چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (116)
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
دکتر نداف کرمانی_ fموبایل
دندانپزشکی تاج_f موبایل
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
شیرآلات زمانی_1
ادیب_1
اپیلاسیون نانا 1
شیرآلات زمانی_3
اپیلاسیون نانا 3
ادیب_3
اپیلاسیون نانا 4
ادیب_4
شیرآلات زمانی_4
اپیلاسیون نانا 2
شیرآلات زمانی_2
ادیب_2
دکتر نداف کرمانی_ f
دندانپزشکی تاج_f
۲۰۹۶۶۴
۱۰ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۹:۲۳
۸۶۲۵۵
در روزگاری که جامعه مجازی و شبکه های اجتماعی یکی از ارکان اصلی ارتباط افراد با یکدیگر شده است، ستارگان و چهره های هر جامعه ای نیز این صفحات را برای ارتباط بهتر با طرفداران خود و مردم انتخاب کرده اند.
 برترین ها - امیررضا شاهین نیا: در روزگاری که جامعه مجازی و شبکه های اجتماعی یکی از ارکان اصلی ارتباط افراد با یکدیگر شده است، ستارگان و چهره های هر جامعه ای نیز این صفحات را برای ارتباط بهتر با طرفداران خود و مردم انتخاب کرده اند.

 چهره های جامعه ما نیز از این قضیه مستثنی نیستند و بسیاری از ستارگان سینما، موسیقی، ورزش، سیاست و ... ما با داشتن یک یا چند صفحه در شبکه های اجتماعی مختلف قصد در ارتباط مستمر و دو طرفه با مردم دارند.

در این سری مطالب ما تصمیم گرفته‎ایم گزیده ای از فعالیت چهره های ایرانی در شبکه های اجتماعی نظیر اینستاگرام، فیسبوک، توئیتر و ... در اختیار شما عزیزان قرار بدهیم.

*******
این شماره را شروع میکنیم با عکس دو تن از افتخارات کشورمان که مطمئناً نامشان در تاریخ هنر و ورزش کشورمان ماندگار خواهد ماند. علی دایی عزیز در مراسم تجلیل از استاد جمشید مشایخی.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (116)


عکسی از بوسه شیرین مامان بر گونه تیارا خانم. صحنه ای که رضا صادقی آن را از عشق های زندگی اش به ثبت رسانده است.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (116)مه لقا خانم باقری در یکی از کشور های اروپایی. همزمان با بازی جواد عزتی بر روی یک سریال تلویزیونی در داخل کشور. به این می‌گویند تفاهم، هیچ کدام مزاحم کار آن‌یکی نمی‌شود و هر کدام کارشان را می‌کنند!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (116)ارسلان قاسمی در تلاش است تا راهی برای شادی در زندگی پیدا کند (طبق متن عکس). احتمالاً فردا یا پس فردا پدر ارسلان با یک خبرگزاری مصاحبه خواهد کرد و خواهد گفت که خالکوبی های بالای مچ دست پسرم فتوشاپ است! یعنی خودش عکس های خودش را فتوشاب می‌کند تا خودش را در اذهان عمومی خراب کند!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (116)حق داری احسان جان. دوری خیلی سخت است. مخصوصاً از چنین موجود بانمک و شیرینی!

پ. ن : احسان خواجه امیری در تور کنسرت های اروپایی اش به سر میبرد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (116)سلفی خاطره حاتمی با نیکی نصیریان در پشت صحنه کار جدیدشان. گویا خاطره جان غافلگیر شده و آمادگی لازم برای عکس نداشته است و با این حربه مانع از ریزش لایک و فالوئر در صفحه اش شده است. خیلی منطقی!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (116)سلفی رضا ایرانمنش در فضایی با دکور الهام گرفته از هشت سال جنگ تحمیلی. شما نیز باعث افتخار همه ما هستید. شما و همه بزرگانی که از جانشان برای وطن گذشتند.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (116)آیین خان جعفری در یک گندمزار سبز. عکس از امیر جعفری.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (116)پرسپولیسی های سابق در اقدامی زیبا به دیدار کودکان بیمار رفتند و این عکس یادگاری را گرفتند تا ریا نشود!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (116)سلفی ترکیبی جالب جواد رضویان با بزرگمهر حسین پور در نمایشگاه کاریکاتور های بزرگمهر که چند ماه یک بار برگزار می‌شود. آن فرضیه سبک زندگی مشابه علی اوجی و صدام حسین، از لحاظ راه انداختن انبوه کار ها با بدل هایشان، همچنان به قوت خود باقی است و رد نشده است!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (116)امیر تاجیک و شهاب خان حسینی در حاشیه جشنواره فیلم شهر من.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (116)دوستان گرمابه و گلستانِ هنرمند، با هم عازم گرمابه ها و گلستان های استانبول شده اند. منتظر عکس هایشان از گرمابه ها و گلستان های ترکیه هستیم!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (116)سلفی بامزه مهدی ماهانی با برادرزاده توپولی اش!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (116)عکسی فوق‌العاده از جوانی های علی مسعودی و رضا عطاران مربوط به بیست سال پیش! تیپتان خیلی هم عالی است! همان ساسون های شلوار شما و یا فاق یک متری شلوار آقا رضا کل لباس های این دور و زمانه را میخرد و میفروشد!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (116)مشخص است امیر کاظمی شب سختی را گذرانده است! با آرزوی موفقیت برای تمامی ورزشکاران و هنرمندان بر روی تشک، مخصوصا در برابر حریفان چغر و بد بدن! خسته نباشی دلاور، خدا قوت پهلوان!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (116)مارال فرجاد و همکار عزیز در حال بازگشت به تهران. هنوز در کف آن هشتگ #در مانده ایم!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (116)الهام چرخنده از این که در کار جدید ابراهیم حاتمی کیا حضور دارد خیلی خوشحال است.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (116)بالاخره دختر خانمِ مهناز افشار در آن سوی آب ها به دنیا آمد و تیتر اول اخبار شد. با عرض تبریک و شاد باش به مهناز افشار آرزو می‌کنیم که همیشه سایه پدر و مادرش بر سر «لیا» خانم مستدام باشد و همچنین نفس های او آرامشبخش زندگی مهناز خانم و همسر محترم باشد. از این به بعد منتظر عکس های لیا کوچولو هستیم!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (116)


چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (116)


عکس هنری شهرزاد عبدالمجید در کنار دیوار. تنها نکته هنری بودنش هم همین واژه است: «دیوار»!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (116)شاید باورش سخت باشد ولی فرد سمت چپ در عکس جوانی های استاد علیرضا افتخاری خودمان است! آن زمان ها استاد به سبیل و تاثیر آن بر آواز اصیل ایرانی اعتقادی نداشتند ولی بعد ها به آن ایمان آوردند! شما هم امتحان کنید و تاثیر سبیل را در چهچهه های اصیل آواز فارسی درک کنید! 

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (116)سیاوش جان واقعاً این عکس زندگی شما را عوض کرد؟! ببین قبل از این چه بوده!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (116)مریم معصومی و رانندگی در جنگل.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (116)این هم ادبیات نفیسه روشن که مخاطبانِ غیر هم جهت با خود را به آسانی «روانی» می‌نامد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (116)عکسی فوق العاده از نوجوانی های احسان خواجه امیری در کنار پدرش استاد ایرج. "پسر کو ندارد نشان از پدر" که میگن همینه!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (116)حال کردن عمو پورنگ با جایزه دوستش.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (116)آزیتا ترکاشوند در کنار رضا فیاضی (نه فیاض) عزیز که دلمان برای صدای گرمش تنگ شده است. کلاً افراط در هیچ چیز و هیچ کاری خوب نیست. مثلا افراط کردن در تزریق بوتاکس در صورت و پیشانی باعث می‌شود که ابرو ها به حوالی موهای سر برسد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (116)آشا محرابی و دوستان در یک کافه ساحلی.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (116)رامین ناصر نصیر از افتخار همکاری چندین باره اش با علی نصیریان میگوید. واقعاً استاد نصیریان کاراکتر جذاب و پرستیژ فوق العاده ای دارد. چه در کار هایش و چه در زندگی شخصی. محمود پاک نیت هم که همیشه دوست داشتنی بوده و هست.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (116)سلفی خلاقانه خانم های بازیگر در حرم حضرت شاه چراغ (ع). ای کاش این خلاقیت ها در جاهای دیگر خرج میشد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (116)دوستان فوتبالی در اتوبوس فرودگاه به دور علی آقای صادقی جمع شده اند تا این عکس یادگاری را بگیرند. محمدنوازی، علیرضا نیکبخت و مهرداد میناوند.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (116)بابک جهانبخش و اعضای گروهش در راهروی سالن برج میلاد. خدارا شکر بابک دیگر مانند گذشته سعی در پوشیدن لباس های عجیب و غریب ندارد و به همین ستِ بارسلونایی اش بسنده کرده است.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (116)میلاد کی‌مرام  و دوست جان در حال خوردن املت با پیاز در یک قهوه خانه سنتی.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (116)سلفی خاطره اسدی با ویویی از استخر روبازِ خانه شان.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (116)طبع طنز بزرگمهر حسینپور و استفاده از واژه «همسر» برای کسانی که مدل موی مشترکی با او دارند. البته مدل مو که نمیتوان گفت، چون عملاً مویی بر سر عزیزان وجود ندارد. در اینجا هم بزرگمهر با یکی از همسرانش سلفی گرفته است.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (116)


حبیب رضایی یکی دیگر از «همسران» بزرگمهر حسینپور!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (116)جدیدترین عکس امین زندگانی و الیکا عبدالرزاقی!
چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (116)سلفی رضا عنایتی با دوقلوهای خوشتیپ اش!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (116)آنا نعمتی از فواید «نسوزاندن» دل میگوید. آنا جان کلامت درست ولی به این نکته هم فکر کن که این فعل، یعنی سوزاندن دل از همان کودکی در کالبد همه ایرانیان نقش بسته است و کاریش نمی‌توان کرد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (116)سمیرا حسینی و هیجان چیدن توت از درخت. هیجانی که کاملا در تصویر مشخص است. مطمئناً سمیرا معنی عبارت «همفازی کیهانی» را نمیداند، وگرنه آن را به این راحتی بکار نمیبرد. شاید هم میداند و فکر می‌کند ما نمی‌دانیم!

«همفازی کیهانی» یکی از اصطلاحات اصلی و مبانی عرفانِ دروغین و کذایی «حلقه» است که در دهه 80 خورشیدی در ایران رواج پیدا کرد و خیلی سریع با دستگیری عواملش از ریشه برچیده شد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (116)تیپِ تابستانه آقا مهرسام، پسر روناک یونسی.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (116)باز هم خلاقیت و نوع آوری در عکس های اینستاگرامی! عکس در دوربین دنده عقب، روشی که با هوش و ذکاوت علی طباطبایی کشف و مورد بهره برداری قرار گرفت!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (116)


لیلا برخورداری در حافظیه.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (116)عکس آتلیه ای اندیشه فولادوند.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (116)دوستِ نابغه بهاره کیان افشار در حال خون رسانی به مغزش با کمک جاذبه زمین!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (116)استاد بیژن کامکار و نجمه تجدد به همراه سایر عزیزان به تماشای تئاتر «سینماهای من» رفته بودند که  این عکس یادگاری را در کنار بازیگران اصلی این تئاتر، یعنی بهنوش طباطبایی و احسان کرمی گرفتند.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (116)عکس زیبایی که سارا خوئینی ها در حال نوشیدن یخ در بهشت از بالای برج ایفل انداخته است.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (116)نگاه ویژه امیر نوری و دوستان به آزاد شدن بنزین از راه دور!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (116)مانکی تتل!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (116)عکس جالبی که مهدی پاکدل از امیر آقایی ثبت کرده است.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (116)مخاطب خاصِ آرمین 2AFM _همانی که آرمین برایش 3 گیگ آهنگ خوانده _ اگر این پیام را می‌بیند لطف کند دیگر ناز نکند و برگردد. جوون مثل دسته گل پیر شد!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (116)


متاسفانه هیچ گاه مرز میان شوخی و جدی بهشاد مختاری قابل تشخیص نبوده است. اگر خدایی نکرده جدی است که تبریک عرض میکنیم، اگر هم شوخی است که باز تبریک عرض می‌کنیم!
چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (116)


استیصال شاهین جمشیدی در حین اجرای مراسم فارغ التحصیلان دانشگاه تهران. همیشه پیش از ورود به دانشگاه تهران خود را برای هر نوع برخورد، سوال، ترور شخصیتی و سایر غیر منتظره ها آماده کنید!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (116)سلفی سیروان خسروی در کنار توپ آینه ای در پاریس.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (116)روایت بزرگمهر حسین پور از خیانت یکی از همسرانش!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (116)سلفی محمدرضا هدایتی در کنار یک بانوی خلبان.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (116)


سلفی محمدرضا احمدی با صمد نیکخواه بهرامی. صمد جان شکسته نفسی کرده که مونوپاد را در دستش گرفته است، چون در عمل نیازی به مونوپاد ندارد!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (116)احوالپرسی الناز حبیبی با هواداران طی این سلفیِ سرسبز. احوالپرسی بهانه است... لایکت را بکوب و برو...!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (116)دو استاد پیشکسوت سینما در یک قاب. با آرزوی سلامتی و طول عمر برای داوود رشیدی و محمد علی کشاورز عزیز.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (116)گریم فوق العاده جالب کمند امیر سلیمانی مربوط به فیلم ترنج در سال های نه چندان دور.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (116)ترانه علیدوستی، ملیح تر از همیشه.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (116)نیما شاهرخ شاهی حالا حالا ها قصد بازگشت به وطن ندارد!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (116)پانته آ بهرام در جمع اعضای کمپینی که در روزهای گذشته بسیار خبرساز شده بود، البته از لحاظ مثبتش. این دوستان ته سیگار های شهروندان را از روی زمین جمع آموری می‌کنند تا کمک کوچکی باشد در راستای حفظ محیط زیست.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (116)سلفی پدرام کریمی در کنار استاد داریوش اسدزاده، یکی از بزرگان سینما و تلویزیون.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (116)دوستان هنرمند در جمع هیئت داورانِ مسابقات بین المللی سوارکاری پرش از مانع! امین حیایی، نیلوفر خوش خلق، فرزاد حسنی نفیسه روشن و سایر عزیزان.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (116)یک عکسِ عالی از جوانی های فریبرز خان عرب نیا با سبیل های خوفناکش در کنار سید علی صالحیِ نوجوان با سبیل های فابریکش!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (116)


آرام جعفری و سارا منجزی در افتتاحیه یک فروشگاه لوازم ورزشی در شمال غرب تهران. از این عزیزانی که قدم رنجه فرموده و مراسم افتتاحیه را پر رونق می‌کنند چگونه قدردانی میشود؟ با وجه نقد یا یک جفت کتانی؟!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (116)ملیکا شریفی نیا در حال تعمیر شیشه پاک کن ماشینشان.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (116)فرزاد مجیدی با این پستِ پر از قربان صدقه، تولد برادر زاده اش امیربردیا را تبریک گفت.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (116)سیما خانم خضرآبادی که این روز ها در ترکیه به سر می‌برند این سلفی را در کنار مدیترانه ثبت کرده اند.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (116)سلفی «مثلاً حواسم نیست» مازیار فلاحی با موتور هواپیما.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (116)سمانه پاکدل و دوست عزیزش در پل طبیعت تهران. خوب شد شهرداری این پل را ساخت، چون در لوکیشن ها تقریباً به تکرار رسیده بودیم!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (116)امید حاجیلی و دوستان جدیدش!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (116)عکس جالب مهدی سلطانی از دختر بازیگوشش که پشت ویترین یک فرش فروشی رفته است!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (116)عکسِ عجیب حافظ ناظری. حافظ جان بیشتر از خنده ات، ژست عجیب و غریبت جلب توجه می‌کند!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (116)گالری گردیِ حنا خانم، دختر بانمکِ ترانه علیدوستی.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (116)


علیرضا رئیسی سوار بر یک ژیان مهاریِ تر و تمیز. من هم با علیرضا موافقم.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (116)راه بندانِ دوستان هنرمند در خیابان. سام نوری، ماریه ماشااللهی، بهار رضایی و بهاران بنی احمدی. رنگ پیراهن سام یک مقدار غیر طبیعی به نظر می‌آید. اینکه پیراهنش چه طرح و نقشی داشته که وی را مجبور به سانسور کرده نکته کنجکاو کننده ای است!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (116)


حسین مهری و عروسکی که یکی از هواداران خوش ذوق اش از روی همین عکس او ساخته است.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (116)علیرضا حقیقی با این عکس در کنار قهرمانان مسابقات بوکس آزاد نشان داد که یکی از طرفداران این ورزش خشن است.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (116)لیلا بلوکات و بهنوش بختیاری در یک رستوران. تاکید لیلا بر این زاویه و جهت از صورتش هم در نوع خود جالب است. یک سر به عکس های لیلا بزنید متوجه علاقه اش به سمت چپ صورتش خواهید شد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (116)رضا توکلی در کنار صالح میرزا آقایی که با ظاهر جدیدش میتوان در لیست «همسرانِ» بزرگمهر حسینپور قرار بگیرد!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (116)


هومن خان برق نورد به کمک پلیس سایبری صفحه هک شده اش را بازگرداند، ولی متاسفانه فالوئر ها همه پریده اند و هومن باید از اول شروع کند!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (116)این سلفی صرفاً برای رفع دلتنگی شهرزاد کمالزاده گرفته شده است و هیچ کاربرد دیگری ندارد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (116)سلفی محمد بَحرانی در کنار پدر محترم. محمد این روز ها با کاراکتر «جناب خان» در خندوانه حسابی ترکانده است!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (116)اکرم خانم محمدی در حاشیه یک مراسم. خانم محمدی هم کم کار شده است.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (116)معلوم نیست چه موضوعی در مراسم بزرگداشت استاد جمشید مشایخی انقدر فریبا نادری را ناراحت کرده که دارد اینجوری گریه می‌کند! این هق هق از روی فوران احساسات یا اشک شوق نمی‌تواند باشد! خیلی عمیق تر است!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (116)فاطمه خانم گودرزی و دخترش.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (116)وقتی لیلا حاتمی جایزه اش را در جشنواره فیلم "شهر من" از دست نیکی کریمی دریافت می‌کند، لحظه ای است که سینمای ایران برای چند دقیقه توقف کرده و با افتخار آن لحظه را تماشا می‌کند.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (116)نیوشا خانم ضیغمی در جشنواره «حجابِ نو» در ژنوِ سوئیس. این که این جشنواره توسط چه کسی یا چه کسانی و یا کدام گروه و جناح برگزار شده بود اطلاعی در دسترس نیست.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (116)سلفی دوستان در یک دورهمی. میلاد کی‌مرام و سارا بهرامیِ هنرمند. بازی خوبِ سارا در فیلم «من دیگو مارادونا هستم» را که این روز ها در حال اکران است، لز دست ندهید.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (116)و این عکس آتلیه ای از شبنم فرشاد جو پایان این مجموعه است. به امید اینکه شماره بعدی سوژه های بیشتری از این شماره داشته باشد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (116)مثل همیشه منتظر نکات پیشنهادی و انتقاداتتان هستیم. چه از طریق گذاشتن نظرات زیر همین مطلب، یا از طریق راه های ارتباطی که در اختیارتان است: نرم افزار کیک (kik) با آی‌دی bartarinha.ir یا ایمیل jalebtarin@bartarinha.ir. برای ارتباط با نویسنده مطالب هم می‌توانید با حساب کاربری amirrezashahinnia در اینستاگرام ارتباط برقرار کنید.

با سپاس از همراهی تان.
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 93
در انتظار بررسی:0
GERMANY
19:33 - 1394/03/10
اول
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۱:۳۵ - ۱۳۹۴/۰۳/۱۱
عه عمو جون فازت چیه
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
19:33 - 1394/03/10
وای اصلن باورم نمیشه که اول شدم خدایا شکرت
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۰:۰۵ - ۱۳۹۴/۰۳/۱۰
منم باورم نمیشه ... بیا اصلا باور نکنیم
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۲:۵۳ - ۱۳۹۴/۰۳/۱۰
:)))))):))))))
نفس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۵:۳۹ - ۱۳۹۴/۰۳/۱۱
ایول یوزر خیلیییییییییییییییییییییییییی تمیزگفتی
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
19:38 - 1394/03/10
چهره ها کم بودن ... حالا بجه هاشونم باید بشناسیم!!!
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۵:۰۳ - ۱۳۹۴/۰۳/۱۲
عزیزم اجباری در کار نیست
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
19:40 - 1394/03/10
سلام من چندم شدم
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۰:۰۵ - ۱۳۹۴/۰۳/۱۰
منم چندشم شد
فهیمه
-
۰۸:۱۷ - ۱۳۹۴/۰۳/۱۱
من چندم شدم؟
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
19:43 - 1394/03/10
ایوووووول بازم فک کنم اول شدم .... خودمو عشششششفه
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۰:۰۶ - ۱۳۹۴/۰۳/۱۰
برو قایم شو تابلو نشه
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
19:44 - 1394/03/10
همیشه دوست داشتم نفر اول باشم نظر بدم الان که شدم !!هیچ حسی ندارم !!!!!!
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۰:۰۶ - ۱۳۹۴/۰۳/۱۰
ولی من یه حس هایی دارم
شبنم
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۰:۵۷ - ۱۳۹۴/۰۳/۱۱
حس ضایه شدن داشته باشی فک کنم :v -_-
خردادی
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۱:۵۹ - ۱۳۹۴/۰۳/۱۱
شبنم خیلی باحالی .کلی خندیدم ^_^
شبنم
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۳:۰۵ - ۱۳۹۴/۰۳/۱۱
خردادی عزیزمی ^_^ :*
شیما
ROMANIA
۱۳:۲۹ - ۱۳۹۴/۰۳/۱۱
آقای مجری: من همیشه از بچگی آرزوم بوده اول بشم و نظر بدم...ولی الان هیچ حسی ندارم
اینطوری میگفتی بهتر بود...عزیزم احساست درسته...بهش تکیه کن چون اول نشدی البته همین که آخر نشدی جهاد کردی
زینب
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۴:۲۸ - ۱۳۹۴/۰۳/۱۶
من می دونم چرا حسی نداری،من می دونم ،من می دونم...
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
19:44 - 1394/03/10
اوللللللل
آخیش
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۰:۰۷ - ۱۳۹۴/۰۳/۱۰
آخخخخیش - آخخخیش - آخخخیش
زینب
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۴:۳۰ - ۱۳۹۴/۰۳/۱۶
الحمد لله
یکی از فانتزیام اینه که بیام تو این پیجو فقط تمامی نظراتی که با اعتماد به نفس نوشته اول رو بخونم و بخندم
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
19:45 - 1394/03/10
سلام.

یکی تو این عکسا واقعا خله؟اون کیه؟

جواب:بالا درخته!!D:
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۰:۰۷ - ۱۳۹۴/۰۳/۱۰
به جامع خل ها توهین نکنید لطفا ... این "اونه" ... اون
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۱:۳۹ - ۱۳۹۴/۰۳/۱۰
خیلی خندیدم سجاد

دمت گرم
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
19:48 - 1394/03/10
احتمالااول116
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۰:۰۷ - ۱۳۹۴/۰۳/۱۰
100 در 100
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
19:51 - 1394/03/10
برای درمان هرچه زود تر بیمارها همین الان یه دعای کوچولو بکن همین دعای ساده ی توواسه اونا یه دنیا ارزش داره
GERMANY
19:51 - 1394/03/10
به افتخار هنرمند بزرگ کشورمان استاد جمشید مشایخی ....
ROMANIA
19:52 - 1394/03/10
اول
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۰:۰۸ - ۱۳۹۴/۰۳/۱۰
همچنین
sara
ROMANIA
۲۰:۳۷ - ۱۳۹۴/۰۳/۱۰
خخخخ
زینب
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۴:۳۰ - ۱۳۹۴/۰۳/۱۶
البته شک نکن
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
19:52 - 1394/03/10
گلزار golzar
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۰:۰۸ - ۱۳۹۴/۰۳/۱۰
می خوری یا می بری؟
شبنم
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۱:۰۰ - ۱۳۹۴/۰۳/۱۱
خو گلزار چی ؟ لااقل یه حرفی جمله ای چیزی بگو در موردش -_- هی هر دفه همینو میزنه -_-
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
19:54 - 1394/03/10
من موندم بعضی ازاین بازیگرنما هاخجالت نمی کشن جوری عکس میندازن که همه چیزای مایه فخرومباهاتشون دیده بشه استخر.ماشین سان روف لباسهای عجق وحق
واقعاکاش یه جوردیگه هنرمندان ابرازوجودمی کردن به خداقباهت داره
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۰:۰۹ - ۱۳۹۴/۰۳/۱۰
فلسف اینستا واسه اینا همینه
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۱:۰۱ - ۱۳۹۴/۰۳/۱۲
قباحت درسته البته
زینب
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۴:۳۱ - ۱۳۹۴/۰۳/۱۶
یوزر جون قباحتو خوب اومدی
GERMANY
19:55 - 1394/03/10
مانکی تتل؟؟؟مانکی؟؟!! با خودش بود؟؟
ای وااااااااای آرام جعفری چی میگه.افتتاهیه چیه؟؟؟ خداییش شماها که اینقدر فالوئر دارید یکم رو املاتون کار کنید.زشته بخدا با این سن و سال.افتتاهیه!!!!
پاسخ ها
سجاد
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۰:۲۵ - ۱۳۹۴/۰۳/۱۰
ا.وای وای من.افتتاهیهش منو کشته.بگیرمنو افتادمممممممممممم
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
19:57 - 1394/03/10
شهاب حسینی رو عشق است ...
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
19:59 - 1394/03/10
نيوشا ضيغمي؟!!! حجاب نو؟!!!
پاسخ ها
فهیمه
-
۰۸:۱۸ - ۱۳۹۴/۰۳/۱۱
خخخخخخخخخخ
محمد
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۹:۱۱ - ۱۳۹۴/۰۳/۱۱
اون حجاب نو نو نیست
نیو حجابه
یک برند لوکس سوئیسی! که البته توی ایران هم تولید میشه.
خردادی
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۲:۰۱ - ۱۳۹۴/۰۳/۱۱
عه ؟ پس حجاب نو اینجوریه !
مانتوی توری با موهای فرفری @_@
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
20:00 - 1394/03/10
من یادمه وقتی رضا صادقی تازه ازدواج کرده بود یه عکسی تو همه سایتا بود عکس رضا صادقی وهمسرش به همراه شهاب حسینی و همسرش که تو اون عکس همسر رضا صادقی هیچ شباهتی به این عکس نداره حالا اون کی بود این کیه
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
20:01 - 1394/03/10
ترانه علیدوستی، ملیح تر از همیشه
GERMANY
20:08 - 1394/03/10
کلا به افتخار همه پیشکسوتان ....
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
20:09 - 1394/03/10
نمیدونم چرا وقتی این لیلا بلوکات رو میبینم آدم یاده نون به نرخ روز خوری، پاچه خواری، طرفدار حزب باد بودن میفته!!!!!!!!!!
GERMANY
20:11 - 1394/03/10
نمی دونم چرا انقدر از علیرضا حقیقی بدم میاد .... کیا اینجورن؟ ؟؟؟؟
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
20:18 - 1394/03/10
خیلی جالب که مهناز افشار روش شده این عکس رو بذاره در حالیکه با بی شرمی زندگی یه خانم دیگرو از هم پاشونده حرفم بزنی میگن حسوده
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۲:۵۸ - ۱۳۹۴/۰۳/۱۰
اي كاش حداقل فكر دل اون بيچاره رو مي كرد اين عكسا رو نمي ذاشت
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۳:۳۶ - ۱۳۹۴/۰۳/۱۰
جریان چیه؟؟؟
فهیمه
-
۰۸:۱۹ - ۱۳۹۴/۰۳/۱۱
مگه دل کیو شکونده؟؟؟؟؟؟؟؟؟
mkt
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۰:۵۱ - ۱۳۹۴/۰۳/۱۱
میشه بگین چی شده؟؟؟ زندگی کیو از هم پاشونده؟؟؟ :|
شبنم
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۱:۰۳ - ۱۳۹۴/۰۳/۱۱
موضوع چیه ؟ :/
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۸:۱۳ - ۱۳۹۴/۰۳/۱۱
آخه مگه چی کار کرده که روش نشه ؟
فروزان
ROMANIA
۱۱:۴۸ - ۱۳۹۴/۰۳/۱۲
بچه ها بگین جریان چیه؟؟؟؟؟؟؟
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
20:23 - 1394/03/10
عکس تتلو کجاش حالت واقعیه شماره ی شیشه!!! والا من که ندونستم اگه دونستید بگید!!!
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
20:24 - 1394/03/10
اره منم اون عکس رضا صادقی با زنشو دیدم اصلا هیچ شباهتی ندارن.این یکی فکر کنم خارجی باشه
پاسخ ها
marya
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۲:۲۷ - ۱۳۹۴/۰۳/۱۱
دماغشو عمل كرده و البته كه چهرش تغيير كرده عزيزان!!
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۰:۴۳ - ۱۳۹۴/۰۳/۱۲
و البته گونه هاش هم عمله
زینب
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۵:۰۹ - ۱۳۹۴/۰۳/۲۳
بابا الکی شایعه سازی نکنید . این زنه اون نیست . اون اصلا پیر بود . اصلا صحت اون عکس هم مشخص نیست . این زنشم بله خارج از کشور زندگی میکرده ولی خارجی نیست .
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
20:26 - 1394/03/10
تشکر بابت اساتید و هنرمندان پیشکسوت استاد رشیدی ، کشاورز ، نصیریان ولی مجله جان عکس تتلو را چرا میگذاری اینجا خانواده نشسته میبینه !!!!!!! خودش حالیش نیست عکس به این قبیحی !!!! شما که میدونی !!! چرا ؟؟
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
20:39 - 1394/03/10
توعکسای این از خود راضیها فقط عکس روی تخت زایمان نداشتیم که اونم مهناز جون حلش کرد
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۹:۱۱ - ۱۳۹۴/۰۳/۱۱
به گفته خودشون این عکس انگار از تو وایبر برداشته شده بدون اجازه!
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
20:42 - 1394/03/10
فقط محسن چاووشی عشق است
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
21:33 - 1394/03/10
جشنواره حجاب نو !!!!!!!!!!
بعدم با این حجاب !!!!

خیلی جالبه. حالا اگه جشنواره ای واسه چیز دیگری بود با این قیافه اشکال نداشت.

خنده داره واقعا ☺
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
22:17 - 1394/03/10
واقعا براتون متاسفم اون عکسه دومی مهناز افشارو خودش گفت بدون رضایتش پخش شده شما واسه چی پخش میکنید آقای شاهین نیا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
22:23 - 1394/03/10
آقا من هنوز دارم به تیکه ای که به عکس امیر کاظمی انداختید میخندم!!!!!
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
10:36 - 1394/03/11
نوشتتون در مورد امیر کاظمی خیلی باحال بود و شیطنت برانگیز!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
10:43 - 1394/03/11
من مثل ترلان خانم ازاین حقیقی بدم میاد این همه گل میخوره به تیم ملی هم دعوت میشه یه پنالتی هم نمیگیره
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
11:05 - 1394/03/11
نیوشا رو دوست دارم ^_^ مانتوش چه بانمکه ^_^ :*
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
12:06 - 1394/03/11
متنی که راجع به مه لقا باقری و جواد عزتی نوشتید بو داره ! آدم فکر میکنه که در آستانه جدا شدنن !
آره مجله ؟ خبریه ؟؟؟؟
پاسخ ها
فروزان
ROMANIA
۱۱:۵۲ - ۱۳۹۴/۰۳/۱۲
فکر نمیکنم عزیزم منظورش این بود که با هم مسالمت آمیز زندگی میکنن اون میره مسافرت خارج از کشور این یکی تو ایران سر فیلمبرداری میمونه ولی خداییش چجوری بدون هم میرن مسافرت؟ بهشون خوش میگذره؟
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
12:36 - 1394/03/11
سواد آرام جعفری تو حلقم:)
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
13:32 - 1394/03/11
این نیوشا ضیغمی خیلی داغونه با این حجاب ضایش رفته مراسم حجاب نو توی کشور خارجه اینطوری میخواد حجاب رو معرفی کنه واقعا متاسفم
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۰:۴۶ - ۱۳۹۴/۰۳/۱۲
نه دیگه عزیزم دقت نمیکنید دیگه حجاب نو
یعنی از اون حجاب قدیمیای شما ها نیست ...
zzzzzzzz
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۸:۳۲ - ۱۳۹۴/۰۳/۱۲
فکرکنم یه نوع برندباشه به حجاب نمی خوره
اخه چه حجابی چی؟منظورپوششه؟
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
18:15 - 1394/03/11
برترينها ميخواستم ببينم عكسهاي بچه هاي فقير را هم ميشه كنار اينا بزاريم!
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۸:۱۴ - ۱۳۹۴/۰۳/۱۲
که چی بشه؟؟؟
UNITED STATES
19:24 - 1394/03/11
دوستان؛ گول خوشگلی بچه خواجه امیری و رضاصادقی و باقی چهره ها رو نخورید. اینا بزرگ شن بی ریخت میشن. مثله همین ارسلان قاسمی. یادتونه بچه بود چه بانمک بود؟ من نمیدونم چه سِرّی هست توش
پاسخ ها
خردادی
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۸:۵۲ - ۱۳۹۴/۰۳/۱۲
به نظر شما بچه رضا صادقی خوشگله عایا ؟؟؟؟؟؟؟؟
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۰:۴۷ - ۱۳۹۴/۰۳/۱۲
غمی نیست عزیزم اونا هم مثل ماماناشون میکوبند از نو میسازن
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
21:06 - 1394/03/11
متاسفم برای همه بازیگرای کشورمون اینابایدواسه بقیه الگومیشدن بااین حجاب وریختشون فقط دارن مردموبه بی حجاب بودن تشویق میکنن همینه که وضعیت حجلب روزبه روزبدترمیشه
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۷:۴۸ - ۱۳۹۴/۰۳/۱۲
بازيگران هم بخشي از مردم هستند. حجاب خيلي از مردم عادي از اين بازيگران بدتره و اصلا ربطي به اين بازيگران نداره.
بهتره كمي فكر كنيم بعد حرف بزنيم.يعني اگر بازيگران ما حجاب خيلي كاملي داشته باشند مردم عادي هم حجابشان كامل ميشه!! عكس اين موضوع شايد درست باشه
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
13:13 - 1394/03/12
فقط آرمییییییییییییییییییییییییییییییییییییین!
پاسخ ها
user2
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۳:۰۰ - ۱۳۹۴/۰۳/۱۳
تایتانیکککککککک!!!؟؟؟؟؟؟@!!!!!!!
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
18:35 - 1394/03/12
چرامن نظرمی دم برام ایمیلش نمیاد که نظرم ثبت شده؟بعدکه میبینم تواون اخبارثبت شده ولی ایمیلش برامن نمیاد چراااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا؟
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
گروه تولیدی نیلوفر_1
سفیر بار ساقدوش_1
دکتر نائبی_1
دکتر نائبی_3
گروه تولیدی نیلوفر_3
سفیر بار ساقدوش_3
دکتر نائبی_4
سفیر بار ساقدوش_4
گروه تولیدی نیلوفر_4
دکتر نائبی_2
سفیر بار ساقدوش_2
گروه تولیدی نیلوفر_2
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
دکتر لاجوردی_فوتر موبایل
قالیشویی ثمین_فوتر موبایل
دکتر صالحی_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
روانشناسی مرهم_ فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
دکتر آزاد خواه_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
تنورستان_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
فنی آتل_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
نیکان فارمدمهر_فوتر موبایل
روشا فارمسی_فوتر موبایل
اورانوس_فوترموبایل2
دکتر عارفی - موبایل فوتر
پارسیان طب - فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
آیلین_تزریق چربی موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
دکتر صالحی_فوتر
اورانوس_فوتر2
آیلین_فوتر بلفارو
کلینیک النا_فوتر
روانشناسی مرهم_ فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
قالیشویی ثمین_فوتر
دکتر لاجوردی_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
فنی آتل_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
نیکان فارمدمهر_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
دکتر آزاد خواه_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
پارسیان طب - فوتر
روشا فارمسی_فوتر
آیلین_تزریق چربی
تنورستان_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر