چمدانی که اسکوتر می شود! +عکس
۲۱۴۳۳۹
۲۵ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۵:۳۷
۱۱۲۶۶
پس از شارژ سه ساعته باتری، با این چمدان اسکوتردار می توان مسافتی تا 10 کیلومتر را با بیشینه سرعت 20 کیلومتر در ساعت طی کرد.
عصرایران - محمد مهدی حیدرپور: پس از شارژ سه ساعته باتری، با این چمدان اسکوتردار می توان مسافتی تا 10 کیلومتر را با بیشینه سرعت 20 کیلومتر در ساعت طی کرد.

چمدان کول‌پِدز بریفکیس که با یک اسکوتر الکتریکی یکپارچه شده است می تواند گزینه ای ایده آل برای موتوری ساختن روشی باشد که اشیا مورد نیاز خود را حمل می کنید. کول‌پدز بریفکیس چمدان چند منظوره و جذابی است که حدود 7.6 کیلوگرم وزن دارد.

کول‌پدز بریفکیس؛ چمدانی که اسکوتر می شود!

این چمدان دارای اسکوتر تاشو یکپارچه شده با چرخ های بادوام از جنس پلی اورتان است. پس از شارژ سه ساعته باتری، با این چمدان اسکوتردار می توان مسافتی تا 10 کیلومتر را با بیشینه سرعت 20 کیلومتر در ساعت طی کرد.

کول‌پدز بریفکیس؛ چمدانی که اسکوتر می شود!

افزون بر این، کول‌پدز بریفکیس ظرفیت حمل بار تا 90 کیلوگرم را دارد و پوسته پلی کربناتی آن از اشیا ارزشمند شما محافظت می کند. طراحی قابل حمل این چمدان امکان همراه داشتن آن در داخل هوپیما و قسمت بار بالای سر مسافران را فراهم می کند.

کول‌پدز بریفکیس؛ چمدانی که اسکوتر می شود!

همچنین، از باتری داخلی این چمدان می توان به عنوان پاوربانک استفاده کرد و تلفن هوشمند، تبلت و دیگر دستگاه های قابل حمل را شارژ کرد. ویژگی ردیابی موقعیت مکانی نیز به کاربر در تعیین مکان چمدان از طریق تلفن هوشمند کمک می کند.

کول‌پدز بریفکیس با برچسب قیمت 349 دلار پیش فروش شده است.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج