عطرهای هیجان انگیز بهاری
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
کتاب لند_1
اپیلاسیون نانا 1
استخدام_1
دکتر استرکی_1
استخدام_3
اپیلاسیون نانا 3
دکتر استرکی_3
کتاب لند_3
اپیلاسیون نانا 4
کتاب لند_4
دکتر استرکی_4
استخدام_4
اپیلاسیون نانا 2
دکتر استرکی_2
کتاب لند_2
استخدام_2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۲۰۷۶۰۶
۰۵ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۲:۳۸
۶۵۴۱۸
دنياي بي‌انتهاي عطرها از انواع و اقسام رايحه‌ها تشكيل شده است. يك دسته از اين رايحه‌هاي هيجان‌انگيز را عطر بي‌نظير ميوه‌ها و خوراكي‌ها تشكيل مي‌دهد.
برترین مجله اینترنتی ایران
مجله سیب سبز - بهاره عزيزي: دنياي بي‌انتهاي عطرها از انواع و اقسام رايحه‌ها تشكيل شده است. يك دسته از اين رايحه‌هاي هيجان‌انگيز را عطر بي‌نظير ميوه‌ها و خوراكي‌ها تشكيل مي‌دهد. اين عطرها با بهره‌گيري از عناصر موجود در طبيعت و تركيب رايحه‌هاي گرم و سرد شكوفه‌هاي بهاري، ادويه‌جات و ميوه‌ها از جمله وانيل، شكلات، قهوه، پرتقال، ليمو، انبه و. . . اشتهاي‌تان را تحريك كرده و در عين حال حس سرزندگي و شادابي به شما مي‌دهند. حال اگر مشتاق شده‌ايد تا با بهترين گزينه‌ها در اين زمينه آشنا شويد با ما همراه باشيد.  

معمولا عطر‌هاي الكلي را پس از ساختن، براي مدت زماني حدود دو ماه و قبل از بسته‌بندي، نگهداري مي‌كنند تا اگر نا خالصي در مواد وجود داشته باشد، در ظروف نگهداري رسوب كند و از عطر اصلي جدا شود. اين مواد ناخالص معمولا چربي‌ها هستند.

عطر‌‌هاي الكلي را پس از توليد در ظروف شيشه‌اي بسته‌بندي مي‌كنند. ظروف شيشه‌اي كيفيت عطر‌ها را حفظ مي‌كند. براي اينكه بتوانيد مدت زمان بيشتري از عطر با كيفيت اوليه استفاده كنيد، از ورود هوا و برخورد نور با اين شيشه‌‌ها جلوگيري كنيد.

بهار را در آغوش بگیرد

دنياي عطر‌هاي خوراكي

عطر Born in Paradise از شركت اسكادا به شما احساس شادي، گرمي و سبكي مي‌دهد. اين عطر شما را به سواحل گرم استوايي مي‌برد. اولين افشانه آن عطر ميوه‌‌هاي استوايي همچون آناناس و شيرنارگيل در ذهن تداعي مي‌كند. كمي بعد بوي شيرين هندوانه و سيب سبز و گياهان استوايي را در كنار عطرچوب حس خواهيد كرد. اين عطر مخصوص خانم‌‌هاست و در سال 2014 به بازار وارد شد.
 
قيمت: 180 هزار تومان


ماداگاسکار وحشی

دنياي عطر‌هاي خوراكي

 وانيل يكي از خوشبوترين خوراکی‌ترین در عطر Wild Madagascar Vanilla از شركت «بتاند بادي وركز» با قدرت تمام خودنمايي مي‌كند. اين عطر با منشا وانيل، گلابي آفريقايي، ياسمن وحشي و صندل مخلوط شده است. در اولين برخورد بوي وانيل و كمي بعد بوي مطبوع گلابی‌آفريقايي‌، سيب‌سرخ و ياسمن وحشي را در ذهن شما تداعي مي‌كند. اين عطر مخصوص خانم‌هاست و در سال 2014 به بازار وارد شد.

قيمت: 210 هزار تومان


ناشناخته مثل يك خانم

دنياي عطر‌هاي خوراكي

Womanity Aqua Chic كه توسط شركت «تيري ماگلر» در سال 2013 وارد بازار شد، يكي از سه گانه‌های «زنانگي، فرشته و ناشناخته» بود. عنصر اصلي آن آب گشنيز تازه، كشمش سياه، تمشك قرمز و عصاره چوب است. اين عطر مخصوص خانم‌هاست و فقط در اندازه 50ميلي‌گرمی در بازار موجوداست.

قيمت: 290 هزارتومان


 هيجان‌انگيز باشيد

دنياي عطر‌هاي خوراكي

عطر safanad از شركت «پارفومز مارلي» در اواخر سال 2012 وارد شد. اين عطر زنانه با رايحه‌اي شيرين و ملايم، عطر ميو‌هاي خود را بسيار آرام و لطيف به شما هديه مي‌دهد. ابتداي افشانه اين عطر با بوي پرتقال و گلابي آغاز مي‌شود، در ادامه با بوي انواع شكوفه‌‌هاي بهاري شما را شگفت‌زده مي‌كند و در پايان با بوي عنبر، وانيل و صندل پايان مي‌يابد.

