عامل شرکت بازرگانی دولتی ایران گفت: رعایت کردن مسائل بهداشتی، میزان کیفیت نان، میزان کیفیت خمیر مایع، عدم استفاده از مواد غیرمجاز و غیره از دیگر شاخص‌های رتبه‌بندی‌ نانوایی‌های کشور است که می‌تواند هر یک به نوبه خود امتیازی برای آن خبازی به حساب آید.

قنبری اظهار کرد: رتبه‌بندی نانوایی‌ها طرحی است که نیاز به بررسی و اطلاعات لازم دارد که باید برای ورود به آن نیروی انسانی، تحقیقات و زمان زیاد نیاز دارد.
برچسب ها:
انتشار یافته: 2
در انتظار بررسی:0
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
14:41 - 1394/01/31
اگه درست انجام بشه کار خوبیه. چون در کشور ما طرحهای خوب با مقاومت روبرو میشن از طرفی دل رحمی بیجا و بیموقع مردم و اینکه مثلا به این نونوایی امتیاز بیخودی بدیم تا از نون خوردن نیفته و ... بعد میبینی اونی که از همه بدتره توی امارگیری از همه بهتر میشه.
پاسخ ها
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۵:۱۳ - ۱۳۹۴/۰۱/۳۱
رتبه بندي معلمان چه شد؟
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج