خانم ها بخوانند؛ با تابستان رنگ عوض کنید
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
دیاکو_موبایل F دومی
ایرانیان - F داخلی موبایل111
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - f تبلت1111
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
دکتر نداف کرمانی 1
فرش مرتضوی_1
فرش مرتضوی_3
دکتر نداف کرمانی 3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
فرش مرتضوی_ 4
دکتر نداف کرمانی 4
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
فرش مرتضوی_2
دکتر نداف کرمانی 2
دیاکو_F داخلی دومی
ایرانیان - F داخلی1111
۲۱۴۳۲۴
۱۲ تير ۱۳۹۴ - ۰۸:۰۵
۸۵۳۴۳
تابستانی شدن كار چندان سختی نیست؛ كافی است به جای رنگ مشكی كه پوشیدن آن در تمام ماه‌ها عادت‌مان شده است، سراغ رنگ‌های دیگر برویم.
برترین مجله اینترنتی ایران
مجله زندگی ایده آل - ساقی بیاتین : تابستانی شدن كار چندان سختی نیست؛ كافی است به جای رنگ مشكی كه پوشیدن آن در تمام ماه‌ها عادت‌مان شده است، سراغ رنگ‌های دیگر برویم. حتی اگر مجبور به پوشیدن لباس‌هایی با رنگ‌های تند نیستید كه  ست کردن آن  کار چندان سختی باشد  می‌توانید از رنگ‌های روشن ملایم استفاده كنید. دو ست تابستانی را ما به شما پیشنهاد می‌كنیم كه بدون استفاده از رنگ‌های تند كه امسال رونق چندانی ندارند، مناسب روزهای تابستانی اند.

هماهنگ با تابستان

انتخاب رنگ‌های شاد یعنی همراهی دلنشین با بهار

برای افرادی كه دوست دارند متفاوت‌تر به نظر برسند، مژده داریم! كفشی كه برای این ست در نظر گرفته‌ایم یك كفش نارنجی خوشرنگ با پاشنه‌های متوسط است كه برای رسمی‌تر شدن تن‌پوش پیشنهاد می‌كنیم.   این كفش‌ها پاشنه‌های كوتاهی دارند؛ به همین دلیل برای ‌مهمانی عصر مناسب است. این كفش زیبا را می‌توانید از مركز خرید الهیه تهیه كنید.

حدود قیمت: 250هزار تومان

برای روزهای شاد

انتخاب رنگ‌های شاد یعنی همراهی دلنشین با بهار

سادگی دیگر بخش‌های این ست، دست شما را باز می‌گذارد تا بتوانید از گوشواره‌های بزرگ با رنگ نارنجی استفاده كنید؛ یك جفت گوشواره ساده سن‌تان را پایین می‌آورد و سلیقه‌تان را بهتر نشان می‌دهد. پیشنهاد ما همچنان رنگ نارنجی است. مركز خرید تندیس را برای پیدا كردن این گوشواره یادتان نرود.

حدود قیمت: 40هزار تومان

خاص بودن را تجربه كنید

انتخاب رنگ‌های شاد یعنی همراهی دلنشین با بهار

بعضی از لباس‏ها در نگاه اول چشم آدم را نمی‌گیرند اما كافی است آنها را بپوشید تا زیبایی خاص‏شان را روی تن‌تان ببینید. این كت نارنجی تنگ هم در نگاه اول ویژگی خاصی ندارد اما كافی است آن را در كنار این ست بپوشید تا حال و هوای‌تان را عوض كند. این مدل كت را از فروشگاه مانگو تهیه‌كنید.

حدود قیمت: 300هزارتومان

شب نارنجی

انتخاب رنگ‌های شاد یعنی همراهی دلنشین با بهار

با یك پیراهن نارنجی چطورید؟ راحتی این پیراهن نیازی به گفتن ندارد. یك پیراهن نارنجی ساده، همان چیزی است كه برای تابستان احتیاج دارید و در بسیاری از موقعیت‌ها مثل ‌مهمانی‌های رسمی و نیمه‌رسمی به دردتان می‌خورد. ویژگی قابل توجه این پیراهن در برشدار بودن آن است كه چاقی موضعی شما را هم پنهان می‌كند. می‌توانید مدل این پیراهن شیك را در فروشگاه مانگوببینید.

حدود قیمت: 50هزار تومان

تبدیل شیك به فانتزی

انتخاب رنگ‌های شاد یعنی همراهی دلنشین با بهار

این ست بدون شال یا دستمال گردن هم كامل است اما برای خاص كردن، این گزینه را هم اضافه كنید. اگر از شال حریر استفاده كنید، لباس شما به سمت رسمی شدن پیش می‌رود و می‌توانید در ‌مهمانی‌ها و دورهمی‌ها از آن استفاده كنید اما اگر شال‌های نخی را به‌كار ببرید، ست اسپرت‌تر به‌نظر می‌رسد. برای پیدا كردن این شال زیبا سری به مركز خرید اندیشه بزنید.

حدود قیمت:50هزار تومان

كیف؛ حلقه ارتباطی است

انتخاب رنگ‌های شاد یعنی همراهی دلنشین با بهار

این كیف حلقه ارتباط تمامی ست شماست. در طراحی آن از رنگ سفید، گلبهی و قهوه‌ای استفاده شده كه در ست لباس شما به شكل پراكنده وجود دارد و این تضاد رنگی زیبایی خاصی به مجموعه می‌دهد. جنس این كیف ورنی و طرحش ساده است. دلیل دیگر انتخاب این كیف، سایز كوچكش است كه آن‌را تبدیل به گزینه‌ای مناسب برای ‌مهمانی‌های رسمی می‌كند. این مدل كیف را می‌توانید در مركز خرید الهیه پیدا كنید.

حدود قیمت: 200هزار تومان


خاص و تك

انتخاب رنگ‌های شاد یعنی همراهی دلنشین با بهار

پیشنهاد ما به شما برای این ست یك شلوار سفید تنگ است كه هارمونی زیبایی را با بلوز سبز ایجاد می‌كند و اندام شما را كشیده‌تر و بلندتر نشان می‌دهد. جنس این شلوار از كتان زمخت است و در كناره‌های آن دوخت‌های ظریفی دیده می‌شود كه باعث كشیده‌تر شدن اندام شما می‌شود.

بازار را تصاحب كردند

انتخاب رنگ‌های شاد یعنی همراهی دلنشین با بهار

بد نیست با انتخاب یك بلوز تیره، نوعی تضاد در لباس خود ایجاد كنید تا تیپ شما زیبایی بیشتری داشته باشد. اگر دنبال ستی شیك برای مراسم ‌رسمی هستید، این بلوز را به شما پیشنهاد می‌كنیم. بلوزهای گشاد امسال بازار را تصاحب خواهند كرد و شما با خرید یك نمونه سبز خوشرنگ از این بلوزها می‌توانید ست‌های مختلف تابستانی را تجربه كنید. نمونه این بلوز را می‌توانید در فروشگاه زارا پیدا كنید.

حدود قیمت: 150هزار تومان

ساده و دوست‌داشتنی

انتخاب رنگ‌های شاد یعنی همراهی دلنشین با بهار

این كیف می‌تواند برای خانم‌های ساده پوش گزینه هیجان‌انگیزی باشد كه با سادگی خود جلوه دوست‌داشتنی به شما می‌دهد. شیكی و زیبایی این ست در سادگی آن است، با انتخاب كیف‌های فانتزی به زیبایی‌ست آسیب نرسانید. این كیف را با همین كفش هماهنگ كنید كه برای عصرهای تابستانی بهترین گزینه‌است.

حدود قیمت:150هزار تومان

اسپرت اما شیك

انتخاب رنگ‌های شاد یعنی همراهی دلنشین با بهار

اگر طرفدار كفش‌های راحت هستید به این كفش‌ها فكر كنید چون هم به اندازه كافی راحتند، هم اینكه خنكی لازم در روزهای گرم تابستان را برای شما فراهم می‌كنند. این كفش‌ها حتی خانم‌هایی را كه طرفدار تیپ‌های رسمی هستند راضی می‌كند. برای تكمیل شدن ظاهر تابستانی‌تان هم می‌توانید آن را با كیف پیشنهادی ما هماهنگ كنید. این مدل كفش در مركز خرید الهیه وجود دارد.

حدود قیمت: 200هزار تومان

سادگی را بشكنید

انتخاب رنگ‌های شاد یعنی همراهی دلنشین با بهار

 ساده بودن این ست دست شما را باز می‌گذارد تا بتوانید از دستبندهای بزرگ هم استفاده كنید. النگوهای بزرگ امسال مد هستند و شما هم می‌توانید در ست خود از آنها استفاده كنید. انتخاب دیگر این است كه سراغ زیورآلات طلایی و سبز بروید که با تركیب زیبای طلایی و سبز انتخابی ایده‌آل به‏نظر می‏رسد كه با لباس شما هارمونی زیبایی ایجاد می‌كند. این مدل دستبندها در مركز خرید تندیس به چشم می‌خورند.

حدود قیمت: 70هزار تومان

ظاهری آراسته

انتخاب رنگ‌های شاد یعنی همراهی دلنشین با بهار

گوشواره طلایی با سادگی خودش ظاهرتان را آراسته نشان خواهد داد. یك گوشواره طلایی با نگین‌های طلایی هم دقیقا همان چیزی است كه ظاهر ساده شما را به ظاهری مجلل و تاثیر‌گذار تبدیل می‌كند. پیدا كردن این گوشواره كار سختی نیست. یك سر به مركز خرید آسیا بزنید حتما پیدا خواهید کرد.

حدود قیمت: 60هزار تومان
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
09:27 - 1394/04/13
شما نگيد هم خانم ها خودشون رنگ عوض ميكنن...!!!!!!!!!!!!!!
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
اپیلاسیون نانا 1
شیرآلات زمانی_1
فرش تارنگ_1
فرش ریحان 1
فرش ریحان 3
فرش تارنگ_3
شیرآلات زمانی_3
اپیلاسیون نانا 3
شیرآلات زمانی_4
فرش ریحان 4
فرش تارنگ_4
اپیلاسیون نانا 4
فرش تارنگ_2
اپیلاسیون نانا 2
فرش ریحان 2
شیرآلات زمانی_2
سفیر بار ساقدوش_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
بانک کتاب پایتخت_فوتر موبایل
دکتر قدیمی_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
کالابرد_فوترموبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
فرش تارنگ_فوتر موبایل
استیل رگال_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
دیاکو_فوتر موبایل داخلی
فرش تارنگ_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
فنی آتل_فوتر
شفا_فوتر
دکتر قدیمی_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
موسسه خیریه زهرا_فوتر
بانک کتاب پایتخت_فوتر
سفیر بار ساقدوش_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
استیل رگال_فوتر
کالابرد_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
دیاکو_فوتر داخلی