قيمت: 445 هزار تومان


مرد چهارفصل

دنياي عطر‌هاي خوراكي

 عطر POLO Red از شركت «رالف لورن» سيزدهمين عطر از اين دسته است كه در سال 2013 وارد بازار شد. اين عطر همان‌طور که از نامش پیداست عطری مردانه است و  عطر مردانه مخلوطي از عطر مركبات، ادويه‌جات و بوي چوب و قهوه را به شما ارائه مي‌دهد. ابتدا بويي چون گريفروت و ليمو را حس مي‌كنيد. سپس در ميانه بو، بوي زعفران و در پايان، بوي چوب و قهوه به مشام‌تان خواهد رسيد.

قيمت: 265 هزار تومان


ميو‌ه‌اي و شكوفه‌اي

دنياي عطر‌هاي خوراكي

 عطر Daisy Eau So Fresh شركت «مارك جاكوبز» در نت اوليه خود عطر دل‌انگيز تمشك، گلابي و گريپ فروت را به شما ارائه مي‌دهد. در نت مياني شكوفه‌‌هاي بنفشه، رز، ياس به همراه ليچي و شكوفه سيب خود را نمايان مي‌كند و در پايان عطر آلو، سدر و مشك نت پاياني را تشكيل مي‌دهند. اين عطر زنانه محصول سال 2011 اين شركت است.

قيمت: 230 هزار تومان


گلابي و پيچ امين الدوله

دنياي عطر‌هاي خوراكي

 عطر Honey از شركت «مارك جاكوبز» در سال 2013 وارد بازار شد. همان‌طور كه از شكل عطر و نام آن مشخص است، رايحه اين عطر بر رايحه عسل استوار است و مخصوص خانم‌هايي است كه به بو‌هاي شيرين علاقه‌مند هستند. در ابتدا رايحه اين عطر از گلابي شروع مي‌شود و در ادامه با بوي هلو ، پرتقال و شكوفه‌‌هاي گل پيچ امين الدوله خودنمايي مي‌كند. اين عطر در رايحه پاياني خود عطر دل‌انگيز عسل، وانيل و چوب را نمايان مي‌كند.

قيمت: 310 هزارتومان


گرم و دل‌انگيز

دنياي عطر‌هاي خوراكي

 عطر زنانه Shalimar Parfum Initial از شركت باسابقه گرلن در سال 2011 رايحه‌اي گرم دارد و در ابتدا رايحه مركباتي چون ترنج و پرتقال، در ميانه رايحه نعناع هندي در كنار گل‌‌هاي زنبق، ياس و رز را ادامه داده و در پايان بوی وانيل، كارامل، دانه تونكا و مشك عطر گرم و دل‌انگيز آن را تكميل مي‌كنند.

قيمت: 260 هزارتومان


 مناسب چهارفصل

دنياي عطر‌هاي خوراكي

 شركت سالواتوره فراگامو، سري چهارم سري ادكلن‌‌هاي «سيگنورينا» را با نام Signorina Eleganza در سال 2014 روانه بازار كرد. در ابتداي افشانه عطر، بوي گلابي و گريپ فروت به مشام مي‌رسد. كمي بعد عطر بادام و گل اوسمانتوس و در انتها عطر نعناع هندي و چرم رايحه اين عطر را تكميل مي‌كنند. اين عطر مخصوص خانم‌هاست و رايحه‌اي معتدل و چهارفصل دارد.

قيمت: 270 هزارتومان


مرد افسانه اي

دنياي عطر‌هاي خوراكي

 عطر Be The Legend توسط شركت معروف «اوريفلم» در سال 2014 وارد بازار شد. اين عطر كه مخصوص آقايان است، با عصاره سيب سبز، چرم و لوبياي سياه تبديل به عطري نرم و با ماندگاري متوسط شده‌است. شکل این بطری عطر، حس فلز تفنگ مردانه را می‌دهد که همراه با عطر ترنج، چوب سدر و لوبیا عطری گرم را تقدیم‌می‌کند.

قيمت: 285هزار تومان
انتشار یافته: 2
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
17:47 - 1394/03/06
همه این عطرا بالا دویست تومنه
پاسخ ها
بدون نام
United States
۲۰:۵۰ - ۱۳۹۴/۰۳/۰۶
زیر دویس هم معرفی کنید بودجه برسه
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
تاپ لپتاپ_1
شیرآلات زمانی_1
بهمن پور_داخلی1
بهمن پور_داخلی3
شیرآلات زمانی_3
تاپ لپتاپ_3
بهمن پور_داخلی4
شیرآلات زمانی_4
تاپ لپتاپ_4
تاپ لپتاپ_2
شیرآلات زمانی_2
بهمن پور_داخلی2
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
کلینیک فرشته_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
آف دکور _فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
آف دکور _فوتر
شفا_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
آیلین_فوتر کاشت ابرو
کیان برنا_فوتر
آیلین_تزریق چربی
رستوران باغ بهشت _فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
کلینیک فرشته_فوتر