نامادری، متهم به قتل دختر 16ساله
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
کتاب لند_1
سمپاشی امحا_1
لایکو_1
اپیلاسیون نانا 1
سمپاشی امحا_3
لایکو_3
کتاب لند_3
اپیلاسیون نانا 3
لایکو_4
اپیلاسیون نانا 4
کتاب لند_4
سمپاشی امحا_4
کتاب لند_2
اپیلاسیون نانا 2
سمپاشی امحا_2
لایکو_2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۲۱۶۰۱
۲۶ فروردين ۱۳۹۱ - ۱۰:۰۱
۳۶۷۷
زني كه متهم است دختر 16ساله شوهرش را به قتل رسانده است در حالي در دادگاه كيفري استان تهران محاكمه مي‌شود كه مصرانه مدعي است جنايت كار او نيست.
 شرق:   زني كه متهم است دختر 16ساله شوهرش را به قتل رسانده است در حالي در دادگاه كيفري استان تهران محاكمه مي‌شود كه مصرانه مدعي است جنايت كار او نيست.

فروردين سال گذشته وقتي مردي ميانسال هراسان با مركز فوريت‌هاي پليسي تماس گرفت و از مرگ مشكوك دختر نوجوانش خبر داد گروهي از ماموران به خانه اين مرد در پاكدشت رفتند و بعد از رويت جسد تحقيقات خود را در اين‌باره آغاز كردند.

 جنازه مريم در اتاق خودش روي تخت رها شده بود و آثار ضرب و جرح روي پيكرش ديده نمي‌شد. پدر مريم اولين نفري بود كه تحت بازجويي قرار گرفت. او گفت: «من در محل كارم بودم كه همسرم با من تماس گرفت و گفت حال مريم خراب شده و هرچه صدايش مي‌زند، جواب نمي‌دهد.

 سراسيمه خودم را به خانه رساندم و فهميدم دخترم فوت شده است.»ماموران وقتي فهميدند همسر پدر مريم، زن دوم او است وي را نيز تحت بازجويي قرار دادند. اين زن كه سودابه نام دارد با ابراز بي‌اطلاعي از چگونگي مرگ دخترخوانده‌اش گفت: «من در خانه مشغول انجام كارهايم بودم و مريم هم در اتاقش خوابيده بود.

چند بار صدايش زدم اما جواب نداد براي همين به اتاقش رفتم و ديدم بي‌حال است و بلافاصله با شوهرم تماس گرفتم.»ماموران بعد از انجام تحقيقات اوليه بدون اينكه فردي را در اين رابطه بازداشت كنند جنازه را به پزشكي قانوني انتقال دادند. اين درحالي بود كه كسي علت مرگ مريم را نمي‌دانست.

 چندي بعد متخصصان سازمان پزشكي قانوني با انجام آزمايش‌هاي تخصصي علت مرگ دختر 16ساله را انسداد مجاري تنفسي اعلام و خاطرنشان كردند فردي اين نوجوان را خفه كرده است به همين دليل بار ديگر پدر و نامادري مريم را تحت بازجويي قرار دادند. پدر مقتول گفت: «زمان حادثه من در محل كارم بودم و هيچ اطلاعي از چگونگي وقوع حادثه ندارم.»

سودابه نيز در بازجويي‌ها اتهام قتل عمدي دخترخوانده‌اش را رد كرد و گفت: «من مشكلي با مريم نداشتم و دليلي نداشت كه بخواهم او را بكشم. روز حادثه وقتي ديدم مريم از خواب بيدار نمي‌شود نگرانش شدم.

او عادت داشت صبح‌ها ديروقت بيدار مي‌شد اما آن روز خوابش خيلي طولاني شده بود براي همين چند بار صدايش زدم و وقتي جوابي نشنيدم به اتاقش رفتم و خودم را در برابر پيكر بي‌جان او ديدم.»

اين زن در حالي اتهام قتل را انكار مي‌كرد كه در زمان وقوع حادثه او و مريم در خانه تنها بودند به همين دليل بازپرس پرونده وي را مجرم شناخت و بعد از صدور قرار مجرميت پرونده در اختيار نماينده دادستان قرار گرفت تا او نيز در اين خصوص اظهارنظر كند.

نماينده دادستان بعد از بررسي مدارك موجود در پرونده با نظر بازپرس موافقت و با اعلام اينكه سودابه قاتل مريم است براي وي كيفرخواست صادر كرد به اين ترتيب پرونده به دادگاه كيفري استان تهران ارجاع داده شد و سودابه به‌زودي در شعبه 113 محاكمه خواهد شد تا در برابر اتهام قتل از خودش دفاع كند.
 
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
استخدام_1
بهمن پور_داخلی1
شیرآلات زمانی_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
بهمن پور_داخلی3
استخدام_3
شیرآلات زمانی_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
بهمن پور_داخلی4
استخدام_4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
شیرآلات زمانی_4
بهمن پور_داخلی2
استخدام_2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
شیرآلات زمانی_2
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
شفا_فوترموبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
دکتر عارفی - موبایل فوتر
ایرانیان- فوتر موبایل222
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
شفا_فوتر
ایرانیان-فوتراصلی222
فنی آتل_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
دکتر عارفی - فوتر
کیان برنا_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
قالیشویی ادیب_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
قالیشویی بانو_فوتر2
تدبیرکالا_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
قالیشویی نوین_فوتر