زن خائن برای قتل همسرش آدمکش اجیر کرد
۲۲۰۶۱
۰۲ ارديبهشت ۱۳۹۱ - ۱۴:۲۹
۶۷۸۳
سناریوی زن خیانتکار که برای قتل شوهرش آدمکش اجیر کرده بود پس از هشت ماه با دستگیری عامل جنایت فاش شد.
خبرگزاری مهر:  سناریوی زن خیانتکار که برای قتل شوهرش آدمکش اجیر کرده بود پس از هشت ماه با دستگیری عامل جنایت فاش شد.

23 مرداد سال گذشته کارآگاهان پلیس آگاهی شیراز از قتل مرد جوانی در محله ای در جنوب شرق این شهر قرار گرفتند. کارآگاهان پس از حضور در محل جنایت با جسد حمید در حالی که بر اثر اصابت گلوله به قتل رسیده بود روبرو شدند.

همسر حمید در جریان تحقیقات گفت: من و همسرم در خانه بودیم که دو مرد نقابدار وارد شده و با اسلحه کمری به سمت شوهرم شلیک کردند. عاملان جنایت سپس با یک دستگاه موتوسیکلت از محل متواری شدند.

پس از تحقیقات مقدماتی جسد به پزشکی قانونی منتقل شد و تیمی از ماموران تجسس ها در این زمینه را آغاز کردند. بررسی ماموران نشان داد، مقتول با همسرش به نام مونا اختلاف شدیدی داشت و آنها چند بار با یکدیگر درگیر شده بودند.

با کشف این سرنخ تحقیقات بر روی مونا متمرکز شد وکارآگاهان با تجسس های گسترده دریافتند زن جوان با مردی به نام ایمان ارتباط پنهانی دارد. با شناسایی ایمان ماموران سراغ او رفته اما دریافتند متهم همزمان با این جنایت به محلی نامعلوم گریخته بود.

 سرهنگ سیروس حیدری – رئیس پلیس آگاهی استان فارس – در این رابطه گفت: دستگیری مونا باعث هوشیاری متهم اصلی پرونده می شد به همین خاطر کارآگاهان بدون هیچ اقدامی او را زیر نظر گرفتند. با گذشت هشت ماه از این جنایت هفته گذشته ماموران دریافتند ایمان دوباره به شیراز بازگشته است. در ادامه محل هائی که احتمال داشت متهم در آنجا مخفی شده باشد زیر نظر گرفته شد و کارآگاهان پس از چند روز تعقیب و مراقبت متهم را دستگیر کرده و به اداره آگاهی منتقل کردند.

وی افزود: متهم در بازجوئی های مقدماتی منکر قتل شد اما پس از روبرو شدن با مدارک پلیسی لب به اعتراف گشود و گفت: مونا با حرفهایش مرا فریب داده بود. او ادعا کرد شوهرش مرد بداخلاقی است و از من خواست تا در کشتن شوهرش به او کمک کنم.

 ابتدا با این کار مخالفت کردم اما او با حرف هایش مرا راضی کرد.شب حادثه مونا در را باز کرد و من با شلیک چند گلوله شوهرش را کشتم. در این مدت هم در شهر های مختلف سرگردان بودم. پس از قتل مونا هیچ کاری برای من نکرد و تنها ابزاری برای رهائی او از دست شوهرش بودم.


رئیس پلیس آگاهی استان فارس خاطرنشان کرد، با این اعترافات مونا نیز از سوی کارآگاهان دستگیر شد و در بازجوئی ها به جرم خود اعتراف کرد.    
برچسب ها:
انتشار یافته: 11
در انتظار بررسی:1
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
15:55 - 1391/02/02
.طلاق را برای چی گذاشتن؟نمی تونین با هم زندگی کنین جداشین این زن هم باید به مجازاتش برسه«اعدام»
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
22:58 - 1391/02/02
زمانی که عقل آدمی زائل میشه نتیجه ایی غیر از اینگونه اتفاقات در پی نداره.
خدایا هیچوقت ما رو به حال خودمون واگذار نکن.
پاسخ ها
فاران
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۰:۳۰ - ۱۳۹۱/۰۲/۰۶
درود بر شما ، شاید هم قوانین دست و پا گیری داریم که اینگونه حوادث اتفاق می افته .
( + )
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
11:59 - 1391/02/04
ببخشید من نه دوست دارم قضاوت کنم نه مورد قضاوت واقع بشم درمورد اختلاف این دو نفر هم چیز زیادی نمی دونم ولی اگر هم ازدواج راحت باشه هم اینکه اگردیدیم دو طرف به درد هم نمی خورن طلاقشون راحت تر باشه ، تودادگاه اینقدرزن تحقیرنشه و مرد هم شمشیرشو ازرو برای زنش نبنده ، درکل اگر فرهنگمون در رابطه با ازدواج عوض بشه و بجای سریع بعد از هر رابطه ایی ازدواج نکنیم یه مدتی با هم زندگی کنیم ، آیا شاهد این چنین وقایع تاسف باری خواهیم بود .نظر شما دوست عزیز چیه که پیام منو خوندی.
پاسخ ها
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۲:۰۴ - ۱۳۹۱/۰۲/۲۰
سمیه خانم خدمدتون عرض کنم الان که اکثر دختر ها و پسرها چه در دانشگاه و چه در خیابان چند سال باهم دوست هستند ولی وقتی با هم ازدواج میکنند با لاترین آمار طلاق برای همین دوستیهاست
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
00:47 - 1391/02/08
نظرتو قبول دارم اما تا بخواداین فرهنگی که میگی جا بیافته توایران..........
این فرهنگ فکر باز میخواد که ما ایرانیا؟؟؟؟
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
19:15 - 1391/02/09
همه ما می دونیم تفاوت انسان و حیوان به عقل و ادراک است وقتی انسان عقل و ادراکش را ازدست میده اونوقت میشه مثل گرگ دیگه براش فرق نمی کنه چه کسی رو داره از بین می بره دیگه عقلی نداره که یاد طلاق بیفته تا حدودی هم با نظر سمیه موافقم در مواردی که زن و شوهر واقعا همدیگرو دوست ندارن قانون نباید سخت گیری کنه که کار به اینجاها بکشه ...
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
00:57 - 1391/02/11
vaqean ke hame khianata az tarafe 6oma dokhtarast ma pesare k kari b karton nadarim
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
13:10 - 1391/02/14
سبحان جان از اب گل الود ماهی نگیر! چه دل پری داری از مادخترا!!!!
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
15:36 - 1391/02/16
بیایید ببینید چه خبره این هم از خیانت زن ها.مردها فقط خیانت میکنن کسی رو نمیکشن....واقعا بیش از 70 در صد خیانت از طرف زنهاست چرا که اکثرا کشف نمشند
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
17:30 - 1391/02/18
زن اين موجود لطيف تر ازگل ايموجود خوب خداوند وقتي عقلش زلائل شد چه قسي القلب ميشه .
بخدااااا.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج