چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (118)
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
استخدام_1
کتاب لند_1
دکتر استرکی_1
اپیلاسیون نانا 1
کتاب لند_3
استخدام_3
دکتر استرکی_3
اپیلاسیون نانا 3
استخدام_4
دکتر استرکی_4
اپیلاسیون نانا 4
کتاب لند_4
اپیلاسیون نانا 2
استخدام_2
کتاب لند_2
دکتر استرکی_2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۲۱۱۴۷۳
۱۷ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۷:۲۳
۱۰۵۷۷۳
در روزگاری که جامعه مجازی و شبکه های اجتماعی یکی از ارکان اصلی ارتباط افراد با یکدیگر شده است، ستارگان و چهره های هر جامعه ای نیز این صفحات را برای ارتباط بهتر با طرفداران خود و مردم انتخاب کرده اند.
 برترین ها - امیررضا شاهین نیا: در روزگاری که جامعه مجازی و شبکه های اجتماعی یکی از ارکان اصلی ارتباط افراد با یکدیگر شده است، ستارگان و چهره های هر جامعه ای نیز این صفحات را برای ارتباط بهتر با طرفداران خود و مردم انتخاب کرده اند.

 چهره های جامعه ما نیز از این قضیه مستثنی نیستند و بسیاری از ستارگان سینما، موسیقی، ورزش، سیاست و ... ما با داشتن یک یا چند صفحه در شبکه های اجتماعی مختلف قصد در ارتباط مستمر و دو طرفه با مردم دارند.

در این سری مطالب ما تصمیم گرفته‎ایم گزیده ای از فعالیت چهره های ایرانی در شبکه های اجتماعی نظیر اینستاگرام، فیسبوک، توئیتر و ... در اختیار شما عزیزان قرار بدهیم.

*******
در همین ابتدای کار که این صفحه را باز کردید، شما را دقایقی به تفکر درباره این موضوع که «چرا پنگوئن ها زانو ندارند؟!» دعوت می‌کنم. این تفکر باعث میشود که هم علمتان درباره آناتومی حیوانات قطبی غنی تر شود و هم زمانی باشد برای لود شدن عکس های این مطلب! خب شروع کنید!

حالا که خوب در این باره فکر کردید و به نتیجه ای نرسیدید، فضای ذهنتان را عوض میکنم با این عکس از یوسف تیموری که احتمالاً مربوط به دورانی است که یوسف در تایلند مشغول دوره های آموزشی یاکوزا شدن بوده و مطمئناً با همین شمایل دل همسر تایلندی اش را ربود!


چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (118)شاهرخ استخری (آخ که چقدر در این هوا میچسبد!) در گریم کار جدیدش که احتمالاً مربوط به نقش "سالخورگی های جوانی اش" است!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (118)سلفی مهراوه شریفی نیا و دیوار آجری در یک روز تابستانی.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (118)علی سرابی و مارال بنی آدم در پشت صحنه فیلم سینمایی خشکسالی و دروغ. علی و مارال در 70 درصد عکس های همدیگر، به صورت کاملاً متقابل حضور دارند. آن 30 درصد هم مربوط به تبریک ها و تسلیت هاست!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (118)عکسی که آئین جعفری پسر امیر جعفری از یک سگ خانگی در مقابل دوربین فیلمبرداری به اشتراک گذاشت. با مفهوم عکس کاری نداریم، هر چیزی هم بوده میگذاریم به حساب بچگی اش، ولی کامنت پدرِ دل نگران در زیر عکس خیلی عجیب است! یعنی آئین کجاست؟!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (118)خودت را خیلی اذیت نکن روناک جان!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (118)فقط سعید عرب است که میتواند جلوی یک کتابخانه خانگی بنشیند و یک کتاب حجیم روی پایش بگذارد و با پیرجامه رو به عکاس نیشش را باز کند!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (118)


جشن تولد فرهاد خان مجیدی در کنار دوستان اسپیشیال اش. یک میهمانی دیگر هم برای دوستان پپرونی و قارچ و گوشتش در نظر دارد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (118)عکس یادگاری حامد حدادی با خندوانه ای ها که نشان میدهد حامد در برنامه شرکت کرده است. مطمئناً حامد برای «استند آپ کمدی» در نظر گفته نشده است و با وی «سیت داون کمدی» اجرا خواهند کرد، چون استند آپ ممکن است خسارات قابل توجهی برای شبکه نسیم و رامبد جوان داشته باشد!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (118)سلفی حسیبا ابراهیمی با یک مسجد تاریخی در یکی از شهر های افغانستان. حسیبا بازیگر ایرانی - افغانستانی سینما است که هنرنمایی اش در فیلم «چند متر مکعب عشق» اثر موفق جمشید محمودی، چشم بسیاری از سینما دوستان را به خود خیره کرده بود.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (118)حمید خان غواص می‌شود!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (118)امیدواریم جدی نباشد امید جان. در این شکی نسیت، شما در هر حالت می‌ترکانید!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (118)سلفی بامزه ترانه علیدوستی و دخترش حنا خانم. ابراز عشقِ ترانه به دخترش هم جالب است.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (118)سلفی دوستان در پشت صحنه فیلم جدیدِ احمد احمدی. مجید صالحی، سحر قریشی و سایر دوستان.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (118)سهراب جان وقت نمی‌شد یا داشتی صبر میکردی که ته ریش ها میزان شوند؟!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (118)باز جای شکرش باقی است که بهنوش بختیاری فقط برای شرکت خودش مادلینگ میکند و سایر برند های لباس را شرمنده خودش نمی‌کند!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (118)هوتن قلعه نویی در کنار پدربزرگ جان. یعنی پدرِ امیر خان قلعه نویی.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (118)رضا رشیدپور تعریفی جدید از واژه «نمک» را با این عکسش ارائه کرد. دستش درد نکند.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (118)فرهاد اصلانی، مرد توانمند سینما و تلویزیون در اختتامیه جشنواره فیلم شهر. از معدود هنرمندانی که به هیچ سبک نقشی نه نمی‌گوید و آن را به بهترین نحو ممکن ایفا می‌کند.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (118)بهنوش طباطبایی در نمایی از تئاتر «سینماهای من» اثر محمد رحمانیان.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (118)


این عکس مربوط به یکی از فیلم های داوود میرباقری است. عکس در پایان فیلمبرداری آن روز گرفته شده و داوود میرباقری سعی دارد حامد جان را از نقشی که در آن فرو رفته خارج کند تا راهی منزلش شود. کاری بسیار سخت و دشوار که اکثراً هم به نتیجه نمیرسد. کلاً حامد بهداد همیشه در حس است و هیچ گاه از آن خارج نمی‌شود. خب دوست ندارد، اصراری هم نیست!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (118)استاد شجریان در یک باغچه سرسبز. آدمی با دیدن برخی عکس ها از عمق قلب افسوس میخورد که ای کاش گذر زمان و عمر کُند تر از حالت فعلی بود. خیلی کند تر.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (118)صالح میرزاآقایی در درکه.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (118)عکسِ باحال رضا صادقی در کنار همشهری های باحالش.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (118)سلفی سیما خضر آبادی در یکی از کافه های شمال شهر. والا سیما جان ما مسئول فراموشی شما و تشخیص عطرتان نیستیم!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (118)عموپورنگ در کنار یک زوج سالخورده در یک پارک.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (118)این توپ قلقلی که ملاحظه میکنید، کودکی های اردلان طعمه است!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (118)مهسا کامیابی این عکس را پس از خواباندن سگش گرفته است و از هواداران خواسته که عکس را آرام لایک کنند تا هاپو کوچولو بیدار نشود!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (118)سلفی زهرا اشراقی و سید احمد خمینی در مراسم سالگرد ارتحال حضرت امام (ره).

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (118)


عکس زیبای امیدرضا روانخواه و فرزندانش روی چمن فوتبال. امیدرضا یکی از با اخلاق ترین فوتبالیست های ایران بود که با یک مصدومیت بد موقع از زمین چمن و به تبع آن از یاد ها رفت.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (118)


پیام های اخلاقی هفته استاد تینا آخوندتبار. من که همیشه این پیام ها را نوت برداری میکنم، شما چطور؟! :)

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (118)ترلان پروانه خیلی ناشیانه این عکس مونتاژ شده را روی ایستاگرامش آپلود کرد. گویا ترلان برای بزرگ شدن خیلی عجله دارد!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (118)مهتاب کرامتی، یکی از ویژه ترین میهمانان جشنواره فیلم شهر. مثل همیشه ساده و با وقار.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (118)الهام کردا و همسر محترم در اختتامیه یک جشنواره. ممنون از عکاس عزیز، آزاده امیرخان.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (118)این یکی از بیست و هفت عکسی است که حمید حامی از مراسم جشن آتلیه ای تولد 39 سالگی اش به اشتراک گذاشته بود. همیشه وقتی تولد یک نفر می‌‎شود معمولاً بقیه چهره ها به وی تبریک میگویند یا دوستان و آشنایان برایش جشن میگیرند و سورپرایزش میکنند، ولی حمید حامی برعکس باقی عزیزان کلی هزینه کرده و آتلیه رفته تا با عکس های تکراری سِروِر های اینستاگرام را به زحمت بیاندازد!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (118)تغییراتی که سپند امیرسلیمانی در طی دو ساعت تجربه کرد. همان خودت بهتر است، بیشتر بهت می‌آید.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (118)نیلوفر شهیدی بر سر صحنه فیلمبرداری سریال جدیدشان.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (118)محسن افشانی همچنان در لبنان است!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (118)الهام چرخنده، بازیگر سینما و تلویزیون در کنار یک دکتر آمریکایی در یک همایش در دانشگاه علم و صنعت.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (118)کرمان گردیِ بهاره کیان افشار و دوستان.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (118)امیر آقایی، خوشتیپ تر از همیشه.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (118)الهام خانم حمیدی، خندون تر از همیشه!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (118)علی کاظمی، تپل تر و اخمو تر از همیشه!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (118)


هستی مهدوی فر در یک جایی. از آن دود و مِهی که در آن پشت ایجاد شده میتوان حدس زد که عکس در حاشیه یک کنسرت گرفته شده است.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (118)لیلا زارع، بازیگر محجوب و توانمند سینما.

ممنون از حانیه زاهد بابت این عکس.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (118)کلوزآپ جالب و پر شیطنت بهاره افشاری.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (118)گویا به لیلا اوتادی در اصفهان خیلی خوش گذشته که 2 ماه است در آن جا اُتراق کرده است و قصد بازگشت ندارد!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (118)لاله خانم اسکندری در خارج. اطلاعات دقیق تری از عبارت «خارج» در دسترس نیست. به همین راضی باشد!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (118)سلفی مریم معصومی با ظرف آبِ مارک‌دارش در کنار یک خیابان. دانشمندان و روانشناسان در حال کنکاش عکس برای پی بردن به منظورِ مریم خانمِ قرمزپوش هستند!

مریم جان این همه خرج لباس کردی حداقل مارکشان را هم ست میکردی. کاپشن "پولو" است، ظرف آب "نایکی" و عینک هم "رِی‌بَن". شال را هم از "تولیدی برادران خوش قیچی" در میدان منیریه گرفته است!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (118)عکس آتلیه ای سامیه لک.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (118)عکس مثلاً هنریِ رویا میرعلمی در کنار حوضِ یک پارک.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (118)عکس خوش آب و رنگ شیما محمدی در کنار استخر حیاط خانه شان. شیما خانم، بازیگر سینما و تلویزیون هستند که از نقش آفرینی های ایشان میتوان سریال کیفر ساخته حسین تبریزی و سریال شاهگوش اثر داوود میرباقری را نام برد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (118)سلفی شیوا ابراهیمی در جنگل های دوهزار استان مازندران. هنرنمایی های شیوا در دهه 80 در آثاری مانند «شام آخر» اثر فریدون جیرانی و «خواب لیلا» ساخته مهرداد میرفلاح را حتما بخاطر دارید.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (118)عکس متفاوت نازنین خانم بیاتی. نازنین بیاتی دارد صابر ابر را الگوی خویش در عکس های اینستاگرامی قرار می‌دهد. عکس های خاص و متفاوت با مفاهیمی جالب و تامل برانگیز.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (118)


مریم کاویانی در یک آتلیه. مادر نگران، عمه مهربان، خواهرِ خنثی؛ خلاصه ای از حضور مریم خانم در سریال های تلویزیونی!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (118)


غزال کرمعلی در ورودی ویلایشان. غزال پس ار هنرنمایی در سریال سر به راه اسمی برای خود دست و پا کرد و طبیعتاً، مانند هر بازیگر دیگری فالوئر هایش را هم چند هزار تایی کرد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (118)سلفی ویشکا آسایش و سحر قریشی در حاشیه کار جدیدشان. این که سحر و ویشکا در یک فیلم حضور دارد دو مفهوم میتواند داشته باشد. یا سحر وارد سینمای حرفه ای شده و خودش را از سینمای تجاری دور کرده، یا اینکه بالعکس، ویشکا خواسته فضای سینمای تجاری و اصطلاحاً عامه پسند را هم تجربه کند. البته با توجه به روند سحر قریشی در سال های اخیر، مخصوصاً هنرنمایی کوتاه در فیلم های «عصر یخبندان» مصطفی کیایی و «ساکن طبقه وسط» شهاب حسینی، احتمال حدس اول خیلی بیشتر است.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (118)از آنجایی که حنانه شهشهانی در آمریکا به سر میبرد و دسترسی آسان به شال و سایر ابزار مشابه ندارد، از گونیِ سیب زمینی برای این عکس اینستاگرامی کمک گرفته است!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (118)عکس زیبای پوریا فیاضی و دخترش جانان خانم.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (118)


هدی زین العابدین.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (118)سلفی تمام قد هانیه خانم غلامی. هانیه جان دوره سامسونگ تمام شده، آیفونش کن. هم کیفیت دوربینش خوب است هم خودش خوب است.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (118)علیرضا کمالی، بازیگر توانای سینما، تئاتر و تلویزیون.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (118)


مهشید حبیبی بازیگر سینما و تلویزیون در یک پارک. مهشید خانم همسر مجید یاسر است.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (118)بنظر می آید سپیده علایی در یک مرکز دامپزشکی کار می‌کند، چون سگ هایی که هر روز در کنارشان عکس میگرد تفاوت دارند.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (118)سلفی پریناز ایزدیار و گلاره عباسی در اتوبان تهران - کرج. در همان مسیر کله پاچه را هم بزنید بر بدن تا خوابتان شیرین تر شود!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (118)فاطمه گودرزی.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (118)عکسی جالب که ایرج خان طهماسب را در گذر زمان نشان می‌دهد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (118)


شاید بپرسید که چرا این شماره انقدر عکس ها زیاد است. ما نیز ضمن موافقت با شما عارض هستیم که تعطیلات پشت سر گذاشته و همچنین تاخیر یک شماره ای چهره ها باعث ازدیاد عکس ها در شماره 118 شد. ضمناً تعطیلات بهترین بهانه برای مسافرت و گردش و عکس گرفتن برای چهره ها بود.

بعد از این عکس شیوا طاهری در طبیعت، می‌توانید چندین دقیقه استراحت کنید تا برویم سراغ بقیه عکس ها!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (118)نگین صدق گویا سفر به استانبول را بهترین گزینه برای گذران تعطیلات چند روزه دید.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (118)رعنا خانم آزادی ور در یک جایی که هم میتواند پاساژ باشد، هم اداره ثبت احوال، هم لابی یک هتل و هم یک بیمارستان! از چهره های عزیز تقاضا داریم عکس های خود را واضح تر بگیرند که ما آنقدر در زحمت نیافتیم!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (118)کلافگی در این عکس شبنم مقدمی موج می‌زند. شاید هم کلافه بودن یک نوع ژست در عکاسی باشد!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (118)همین الآن خبر رسید که فدراسیون موتورسواری و اتومبیل رانی ایران به دلیل نامشخصی تعلیق شد. مسئولین فدراسیون در جواب به چرایی قضیه فقط ابراز خستگی و عدم کشش کرده اند!

با تشکر از فریبا نادری عزیز.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (118)عکسِ خوش افکتِ نازلی رجب‌پور در سواحل دریای خزر. گویا نازلی جان سوار یک قایق هستند و در حال حاضر دارند نقش بادبان را برای قایق ایفا میکنند!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (118)لیلا اوتادی، نازنین کریمی و علی انصاریان در نمایی مربوط از یک فیلم سینمایی.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (118)


کلوز آپِ آزاده مهدیزاده، بازیگر سینما و تلویزیون.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (118)سلفی لیندا کیانی و سمیرا حسنپور در کنار آقای نقره ای در یک سینما.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (118)


عزیزانی هم که در این تعطیلات به مسافرت و شمال نرفته بودند، با عکس های آتلیه ای خود این نقص را جبران کردند. مثلاً همین خانمِ سمیرا حسینی!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (118)


عکس زیبای شیلا خداداد که در حال خواباندن آقا سامیارِ همیشه اخمو است!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (118)سلفی آسانسوری ترانه علیدوستی. خدا نکند ترانه جان، دشمنانت در گرما بمیرند!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (118)


عکاس: طوری وانمود کن و ژست بگیر که انگار یه طوطی دیدی که داره سیگار می‌کشه! یا مثلاً یه ماهی رو دیدی که داره گیتار می‌زنه!

خاطره حاتمی: اوکی.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (118)آزاده زارعی به استخدام سازمان میراث فرهنگی در آمد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (118)احتمالاً حدیث میرامینی با این عکس خواسته تلقین کند که هوا گرم نیست و اینچنین تحمل هوا را برای خود آسان گرداند!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (118)


شما دیگر چرا اندیشه خانم؟!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (118)لبخندِ ریزِ بانو گوهر خیراندیش در مراسم اختتامیه جشنواره فیلم شهر.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (118)الآن صبح جمعه نیست، عصر یکشنبه است!

#هارهورماچقدربامزه‌ایم

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (118)ماجراهای مجید خراط ها و طوطی سبز رنگ.

پ ن: با طوطی ای که در بالا سیگار می‌کشید اشتباه نشود!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (118)مرجان سپهری و همسر محترم در کنار عمو موسی نازنین. با آرزوی سلامتی و عمر با عزت برای تمامی جانبازان عزیز کشورمان.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (118)پیام صادقیان با این سلفی در کنار دوستش اعلام کرد که پرسپولیس در حال پیچاندن وی است. اگر یک وقت با امیر تتلو آهنگ مشترک بیرون دادم شاکی نشوید!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (118)مجید قمری یا همان «آرنولد ایران»دارد همچنان به درخشش اش در مسابقات بین المللی ادامه می‌دهد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (118)عکسی نوستالژیک که سعید آقا خانی به اشتراک گذاشت. مربوط به زمانی که در کنار فرهاد اصلانی در اوایل مسیر ستاره شدن بودند.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (118)سلفی علی زند وکیلی با یک درختچه گل زیبا در کنار مصرعی از حضرت حافظ.

"گل در بر و می در کف و معشوقه به کام است / اونی که خوب کاشته میزند، دیوید بکام است"

مصرع دوم هنر بی بدیل و تکان دهنده خودم است! لطفاً آرام تر کف و سوت بزنید ، همسایه ها خواب هستند!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (118)عکسی که کمند امیرسلیمانی بمناسبت تولدش به اشتراک گذاشت. احتمالاً از دست سپند شاکی بودید!

از اتاق فرمان اشاره شد که سپند از کمند کوچکتر است. پس فرضیه ما نیز رد میشود.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (118)تشکر سحر دولتشاهی از هوادارانش با این پرتره خواب آلود از خودش.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (118)سلفی یوسف صیادی و بابک نهرین، دو بازیگر طنز موفق کشورمان.

جای مهران رجبی، منصور ضابطیان، امیر جعفری و علیرضا خمسه به شدت در عکس خالی است! (اگه گفتین چرا؟!)

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (118)آزیتا ترکاشوند در هواپیما. اصلاً هم حواسشان به دوربین نیست!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (118)روشنک عجمیان و حسین سلیمانی میهمان رستوران سیاوش خیرابی شده بودند که این عکس را گرفتند.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (118)حسین مهری در آستانه تبدیل شدن به کامران تفتی!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (118)عکسی جالب مربوط به پشت صحنه یکی از کارهای مهران مدیری که بنظر می آید «ویلای من» باشد. ماندانا سوری، سحر ولدبیگی، نیما فلاح و رضا نیکخواه.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (118)اگر بدانید چقدر سختی کشیدیم تا این عکس را روی سایت آپلود کنیم! آنقدر که سنگین بود لامصب!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (118)یک عکسِ ساده و بدون هیچ توضیح، 23 هزار لایک. این است آقای سوپر استار.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (118)لاله صبوری و همسر جان به یاد قدیم به رستوران رفتند و تولد دو نفره و عشقولانه برای همسر محترم گرفتند.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (118)ایرج نوذری کونگ فو کار حرفه ای است. اگر نمی‌دانستید، بدانید.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (118)عکسی جالب که مربوط به پوستر تئاتر «زبان اصلی» است. با حضور آزاده صمدی و بهرنگ علوی.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (118)


پوران درحشنده و تینا پاکروان در حاشیه اختتامیه جشنواره فیلم شهر.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (118)عماد طالبزاده با این عکس نیمه شعبان را تبریک گفت.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (118)احمد مهرانفر و بدلش در مجموعه پایتخت 4. احتمالاً نقش ارسطو خان سکانس هایی دارد که ایفای آن از توانایی احمد مهرانفر خارج است و سیروس مقدم را مجبور به استخدام یک بدلکار کرده است.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (118)وحید طالبلو و همسر جان در پل طبیعت و با نمایی از بزرگراه مدرس. واقعاً قبل از اینکه این پل افتتاح شود دوستان کجا می‌رفتند؟!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (118)پرستو صالحی در کودکی.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (118)سلفی الهه حصاری زیر پلِ پارک وی. عکس نکته دیگری جز ثانیه شمار 44 چراغ قرمز ندارد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (118)نادر جان اگر شما بگذارید خوبیم!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (118)هانیه توسلی با این سلفی از خدا تشکر کرد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (118)علی صادقی هم به مسافرت خارجی رفته بود.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (118)چشم.

شما عزیزان هم مراقب عکس هایتان باشید، چون نه قابل بخشش هستند، نه قابل فراموشی!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (118)بهاره کیان افشار و خواهرزاده اش در باغ شازده کرمان. همه خواهرزاده ها و برادرزاده ها عزیز هستند بهاره جان. هیچ مطلقی وجود ندارد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (118)کیف و کفش گُل گُلی، محصول بهنوش بختیاری اینا! بشتابید تا تمام نشده!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (118)سیاوش مفیدی و دوستش با ظاهر و تیشرتی مشابه. روی تیشرت دوستان نوشته شده که "ریش همه چیز را بهتر از قبل میکند". به دلیل برخی مسائل از تحلیل این جمله صرف نظر می‌کنیم.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (118)حسام نواب صفوی در کنار رضا کیانیان عزیز. حسام جان در رفاقت شما با بزرگان سینما شکی نسیت، ولی  یک استاد به زبان می آوردی بد نبود.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (118)رضا توکلی و کیهان ملکی در سال های نه چندان دور. راستی از کیهان خیلی وقت است خبری نیست. یاد «احد» سریال روزگار جوانی و لهجه شیرین آذری اش بخیر.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (118)دوستان در یک دورهمی مردانه، مربوط به خیلی وقت پیش. علی معلم، کوروش تهامی، رضا داوودنژاد، علی اوجی، شهاب رمضان، امین زندگانی، حمیدرضا پگاه و سایر دوستان..

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (118)سلفی آقا هامون، پسر محمدرضا هدایتی با پدر جان در مقابل رستورانِ پدر.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (118)عکسی از کودکی های آرام جعفری و برادرش در ساحل دریای خزر.

عمداً آرام جان. عمدن غلط است.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (118)زهره سادات هاشمی، مجری تلویزیون در مقابل سنگ نگاره بیستون در کرمانشاه.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (118)مرجان شیرمحمدی و بابک حمیدیان در پشت صحنه فیلم «روباه» اثر بهروز افخمی.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (118)ویدا جوان و رویا میرعلمی در شیراز.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (118)سلفی امیرحسین آرمان با گریم کار جدیدش در ساحل دریای خزر. یعنی عوامل تهیه فیلم، یک رنگ موی موقت که در سینما رایج است در دست و بال نداشته اند تا اطرافیان امیر حسین هر روز شاهد یک هویج متحرک نباشند!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (118)سلفی الناز حبیبی و دوستش در کنار یک تالاب. عینک ها هم کاملاً جدی هستند و هیچ شوخی ای در کار نیست!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (118)سلفی امیر یگانه و سیروان خسروی در آشپزخانه منزل یکی از عزیزان.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (118)امیدمان تنها به مجری های تلویزیونی بود که آن را هم نجمه جودکی بر باد داد!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (118)عکس آتلیه ای جدید زوج دوست داشتنی سینما و تلویزیون.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (118)یک عکس آتلیه ای دیگر از عزیزان هنرمند که بدون شک در روزهای آینده جلد یکی از مجلاتِ روی کیوسک خواهد شد. پژمان بازغی، پژمان جمشیدی، سام درخشانی و بنیامین بهادری. خودمانیم بنیامین آن مثلاً سبیل را نمیگذاشت خیلی سنگین تر بود!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (118)بچه حق دارد خُب! عینک آفتابی است یا عینک جوشکاری؟!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (118)پانته آ بهرام و شعری که گویا سروده خودش است، چون در هیچ جای دیگر پیدایش نکردیم!

به این سبک شعر، شعر «ملیکایی» میگویند.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (118)لحظاتی پس از درگیری آرمین تو ای اف ام و یک خرس گریزلی. گویا خرس عزیز به شلوار آرمین علاقه بیشتری نشان داده بود.

در ضمن به این موضوع هم فکر کنید که آرمین خان 1 میلیون نفر فالوئر در اینستاگرام دارد. چیزی برابر با کل جمعیت کشور استونی در اروپا.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (118)شهره قمر و تست گریمش در یک فیلم.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (118)واقعاً نمی‌دانیم چرا چهره های عزیز فقط زمانی که در موزه های خارجی آثاری از ایران می‌بینند یادشان می‌افتد به ایرانی بودنشان افتخار کنند!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (118)بهنام محمودی در کنار یک پیرمرد زحمتکش که گویا شیرینی خیلی دوست دارد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (118)عکسی از گریم وحشتناکِ نیکی کریمی در یک فیلم! سریع بروید سراغ عکس بعد!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (118)


همه اش گریم بود. این آخرین عکس نیکی کریمی است و می‌بینید که مثل همیشه زیبا و شاداب است. 

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (118)عکسی از کوچکترین حاجیلیتویی* جهان!

*به هواداران امید حاجیلی، حاجیلیتو می‌گویند.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (118)سلفی عباس غزالی و خواهر زاده اش، ناهید کوچولو!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (118)پستی که سپند امیرسلیمانی بمناسبت تولد خواهرش به اشتراک گذاشت.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (118)عکس یادگاری مهدی امینی خواه با استاد اکبر عبدی در پشت صحنه فیلم جدیدشان. اکبر خان همه جوره عشق است!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (118)عکسی جالب از حمید ماهی صفت، شو مَن معروف کشورمان مربوط به سال 1355.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (118)باران خانم کوثری و 13 هزار لایک. همین.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (118)سلفی خانواده بیژن بنفشه خواه منهای خودش!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (118)سلفی امیر سهیلی، مجری برنامه های کودک در کنار دخترش رسپینا خانم در یک جای سرسبز در کرمانشاه.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (118)همه جعفریاااا!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (118)عکس و جمله سنگینِ محمدرضا فروتن. ما که از متن چیزی متوجه نشدیم، شما را نمی‌دانم!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (118)جشن تولد کمند خانم در یک کافه. نیکی مظفری، الیکا عبدالرزاقی، عاطفه رضوی، نیوشا ضیغمی، نسیم ادبی و سایر عزیزان.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (118)سمانه خانمِ پاکدل در حالِ هم زدن آش نذری. نذرتان قبول، انشاالله حاجت روا شوید!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (118)سلفی پدر و دختری، از جنس مهدی سلطانی و روژا خانم.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (118)سلفی پدر و پسری، از جنس برزو ارجمند و اقا جانیار.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (118)پولاد کیمیایی این روزها سخت در حال تمرین و یاد گرفتن ویولن است. همانطور که میدانید برای آموختن ویولن باید سخت تمرین کرد و مدام آن را نواخت تا دست نوازنده راه بیافتد. خب ظاهراً همین تمرین ها اعصاب زیادی برای مسعود خان کیمیایی باقی نگذاشته بود که مجبور به تبعید پولاد به یکی از کوههای اطراف تهران شد!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (118)خسته نباشید با این پیشوازِتان!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (118)


چشم. اسکرول به پایین.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (118)هیچ وقت صفات خوب و بد که در انتهای کلمه دوست قرار می‌گیرد را نتوانستم درک کنم. خب دوستی که خوب نباشد که دوست نیست!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (118)سحر قریشی با این عکس به استقبال عید بزرگ نیمه شعبان رفته بود.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (118)سلفی علیرضا دبیر و پدرش در حرم حضرت عبدالعظیم (ع).

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (118)سلفی احسان کرمی با کتایون خانم ریاحی که به تماشای تئاترشان رفته بودند. دل ما هم برای خانم ریاحی و حضورشان در قاب تلویزیون و پرده سینما تنگ شده است.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (118)بهاره رهنما با این عکس خود در کنار میترا حجار به صورت خیلی زیر پوستی مانتو های دوستش را تبلیغ کرد!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (118)ژست هنری کوروش سلیمانیِ جوان در مقابل عکاس. عکس مربوط به 21 سال پیش است.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (118)برزو ارجمند و همسر محترم در حاشیه یک مراسم. خیلی به هم می آیند.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (118)بدون شک مریلا زارعی، گل سرسبد مراسم جشنواره فیلم شهر بود.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (118)مینا وحید، ستاره نوظهور سینما در حاشیه جشنواره فیلم شهر. بازی مینا در فیلم «دوران عاشقی» علیرضا رئیسیان تحسین بسیاری از منتقد ها را برانگیخته است.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (118)


سلفی جواد عزتی و همسرش مه لقا باقری در کنار یکی از دوستان.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (118)


رحیم نوروزی، بازیگر کهنه کار تلویزیون و تئاتر در کنار همسر محترم و دو تن از دوستان. از شباهت جالب رحیم نوروزی به جانی دپ نمی‌توان ساده گذشت.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (118)مجید خان مشیری و همسر جان در حاشیه یک مراسم برای عکاس ها ژست گرفته اند.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (118)سلفی زوج هنرمند، یعنی علی اوسیوند و حمیرا ریاضی در کنار تنها دخترشان.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (118)سلفی هوایی متین ستوده و یکی از دوستان روی شن های ساحل دریای خزر. متین خانم خود را از حس خوب و دلچسب لمس شن های ساحل با انگشتان پا دریغ نکرده است. حسی خاص که هر کسی باید شیرینی و آرامشش را تجربه کند.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (118)عکس عجیب شهرزاد عبدالمجید در حیاط خانه شان! این جاست که سوال معروف «مگه مجبوری؟!» کاربرد پیدا میکند!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (118)طولانی ترین کدِ خبر تاریخ مجله اینترنتی برترین ها را به پایان می‌بریم با این سلفی آینه ای دوستان در پشت صحنه یک سریال. سوگل طهماسبی، مهراوه شریفی نیا، علی شادمان و سایر دوستان.

مثل همیشه منتظر نظرات شما عزیزان هستیم.

تا بعد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (118)مثل همیشه منتظر نکات پیشنهادی و انتقاداتتان هستیم. چه از طریق گذاشتن نظرات زیر همین مطلب، یا از طریق راه های ارتباطی که در اختیارتان است: نرم افزار کیک (kik) با آی‌دی bartarinha.ir یا ایمیل jalebtarin@bartarinha.ir. برای ارتباط با نویسنده مطالب هم می‌توانید با حساب کاربری amirrezashahinnia در اینستاگرام ارتباط برقرار کنید.

با سپاس از همراهی تان.
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 117
در انتظار بررسی:0
GERMANY
17:30 - 1394/03/17
خيلي عالي بود ممنون
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۱:۴۶ - ۱۳۹۴/۰۳/۱۸
دختره که بالا سر کمند امیر سلیمانی تو جشن تولدش وایستاده فوق العادست
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۷:۰۱ - ۱۳۹۴/۰۳/۱۸
اتفاقا اصلا جذاب نیست من همون اول که دیدم گفتم اینکه بهش نمیخوره بازیگر باشه
راستشو بگو نکنه خودتی یا فامیلته...
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۵:۰۷ - ۱۳۹۴/۰۳/۱۹
شاهرخ استخری چقدر شبیه کیانو ریوز شده :)
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۷:۱۱ - ۱۳۹۴/۰۳/۱۹
این فرهاد مجیدی چرا پیر نمیشه ؟ :|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
17:50 - 1394/03/17
خیلی بود...خسته نباشی آقای شاهین نیا...
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
18:04 - 1394/03/17
یه سری شونو اصلا نمیشناسم میشه لطفا بگید تو چه فیلمهایی بودن مثل شهره قمر....چقد از شهرزاد عبدالمجید و روناک یونسی متنفرم بهاره رهنما وبهنوش بختیاری هم خیلی چندشن ماشالله کمپوت گوشتن
پاسخ ها
مردونه
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۱:۵۴ - ۱۳۹۴/۰۳/۱۷
چه دختر با ادب و گلی!!!
خردادی
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۹:۴۰ - ۱۳۹۴/۰۳/۱۸
منم به خدا خیلی هاشون رو نمیشناسم ولی به لطف مجله با بعضیاشون آشنایی دارم *_*
sara
GERMANY
۱۰:۴۷ - ۱۳۹۴/۰۳/۱۸
بی ادب
مونا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۵:۱۵ - ۱۳۹۴/۰۳/۱۸
من از طرف این دوستان بابت اضافه وزنشون از شما دختر خانم مودب و فهمیده عذرخواهی می کنم!!
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۶:۲۴ - ۱۳۹۴/۰۳/۱۸
پاچه شلوار روناک یونسی چرا اینطوریه؟؟
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
18:18 - 1394/03/17
مریلا زارعی چقد چاق شده.بارداره؟؟
پاسخ ها
zzzzzzzzzz
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۹:۲۴ - ۱۳۹۴/۰۳/۱۷
مگه ازدواج کرده؟
البته شایعاتی بایه خوانندهای معروف بود که زن دوم شده ولی فکرنکنم
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۲:۴۵ - ۱۳۹۴/۰۳/۱۷
به شما چه؟
مهسا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۲:۴۸ - ۱۳۹۴/۰۳/۱۸
اصلا قیافش عوض شده.نشناختمش
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
18:33 - 1394/03/17
عکس سیاه و سفید نیکی کریمی خوشگل بود
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
18:35 - 1394/03/17
روناک یونسی تهوع آوره خدائیش
GERMANY
18:52 - 1394/03/17
وااااای
اوووووووف
چقدر زیاد بود ....
واقعا خسته نباشید آقای شاهین نیا. ...
GERMANY
18:54 - 1394/03/17
واقعا بعضی هاشون تازه به دوران رسیده اند
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
18:54 - 1394/03/17
مرسی ... پرملات بود ... می ترسم بگم 170 تا عکس زیاد بود ... !
UNITED STATES
18:54 - 1394/03/17
خانم زهره سادات هاشمی او کتیبه پشت سرشون مربوط به طاق بستان است نه بیستون...لطفا اصلاح شود.
GERMANY
18:55 - 1394/03/17
مهتاب کرامتی و ترانه علیدوستی عالی اند .... عاااالی
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
18:56 - 1394/03/17
عالی بود فقط اینایی رو که یه سریال یا یه فیلم بازی کردن معرفی کنید کدوم سریال یا فیلم بوده
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
18:57 - 1394/03/17
وااای خدا یکی این محسن افشانی یکی هم این حامی در حیطه خودشون هیچ مهارتی ندارن اما کلا میخوان بگن ما هستیم از اون شاخاشم هستیم
راستی یادم رفت از جماعت نسوان فرهنگ هنر وطن تشکر کنم که قربی به ۹۰درصد عکسها متعلق بدانها بود باشد که با اینهمه کار و تلاشی که همی کردندی رستکار شوندی;-)
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۲:۴۷ - ۱۳۹۴/۰۳/۱۷
محسن افشانی رو کاری ندارم. ولی حامی از نظر خیلیییی ها فوق العاده ست. شما کارشناس حوزه فیلم و موسیقی هستی که انقدر هم مودبانه نظر کارشناسی میدی؟
مستانه
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۵:۰۴ - ۱۳۹۴/۰۳/۱۹
حامی عشقه و خیلی هم خوش صدا و هنرمنده
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
19:08 - 1394/03/17
خدا قوت آقای شاهین نیا :)
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
19:20 - 1394/03/17
خیلی زیاد بود.
مریلا زارعی و باران کوثری خیلی چاق شدناااااااا
عکس نیکی کریمی خیلی وحشتناک بود دلم به حال اون کسایی که روشون اسید پاشیده شده کباب شد واقعا خیلی تلخ و وحشتناکه:((
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
19:21 - 1394/03/17
خوب بود
منظورتون ازجای خالی اون بزرگان ازنظرسایز دماغشون بود کاره درستی نیست مسخره کردن دماغ یه مادربزرگی داشتم خدارحمتش کنه میگفت دماغ به قلم پروردگارکشیده میشه
خیلی گناه داره مسخره بشه
واینکه عکس خانوم....خداییش خیلی جلفه نباید میزاشتیدلباس نازک...
بعداینکه چرانظرات من پخش نمیشه واگرم بشه برا ایمیل ثبت نظرات نمیاد هزاربارم گفتم ولی فایده نداشته
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
19:29 - 1394/03/17
رحیم نوروزی کیه؟؟؟؟
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۲:۵۰ - ۱۳۹۴/۰۳/۱۷
اگه یک هنرپیشه غیرمعروف رو میپرسیدی حالا مهم نبود. رحیم نوروزی که تازه کار نیست. گوگل کنی میفهمی. هر دفعه یه عده اینجا با تعجب خاصی میپپرسن ایکس و ایگرگ کی هستن؟ خوب گوگلش کنید دیگه خودتون!
خردادی
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۹:۴۳ - ۱۳۹۴/۰۳/۱۸
بازیگر سریال پس از باران - نقش عمو غولام هپلی هپو ^_^
مهسا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۲:۵۱ - ۱۳۹۴/۰۳/۱۸
عمو غلام نه خردادی جان!!!
برادر زن خان بود.
راها
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۰:۱۶ - ۱۳۹۴/۰۳/۱۸
"دایی فرخ نامرد" بود توی پس از باران ...
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
19:30 - 1394/03/17
ديگه قيافه هاي این بازیگراهای خودشیفته و بی غم و غصه ( البته به استثنای امثال استاد شجریان، ایرج طهماسب ، کیانیان و یکی دو تا دیگه ) خيلي تكراري شده و من فقط برای خوندن توضيحات آقاي شاهين نيا ميام و البته كامنتهاي دوستان.
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
19:36 - 1394/03/17
همه بودن فقط ایول تتلو نبود!!!
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
19:38 - 1394/03/17
چرا عکس محسن چاوشی نمیذارید؟؟؟
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
20:09 - 1394/03/17
متن سلفی یوسف صیادی و بابک نهرین خیلی باحال بود .... اون چند نفر رو هم به خاطر دماغ هاشون گفته بود دیگه؟؟؟؟
GERMANY
20:16 - 1394/03/17
چقد همشون خوشبختن.....هی به زندگی خودم نگاه میکنم هی به اینا...خوش به حالشون چه پدر و مادر پولدارو حسابی داشتن....
پاسخ ها
مهدی
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۳:۳۹ - ۱۳۹۴/۰۳/۱۷
userجان شما که نیدونی اینا چقدر زحمت کشیدن که به اینجا رسیدن البته شایدم نکشیده باشن ولی به هر حال بهانه ای برای عدم تلاش ما برای موفقیت نیستن.موفق باشی
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
20:25 - 1394/03/17
خانم شنبم حبیبی دختر خانم امیرجلالی نیستن خودشون تو یکی از پستاشون اعلام کردن که فقط با هم همکار هستن و هیچ ارتباط فامیلی با هم ندارند
FRANCE
20:35 - 1394/03/17
اقای شاهین نیا استعداد خوبی تو شاعری داری :) یکی هم در مورد زیدان بگو اگه ممکن بود :)
اون پیره مردی که شیرینی دوست داشت هم خیلی باحال بود
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
20:37 - 1394/03/17
رحیم نوروزی..........................؟!......................جاني دپ
:-/
*_* +_+ '-'
واقعا شبهات گسترده اي دارن(!). |_|
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۲:۵۱ - ۱۳۹۴/۰۳/۱۷
خداییش شبیه نیستن.
خردادی
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۹:۴۵ - ۱۳۹۴/۰۳/۱۸
احتمالا با گریم شبیه جانی دپ بشه !

تازه این که خوبه اگه دقت کرده باشی مجله گیر داده که رز رضوی خیلی شبیه سحر قریشی یه @_@
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۶:۳۹ - ۱۳۹۴/۰۳/۱۹
هر دو تا شون ظریف طورند ولی شباهت خاصی ندارند . البته جانی دپ دیگه پیرمرد شده .
GERMANY
20:40 - 1394/03/17
تنها چیزی که بارزه و نمود پیدا کرده در این سلفی ها حجاب و وقار بانوان محترم هنرمند ایران اسلامی هستش!
همین هنرمندایی که بعد چند مدت و تو ماه رمضان و محرم به استقبال خدا و امامشون میرن
اجرکم عندا...
پاسخ ها
ليلي
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۹:۲۹ - ۱۳۹۴/۰۳/۱۸
شما با ارتباط بقيه با خدا كاري نداشته باش لطفأ.نگران خودت و اجر خودت نزد خدا باش نه بقيه.
user
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۳:۰۱ - ۱۳۹۴/۰۳/۱۸
خانم لیلی امربه معروف ونهی ازمنکر وظیفه ی همه س
مستانه
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۵:۰۷ - ۱۳۹۴/۰۳/۱۹
شما به فکر کردار و اخلاقیات خودت باش تو رو تو قبر اونا نمیخوابونن
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
20:50 - 1394/03/17
خدا وکیلی از هر بازیگری تو ایران بپرسی میگه آدم باید یه رنگ باشه و رو راستو از این صحبتا! ولی انصافا اگه این عکسا رو ندیده بودید فکرشم میکردید همچین ظاهر و پوششی داشته باشن؟ به خودشون مربوطه ظاهرشون ولی انصافا چرا انقد تفاوت!!! دو رنگی این همه آخه!!!!
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۲:۵۳ - ۱۳۹۴/۰۳/۱۷
هنرپیشه ست میفهمی؟ مثلا اگه یکی نقش معتاد یا دزد یا قاتل رو بازی کنه، و دم از یکرنگی و صداقت بزنه، پس ازش انتظار داری که در زندگی واقعی ش هم همونجوری باشه؟؟؟
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
20:57 - 1394/03/17
خدای سامسونگ بخصوص نوتاش حرف نداره خواهشا توهین نکن اقای نسبتا محترم
GERMANY
21:20 - 1394/03/17
ببخشید آقای شاهین نیا واقعا دیگه دارید پاتون رو از گلیمتون بیرون می برید و به هر کسی هر چیزی که دلتون می خواد می گین ... مثلا مسخره کردن دماغ اونها یا سیبیل بنیامین یا عکس مهران غفاریان و علی اوجی و حتی تو سری های قبلی لباس بابک جهانبخش و ....
این کارتون اصلا درست نیست و با این کار فقط تعدادی از مخاطبینتون رو از دست میدین. ... ( لطفا منتشر کن چون حرف بدی نزدم و فقط انتقاد کردم )
پاسخ ها
sara
GERMANY
۱۰:۵۰ - ۱۳۹۴/۰۳/۱۸
گلیم خودشه دوس داره پاشو ببره بیرون خخخخخ
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۵:۱۱ - ۱۳۹۴/۰۳/۱۹
تو همه ی سایتها همینطوریه زیر عکس هنرمندا شوخی میکنن
مهشید
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۸:۴۲ - ۱۳۹۴/۰۴/۰۸
فاطیما رو نیگا چه جو گیر و غیرتی شده! :))
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
22:29 - 1394/03/17
ترلان پروانه چرا انقدر اصرار داره بزرگ نشون بده خودشو؟!!؟مناسب سنش رفتارکنه بد نباشه فکر کنم!!
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
22:50 - 1394/03/17
من هم با تمسخر دماغ مردم مخالفم ...
آخه خودم خیلی کشیدم ... نه اینکه عمل کرده باشم الان، نه .... ولی ... به سطح شعور طرفم نگاه می کنم و آرامش می گیرم ...
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۷:۱۲ - ۱۳۹۴/۰۳/۱۸
والا بعد میگن چرا ملت میرن دماغشونو عمل میکنن
من دماغمو دوست داشتم
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۹:۲۶ - ۱۳۹۴/۰۳/۱۹
اگه دختر بودی مجبووور بودی عمل کنی می فهمی ! مثل من که بعد از تحمل یک عمر آزگار تمسخر الان دیگه کم آوردم و سر پیری دارم میرم عمل کنم :(
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
23:35 - 1394/03/17
پیرجامه؟ !!(با لهجه جناب خان بخونین)
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
23:44 - 1394/03/17
در جواب behnam
توهين؟؟ به كي؟! چرا الكي جو ميديد؟
شما داري با واژه نسبتا محترم به هنرمندي كه اينهمه واسه اين مطلب بخاطر ما زحمت كشيده توهين ميكني! شعور نداري آقاي غير محترم!
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
23:53 - 1394/03/17
در جواب فاطيما
اولا شما حق ندارين واسه بقيه حدود گليمشون رو مشخص كنين، ثانيا تا حالا طنز خوندين؟؟ ميدونين معني طنز يعني چي؟ بخدا شما و امثال شما همونايي هستين كه خون مهران مديري وبقيه طنازا رو با اعتراضاتون تو شيشه كردين! هيچ تفاوت شوخي با توهين رو نفهميدين و نميفهمين!
GERMANY
00:35 - 1394/03/18
جناب یوزر نسبتا محترم .... من هم طنز میخونم هم میدونم طنز چی هست . فرق شوخی و توهین رو هم خیلی خوب می فهمم ولی این شما هستین که واقعیت رو نمی بینین ...تو بعضی از قسمت ها واقعا شوخی هاشون داره تبدیل به مسخره کردن میشه... مثل مسخره کردن هیکل مهران غفاریان و...
در ضمن من یکی از طرفداران مهران خان مدیری بودم و هستم و همیشه از کاراشون حمایت کردم و میکنم .
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۹:۲۲ - ۱۳۹۴/۰۳/۱۹
ایرانی جماعت بدون مسخره کردن روزش شب نمیشه . ژنیه! شما جهش ژنی پیدا کردی لابد :)
GERMANY
00:39 - 1394/03/18
جناب یوزر برا دعوا اومدی ؟؟؟؟ چخبره اومدی واسه بقیه تعیین و تکلیف میکنی .... اتفاقا با بهنام و فاطیما موافقم ... سامسونگ گوشی هاش حرف نداره ... آقای شاهین نیا هم یه خورده تند شدن ....
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
00:47 - 1394/03/18
درووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووود بر شجریاااااااااااااااااان بزرررررررررررررررررررررررررررررگ
پاسخ ها
نفس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۴:۵۰ - ۱۳۹۴/۰۳/۱۸
واقعا صدای زیبایی دارند ایشون
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
01:03 - 1394/03/18
مرسی خسته نباشید واقعا جمع آوری عکس ها ومطالب کار سختیه منتظر عکس های جدید هستیم
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
01:06 - 1394/03/18
گل در بر و می در کف و معشوقه به کام است / اونی که خوب کاشته میزند، دیوید بکام است

باحال بود
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
01:19 - 1394/03/18
حالا فهمیدم متین ستوده کیه!
این همون دختر بی رنگ و رو بی نمکست که تو سریالاست،خداییش با ارایش و رنگ مو چقدر تغییر ماهیت داده قیافه ش تازه فهمیدم کیه
چون base صورتش خوب نیست اصلا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
01:21 - 1394/03/18
دیر اومدی ولی خوب اومدی! خسته نباشین!
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
08:39 - 1394/03/18
خسته نباشی قهرمان؛ خداقوت پهلوان، دل مجله ایها رو شاد کردی با این عکسات جناب شاهین نیای عزیز :)
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
09:38 - 1394/03/18
عق حالم بدمیشه ازاینهمه قرواداواصول چرااینااینقدرازخودمتشکرتشریف دارن
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
09:48 - 1394/03/18
جای مهران رجبی، منصور ضابطیان، امیر جعفری و علیرضا خمسه به شدت در عکس خالی است! (اگه گفتین چرا؟!)
.
.
دماغها
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۰:۴۳ - ۱۳۹۴/۰۳/۱۸
صبح عالی متعالی:)
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
10:47 - 1394/03/18
از بچه هاى زدبازى هم بزاريد لطفا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
11:11 - 1394/03/18
سلام. لطفا اصلاح کنید.... مهشید حبیبی دختر مریم امیر جلالی نیست.... همسر مجید یاسر هست فقط..... اینو تو مصاحبه اخیر مریم امیر جلالی می تونید جستجو کنید که واضح گفته که مجید یاسر دامادم نیست....
دمتون گرم
پاسخ ها
مدیر پایگاه با سپاس
اصلاح شد
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
11:15 - 1394/03/18
این بازیگرهای .... با این عکساشون مروج فرهنگ غلط هستند.مردم از بیکاری وفقر دارند میمیرند واینها خوشگذرانی می کنند.وقتی الگو اینها باشن تکلیف جامعه معلومه.
پاسخ ها
خردادی
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۲:۴۲ - ۱۳۹۴/۰۳/۱۸
متاسفم برای جامعه که الگو ش رو از بازیگرا که وظیفه شون ایفای نقش می باشد انتخاب میکنن
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۲:۳۳ - ۱۳۹۴/۰۳/۱۸
منم نمی فهمم چرا باید بازیگرا الگوی مردم باشند؟
فرقشون با بقیه چیه؟ یه پولی میگیرن نقش بازی مبکنن دیگه
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
11:31 - 1394/03/18
دوست عزیز جدیدن "اً" را حذف و به جای آن "ن" استفاده میکنند برای فارسی را پاس داشتن .
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
11:32 - 1394/03/18
در جواب فاطیما فقط میگم به مثبت و منفی های حرفات یه نگاه بنداز. همین.

:)
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
11:44 - 1394/03/18
دوست عزیز جدیدن "اً" را حذف و به جای آن "ن" استفاده میکنند برای فارسی را پاس داشتن .
پاسخ ها
خردادی
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۲:۳۹ - ۱۳۹۴/۰۳/۱۸
اونجوری ماهیت کلمه به هم میریزه .بیایید کلمات پارسی رو جایگزین کلمات عربی نماییم
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
12:06 - 1394/03/18
تو رو خدا هشتگ هاي عكس حنانه شهشهاني رو ديدين؟ natural beauty-charismatic
واقعا اعتماد به نفسش تو حلقم!!!!
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
12:45 - 1394/03/18
از عكس شهرزاد عبدالمجيد خيلي بدم اومد
پاسخ ها
مونا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۲:۴۴ - ۱۳۹۴/۰۳/۱۸
چرا؟
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
13:48 - 1394/03/18
دختر بیژن بنفشه خواه با اون قدش هنوز پستونک میخوره........خخخ
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
14:35 - 1394/03/18
میگم برا شما این حس بهتون دست میده که حسام نواب صفوی خیلی خیلی زیاده از حد غرور داره تو همه عکساش ؟؟
پاسخ ها
ami
UNITED STATES
۱۵:۴۶ - ۱۳۹۴/۰۳/۱۸
اصلا کلا تو ژسته
تو فاز خودشه
ROMANIA
19:42 - 1394/03/18
بهنام محمودی در کنار یک پیرمرد زحمتکش که گویا شیرینی خیلی دوست دارد .
.
.
خسته نباشید و خداقوت به آقای شاهین نیا با این خلاقیت و ابتکارشون تو نوشتن متنای طنازانه .
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
19:59 - 1394/03/18
یوزر جان میشه تو یه روز اصلا نظرررر ندی؟؟؟
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۴:۰۳ - ۱۳۹۴/۰۳/۱۹
یوزر که یه نفر نیست. خود سایت هر کسی که قسمت نام رو پر نکنه به عنوان یوزر نشون میده
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
20:26 - 1394/03/18
چرا از آقای پارسا پبروز فر هیچ عکسی نمیذارید؟؟؟؟ البته قبول دارم جز بازیگر های بی حاشیه ای هستش و زیاد خودش رو نشون نمیده . ولی اگر شد از ایشون هم عکس بذارید . خیلی ممنون
پاسخ ها
صادقی
UNITED STATES
۲۰:۵۶ - ۱۳۹۴/۰۳/۱۸
ای ی ی بابا بسته دیگه
علی
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۵:۱۶ - ۱۳۹۴/۰۳/۱۹
آقای صادقی این سوال چه ایرادی داشت ؟؟؟ من خودم به شخصه 90% این مثلأ بازیگرها رو نمیشناسم . هر کی از جلوی دوربین رد شده اسم اش رو گذاشته بازیگر . من هم برام سوال هست که چرا از پارسا پیروز فر هیچ عکسی گذاشته نمیشه. به نظرات همدیگه احترام بذاریم
UNITED STATES
22:02 - 1394/03/18
اون مجید قمری بدن ساز چه شرتی بود پوشیده بود؟؟ مگه بدنسازها ازون شرتها باید بپوشن؟ حجاب اسلامی بود؟؟
آقای شاهین از فرهاد مجیدی و داداشش بیشتر بزار. من این بشر می بینم حال میکنم. لامصب انگار نه انگار دو تا بچه داره و این همه سن! شبیه پسرهای 25 ساله ست. ماشالله
UNITED STATES
22:17 - 1394/03/18
آقا از چهره ها عکس بزارید نه هر ننه من غریبه ای یه فیلم بی معنی بازی کرده. من 90% افراد این شماره رو نمی شناختم
GERMANY
22:51 - 1394/03/18
اردلان طعمه چرا چشماش مشكيه؟!؟!
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
04:05 - 1394/03/19
شجریان چهرست :) اردلان طعمه هم چهره ؟ /= :D -____-
محسن افشانی و تتلو رو کجایدلم بزارم ؟|:
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
05:07 - 1394/03/19
یوسف تیموری هم رفت قاطی سن بالاها .
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
06:23 - 1394/03/19
اتفاقا ثابت شده ریش محل مناسبی برای رشد انواع میکروبهاست و یه جورایی از فرط کثیفی به ... شبیه هستش! خود دانید!
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
08:14 - 1394/03/19
نگین صدق گویا و لاله صبوری و رعنا آزادی ور نمونه هنرمندان با اصالتن خدا حفظشون کنه هم شخصیت دارن هم استعداد
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
08:20 - 1394/03/19
"تولیدی برادران خوش قیچی"

عالی بوووووووووووووووووووود

کلی خندیدم
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
09:13 - 1394/03/19
الناز جون ایول داری بابا باهات موافقم
منم نصف بیشتر و نشناختم بقیه ام که تکراری بودم خانم کمپوت و آقای عقده ای و ...
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
13:21 - 1394/03/19
آدم با دیدن عکس علی اوجی و مهران غفوریان کنار هم یاد عکس رضازاده و بهداد سلیمی می افته یکی ندونه میگه حتما اعضا تیم وزنه برداری سنگین وزنن
راستی این معتاده کیه گذاشتن بدل احمد مهرانفر اصلا بهش نمیخوره
عالی بود خسته نباشین
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۳:۴۰ - ۱۳۹۴/۰۳/۱۹
ا یعنی چی؟ معتاد چی بود این وسط؟
چه راحت انگ میزنیم.
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
13:59 - 1394/03/19
گريم يوسف تيموري و نيكي كريمي عاليه
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
17:11 - 1394/03/19
باسلام و تشکر از سایت خوبتون..
لطفا عکسای اینستاگرام خواننده معروف و محبوب میثم ابراهیمی رو هم بذارین..
تشکر
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
11:22 - 1394/03/20
باسلام و احترام.امیدوارم نظراتم ثبت بشه
بیشتر این عکس ها که من دیدم فقط می تونم بگم خدا عاقبت شون و بخیر کنه
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
23:37 - 1394/04/06
من نمیدونم یعنی چی واقعا هی سلفی از خودش می زارن
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
12:10 - 1394/07/04
نظرات مربوط به هر عکس زیر خودش باشه بهتره
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
بهمن پور_داخلی1
تاپ لپتاپ_1
شیرآلات زمانی_1
شیرآلات زمانی_3
تاپ لپتاپ_3
بهمن پور_داخلی3
تاپ لپتاپ_4
بهمن پور_داخلی4
شیرآلات زمانی_4
شیرآلات زمانی_2
تاپ لپتاپ_2
بهمن پور_داخلی2
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
آف دکور _فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
کلینیک فرشته_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
دکتر عارفی - موبایل فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
قالیشویی نوین_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
پارسیس_فوتر ساختمان
آیلین_فوتر کاشت ابرو
رستوران پارسیان_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
شفا_فوتر
کیان برنا_فوتر
آف دکور _فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
فنی آتل_فوتر
کلینیک فرشته_فوتر
آیلین_تزریق چربی
آیلین_فوتر بلفارو