چرا خانم‌ها بعد از ازدواج خیانت می‌کنند؟
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
اپیلاسیون نانا 1
لایکو_1
سمپاشی امحا_1
کتاب لند_1
لایکو_3
کتاب لند_3
اپیلاسیون نانا 3
سمپاشی امحا_3
اپیلاسیون نانا 4
کتاب لند_4
سمپاشی امحا_4
لایکو_4
کتاب لند_2
اپیلاسیون نانا 2
لایکو_2
سمپاشی امحا_2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۲۲۲۳۶
۱۴ آذر ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۱
۸۷۲۱۲۵
معمولاً تعداد مرد‌هایی که به همسر خود خیانت می‌کنند از تعداد زنانی که به شوهر خود خیانت می‌کنند بیشتر است. ولی تحقیقات اخیر نشان می‌دهد که در سال‌های اخیر تعداد زنان خیانتکار نسبت به قبل بیشتر شده است.
برترین ها: معمولاً تعداد مردهایی که به همسر خود خیانت می کنند از تعداد زنانی که به شوهر خود خیانت می کنند بیشتر است. ولی تحقیقات اخیر نشان می دهد که در سال های اخیر تعداد زنان خیانتکار نسبت به قبل بیشتر شده است.

موسسه Coffee and Company بریتانیا در یکی از پژوهش های خود نشان داد که از  3000 شرکت کننده، 20 درصد زنان به خیانت به همسران خود اعتراف کرده اند. اما چرا زنان به شوهران خود خیانت می کنند؟ در اینجا به 10 مورد اشاره می کنیم که شاید بعضی از آنها شما را متعجب کنند.
 
چرا خانم ها بعد از ازدواج خیانت می کنند؟

انتقام جویی

 گاهی بی وفایی یک زن از حس انتقام جویی او ناشی می شود. گاهی زنان بر خلاف میل باطنی خود به شوهر خود خیانت می کنند تا به او بفهمانند حس مورد خیانت قرار گرفتن چه قدر دردناک است. و جالب اینکه در خیلی از موارد این حربه زنان جواب می دهد. دکتر بنی وِیل می گوید " مردها به اندازه زنان احساساتی نیستند بنابراین در اکثر مواقع درد و رنج ناشی از خیانت همسر را درک نمی کنند، مگر اینکه خودشان طعم آن را بچشند." زنان با این کار در واقع می خواهند  شرایطی برابر با  شوهر خود داشته باشند چون احساس می کنند آنچه تا به حال به آن پایبند بوده اند دیگر اعتبارو ارزشی  ندارد.

بی تفاوتی همسر

گاهی بی وفایی زنان از احساس نادیده گرفته شدن یا بی تفاوتی همسر نسبت به مسائل و مشکلات ناشی می شود.  روث هوستون، کارشناس و موسس سایت معتبر infidelityAdvice.com، می گوید " اکثر زنان ابتدا سعی می کنند به همسرشان بفهمانند که مشکلی وجود دارد و چیزی آنها را ناراحت کرده است.  اما اگر شوهر متوجه این اشارات غیرمستقیم نشود، به همسر خود بی اعتنایی کند یا گلایه های او را جدی نگیرد، زن به خیانت روی می آورد چون احساس می کند راه دیگری نمانده است."

احساس ناامنی و خلاء عاطفی

 زنان نیاز دارند که دوست داشته شوند و مورد تحسین و قدردانی قرار گیرند. مییرز، کارشناس خانواده، می گوید " خیانت معمولاً زمانی اتفاق می افتد که زنی احساس کند آن طور که باید و شاید مورد علاقه و توجه همسرش قرار نمی گیرد و همسرش قدر او را نمی داند. معمولاً زنان به سمت مردهایی دیگر جذب می شوند چون از زبان آنها تعریف ها و تحسین هایی را می شنوند که از زبان شوهر خود نمی شنوند." زنان دوست دارند همیشه به چشم همسرشان خاص و فوق العاده باشند و تشنگی و عشق او را احساس کنند.

بازگشت به روابط قبلی

 میرز می گوید " بازگشت به روابط قبلی راهی آسان برای یافتن کسی است که بتواند کمبودهای زندگی زنان را برای مدتی کوتاه جبران کند. البته این راه حل بسیار مقطعی است و نمی تواند تاثیر ماندگاری داشته باشد. البته آنچه زنان می خواهند شخص قبلی نیست بلکه یا احساساتی است که در رابطه قبلی تجربه کرده اند و یا دیدی است که در آن زمان نسبت به خود داشته اند." به عقیده ویل " بازگشت به روابط گذشته باعث می شود زنان احساس جوانی، سرزندگی و جذابیت کنند. "
 
چرا خانم ها بعد از ازدواج خیانت می کنند؟

رابطه طولانی و یکنواخت

 اکثر زوج هایی که برای مدت طولانی با هم زندگی کرده اند، کم کم احساس می کنند آن حرارت و عشق روزهای اول را ندارند. بومن، کارشناس خانواده، می گوید " روزهای اول یک رابطه زمانی هستند که احساس می کنید انتخاب شده اید و مورد توجه و علاقه هستید. اما در مورد روابط طولانی قضیه کاملاً متفاوت است چون دیگر هورمون هایی که در اوایل رابطه با دیدن طرف مقابل در بدنتان ترشح می شد کمتر شده اند." البته این مشکل اجتناب ناپذیر نیست و تکنیک هایی برای مبارزه با احساس یکنواختی و تولید دوباره هورمون ها وجود دارد. مثلاً می توانید هر روز همسر خود را به مدت 20 ثانیه در آغوش بگیرید و حرف های عاشقانه بزنید. ویل می گوید " نکته جالب اینکه عدم وجود اختلاف و مشاجره همیشه نشان خوبی نیست. دعوا و جدل گاهی عشق ما را بیشتر می کند. آمار نشان می دهد زوج هایی که همیشه رابطه ای آرام و بدون تنش دارند بیشتر در معرض خطر خیانت و بی وفایی هستند."

ترس از خیانت شوهر

 بسیاری از زنان خیانت و بی وفایی را جزئی جدایی ناپذیر از شخصیت مردان می دانند و به همین دلیل همیشه دچار استرس و ترس هستند، حتی اگر شوهرشان واقعاً به آنها خیانت نکند. گاهی بی وفایی و شروع یک رابطه مخفیانه راهی است برای کاهش این اضطراب.

روابط زناشویی سرد و یکنواخت

زوج هایی که برای مدت طولانی در کنار هم زندگی کرده اند معمولاً از یکنواختی و سردی روابط جنسی شکایت می کنند. در پژوهشی که در سال 2010 صورت گرفت، 81 درصد از زنان می گفتند روابط زناشوییشان سرد و قابل پیش بینی شده و دیگر جذابیتی ندارد. مِیِر می گوید " گاهی زنان برای ایجاد تنوع و تجربه های جدید  مرتکب خیانت و بی وفایی می شوند."

نبود نقاط مشترک

 اگر زنی احساس کند که دیگر دغدغه یا علاقه مشترکی با شوهر خود ندارد، ممکن است به طرف کس دیگری جلب شود که این دغدغه ها و علایق را دارد. اکثر زوج ها در روزهای اول آشنایی احساس می کنند کسی را پیدا کرده اند که مثل آنها فکر می کند و با آنها همدل و همفکر است. اما در بسیاری از موارد بعد از چند سال این احساس از بین می رود. هوستون می گوید " بعضی از زنان برای مبارزه با احساس تنهایی و خلاء  به بی وفایی روی می آورند. "

بیماری

 زنانی که به بیماری ها خطرناک مانند سرطان سینه مبتلا می شوند، ممکن است ناگهان دیدی متفاوت به زندگی پیدا کنند، همه قسمت های زندگی خود را از اول مرور کنند و به مرگ و نیستی بیشتر فکر کنند. بومن می گوید " بدتر اینکه این زنان ممکن است احساس کنند  درست زمانی که بیش از همیشه به شوهرانشان نیاز داشته اند تنها مانده اند و دیگر مورد توجه شوهرانشان نیستند. احساسات این زنان آسیب پذیر می  شود و برای جبران این کمبودها و احساسات منفی به خیانت روی می آورند. این احتمال هم وجود دارد که احساس کنند زمان زیادی برایشان باقی نمانده و باید از زمانی که دارند بیشترین استفاده را بکنند. "

جلب توجه و ماجراجویی

 ویل عقیده دارد "زنان ممکن است احساس کنند که کسی قدر آنها را نمی داند. آنها همه زمان خود را به کارهای خانه اختصاص می دهند، کارهای خانه را انجام می دهند، از بچه ها مراقبت می کنند... حتی بسیاری از آنها بیرون از خانه هم کار می کنند. آنها می خواهند مورد احترام قرار بگیرند و ارزش  زحمت هایشان شناخته شود." هوستون می گوید " زنان همچنین به دنبال کمی هیجان و سرگرمی در زندگی هستند . بسیاری از این زنان تنها به کمی محبت و توجه نیاز دارند. زنی که در زندگی زناشویی خود از شادی و هیجان و تنوع کافی برخوردار باشد و رابطه ای گرم و صمیمی با شوهر خود داشته باشد هرگز خیانت نمی کند."
انتشار یافته: 787
در انتظار بررسی:7
Iran, Islamic Republic of
12:23 - 1391/02/04
خاک بر سر مردهایی که این موارد را رعایت نمیکنن
پاسخ ها
dexter
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۳۷ - ۱۳۹۱/۰۲/۰۴
دمت گرم مشکی پوش کل مشکلات رو حل کردی
چرا ما به جای اینکه راه حل بدیم همیشه در حال فحش دادن و نق زدنیم
همیشه هم مشکل فقط مردا هستن؟
ازدواج بعد از مدتی یکنواخت میشه کاری هم نمیشه کرد تنها راه حل اینه که با خانوادت بیشتر وقت بذاری و به این فکر کنی از ابتدا برای چی تو رابطه هستی.
البته این مقاله ترجمه یک مقاله خارجیه و تو ایران تفاوت دراه
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۳۸ - ۱۳۹۱/۰۲/۰۴
خاک بر سر زنایی که خیانت میکنند
محمود
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۳۶ - ۱۳۹۱/۰۲/۰۴
با سلام.از اطلاعات جالب این نوشته خیلی بابد استفاده کرد ولی میشه گفت چرا باید کلمه خیانت روش گذاشت.چرا نباید بادید بهتری نسبت به انسانها داشت.زندگی ما فراتر از دیگر مخلوقات نیست ولی اونها بدون داشتن قوانین مدون درکنار یکدیگر دارن زندگی میکنن.بنظر من اگه بهترین غذای دنیا رو هم هرروز به شما بدن آخرش خسته میشید ودوست دارید تنوع داشته باشین.چرا باید یک بار وبایکی ازدواج داشته باشیم.نیاز شخصیتی وجنسی انسانها مگه با نیازهای دیگه ما فرق داره شما هرروز یه شکل ثابت هستید همیشه با یک تیپ میگردین همیشه یجور غذا میخورین مسلما" نه همه ما در زندگی تنوع رو دوست داریم پس میشه به مسائل احساسی نیز بادیده تنوع نگاه کرد.شاید بگین نظر من خیلی افراطیه یا بی بند وباری بوجود میاره .بله باید گفت یه روز مردم دنیا فکر میکردن زمین محور تمام کهکشانه ولی امروز میدونیم زمین جزئی از این دنیای هستی خواهد بود پس میشه یه روز این تفکر را خیانت به حساب نیاریم ومثل دیگر اوضاع واحوالمون باهاش برخورد کنیم.
maryam
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۳۹ - ۱۳۹۱/۰۲/۰۵
vaghean
هومن
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۴۵ - ۱۳۹۱/۰۲/۰۵
اقا محود حوزه ی اخلاق هیچ وقت تغییر پذیر و تنوع پذیر نیست اخلاق همیشه ثابت بوده وهست و خواهد بود مثل این میمونه که بگی من یه هفته غیبت نکردم حالا واسه تنوع یه هفته غیبت کنم!
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۳۷ - ۱۳۹۱/۰۲/۰۵
آقای محمود احیانا شما خرداد ماهی نیستین؟ چون بدجوری تنوع طلبینا!
meshki push
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۲۷ - ۱۳۹۱/۰۲/۰۶
قابل توجه همه دوستان در مورد نظری که گفتم
من حرفی از خیانت نزدم ؛ نگفتم زنها خیانت کارند یا مردها
مطلبو جدی تر بخونید با دقت.نظرم در رابطه با اون مواردی که گفته شده بود هست. این موارد واسه مرد خیلی مهمه که انجام بده؛ در غیر این صورت خودش پشیمون میشه و بدتر از خاک بر سری هست.دوستانی که زندگی مشترک دارن بهتر میدونن من چی میگم
سارا جون درکت میکنم
الهام
United Kingdom
۲۲:۴۰ - ۱۳۹۱/۰۲/۰۶
من هنوز نفهمیدم مشکی پوش دختر هستی یا پسر ؟
meshki push
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۰۸ - ۱۳۹۱/۰۲/۰۷
الهام جون دنبال حقیقت باش نه اینکه بدونی من پسرم یا دختر !!!!!
الهام
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۴۲ - ۱۳۹۱/۰۲/۰۸
مشکی پوش عزیز من چون از خانم ها دفاع کردی این سوال رو نپرسیدم در کل دوس داشتم بدونم تو این قسمت یادم اومد ازت بپرسم
meshki push
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۱۷ - ۱۳۹۱/۰۲/۰۹
الهام جون من از کسی دفاع نکردم
فقط حقیقت رو گفتم !!!
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۲۹ - ۱۳۹۱/۰۲/۲۱
سلام جواب سوال تیتری که زدین یک کلمه است اون هم اینه که چون عقل دست ودرمون ندارن
هادی
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۵۴ - ۱۳۹۱/۰۷/۰۴
نه بابا کسی رو میشناسم که بخاطر اینکه فقط زن بود البته اکثر قریب به اتفاقشون که احساساتشون زیاده و از اینجا ضربه میخورن. به خیانت کشیده شد با این تفکر که شوهرش دیگه دوسش نداره عشقشو از تو کوچه بازار جستجو میکرد شوهرش حین خیانت سر میرسه و فقط برای جفتشون بجای خونریزی: قران وسط میزاره و از خدا و قران کمک میگیره وقتی فهمید که با افراد زیادی رابطه نامشروع داشته کمکش میکنه تا از بند شیطان نفس خودش هم رهایی پیدا کنه خدا هم کمکشون کرد اکثر زنها کورند
سالار
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۲۶ - ۱۳۹۱/۰۹/۱۳
به نظرمن خیانت مشکل رو حل نمیکنه بایدتفکرکردباخیانت کردن فقط ابروشخص میره
مصطفی
Germany
۱۳:۳۴ - ۱۳۹۲/۰۷/۲۲
سلام بنظر من یک زن نباید با همین موارد ساده و بدون مشورت با همسرش و عدم ذکر درخواست نیازهایی که داره براحتی مستقیم بره سراغ خیانت زنانی که به شوهرشون خیانت میکنن از خوک کثیف ترن و بالعکس .
مسعود
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۱۱ - ۱۳۹۲/۰۸/۰۲
اگه بجای این مقاله، دلایل خیانت آقایون رو مینوشتند، اونوقت من میگفتم: خاک بر سرت مشکی پوش که رعایت نکردی.
شیخ انصاری
United Kingdom
۰۶:۳۵ - ۱۳۹۵/۰۸/۲۰
.. آره این مسائلی که مطرح شده دلایل اصلی خیانت زنها هست و اصلا زنها خیانت کار نیستند که... فقط بی توجهی مرد هست که باعث میشه مجبور شن الرقم میل باتنیشون خیانت کنن طفلکیها... وگرنه متنفرند از خیانت اصلا.. همه ی زنها و دختر ها خائن هستند و این حقیقتی تکه است که در ذات و ژن آنها نهفته میباشد. پس یا دوستش داشته باش و قبولش کن همینی که هست و یا ولش کن..
دکترای روانشناسی
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۴۰ - ۱۳۹۶/۰۲/۱۳
به نظر من باید دید که چقد یه دختر به ازدواج دائم دائم علاقه داره این مهمه اقا پسری که جومیگیرتت مهریه بالا میزنی
محمد
United States
۲۲:۲۴ - ۱۳۹۷/۰۷/۱۴
کلا مرد خیانت میکنه میگین خاک بر سر مردا
زن خیانت میکنه میگین خاک بر سر مردا
کلا همیشه خاک بر سر مرداست و زن ها از گل پاک تر
رک بگم دیگه بعضی خانم ها دیگه شورشو به معنای واقعی در آوردن
miss.raouf
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۳۳ - ۱۳۹۷/۰۹/۱۵
مشکی پوش خیلی دلت پره ها دادا
خب بگو ما ام کمکت کنیم
راستی الهام جون راس میگه منم کنجکاو شدم بدونم
محمود
United Arab Emirates
۲۱:۳۶ - ۱۳۹۷/۰۹/۱۷
محمود جان میدونم داری با فکر باز فکر می‌کنی اما این تنوع رو میشه تو زندگی تنها با یک نفر هم به وجود آورد مثل روش زندگی تغییر راه های ارضا های زندگی زیاده مثل کسی که با دونفر یه مسافرت دور دنیا رو شروع می‌کنه ولی تو مسیر دارای چند فرزند میشه جا های مختلف دنیا رو میبینه یا اون آقا و خانومی که باهم یه کسب و کار کوچک رو راه اندازی میکنن خلاصه راه زباده تا تنوع به وجود آورد و دیگه نیاز به اون تنوعی که شما گفتی نباشه
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۴:۱۱ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۰
ایول داداش
Iran, Islamic Republic of
15:00 - 1391/02/04
خيلى مطلب جالبى بود،اما بيشترين امار خيانت رو موارد ١و ٢ تشكيل ميده،نميدونم فيلم unfaithful با بازى ريچارد گير و دايان لين رو ديدين يا نه ولى اگه نديديد پيشنهاد ميكنم ببينين كه چطور يه زن ميتونه سقوط كنه به اين وادى ...
پاسخ ها
.....
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۱۶ - ۱۳۹۶/۱۲/۰۳
من یه زن بدی هستم به شوهرم خیانت کردم از اعتمادش سو استفاده کروم پشیمون هستم توروخدا کمکم کنید خیییلی ناراحتم افسرده شدم از خونه نمیزنم بیرون
miss.raouf
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۳۵ - ۱۳۹۷/۰۹/۱۵
خب کسی ک خربزه می خوره پای لرزش ام می شینه دیگه
با حرکات تو بی شعور و امثال تو اسم زنا بد در رفته دیگه
سعی کن آدم شی همین
بدون نام
-
۰۹:۲۸ - ۱۳۹۷/۰۹/۱۵
00:16 قشنگ تابلو هست که یک جنس نر هستی عقده ای ضد زن
بدون نام
-
۰۹:۲۹ - ۱۳۹۷/۰۹/۱۵
در مورد ایران نظر بده خود مقاله به اندازه کافی خارجکی ونامربوط هست
Iran, Islamic Republic of
16:50 - 1391/02/04
خاک بر سر زن هایی که خیانت میکنن
پاسخ ها
یه همنوع
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۱۴ - ۱۳۹۱/۰۲/۰۷
منظورت اینه که خاک بر سر هر کی خیانت میکنه دیگه .
سامان
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۵۰ - ۱۳۹۱/۰۲/۱۷
پ نه پ ، منظورش اینکه که کلا" دور هم باشیم خوش بگذره
مهر.ع
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۳۹ - ۱۳۹۱/۰۳/۲۵
خاک بر سر مردهایی که خیانت میکنند.
hani
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۰۹ - ۱۳۹۱/۰۵/۰۹
کاملا موافقم چون من همه چی تو زندگیم چه عشق چه مالی موهیا بود ولی...
مریم 65
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۰۹ - ۱۳۹۱/۰۶/۰۸
من نمیدونم چرا باید فحش داد؟ بهتر نیست یه ذره با دید بازتر به قضیه نگاه کرد ؟
این مطلبی که خوندید یعنی هیچ کاری بی دلیل نیست. کسی که از روی هوس خیانت میکنه حق فحش شاید داشته باشه ... اما بهتره عمیق تر به قضیه فکر کرد نه انقدر سطحی که با دو تا فحش حل بشه .
Iran, Islamic Republic of
17:26 - 1391/02/04
واقعا این گونه مردها همون بهتر که عذب اوقلی بمونن
Iran, Islamic Republic of
18:14 - 1391/02/04
شرافت بیشتر ذاتی است تا اکتسابی ،واینکه خیانت یکی از زوجین مجوزی برای خیانت طرف دیگر است قابل قبول نیست وبهترین راه درچنین شرایطی طلاق است .
پاسخ ها
رضا
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۴۳ - ۱۳۹۲/۰۵/۱۶
ایول حرف آخر را اول زدی.
بدون نام
-
۰۹:۳۱ - ۱۳۹۷/۰۹/۱۵
دو علت مهم خیانت زن همین دومورد ذیل هست وبقیه موارد در مورد اقایون صدق میکنه نه حانومها :
بی تفاوتی همسر
احساس ناامنی و خلاء عاطفی
Iran, Islamic Republic of
20:00 - 1391/02/04
چرا کارشناسان به برسی علل خیانت مردان نمی پردازند اگه مرد خیانت نکنه زن هم نمی کنه
ما هر چی می کشیم از این مردای خیانتکار می کشیم
پاسخ ها
ppeymanqq
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۱۳ - ۱۳۹۱/۰۲/۰۸
خیانت خیانته چه مرد چه زن لطفا توجیح نکنید
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۳۹ - ۱۳۹۲/۰۷/۲۴
با همين طرز تفكر كساني مثل شما است كه خيلي از زنها پيش دستي مي كنند و اقدام به خيانت مي نمايند. اگر شما خودت اهل اين كارها نيستي ديگران را هم مبرا نكن خانم محترم.
noname
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۵۶ - ۱۳۹۵/۱۲/۲۳
یعنی واقعا فکر نداره این طرفی که میگه چرا به به علت خیانت مردا نمیپردازند...یعنی واقعا نمیفهمی با این حرف داری توجیح میکنی خیانت زنا رو...حرفت درسته ولی نباید اینو بگی....نمیدونم چرا این زنا این جوری شدن...با همه راحتن بعد میگن طرف پرروئه...واقعا فهمیدن یه زن سخت ترین چیز تو دنیاست...نمیشه فهمید تو دلشون چیه...اخرش هم همشون خیانت میکنن...همه دخترا و زنا مث همن
....
Iran, Islamic Republic of
۰۴:۵۸ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۳
از نظر من مردا کم برن پاچه خواریه زنای دیگه رو بکنن و واسشون بمیرن تا زناشونو تحریک نکنن برن خیانت کنن ازبس بی محلی میکنن یا نمیرسن خسیس بازی درمیارن یا میرن دنبال صیغه و این چیزا زنا هم حرصشون میگیره اون مردی که به زن خودش نمیرسه پولشو واسه این چیزا خرج میکنه باید سنگسارش کرد چون بی غیرته که به زن خودش توجه نمیکنه و نه محبتی وبعد دنبال زنای دیگه هست پس اول مردا شروع میکنن
Iran, Islamic Republic of
00:40 - 1391/02/05
اگر از تهران امار میگرفتند از3000نفر70درصد اعتراف به خیانت میکردند
پاسخ ها
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۳۹ - ۱۳۹۱/۰۲/۰۵
احتمالا تو بچه تهران نیستیا، خیلی از رو حرص و عقده گفتی.
شهرستانیا اگه خیانت بکنن تهرانیارو میذارن تو جیبشون.
مهرداد
-
۱۳:۳۰ - ۱۳۹۱/۰۲/۱۷
شایان عزیز شهرستانی و تهرانی نداره خیانت همه جای دنیا وجود داره.
مهر.ع
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۴۰ - ۱۳۹۱/۰۳/۲۵
تهرانی تهرانی نگید، تهرانی نداریم، همه شهرستانی هستیم.
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۰۸ - ۱۳۹۷/۰۹/۲۳
ناشناس اول که میگی تهرانی نیسی الان هرچی تهرانی اصیل بوده رفته خارج عقده اینو داشتی گاواتو بفروشی بیای تهرانی که بگی تهرانی هسی بس که تهران زندگی کردن برات ارزو بود >> داهاتی هسی دیگه کاریت نمیشه کرد
Iran, Islamic Republic of
08:31 - 1391/02/05
یه بارم مردا تجربه ی تلخ خیانتو بکشن چه اشکالی داره ؟؟چرا فقط زنا بسوزن و دم نزنن.با این که مجردم،من هیچوقت زنی رو که به شوهرش خیانت میکنه رو سرزنش نمیکنم چون واقعاً به عینه دیدم زنا چه خلأیی رو احساس میکنن که به خیانت رو میارن.
پاسخ ها
ppeymanqq
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۲۵ - ۱۳۹۱/۰۲/۰۸
به نظرمن موضوع به این مهمی رو نمیشه با لج ولجبازی حل کرد باید ریشه یابی بشه و اگر حل نشد قبل از اینکه منجر به این کار بشه از هم جدا بشوند حداقل اینجوری به خودمون خیانت نمی کنیم
مهرداد
-
۱۳:۳۴ - ۱۳۹۱/۰۲/۱۷
پریسای عزیز وقتی مرد یا زنی خیانت میکنه بهتره همسرش طلاق بگیره تا اینکه اونم خیانت کنه.
چرا باید آبرومونو ببریم که همسر حیوون صفت تجربه تلخ خیانت بکشه؟؟؟؟!!!!
120
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۵۹ - ۱۳۹۱/۰۳/۱۰
همون بهتر که سرزنششون نمیکنی
این زن ها باید شوهرشون بفهمند وترکشون کنند
امیر
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۲۲ - ۱۳۹۱/۰۳/۲۹
آدم خیانتکار فاسده/فرقی نمیکنه مرد باشه یازن/بهتره احساساتی نشیم و منطقی با موضوع برخورد کنیم.خداوند تو قرآن میگه و خداوند خیانتکاران را دوست ندارد/پس شما هم مردم رو موعظه اشتباه نکن/لطفا
vahid
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۳۸ - ۱۳۹۱/۰۶/۰۶
پريسا خانم با اين طرز فكرت آينده خوبي در انتظارت نيست . خاهي ديد بدبختيت رو
آزاد
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۴۵ - ۱۳۹۲/۰۵/۱۶
از کوزه همان طراود که در اوست.شرف داشته باشید طلاق بهتر از خیانت هست
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۴۷ - ۱۳۹۲/۰۷/۲۴
بهترين كار طلاق است اما در كشور ما از جانب حكومت و سنت ها چنان دست و پاي مرد را بسته اند كه هر مرد بدبختي كه بخوتهد زن خاين اش را طلاق بدهد حداقل بايد ماهي يك ميليون تومان پول سكه بدهد. در نتيجه اين كه مرد بدبختي كه با مثلا 700-800 تومان حقوق زندگي مي كند بايد قبول كند كه چاره اي جز تحمل زن خائن ندارد.
اصولا زنها ي خائن با مردهاي پولدار روي هم مي ريزند و پول و ثروت دوست پسرشان است كه چشم كوته بين آنها را كور مي كند.
اما مردهاي خائن كمبود محبت دارند . زنها واقعا از محبت كمكاري دارند. فقط پول را مي شناسند. خوفروشي همان نيست كه زني كنار خيابان باشد. هيچ مردي هم به زور نمي تواند با زنها ارطباط داشته باشد مگر ين كه زن خودش بخواهد. تمام.
noname
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۰۱ - ۱۳۹۵/۱۲/۲۳
...البته عجیب نیس...الان دیگه 70 درصد دخترا و زنا خیانت کارن...دیگه عادی شده...ولی یه روز به زمین گرم میخورین...چنان بلایی سرتون بیاد که نفهمین از کجا خوردین....اونی هم که به این طرف میگه خانم طرز فکرش مث همونه...اینا رو نمیشه اصلا بهشون گفت آدم چه برسه به خانم
در جواب پریسا
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۴۹ - ۱۳۹۶/۰۲/۱۳
توکه خیانت رو دوست داری ازدواج موقت هم هست ------تو باید اینو یاد بگیری که هیچ مردی حاضر نیست زنی رو به عقد دائم در بیاره شماها هستید که ازذدواج دائم میخواهید ما باهمون صیغه راضی هستیم - ---
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۱۶ - ۱۳۹۸/۱۰/۱۰
لایک داری
Iran, Islamic Republic of
09:07 - 1391/02/05
مشکی پوش عزیز . نمی دونم اقا هستی یا خانم؟ ولی چرا به مردها توهین میکنی؟ مگه این مردهای بد بخت که همه بار زندگی روی دوش اونهاست چه گناهی کردند؟ مگه بیشتر از یک زندگی ساده و ارام چیز دیگر ی هم می خواهند.من از همین جا به همه خانمها هشدار میدم وقتی که به مرد ها به عنوان یک ماشین نگاه کنند و نتونند مرد ها رو راضی نگهدارن خوب معلومه مردها جذب یکی دیگه میشن. حالا اسمش رو خیانت بزارن یا هر چیز دیگه مهم نیست. ولی وقتی که یک مرد بتونه خواسته هاشو توی زن خودش ببینه دیگه یک زن دیگه که هیچی ده تاشون هم نمی تونن مرد را منحرف کنن
پاسخ ها
mahrokh
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۳۰ - ۱۳۹۱/۰۲/۰۵
ahga farhad bazi mardha zateshun kharabe zaneshun huri ham bashe bazam be kasif kariyashun edame midan.
queen
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۲۷ - ۱۳۹۱/۰۲/۰۵
فرهاد جان بعضی آقایون که مثل شما قانع نیستن . مریضن مشکل دارن تنوع طلبن دوست دارن همه زنای دنیای به جز مادر و خواهر خود اونا مال اونا باشه شما فقط خودتو نبین طفلکی خیلی قانعی البته این بعضی مردایی که گفتن شامل اکثر اونا میشه
meshki push
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۳۰ - ۱۳۹۱/۰۲/۰۶
ببین دوست عزیز فرهاد من توهین نکردم
فقط گفتم اگه مردی اون مواردو انجام نده خاک برسرش.چون توی زندگی مشترک اینا خیلی مهم هستن مخصوصا واسه آقایون
بهاره
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۰۳ - ۱۳۹۴/۰۳/۲۵
ببینم الان همه بار کدوم زندگی رو مردها یک تنه به دوش می کشن...اصلاً مگه تو زندگی های امروزی مردها می تونند یک تنه بار زندگی رو به دوش بکشن...فکر کنم خودت خودتو ماشین فرض کردی نه دیگران...چون مردی که یه تنه بار زندگی رو به دوش می کشه ماشینه...حواست باشه خودت حرمت خودتو شکستی ولی نفهمیدی...پشت مردهای امروزی یه زنه که داره مثل شیر ازشون حمایت می کنه...اون مردای عهد قجر بودن که یه تنه باز زندگی رو روی دوششون می زاشتن و با خودشون اینور اونور می بردن...دوره زمونه عوض شده ولی شما تو همون افکار زمان پدربزرگت موندی...نگاهت رو به زندگی تغییر بدی مشکلاتت حل می شه...بیخودی تقصیرو گردن ما زنا ننداز جناب...
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۴۷ - ۱۳۹۷/۰۹/۱۵
خودت برا زنت چیکار کردی ک میگی؟ همه نیازاشو برآورده کردی ؟ با خودت صادق باش
Iran, Islamic Republic of
10:15 - 1391/02/05
اقا خیانت خوب نیست چه از طرف مرد باشه یا خانم خیانت ====
پاسخ ها
miss.raouf
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۱۹ - ۱۳۹۷/۰۹/۱۵
زدی تو خال
Iran, Islamic Republic of
10:42 - 1391/02/05
زنها هرگز از زندگي مشترك خسته نميشن اين به عينه ديده شده كسالت و بي حوصلگي تنها در مورد آقايون صدق ميكنه واسه همينه كه وقتي يك مرد خيانت ميكنه بيشترين دليلش ميتونه تنوع طلبي باشه اما واقعاً دليل خيانت زنها همين كم بودن عاطفه و محبت در روابط زناشوييشونه....
پاسخ ها
علیرضا
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۴۵ - ۱۳۹۱/۰۲/۱۷
من از آن حسن روز افزون که یوسف داشت دانستم ، که عشق از پرده عصمت برون آرد زلیخا را
امیر
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۲۶ - ۱۳۹۱/۰۳/۲۹
نه سحر جون/بعضی زن ها به خیانت کردن خودشون می بالن و اینو یک نوع اظهار وجود میدونن/مرد اگه در زندگی تامین باشه از هر لحاظ خیانت نمیکنه/ولی زن درصد خینتش بیش از مردهاست/آمارها داره نشون میده
ali
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۳۰ - ۱۳۹۱/۰۴/۱۹
ok
بهزاد
United States
۰۴:۴۷ - ۱۳۹۴/۰۹/۱۶
شرع اسلام به مردها اجازه داده زن دیگه ای هم بگیرن .این اسمش تنوع طلبی یاخیانت نیست
پرستو
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۰۴ - ۱۳۹۵/۰۷/۱۵
دقیقا مردا خوشی میزنه زیر دلشون و دنباله تجربه ی خوشیه زیادین ولی هیچ خانومی از خوشی فرار نمیکنه همیشه از کمبود فرار میکنه
miss.raouf
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۲۲ - ۱۳۹۷/۰۹/۱۵
بهزاد عزیز
اصلا دوست ندارم دینو قاطی این ماجرا ها بکنم اما دین اسلام ب ما زنا هم این اجازه رو داده مهم ذات آدم هاست چ مرد چ زن
Iran, Islamic Republic of
10:59 - 1391/02/05
جناب محمود خان مگرشما ميتونيد هر هفته به يك مادر و پدر عشق بورزيد نه نميشه عشق واقعي همينه دقيقا" مثل اين جمله كه داغ دلم تازه ميشه اسمش رو وقتي ميارم. درهر سني و بعداز هرچند سال كه از ازدواج بگذره سردي روابطه زناشويي روبا عشق عوض نكنيد.
پاسخ ها
محمود
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۵۰ - ۱۳۹۱/۰۲/۰۵
با سلام.درنوشتارمن شاید برداشت های اشتباه داشته باشیم.من اعتقاد دارم که انسانها یک بار تو این دنیامیان ویکبارهم میتونن زندگی کنن.پس چرا باید اینقدر زندگی هامون سخت باشه که همش در عذاب باشیم .چرا اون منو دوست نداشت چرا به من خیانت کرد چراهای دیگه!اگه میتونستیم خیلی راحت با یکدیگر زندگی کنیم وخیلی راحت از یک دیگه جدا بشیم خیلی بهتر از این نبود که با ناراحتی باهم زندگی کنیم باعث سوهان روح همدیگه باشیم.باید قبول کنیم قوانین روابط اجتماعی میان ما ایرانیها(من کاری به ملل دیگه ندارم)خیلی سخته!سوختن وساختن برای چی برای کی بعد ازمردن من وشما چه کسی هست که یادش بیاد که ما فداکاری کردیم .صرف اینکه فداکاریم کرده باشیم بعد ازیه مدتی فراموش میکنیم ویا فراموش میشیم.بعد از یه مدتی هیچکس دیگه به ماهم فکر نمیکنه .پس من میگم بهتر نیست تا تو روابطمون باهمدیگه بهتر وراحت تر برخورد داشته باشیم.من میگم اگه مردی میخواد تو زندگیش تنوع داشته باشه شرایط این تنوع طلبی رو باید براش فراهم کنیم.وبالعکس اگه خانومی میخواد روابط آزاد داشته باشه چرا که نه زندگی خودشه میتونه با اون هرکاری دلش خواست بکنه.چطور اگه یکی خواست خودکشی بکنه زندگی خودشه ولی اگه یکی خواست روابط آزاد داشته باشه این خیانته زشته یا مذمومه....البته هر عملی یه عکس العمل خاص خودشو داره که ما همیشه دوست داریم عملی انجام بدیم ولی عکس الملش رو تحمل نکنیم ..به امید آن روزی که انسانها فارغ ازخیانت ودروغ وبدگمانی در جزیره صلح ودوستی باهم زندگی صمیمانه ای داشته باشن.بدرود
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۳۴ - ۱۳۹۱/۰۲/۰۷
جسارت منو ببخشید.ولی من فکر میکنم اقا محمود مجرده یا خواهر نداره یا کلا ایرانی نیست!!!
چون اگه متاهل بود معنی نگاه های هرزه نامحرمان رو به زنش میدید همه حرفاشو پس میگرفت. یا اگر خواهر داشت قسم میخورم از دم خونه تا مدرسه و بازار همراهیش میکرد نکنه یکی پیداشه طرز فکرش کمی فراتر از خودش باشه بخاد به ابجیش دست درازی کنه.یا همونطور که گفتم ایرانی نیست که غیرت باهاش باشه!!!
جدای از همه این حرفا آقا محمود داداش من ما مسلمونیم اسلام به اندازه کافی بهمون ازادی داده که اشتباه حوا رو تکرار نکنیم و به حق خودمون قانع باشیم...
یه سوال از شما دارم. شما به لیوانی که چند نفر بهش دهن زدن شما ازش اب میخورید؟؟؟
فردا براتون یه مثال میارم تا بیشتر اسلام رو در این مورد بشناسید
بیتا
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۳۱ - ۱۳۹۱/۰۲/۱۱
من اصلا کاری به دین ندارم ، هرکسی که دین هم نداشته باشه پایبند به اخلاقیاته .. تو اخلاق هم بد همیشه بد بوده و خوب همیشه خوب ... درسته که عرف هر زمان بد و خوب اونو می سازه ولی خیانت همیشه بده ، حیوون نر هم نمی ذاره یک نر دیگه به ماده ش نزدیک شه چه برسه به ما که انسان هستیم .. آقا محمود ایده های شما تا یه جایی جواب میده اونم فقط تا جایی که تئوری هست وقتی که پای عمل برسه خودت متوجه میشی چیزی گفتی که انسانیت رو زیر سوال بردی ... بقول بزرگی : رسم عاشق نیست با یک دل دو دلبر داشتن ... تنوع در شریک جنسی داشتن ؟اینها همه نتیجه بی بند و باری اخلاقیه ... چیزی که ایده ی شما رو تشکیل می ده در کوتاه مدت منجر به از هم پاشیدن خانواده میشه و فقط و فقط از بیماری ذهنی خبر می ده ... خیانت زن و مرد نداره ... هرکه خائن باشه مطروده ... همیشه همینطور بوده همه ی این موارد هم بنظر من توجیه غیر منطقه ... هرکسی که نتونه یک رابطه رو تحمل کنه تمومش کنه بعد بره سراغ رابطه ی بعدی در غیر اینصورت خائنه ...!
ali
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۲۹ - ۱۳۹۱/۰۴/۱۹
پریسا خیلی باحالی
زیتا
United States
۱۰:۰۰ - ۱۳۹۲/۰۴/۱۵
آقا محمود!چرا فکر میکنی رابطه آزاذ میتونه مشکلات رو حل کنه؟به خدا ماآدما خیلی بد شدیم.اول ببین خدا چی گفته که خیلی از من و تو بیشتر به فکر بنده هاش بوده و هست.یه عمر پدر مادرای ما اینجوری زندگی کردند و خوشبخت هم بودن ماهم به اونا عشق ورزیدم همیشه این مرام اونا رو ارج نهادیم.من شوهرم دوست داره که تو رابطه آراد باشیم .میگه اگه دوست داری بامن زندگی کن.اگه خواستی هم برو.من اینجوری دوست ندارم.تو زن نیستی که احساس زنو درک کنی.من الان دوساله که باهاش زندگی میکنم هنوز توی زندگیم پر از استرسه.من یه سال بود که شبا خواب نداشتم.من هنوز هم آرامش ندارم.هنوز تکلیفم باخودم معلوم نیست،نمیدونم میمونم یا نه؟ هنوز خونه شو به عنوان خونه خودم قبول نکردم.من با عشق اومدم،من دوست دارم که احساس کنم به من نیاز داره بودنم براش مهمه.وقتی با من اینجوری حرف میزنه فکرمیکنم بودو نبودم یکیه.من دوست دارم که همسرم مال من باشه من مال اون باشم. اما متاسفانه اون چیز دیگه ای میخواد.فکر میکنی سرانجام این رابطه به کجا برسه؟من چقدر تحمل میکنم.از آخر اونقدر رابطه آزاد ما برامون معمولی میشه که اون یه زنو میاره خونه فرداش من ممکنه کاری بکنم که نباید بکنم. اینم آخر رابطه آزاد.رومون اینقدر به هم باز میشه که هر غلطی دلمون بخوادو انجام میدیم اسمشم میزاریم عشق و اینکه همسرمونو دوست داریم.خبر نداره که همسرشو همون موقع که باهاش عقیده شو درمیان گذاشت از دست داد.
شاهین
United States
۲۳:۴۳ - ۱۳۹۳/۰۲/۲۹
محمود خان دیدگاه عجیبی داری نمیدونم مجردی یا نه ولی ایرانی بودن یعنی تعصب وغیرت اگه خودت خدای نکرده دچار خیانت از طرف همسرتون بشین باز این دیا لوگها رو میگین
miss.raouf
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۲۶ - ۱۳۹۷/۰۹/۱۵
کاربر ۲۰:۳۴ ادات موافقم و شما ک دم از ایرانی میزنی بهتره بگم ایرانی با غیرته نه مث تو
Iran, Islamic Republic of
11:27 - 1391/02/05
به نظر من ای کاش می شد خیلی راحت با هم حرف زد و خواسته هامون به هم بگیم بعضی وقتها آدم احساس می کنه که با وجود شوهر و تمام آدمهای اطرافش خیلی تنهاست و دلش می خواد با یکی حرف بزنه نمی دونم شاید شما اسم اینو خیانت بزارید بعضی وقتها آدمهای غریبه اطراف خیلی بهتر آدمو درک می کنند تا شوهر و یا آشناهای نزدیک ............
پاسخ ها
مهدي
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۱۰ - ۱۳۹۱/۰۲/۰۵
سلام خواهرم
شما به نكته اي اشاره ميكنيد كه از نظر روانشناسي ممكنه هر مرد يازني به آن دچار بشه اما اينكه با وجود فردي غير از محيط خانواده بتوان اين مشكل و حل كرد فكر كنم پاك كردن صورت مسئله است . ببين خواهرم اين يك واقعيت است كه اگر فردي خارج از دايره محرم بودن و غريبه ادعا كند فقط به حرف شما گوش ميكند و براي آرامش شما اين كا را ميكند جدا قصد سوء استفاده دارد و البته تجربه نشان ميدهد غالب اين گفتگوها به سرانجام خوبي نميرسد چراكه كم كم مرد مورد نظر شما از راه هاي گوناگون وارد به حاشيه هاي غير اخالاقي ميشود و روح لطيف و احساس پاك يك خانم در كنار زيركي مثل روباه يك مرد بد اخلاق باعث ميشود به دام هوس هاي ايشان گرفتار شويد .
لذا اول سعي كنيد به يك راه حل منطقي براي احياء روابط عاطفي خود با همسر و محارم خودتون فكر كنيد و البته در اين راه كمك گرفتن از كارشناسان متعهد نيز به شما كمك ميكند .با آرزوي خوشبختي و سعادت .
فرهاد
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۴۷ - ۱۳۹۱/۰۲/۰۵
اقا مهدی گل. به نظر من هم مرجان خانم درست میگن.خیلی وقتها ادم با دوستش بهتر میتونه حرف بزنه تا با همسرش. به این که نمی گن خیانت. شاید همون دوستی که خارج از زندگی ادم است بهتر بتونه ادم را راهنمایی کنه. متاسفانه اکثر مردم فکر میکنن که تفاهم بین دو نفر و درک متقابل یعنی این که با هم همنظر باشن. ولی اینطور نیست و درک همسر یعنی اینکه ما بتونیم به نظر و احساسات هم احترام بزاریم و خودمون را بااون وفق بدیم.من واقعا از نظر شما استفاده کردم ولی با مرجان خانم موافقم.
پیمان
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۳۴ - ۱۳۹۱/۰۲/۰۸
سلام من با مهدی موافقم
گاهی اوقات این اعتماد ها می تونه گرون تموم بشه
آرزو
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۱۶ - ۱۳۹۱/۰۲/۰۹
منم با مهدی موافقم
اما خیلی نباید بد بین بود خانم ها بیشتر میتونن یه مرد رو به عنوان یه دوست ببینن و باهاش صحبت کنن نمیشه به این گفت خیانت....
اگه از خط قرمز ها عبور نکنه
بیتا
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۳۳ - ۱۳۹۱/۰۲/۱۱
منم با مهدی موافقم
امیر
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۳۰ - ۱۳۹۱/۰۳/۲۹
آقا محمود/شما 5 خط اول نوشتی تا توجیه کنی حرفاتو/حرف های شما به درد جوامع غربی میخوره که همون جا هم کسی نمیتونه خیانت و تحمل کنه/چرا که با سفرهایی که میرم بقیه کشورها به عینه دیدم با خیانت چطور قاطعانه برخورد میکنند.حرفات مفهومی نداره/فقط حرفه
امیر
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۴۷ - ۱۳۹۱/۰۳/۲۹
منم با مهدی کاملا موافقم.هر فردی خارج از دستور محرم و نامحرم بودن آن میتونه عواقب سختی رو در بر داشته باشه.کما اینکه هر روز اگه نگاهی به روزنامه ها بندازیم درستی حرف های مهدی و کاملا نشون میده.کارشناسان و روانشناسان متعهد فقط متعهد میتونه چاره ساز باشه.
نیما
-
۱۰:۱۴ - ۱۳۹۲/۰۸/۱۹
من با نظر مرجان موافقم
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۲۱ - ۱۳۹۴/۰۹/۲۹
این میشه همون خیانت
Iran, Islamic Republic of
11:34 - 1391/02/05
خیانت اصلا خوب نیست چه زن چه مرد اما یه وقتهایی گوش ها کر میشه عقل ها از کار می افته . اگه تو متن هم دقت کنید خانم ها هیچ وقت برای طمع جنسی سراغ خیانت نمی روند اگر هم باشند انگشت شمارند بیشتر مشکلات دیگه سبب این مسئله میشه و این واقعیتیه که همه ما باید اونارو بپذیریم اما در مورد مردا شاید 50 درصد ،مسائل جنسی باشه . لطفا واقع بین باشیم چون اگر در زندگی اختلافی پیش بیاد بعد مدتی فراموش میشه اما خیانت چیزی است که هیچ وقت از ذهن زن یا مرد نمی رود.
پاسخ ها
فرهاد
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۳۹ - ۱۳۹۱/۰۲/۰۵
شما درست میگویید. اما همیشه مرد ها به خاطر مسائل جنسی دنبال شخص دیگه ای نمی گردند. خیلی وقتها کمبود محبت - عدم توجه -عدم احترام - یا حتی کوچک شمرده شدن باعث میشه که جای دیگری این خلاء رو جبران کنند.انسانی که کمبود داره چه زن و چه مرد خیلی زود خودش رو میبازه و جذب شخص دیگه میشه. البته می دونم که شما خیلی از من بیشتر می دونید .من فقط درد دل کردم.
queen
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۵۵ - ۱۳۹۱/۰۲/۰۷
ن نگفتم همه مردا یا کاملا به خاطه مسائل جنسیه فرهاد جان مطلب را کامل بخون
Iran, Islamic Republic of
11:48 - 1391/02/05
خیانت قصه ی تلخیست...از نامش گریزانم....
پاسخ ها
ppeymanqq
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۳۷ - ۱۳۹۱/۰۲/۰۸
ماکه نفهمیدیم خیانت قصه تلخیه یا رفاقت
Iran, Islamic Republic of
12:00 - 1391/02/05
به هر دلیلی زن خیانت کرد فقط باید ترکش کرد.
پاسخ ها
خودم
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۴۳ - ۱۳۹۱/۰۲/۰۵
به هر دلیلی هم که مرد خیانت کرد فقط باید اونو کشت!!!
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۴۱ - ۱۳۹۱/۰۳/۲۵
شک نکنید که مرد جماعت اصلاً خیانت تو کارش نیست، شک نکنید. ها ها ها.........................
Iran, Islamic Republic of
13:21 - 1391/02/05
خيانت همانند مار دوسره است كه اگر توجه نشود هم خود وهم شريك خود را مي سوزاند اگر مرد اصالت داشته باشد و زن نيز نجابت واصالت داشته باشد هرگز خيانت اتفاق نمي افتد و اگه هم تنوع طلب باشند مي توانند به راحتي از هم جدا شوند .
Iran, Islamic Republic of
13:25 - 1391/02/05
آخيش دلم خنك شد ! يعني هم جنساي من هم اهل خيانت كردن هستن ! چه خوب ! ديگه وقتشه تنوع طلبي رو به اين مردا نشون بديم ! كه ما رو با پيراهن تنشونو شام و ناهار كه هر روز يه چيزي ميخورن اشتباه نگيرن !! :))))))
پاسخ ها
محمود
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۰۷ - ۱۳۹۱/۰۲/۰۵
با سلام.میدونی مهمترین مشکل جامعه مااینه که مردها فکر میکنن که زنها رو گرفتن وزنها فکر میکنن که باید یکی بیاد واونها رو بگیره(منظورم از کلمه گرفتن اصتلاح عامیانه ازدواجه)اما اگه این آزادی انتخاب برای دو طرف بود بهتر میتونستیم با همدیگه زندگی مشرک داشته باشیم.در کشورهای دیگه ازدواج راحت وطلاق راحت تره ولی در ایران ازدواج سخت وطلاق سخت تره واین باعث مشکلات بیشتر خانواده ها میشه....بدرود
فرهاد
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۲۸ - ۱۳۹۱/۰۲/۰۵
این چه حرفیه که میزنید؟کی گفته که ما زنها رو مثل پیراهن تنمون حساب میکنیم. من به جرات بهتون میگم که اکثر اقایون تا اخر عمرشون دوست دارن که همسر خودشون رو داشته باشن. البته استثنا هم وجود داره. ولی خیلی کم هستند.
خانومی
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۳۰ - ۱۳۹۱/۰۲/۰۶
پرچم بالاس آبجی!
بزن لایکو !!!!!!
queen
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۵۷ - ۱۳۹۱/۰۲/۰۷
فرهاد جان شاید آقایون دوست داشته باشن فقط با یه زن تا آخر عمر زندگی کنن اما بعضی آقایون هم دوست دارن در کنار این یک زن چند تای دیگه هم داشته باشن...
ppeymanqq
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۴۲ - ۱۳۹۱/۰۲/۰۸
باز هم یه اشتباه بچگانه.
با این کار فقط خودتونو از بین می برین
زهرا
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۰۱ - ۱۳۹۱/۰۲/۰۹
الناز جان به خدا که حرف دله منو زدی . این مردها همینا که می گن اینجوری نیست به خدا دوست دارم یه امتحانشون کنی . بعد خودشونم می فهمنن واقعا کی هستن.
گلی
United States
۲۳:۴۶ - ۱۳۹۳/۰۲/۲۹
چقدر بدبختیم ما زنها که به خیانت کردنمون افتخار میکنیم
بروجرد
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۴۱ - ۱۳۹۴/۰۴/۰۴
من زنی هستم که شوهرم به هیچ دلیلی بهم خیانت کرد و در اخر به پام افتاد خودش اعتراف کرد که دلیلی برای کارش نداشته من از اون روز مرگ و هر روز تجربه میکنم کاری از دستم بر نیومد درسته خیانت همسرم جنسی نبود ولی روح و جسمم از بین رفت زن بودن یعنی تاوان اشتباه دیگران و به دوش کشیدن زن یعنی من یعنی سکوت و افسردگی چون نمیتونم مثل همسرم به کس دیگه ای فکر کنم .خسته شدم از خود زن بودنم
بهزاد
United States
۰۴:۵۲ - ۱۳۹۴/۰۹/۱۶
آفرین خوبه میتونی ازهمین الان شروع کنی
Iran, Islamic Republic of
13:53 - 1391/02/05
من سه ساله ازدواج كردم دو سال بعد از زندگيم يه روز كه اومدم خونه ديدم يه دختر خونمه با شوهرم اون داشت با اتو موي من موهاشو سشوار ميكشيد و شهرم هم تلويزيون نگاه ميكرد خيلي حس بديه خدا نصيب نكنه. هر وقت از اين موضوع حرف ميزنم بدنم گر ميگيره.
حالا دارم ازش جدا ميشم.
پاسخ ها
مهدي
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۲۱ - ۱۳۹۱/۰۲/۰۵
سلام سارا خانوم
اول براي اين اتفاق بسيار بد خيلي متأسفم
دوم از خدا ميخواهم در مقابل اين شكيبائي شما اجر معنوي و اخروي بسيار به شما عطا نمايد .
اما مهمتر از اون انشاءلله شما در مقابل اين خيانت روشن و در برابر اين آقاي به حساب خودش مرد كه بوئي از معرفت و وفاداري نبرده است خود و آينده خود را با صبوري و توكل به دست رحمت خداوند متعال واگذار مينمائيد.
يك نكته مهم اينكه يقين داشته باشيد حتي در جامعه ما مردان نيز براي فردي مثل شوهر شما كه ارزش و شأن حريم و چهارچوب باارزش زندگي خود را با اين عمل به لجن ميكشد ارزشي قائل نميشوند و اين افراد منفور همه جامعه هستند.
اما خواهرم به عنوان برادر كوچك شما ، بزرگان ميفرمايند اگر ما در برابر گناه ايستادگي كنيم خداوند متعال پاداش آنرا در جائي به نحو احسنت عطا ميفرمايند يعني درحالي كه شما در شرايط موجود به خدا توكل ميفرمائيد و در مقابل اين خيانت آشكار نيز به عكس العمل متقابل دست نميزنيد و توكل ميكنيد خداوند يقينا در آينده خوشبختي و مردي با احساسات پاك و وفاي مثال زدني را در برابر شما قرار ميدهد .
لذا از شما خواهر خوبم خواهش ميكنم ضمن توكل به خداي بزرگ سعي كنيد در اين شرايط توانائي و استعداد هايتان را شناسائي كنيد و با صرف وقت خود در اين راه از قبيل تحصيل ، هنر و ورزش از نظر روحي خود را آماده شرايط آرماني آينده نمائيد.
ما مردان نيز ضمن محكوم كردن هر نوع خيانت به حريم با ارزش زناشوئي مرگ را چاره مردان و زنان نا پاك و بي وفاي خائن ميدانيم البته اگر قصد توبه و بازگشت به آغوش رحمت الهي را نداشته باشند چراكه خداوند با همه بزرگي اما راه بازگشت را نبسته است.
يا علي
در پناه فاطمه زهرا باشيد انشاءلله
فرهاد
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۳۳ - ۱۳۹۱/۰۲/۰۵
این کار همسرتون از ارزش شما کم نمی کنه. خوشحال باشید که این اتفاق خیلی زود افتاده و شما می تونید که همین الان تمومش کنید. این نشون میده که اون اقا در حد شما نبوده و لیاقت شما را نداشته. از خدا ممنون باشیدکه راه شما را روشن کرده. اگر این اتفاق دیر تر می افتاد و شما متوجه نمی شدید چه بسا که مجبور بودید تصمیم دیگه ای بگیرید که بیشتر متضرر بشید.البته این نظر من بود و حتما شما بهترین تصمیم رو گرفتید
خودم
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۴۶ - ۱۳۹۱/۰۲/۰۵
وای منم تنم لرزید، عزیزم خدا جای حق نشسته ایشالا همچین بذاره تو کاسه ش که تنش هر ساعت بلرزه و گر بگیره.
ارسلان
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۵۵ - ۱۳۹۱/۰۲/۰۶
با اتو مو که سشوار نمیکشن اتو میکنن هههههههههه
استار
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۳۵ - ۱۳۹۱/۰۲/۰۶
ولی خیلی خونسردیا، خلاصه و مفید نوشتی!
zarzar
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۳۹ - ۱۳۹۱/۰۲/۰۷
حق داری
تبسم
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۱۶ - ۱۳۹۱/۰۲/۱۲
چه تجربه وحشتناکی رو از سر گذروندی....
متاسفم دوست عزیز...
متی
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۱۹ - ۱۳۹۲/۰۸/۳۰
خـــدای من...خیلی مشکل و سخته...
من از این موارد زیاد دیدم...واقعا تاسف باره:((
بروجرد
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۴۴ - ۱۳۹۴/۰۴/۰۴
بهترین راه رو انتخاب کردی خواهر گلم .امیدوارم با کسی پیمان عشق ببندی که قدرتو بدونه و پیمان شکن نباشه
Iran, Islamic Republic of
14:16 - 1391/02/05
خیانت= بی وجدانی
هر دوطرف غلط می کنند
پاسخ ها
فاطمه
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۴۴ - ۱۳۹۴/۰۴/۰۴
لایکه شکوفه جان
Iran, Islamic Republic of
17:47 - 1391/02/05
نزن برسر کسی که میزنن بر سرت اقایانی که دنبال خیانت کردن هستن باید مطمعن باشند که بهشون خیانت میشه
پاسخ ها
سيما
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۴۷ - ۱۳۹۱/۰۲/۰۹
چرا ميگين خيانت مردها اونا كه خيانت نميكنن چون ميتونن چند تا زن بگيرن و مشكلي هم نداره.اين ماييم كه بيچاره ايم
بی نام
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۴۵ - ۱۳۹۴/۰۴/۰۴
از ته دل با نظرت موافقم
Iran, Islamic Republic of
18:56 - 1391/02/05
به نظر من زن اگه توجه ببینه به زندگیش علاقه مند میشه و تا جایی که میتونه تو زندگی فداکاری میکنه اونایی که خیانت میکنن حتما بی مشکل نیستن
پاسخ ها
برف
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۲۷ - ۱۳۹۱/۰۲/۰۹
ایول، حرف دل منو زدی داداش.
یه زن
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۵۷ - ۱۳۹۲/۰۹/۱۵
انظر مینا کاملا درست مردا خودشون باعث میشن که بهشون خیانت بشه مردی که از صبح زن شو تنها میزاره شب خونه بر میگرده و معلوم نیست کجا بوده وقتی هم میاد همش بد اخلاقی و بی توجهی میکنه حقش خیانت
Iran, Islamic Republic of
19:56 - 1391/02/05
به نظر من اگه یه زن واقعا همسرشو دوست داشته باشه، هیچ یک ازینارو نه میبینه و نه ب نظرش میاد!!!
Iran, Islamic Republic of
19:57 - 1391/02/05
انسان موجودی ممکن الخطاست. یک زن یا مرد منطقی باید قبل از تصمیم عجولانه و تعصبی این مسئله را ریشه یابی کنند. چه بسا اشتباهات و برخوردهای نامناسب ماست که باعث این اتفاقات میشود. و همیشه جدایی راه چاره نیست. فرصت برای جبران گذشته حق هر کسی است.
پاسخ ها
منصور
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۳۹ - ۱۳۹۱/۰۲/۰۹
بانظر علی آقا کاملا موافقم وبنظرم اگه روزی کسی باهمچین مشکلی مواجه شد درقدم اول وقبل از اینکه بخواد بطرف مقابل هجوم بیاره باید ی نگاهی به گذشته ی خودش وکارهایی که انجام داده کنه ومساله رو بطور دقیق مساله رو ریشه یابی کنه.
اما اگه متوجه شد که خیانت طرف مقابل بی دلیل واز سر شهوت رانی وزیاده خواهی بوده به هیچ عنوان قابل بخشش نیست...
مژده
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۱۱ - ۱۳۹۱/۰۲/۰۹
و به نظر من اگه همیشه ایمان قلبی همراهش باشه به هر حال یه جورایی از اتفاق جلوگیری می کنه خدا نکنه با خدا قهر باشیم اونوقت که همه چیز راحت میشه اما حق با شماست علی آقا
Iran, Islamic Republic of
00:27 - 1391/02/06
matalebetun khub bud.bayad b aghaye mahmud motezaker bsham k age har 2taraf mogheye ezdevaj az roye aghl tasmim bgiran o shakhse ide aleshuno entekhaB KONAN HICHVAGHT AZ HAM KHASTE NEMISHAN dar zemn arzeshe adama ba khorako pushak ghabele ghias nist!!!!!havas bazio nabayad ba tanavo eshtebah gereft!
Iran, Islamic Republic of
00:29 - 1391/02/06
دوست صمیمی داشتم خیلی خانمشو دوست داشت .خدا رحمتش کند.بعد از سالهاازدواج چندتا فرزند مثل عروس و دامادبودند بعداز سالها زحمت کشیدن دوستم توانست خانه ایی بخرد وخانه رادر محضر بنام خانمش بزند .بعد از مدتی دوستم محروم شد خانمش پس از پنج ماه ازدواج کرد حتی بچه هایش نتوانستد ارث خود را بگیرند الا ن خانمش هم حقوق همسر مرحوش را مگیرد هم خانه دارد دوستان قضاوت کنند ایا این بی وفایی زنها نیست.
پاسخ ها
naghme
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۰۵ - ۱۳۹۱/۰۲/۰۷
سلام عباس آقا. نه اصلا بیوفای نیست داداش من این خانم به قول شما سالها به پای شوهرش بوده بهش خیانت که نکره. مطمعنا دوستتون هم از رو اجبار خونه ره به نام زنش نکرده اون مزد سالها وفاداری و عشق و محبتی رو که زنش در حقش کرده داده این زن هم سال ها از خودشو بچه هاش نگهداری کرده از اب وگل درشون اورده. حالا که دست قضا اون رو بیوه کره چرا حق نداشته ازدواج کنه؟؟؟
اگر ازدواج نمیکر مطمعن باشد یا جاش تو خونه سالمندان بود یا باید روزی سربار یه عروس یا داماد!!!
درضمن این که به این خانم رسده ارث نیست یه هدیه یا اصلا دستمزد عمر و جونیشه که شوهرش با دل خوش بهش داده
یه بچه ای که نه بابا داره نه مامان
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۱۵ - ۱۳۹۱/۰۲/۰۹
من پدرم هفت مادرم شد گفت زن می خوام حالا مردا بی وفا هستن یا زنها اما من هم میگم انقدر یه طرفه به قاضی نرید پدرم 80 ساله بود از تنهایی میترسید یه پرستارمی خواست دیدی آقا عباس نوبت تو هم میشه
سرو
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۴۳ - ۱۳۹۱/۰۲/۱۱
آقا عباس شما مثل اینکه از مرحله پرتی ها ، گفته خیانت ... خیانت هم اینه که در صورت بودن همسر با فرد سومی ارتباط داشتن... حالا متوجه شدی ؟؟؟ درضمن اگر مردی چند ماه بعد از فوت خانومش ازدواج کنه ایرادی نداره و حقشه ولی خانوم نمی تونه ؟ ؟؟؟
چه حرفا !!!!
محسن
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۰۳ - ۱۳۹۴/۱۰/۱۶
صد در صد بی وفاییه
Iran, Islamic Republic of
00:49 - 1391/02/06
salam khiyanat kardan ya nakardan daste khode mast balke esheghe ye tarafas age bekhahim o imane har 2 taraf ghavi bashe niyazi be khiyanat kardan nadare ya hich vaghet fekresh ham nemikonim
Iran, Islamic Republic of
09:05 - 1391/02/06
طعم تلخی داره خیانت
وقتی اخلاق نباشه
وقتی هوسرانی و هرزگی باشه وهردو طرف یه جور میخوان توجیح کنن باعث این مسءله میشه
من خانمم بهم خیانت کرد
فقط خدا میدونه چه زجری میکشم
پاسخ ها
سرو
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۴۶ - ۱۳۹۱/۰۲/۱۱
واقعا سخته ، هر وقت اسم خیانت می شنوم تمام تنم می لرزه اصلا فرقی نداره زن هست یا مرد ... از همه شون متنفرم ... خدا هیچوقت ازشون نگذره ... تنها مسئله ای که طرفشون نمی تونه هیچوقت فراموش کنه و همیشه مثل یه درد باهاشه ...
Iran, Islamic Republic of
10:36 - 1391/02/06
آقا محمود اگه بعد از مردن ما دنیا و زندگی دیگه ای وجود نداشت،حرف شما درست بود.یکبار به دنیا میومد،هر کار دلش میخواست انجام می داد،بعدم می مرد وهمه چیز تموم میشد اما مردن پایان همه چیز نیست تازه شروع یک زندگی است.
یک زندگی به وسعت ابدیت
Iran, Islamic Republic of
12:15 - 1391/02/06
در کشورهایی که قوانین به نفع مردان است میزان خیانت هم بیشتر است چون خیانت بیشتر از جدا شدن از همسر می صرفد اکثر خانواده ها دچار طلاق عاطفی هستند اما ترس از آبرو برای هردوطرف ,مشکلات مالی بعدازازدواج برای خانمها وقوانین سخت طلاق در کشورمان برای خانمها ودلایل بالا باعث این قضیه میشود.
پاسخ ها
سحر
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۴۸ - ۱۳۹۱/۰۲/۱۱
یکی برام توضیح بده مردی که بعد از شش ماه از شروع زندگیش می ره سراغ خیانت ... این چه توجیهی داره ؟؟؟ اینم کمبود عاطفه و .... دیگه س ؟؟؟ بنظر من کسی که می ره سراغ خیانت هیچ توجیهی نداره جز خیانت !
Iran, Islamic Republic of
12:45 - 1391/02/06
سلام به همه دوستان با حال و با صفا . همه مطالب رو خوندم؛ بنظر من همه حق دارند هم زن هم مرد هم خواننده هم نویسنده , ما مردها یجورآئی یچیزیمون میشه دوست داریم بجای یک گل یک باغ گل مال ما باشه ولی کسی هم حق نداشته باشه به اون یک گل ما که معلوم نیست رز باشه یا خرزهره نگاه کنه چه نگاه خریداری چه نگاه تحسین برانگیز , اینجوری هم نیست حالا که زن نمیتونه من رو راضی کنه پس من میرم دنبال یکی دیگه بصورت زیر میزی ؛ شاید این منم که نمیتونم بعد از خستگی و از کار برگشتن اون را راضیش کنم و فقط به این بسنده میکنم که خب کار من که بهاش تموم شد دیگه اونهم باید تکمیل شده باشه ( ببخشید) پس دستورات روانپزشکان و دکترها و اهل فن کجا میره ؟میگن چه زن و چه مرد یکی رو باید برا بعضی از حرفهاشون بعنوان محرم دل داشته باشند , این درست ولی این رو هم بدونیم که دوست عزیزم حضرت شیطان هم بیکار نمیشینه و یواش یواش اون محرم دل رو نزدیک و نزدیکتر میکنه تا جائی که بخودمون میایم که ای وای و ... . خداوکیلی اگه همچین قانونی بود که زن هم در صورت زیر آبی رفتن مرد حق شیرجه داره باز راضی میشدیم ملاق بندازیم ؟ من 43 سالمه یک زن خوب و یک گل پسر ناز دارم
پاسخ ها
برف
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۳۱ - ۱۳۹۱/۰۲/۰۹
بهتون تبریک می گم، انشا الله خوشبخت باشین و خدا براتون نگهشون داره.
سحر 1
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۵۵ - ۱۳۹۱/۰۲/۱۱
ایکاش همه مثه شما بودن، چند روز پیش یکی از دوستان دانشگاه رو تو مجلسی دیدم تا احوال شوهرش پرسیدم اشک تو چشماش جمع شدو گفت : دوسال که دارم عذاب می کشم هر چند ماه یک صیغه موقت تو وسایلش پیدا می کنم با وجود یک بچه حتی روزای تعطیل هم با ظاهر مرتب می ره بیرون تا دیر وقت نمی آد اما وقتی من بهش می گم بریم بیرون می گه خسته م الان هم دارم تحمل می کنم چون درآمد ندارم و کسی نیست حمایتم کنه مجبورم جیک نزنم .... واقعا خوشحال شدم که مجردم و مجبور نیستم خیانت یکی رو تحمل کنم
رضا
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۵۸ - ۱۳۹۲/۰۵/۱۶
سلام.بهتره بیای پایین از منبر و خلاصه و مفید حرفتو بزنی.
خدا از سر تقصیر دخترهایی که خونه بابا خیانت به بابا و شوهر آیندشون میکنند نگذره.تو عقد فهمیدم که خانومم چه دختر پاک و نجیبی بوده خونه باباش.کولاک کرده بوده.من نمیدونم شوهر واسه چی میخواست.اه حالم از هر چی دنیا و زندگی و دختر هست داره به هم میخوره.
Iran, Islamic Republic of
13:41 - 1391/02/06
با خیانت مخالفم .هرچی که هیحان داره که نباید تجربه شه که.امیدوارم برای هیچ فردی و زوجی اتفاق نیافته.اما اگر اتفاق افتاد اگه دلشو داری که توام خیانت کن اگر نه ترکش کن دیکه خب.
پاسخ ها
زهرا
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۰۸ - ۱۳۹۱/۰۲/۰۸
سلام.من کاملابانظرآقامرشد موافقم.خودم متاهلم البته ۱۳سالم بودکه ازدواج کردم ولی خداروشکر راضیم .به نظرمن نبایدکسی رو محرم بدونیم به جزپدرومادر.زندگی سخت است ولی ماآدماخودمون چنین شرایطی رودرست میکنیم.فقط خوش باشید.وبه دنیادیگه هم فکرکنین.هرکس خیانت کنه عوارضشو هردودنیامیبینه.حتی نسل های بعدخودش.
United States
14:46 - 1391/02/06
من فکر میکنم یکی از مشکلات نداشتن رضایت ولذت نبردن از طرف مقابل است که بیشتر خانمها نوعی سرد مزاجی از خود نشان میدهند مشکل بعدی ندادن اموزش به زوجین قبل از ازدواج است متاسفانه بیشتر این عقب ماندگی های ما ندادن اموزش صحیح به همسران است .بیایید بجای متهم کردن هم ریشه یابی کنیم چون واقعا بیشترین ضربه را خانمها میبینند.من خودم یک مرد هستم به کسی بر نخورد اما مردها بیشترین خیانت را می کنند
پاسخ ها
سحر 1
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۵۹ - ۱۳۹۱/۰۲/۱۱
خانمها زمانی سرد هستند که از لحاظ روحی آسیب دیده اند ( البته جدای از طبیعتی که دارند ...) یعنی اگه از لحاظ عاطفی تامین بشن می تونن شریک خیلی خوبی برای همسرانشون بشن و آقایون هیچوقت اینو درک نکردن ...
Iran, Islamic Republic of
16:18 - 1391/02/06
بنام خالق زیبائی ها
با سلام خدمت تمام خوبان
طرف صحبت من با خانوم های عزیز، شاید بتوانم مقداری از نگرش منفیشان نسبت به آقایونو عوض کنم به گفته شما ما مردها تنوع طلبیم ، آیا از خودتون پرسیدید این تنوع طلبی یک خصلت که ما مردها یاد میگیریم یا یک خصلت ذاتی که خداوند در وجود ما قرار داده هیچ وقت از خودتون پرسیدید چرا پیامبران ما همه چند همسره بودن چرا قرآن مرد را مجاز بر این امر دانسته؟ من کاری به چراهایش ندارم چون مبحثی طولانی دارد فقط میخواهم دید بازتری برای شما خانوم های محترم ایجاد کنم تا این تنوع طلبی مردها رو خیانت ندانید یک امر خدا دادی بدانید پس قبل از قضاوت بیاندیشید. تا حالا به جهان پیرامون خود نگاه کردید مثلأ به زندگی حیوانات به غیر از خوک اکثریت حیوانات یک نر وچند ماده تعدادی یک نر ویک ماده به امید دید بهتر ما آدمهابه حکمتهای حکیم
پاسخ ها
meshkat
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۳۶ - ۱۳۹۱/۰۲/۰۹
age har mardi bkhad tarze fekre shoma ro dashte bashe k faje bozorgi pish miad!!!!!b nazare shoma zendegi ensan ha ba heyvanat ghabele moghayesast???heyvanat sisteme chand hamsari darand chon tanha hadafeshon tu zendegi baghaye nasle vali ma adama joz baghaye nasl ahdafe kheili bozorgtariam darim mesle vafaye b ahd mesle eshgh o darko shour!shoma shenakhte khodetuno nesbat b mohite atraf va adama bishtazr konid! say konim az ruye aghl tasmim bgirim va b 2nya ba dide havas bazane nangarim!
بیتا
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۳۹ - ۱۳۹۱/۰۲/۱۲
علی آقا ! انسان ذاتا تنوع طلبه و عاشق زیبایی ، نه فقط مردها !!! من به همه آقایون نمی گم چون واقعا بعضی هاشون شریفند ولی بعضی هاشون فقط حرف شنوی از نفسشون دارن ( و متاسفانه بعضی از خانمها هم همینطورن )، مگه وقتی شما گرسنه اید و غذایی تو خونه نیست سرخود میرید سراغ یخچال خونه همسایه تون ؟ مگه خدا خوردن و آشامیدن رو تو وجودتون نذاشت؟؟ نمیرید چون منطقتون می گه این کار یعنی دزدی ، یعنی خلاف شان انسانی... پس این چه حرفیه که می زنید؟ اگر اینطوری باشه که باید به هر خواسته ای تو وجودتونه جواب مثبت بدید و اینطور توجیه کنید که : خدا تو وجودتون گذاشته !!!! پس هوا و هوس کجا مصداق پیدا می کنه ؟ خواهشا خودتون رو و خواسته های شیطانیتونو با این بازی با کلماتها گول نزنید !
Iran, Islamic Republic of
16:54 - 1391/02/06
comment khanoomha ra bebinid,ba khiyanat movafegan
Iran, Islamic Republic of
17:14 - 1391/02/06
سلام به همه دوستان که نظر دادند .
من متاهل هستم و دوفرزند دارم .جوان هستم و تیپ موجهی دارم .چندین بار به کشورهای آزاد دنیا سفر کرده ام ولی هرگز حاظر نشدم شرافتم و عشق پاکم نسبت به خانواده ام را لگدمال کنم و از این بابت خیلی خوشحالم .
نظر همه موافق اعتماد و وفاداری بود پس به همه تبریک میگم .
امیدوارم شما هم به من که نماد یک مرد ایرانی اصیل هستم تبریک بگویید.
یاحق .
Iran, Islamic Republic of
18:18 - 1391/02/06
خیانت در کل بده ولی این همه سال مردا به زنا خیانت کردن به نظرم بد نیست خودشونم طعمشو بچشن.
پاسخ ها
ppeymanqq
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۰۸ - ۱۳۹۱/۰۲/۰۸
سوال
آیا این همه مدت همه ی اقایان به همه ی خانومها خیانت کردن؟
آیا اگر شوهرشما خیانت کرد شما هم باید این عمل رو انجام بدین؟با این کار به خودتون خیانت میکنید یا شوهرتون؟
به نظر من بهترین راه بعد از خیانت همسرجداییه بدون هیچ حرکت اضافه ای
سرو
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۰۰ - ۱۳۹۱/۰۲/۱۱
با پپیمانکک موافقم ، هرکسی خیانت دید باید جدا شه وگرنه انسانیت خودش رو زیر سوال برده ...
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۴۳ - ۱۳۹۱/۰۳/۲۵
منم موافقم با شهرزاد، دمت گرم.
Iran, Islamic Republic of
21:13 - 1391/02/06
اولین بار دوستم بهم خیانت کرد..
اولش گریه کردم. ولی حالا میگم مهم نیست.
خلایق هرچه لایق!!!
Iran, Islamic Republic of
23:20 - 1391/02/06
به قول عقل سالم خدا یکی مرد یکی زنم یکی.
پاسخ ها
ppeymanqq
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۱۰ - ۱۳۹۱/۰۲/۰۸
خدا یکی یار یکی دل یکی دلدار یکی
queen
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۴۸ - ۱۳۹۱/۰۲/۰۹
نه بابا ...
محمدرضا
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۰۲ - ۱۳۹۱/۰۲/۱۱
واقعا برام باعثه تعجبه چطور میشه بیشتر از یکی رو دوست داشت ؟ .... انگاه هویت انسان لکه دار میشه ...
Iran, Islamic Republic of
10:11 - 1391/02/07
نمیدونم چرا همیشه این مردا هستن که مورد تحاجم قرار میگیرن!!همیشه مشکل زنا هستن که بر خلاف عقاید رایج نه احساسین نه حتی مهربون.زنا همیشه تو همه ی روابطشون فکر منفعت خودشونن!!حتی با بچه ی خودشون!!!!!
Iran, Islamic Republic of
12:01 - 1391/02/07
از دیوار کسی نرو بالا
از دیوارت میرن بالا...
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۱۹ - ۱۳۹۱/۰۲/۱۲
این ادمه و احساس داره با دیوار فرق میکنه
United States
12:14 - 1391/02/07
من میگم اصلا چرا خیانت ؟؟
جدا شین بعدش هر غلطی که میخواین بکنین
وقتی تعهد دارین بیجا میکنین یکی دیگه رو وارد رابطه میکنین .. هم با مردا و هم با خانمای خیانتکارم . فرقی هم نمیکنه خیانتکار زن باشه یا مرد
پاسخ ها
k
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۵۸ - ۱۳۹۱/۰۳/۰۶
ای ول داری...
120
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۰۶ - ۱۳۹۱/۰۳/۱۰
به خاطر طرز فکرت بهت تبریک میگم
به تو میگن 1 خانم واقعی
متی
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۳۰ - ۱۳۹۲/۰۸/۳۰
دمت گرم پارمیدا کفم برید بی بروبرگشت قبول دارم
Germany
15:13 - 1391/02/07
دوستان عزیز اینکه ذات آقایان تنوع طلب است و یا این قضیه کاملا فطری است و یا خانمها در مواردی که نیازهای طبیعیشون از سمت همسرشون برآورده نشه رو به سمت دیگر می آورند هیچ توجیهی برای خیانت نیست هر انسانی اراده دارد و حیثیت و شرف و فرقش با حیوان همین است که میتواند انتخاب کند اگر هر کدام از ما چه زن و چه مرد صادقانه احساسمان را در باره اینکه همسرمان هم اینگونه باشد با خودمان بررسی کنیم در انجام خیلی از کارهای پنهان و نهانی را که انجام میدهیم تجدید نظر میکنیم بیخود نباید به این مسایل دامن زد که مردی که تنوع طلب نیست اصلا مرد نیست یا زنی که جواب بیمحبتی و یا خیانت را با خیانت نمیدهد زن دست و پا چلفتی و ترسویی است مگه ادم تو خیابان جواب واق واق سگ را مثل خودش میدهد ؟؟؟؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
15:40 - 1391/02/07
خیانت چه از طرف زن و چه از طرف مرد دردناک هست ، تقریباً مه این و قبول داریم . ولی موضوعی که برای من جالب هست اینه، خانوم هایی که با آقایان متاهل ارتباط برقرار میکنند چه جور میتونند خودشون و راضی کنند که یه زندگی رو به هم بزنند ، از آنجایی هم که آقایون از تنوع بدشون نمی یاد دست به خیانت می زنند . اکثر خانم ها هم که مورد خیانت قرار می گیرن ، میل به اثبات کردن و انکه از طرف مقابل چیزی کم نداره دست به این کار میزنه. البته در بعضی موارد هم خیانت اول از طرف زن و بعد مرد بوده .
Iran, Islamic Republic of
16:29 - 1391/02/07
من نمي دونم بگم آقا يا خانم 120. اما چرا وقتي شوهر من كه فقط 1ساله عقد كرديم صاف راه ميره خيانت مي كنه ؟ باهر مشاوري حرف مي زنم به هركي ميگم دليلشو فقط تنوع طلبي اون مي دونه و من چيزي واسش كم نزاشتم. ازدواج ما حاصل 9 سال دوستي و عاشقي بود. چطور اون خيلي راحت ميگه دوست نداري به سلامت بروخونه بابات اما من وقتي با يك هم كلاسي پسر سلام واحوال پرسي مي كنم....ناميده مي شم؟ و به من مي گه خيانت كار؟ آيا اين خيانته دوستان؟ يا اينكه بياي تو خونت و شوهرتو با يه زن ديگه ببيني؟ چرا من بايد بسوزم؟ چي كم دارم كه بزارم مرد هرجوري خواست بام تا كنه؟ در حالي كه ميدونه اگه نباشم پول تو جيبي هم نداره...
پاسخ ها
queen
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۵۰ - ۱۳۹۱/۰۲/۰۹
اینکه زنی شوهر خودش را با زنی دیگه ببینه خیلی درد آوره به نظر من اگه می تونی چرا داری باهاش زندگی می کنی ؟ اگه امروز ازش جدا شی خیلی بهتره تا چند سال دیگه با یه بچه ...
بیتا
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۰۹ - ۱۳۹۱/۰۲/۱۲
مقصر خودتی عزیزم، درسته تو زندگی زناشویی همیشه خوشی نیست ولی خیانت چیزی نیست که بشه ازش چشم پوشی کرد ، بنظرم هرکسی از خیانت همسرش چشم پوشی می کنه در واقع به شخصیت خودش خیانت می کنه ، تنها راهش اینه که رهاش کنی و بری سراغ زندگیت...
متی
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۳۲ - ۱۳۹۲/۰۸/۳۰
تا پا بچه کشیده نشده وسط این دندون لق و بکن بنداز دور عزیزم
بی نام
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۵۸ - ۱۳۹۴/۰۴/۰۴
من که یه بچه هم دارم چی ؟ منم بزارم برم تکلیف دخترم چی میشه؟کجا برم وقتی خانواده خودم تو خرج و مخارج روزانشون موندن.انقدر حرف از رفتن نکنید .امثال من کجا رو دارن که برن ؟امثال من که خیانت هم نمیکنن و خیانت میبینن؟
Iran, Islamic Republic of
18:00 - 1391/02/07
دوستان یه سؤالی داشتم، من شنیدم میگن آقایون قبل ازدواج از خود گذشته ان اما وفادار نیستن ولی بعد از ازدواج اینا جاشون عوض میشه، و درمورد خانوما هم برعکسه یعنی قبل از ازدواج وفادارن ولی از خودگذشته گیشون واسه بعد ازدواجه و وفاداری هم مثل زمان قبل ازدواج نیست.
میخوام ببینم درسته آیا؟
Iran, Islamic Republic of
20:54 - 1391/02/07
ای خدا زنان و مردان خیانتکار را از ازل نابود کن هرگز به دنیا نیان که با احساس کسی بازی کنن. الهی آمین
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۳۵ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۶
آمین
Iran, Islamic Republic of
01:33 - 1391/02/08
باسلام
درپاسخ ب محمود :نکته اینجاست که جهان بینیت چی باشه ،بله اگه به خدا اعتقاد درستی نداشته باشی نظرت همین میشه و میری دنبال دنیا و... .و اگه دنبال رسیدن به خدا باشی و به حرفاش ایمان داشته باشی اونوقت به راهی که اون میگه ب خوشبختی واقعی ختم میشه اعتماد میکنی و منتظر بروز صفت جبران کنندگی_خدا میمونی
Iran, Islamic Republic of
03:42 - 1391/02/08
من الان گیجم
چی شد که اینطوری شد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
12:13 - 1391/02/08
درباره اقای محمود میگم با عرض پوزش که اینو میگم ناراحت نباشید اما خودتون راضی میشید خواهر یاد مادر خود هم این قانون داشته باشند
Iran, Islamic Republic of
15:31 - 1391/02/08
كسي كه اهل خيانت است مشكل دروالدينش هست اونا ديدندحالا دارند عمل ميكنند
پاسخ ها
ppeymanqq
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۳۰ - ۱۳۹۱/۰۲/۰۸
کاملا مخالفم
پس پسر نوح هم که... مشکل از باباش بود؟!

البته نقش خونواده خیلی می تونه تا ثیر گذار باشه امانه تا این حد
مینا
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۰۰ - ۱۳۹۱/۰۲/۱۱
بابا توجه داشته باشین که پسر نوح چند صد سال از باباش کوچیکتر بود و نمی تونست مثل اون باشه به این میگن اختلاف نسلها
Iran, Islamic Republic of
16:40 - 1391/02/08
pesar amoom 2 sal pish ezdevaj kard bad az ye sal fahmidim zanesh khianat kard bad koli payino bala kardim fahmidim pesar amoom behesh gofte VASAM TEKRARI SHODI dg nemikhamet zanesham az hersesh behesh khianat karde alanam daran joda mishan man nemidonam manzoresh az tekrari shodan yani chi taze 4salam baham dost bodan koli zahmat keshidan ta beham residan
Iran, Islamic Republic of
23:52 - 1391/02/08
Salam be Mahmood aziz man ba nazaret kamelan movafegham man 21 sale ezdevaj kardam va ye dokhtare 18 sale daram hamishe besh migam yek bar be donya miyay pas baraye khodet zendegi kon na harfe mardom man 39 salame aval baraye khonevadam zendegi kardam ba,d baraye shohar o bache va hala ba in sen 21 ghors mikhoram az man ke gozasht in dars beshe baraye shoma baraye khodetoon bashid na digaran
پاسخ ها
بیتا
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۲۴ - ۱۳۹۱/۰۲/۱۲
میترای عزیز منم برای خودم زندگی می کنم و از زندگیم بسیار راضی هستم ، دارای تحصیلات و شغل خوبی هستم و بسیار اهل سفر و گردش ،بهترین لحظات رو با دوستان و خانواده ام دارم و تقریبا چیزی تو زندگی کم ندارم ولی مخالف صد در صدی محمود هستم ، برای خود زندگی کردن برابر با بی بند و باری نیست ! ذات انسان طوریه که بی بند و باری روحش رو در دراز مدت ویران می کنه و اکثریت قریب به اتفاق این افراد دچار افسردگی شدید میشن و یا خودکشی می کنن... این یعنی چه ؟ هیچکدوم هم عاقبت خوشی ندارن ... منم می گم هرکس باید برای خودش زندگی کنه و از زندگیش لذت ببره ولی محدوده اخلاقیات رو حفظ کنه !
علی
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۳۶ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۸
بابا تا نیتونین عشق و حال کنید خیانت چیه ادم باید این چندصباحی که هست فقط حال همه ما مرگ در انتظارمونه حال بدین و حال کنین اونم فقط با خوشکلا
Iran, Islamic Republic of
01:12 - 1391/02/09
من و همسرم با توجه به نیازهایی که داریم سعی کرده ایم با مشورت با هم افرادی را برای رفع نیازهامون بصورت کاملا کنترل شده استفاده کرده و جلوی خیانت را در زندگی خود بگیریم
پاسخ ها
Melody
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۰۷ - ۱۳۹۱/۰۲/۰۹
saba khanom bebakhshida man motevajehe manzoreton nemisham ghabele dark nist yani chi AFRADi?ha nemidonam oni ke fek mikoname ya daram eshtebah mikonam ke dost daram eshtebah konam
رها
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۳۷ - ۱۳۹۱/۰۲/۱۱
دقیقا منم عین ملودی جون
توضیح بده عزیزم
هنگ کردم
تبسم
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۲۰ - ۱۳۹۱/۰۲/۱۲
منظورت رو واضح تر میگی؟؟با ملودی جون موافقم
Melody
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۵۶ - ۱۳۹۱/۰۲/۱۲
mersi raha jun va tabasom junam khoshhal mishim saba jan zodtar tozih bedan
سامان
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۲۵ - ۱۳۹۱/۰۲/۱۷
خانم صبا ، روش شما دقیقا همان کاری است که من و همسرم آن را انجام میدهیم و از آن بسیار رضایت داریم و از زمانی که این راه را انتخاب کرده ایم عشقمان به همدیگر بسیار عمیق تر شده ، با این حال این روشها و عقاید قابلیت عرضه و انتشار عمومی ندارد و نمی توان آن را برای عوام توضیح داد . برای شما و همسرتان بهترین آرزوها را دارم
120
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۱۰ - ۱۳۹۱/۰۳/۱۰
به دور از غیرت 1 مرد ایرانیه
براتون متاسفام
محمد
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۴۸ - ۱۳۹۱/۰۳/۲۹
آقا سامان خیلی ببخشیدا/خیلی جالب شد واسم پس آدمای خاص خاصی که میگن شماهائید؟؟؟اگه خاص بودن اینه می خوام عامترین عامه مردم باشم/حرفات مثل عرفان های کاذب میمونه که جدیدا داره با شیطان پرستی گفته میشه.حالم بد شد.
محمد
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۵۰ - ۱۳۹۱/۰۳/۲۹
صبا خانم شما هم روشنفکری مثل آقا سامان؟آدم خاصید؟میترسه آدم از شماها.
امیرسام
United States
۲۳:۰۳ - ۱۳۹۱/۰۴/۰۲
این مدلیشو دیگه ندیده بودیم...جلل خالق
Iran, Islamic Republic of
13:05 - 1391/02/09
rastsh man in tajrobeye talkh ra dashtam ke shoharam in karo karde garche be chashm nadidam, khaili khaili khaili zajr keshidam che rooz ha ke gerye kardam chera khodaya chera chera akhe agar in nazeresh bood ke enghadr zood vasash addeee shodam vali ino begam ke mard hayee ke chenin nazaree daran ke bad az ezdevaj be khodeshoon ejazeye kheyanat midan va khodeshono mishnasan agar zaman khastegari nagan namardan yek kalam naa mard !! na mard !!!!!!!
Iran, Islamic Republic of
13:17 - 1391/02/09
لطفا دلایل خیانت آقایون را هم ایمیل کنید.
پاسخ ها
میترا
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۲۳ - ۱۳۹۱/۰۴/۲۴
موافقم لطفاً اگر اطلاعاتی در این زمینه دارید در اختیار ما هم قرار دهید
Iran, Islamic Republic of
13:58 - 1391/02/09
وقتی کسی تعهدی رو قبول میکنه موظف بهش پایبند باشه در غیر اینصورت خیانت کاره و باید مجازات بشه
Iran, Islamic Republic of
18:06 - 1391/02/09
دوست نزدیکم به من گفته که خیانت کرده اما همه چیز به ظاهر خوب بوده اما الان که مطالب بالا رو خوندم باهاش تماس گرفتم براش مطالب و دوباره خوندم و اون برای همش گریه کرد و همه رو تایید کرد شاید 50 ، 50 باشه اما آدمایی که بالا این همه پیغام گذاشتید خیلی راحت غضاوت نکنید یه لحظه خودتون رو بزاری بجای کسی که همه موارد بالارو داره شما چه میکنید ؟
پاسخ ها
meshkat
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۲۱ - ۱۳۹۱/۰۲/۰۹
قضاوت یا غضاوت؟
سرو
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۳۸ - ۱۳۹۱/۰۲/۱۱
جدا بشه
Iran, Islamic Republic of
21:37 - 1391/02/09
آقایان , به هر دلیلی زن خیانت کرد فقط و فقط باید ترکش کرد.......................

در غیر اینصورت حتما , به شدت پشیمان خواهید شد.
پاسخ ها
بیتا
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۲۷ - ۱۳۹۱/۰۲/۱۲
زن و مرد هر دو رو باید ترک کرد...
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۴۴ - ۱۳۹۱/۰۳/۲۵
آره دقیقاً زن رو باید ترک کرد و مرد رو خاک........................
120
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۴۱ - ۱۳۹۱/۰۳/۲۷
دوستان عزیز موضوع در مورد خیانت خانم هاست, چرا سعی میکنین با متهم کردن آقایان خودتان را تبرعه کنید؟
آرزو
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۲۲ - ۱۳۹۱/۰۴/۲۴
چرا همیشه موضوع باید درمورد خیانت خانم ها باشه محض اطلاع آقایون! 99درصد خیانت ها رو آقایون انجام می دن پس چرا در مورد علل و عوامل خیانت آقایون صحبت نکنیم .
Iran, Islamic Republic of
23:32 - 1391/02/09
Man dar zaher kheyli shadam varzeshkaram va hamishe baraye shoharam ye mitraye jadid chon on tanavo doost dare vamanm hamintor chand bar khastam besh khianat konam vali akharin lahze natoonestam khastam talagh begiram vali dar akharin lahze gerye kard va man tahamole gerye ono nadashtam bar khalafe nazare hame hata baradaresh va dokhtaram bargashtam va ye forsate dobare agar adam betoone bad nist adabeshoon kone ta befahman ma az ona zerang tarim age kasi betoone in karo bekone hatman adab mishan bebinan che mazeie dare
پاسخ ها
مهرداد
-
۱۰:۰۴ - ۱۳۹۱/۰۲/۱۹
شما مقرور و متکبر و خودخواه هستید.
120
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۵۲ - ۱۳۹۱/۰۳/۱۰
شما شوهر و دخترتان را 2 دستی بچسبید
چون اگه بهشون خیانت کنی اونوقت زمونه ادبت میکنه
امیرسام
United States
۰۷:۲۷ - ۱۳۹۱/۰۳/۲۶
یعنی دمت گرم.خوشم اومد ازت.ایول
120
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۴۲ - ۱۳۹۱/۰۳/۲۷
شما لطف دارین امیرسام
melina
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۳۲ - ۱۳۹۱/۰۹/۲۴
میترا جون ایول خیلی جیگر داری.................ولی به نظر من شوهر و بچه تو ول نکن بچسب به زندگیت..............
Iran, Islamic Republic of
16:56 - 1391/02/10
سلام
من 26 سالمه ومجردم توشرايطي گير كردمه كه احساس ميكنم دارم وسوسه ميشم كه دست به رابطه اي نامشروع بزنم البته هنوز اتفاقي نيفتاده ولي شغلم داره وسوسم ميكنه!
خدايا توبه!
كمكم كنيد
پاسخ ها
Melody
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۵۵ - ۱۳۹۱/۰۲/۱۱
shoghleton chiye?albate bebakhshida
FFFF
Switzerland
۱۱:۱۷ - ۱۳۹۱/۰۳/۰۸
به نظر من به خدا پناه ببرید.نماز بخونید از خدا کمک بخواید.نماز به شما آرامش میده
مهر.ع
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۴۵ - ۱۳۹۱/۰۳/۲۵
بیا، بفرما آقایون تحویل بگیرن، ها ها ها...............................................
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۰۸ - ۱۳۹۴/۰۴/۰۶
به خدا پناه ببرید. مطمئن باشید عذاب وجدان و عذاب روحی و عدم ارامشی که بعد ز این کار به شما میرسد اصلا ارزش این کار رو نداره
Iran, Islamic Republic of
11:21 - 1391/02/11
سلام دوستان وکارشناسان ارشد روانشناسي و.... که در همه زمينه ها تخصص داريد واقعا به وجود همه شما بايد افتخار نمود در ضمن مژده خانم املاي صحيح "قضاوت"ميباشد ارادتمند فاميل دور از وين -اتريش
پاسخ ها
مژده
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۲۲ - ۱۳۹۱/۰۲/۱۲
حالا ما یه غلط املایی داشتیم خدایی میبیند چه می کنن بابا خیانت نکردم شما هم اگه یه بار به دلیل نداشتن پدر مادر دیکته نمی نوشتید الان هم تو سن 30 سالگی غلط دیکته ای داشتید خودم مینوشتم به خودم 20 می دادم همین و می خواستی بشنوی دکتر
Iran, Islamic Republic of
18:02 - 1391/02/11
agar kasi yek bar be to khianat kard in eshtebahe oust ama agar kasi 2 bar be to khianat kard in eshtebahe tost!!!!
Iran, Islamic Republic of
13:50 - 1391/02/12
واقعا واسه زن و مردی که خیانت میکنند متاسفم . غیر قابل توجیه.
Iran, Islamic Republic of
09:34 - 1391/02/13
با سلام خدمت دوستان وعذر خواهي از دوست خوب مژده خانم قصد جسارت نداشتم !تا حالا از خودمون سوال کرديم که چرا جامعه اي که ما درونش هستيم بيشترين مشکلاتش از اين ناحيه ميباشه؟ واقعا چرا؟مگه چه اتفاقي افتاده که ما بيخبريم!به کجا چنين شتابان؟
Iran, Islamic Republic of
16:30 - 1391/02/13
من 20 سالمه ازدواج کردم حالا عاشق شوهرمم
پاسخ ها
Melody
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۱۳ - ۱۳۹۱/۰۲/۱۴
khoshbakht bashi aziZam
Iran, Islamic Republic of
17:53 - 1391/02/13
با سلام ارامش وفکر به تو در تصمیم گیری کمک میکنه ..بعضی وقتها جدایی از ازدواج بهتره .!این یادت باشه.! باید بگم که برای زندگی باید جنگید چرا یه همچین اتفاقی افتاده انهم در اول ازدواج ؟خواهش میکنم جوابشو پیدا کن بعد تصمیم بگیر من فکر میکنم تا 70٪ و حتی 80٪ زنها در زندگی تاثیر گذارند مردها بسیا ر ساده هستنند و اصلا پیچیده نیستنند شاید شما نتونستید مدیریتش کنید!مردها بر عکس ظاهر واعتقاد اصلا قوی و مدیر نیستنند اگه اشتباه میکنند به دلیل سادگیشونه فکر کن اگه زندگیتو دوست داری سعی کن مدیریتش کنی یا علی
-
23:08 - 1391/02/13
فک کنم بدونم مشکی پوش کیه.دس خطش یه جورایی اشناس.نه نظرم از این دو حالت خارج نیس یا زنه. یامرد.
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۳:۱۷ - ۱۳۹۱/۰۳/۱۳
خسته نباشى اقا محسن كل
-
23:17 - 1391/02/13
اره رضا جون این زنا از خدای به این بزرگی فقط یه شوهر می خوان.اون وقت تمام چیز های دنیا رو از شوهر بیچاره می خوان.ای بابا
پاسخ ها
بدون نام
Netherlands
۰۳:۰۸ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۱
سلام من یه پسر هستم که نامزدم و با ۲تا پسر دیگه گرفتم اون موقع گفت بیا جدا بشیم هیچ کسو نگو منم قبول کردم بعد دو ماه دیگه گفت من مهریمو میخوام والله جدا نمیشم من الان چی کار میتونم بکنم کمکم کنین
مشاور
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۲۳ - ۱۳۹۹/۰۲/۱۱
برات واقعا متاسفم
متاسفانه یک رسم کاملا غلط به نام مهریه جا افتاده که باعث میشه بخاطر مهریه سنگین مرد فقیر زن خیانتکارشو تحمل کنه
اگه توان پرداخت مهریه رو ندارید متاسفانه باید اونو تحمل کنید
بهش خیلی مهبت کن تا دیگه دنبال خیانت نره اگه بازم رفت با دوست پسراش برخورد کن

امیدوارم موفق باشی
-
13:39 - 1391/02/17
زن و مرد باید حیا کنن و حرمت خودشونو نگه دارن. یکم قدیمی هارو ببینید! حتی بعد از 50سال روشون نمیشه با اسم کوچیک همدیگرو صدا بزنن. اما هیچوقت بهم خیانت نمیکنن.
Iran, Islamic Republic of
15:24 - 1391/02/17
ضمن تشكر از نظرات جالبي كه اكثر دوستان داده اند، درد خيانت رو كسي مي فهمه كه براش اتفاق افتاده مثل اون خانمي كه شاهد خيانت شوهرش بود. اميدوارم هيچ مردي هم خيانت همسرش رو نبينه كه ارزو ميكنه اون لحظه آخرين لحظه زندگيش باشه
Iran, Islamic Republic of
00:08 - 1391/02/21
ما ایرانی ها وقتی که در رابطه با اینکونه مسائل بحث میشود حقیقت را کتمان میکنیم و بجای طرح واقعیات یا فورا رک کردن ما را قرص میکنیم و یا زنها برای تبرئه خودشان که هر مرد 4 تا زن میتواند بکیرد موضوع بحث را به بیراهه میکشاتتد.عزیزان تازنین ها تا دنیا بوده چیزی بنام گرایش و تمنای جنسی به غیر هم بوده و دلایل مختلقی هم وحود دارد که تنوع طلبی یکی از صد ها دلیل میباشد و مهمتر نیاز بیشتر ارگانیک خانمها بمسائل جنسی باز یکی از صد ها دلیل دیگر میباشد. وانگهی اگر مردی با زنی در ارتباط قرار میگیرد در وحبه اول نیاز و توافق یک زن نسبت باینگونه ارتباط میباشد و شروع کننده این ارتباط هم خانمها میباشتد. زیرا تا رضایت روحی و روانی یک زن در بین نباشد مرد هیچگاه بخود اجازه ارتباط نمیدهد. و اصولا ارتباطی صورت نمیگیرد. پس هرگونه اظهار نظری مبنی بر اینکه مرد ها خائن هستند یک بحث بی خودی میباشد. وانگهی مرد ها بدلیل داشتن مسئولیت در خانواده و تهیه رقاه و اسایش خانواده کمتر از خانمها در قکر حیانت هستند. بعقیده من در این بحث خانمها بدلیل داشتن خیال راحت و نداشتن دغدغه فکری شروع کننده اینگونه مسائل هستند و کمتر هم شهامت و حسارت ایراز انرا دارند.و همیشه قیافه حق طلبانه هم میکیرند.... با تشکر محمد
Iran, Islamic Republic of
00:20 - 1391/02/22
aghaye mohammad khan shoma ham k mikhayn mardaro tabrae konin.chera harfaye khodetoono naghz mikonin aval migid zana mikhan khodeshono tabrae konan akharesham migid zana moghaseran.aslan taklif khodetoono nemidonin.bale dar yek rabete reayate 2 taraf moheme.vali ta 30 sale pish k faghat marda sare zana havoo miavordan .hich moshkeli nabood zana bayad misokhtano misakhtan vali alan k zana ham mitonan in karo bokonan sedaye marda dar omde?????
پاسخ ها
120
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۱۴ - ۱۳۹۱/۰۳/۱۰
1 کلمه از مادر عروس
Iran, Islamic Republic of
10:31 - 1391/02/22
چه زن چه مردفرقی نمیکنه بعضی هاکمبوددارن طرف مقابل براش کم میذاره خواسته هاشوبرآورده نمیکنه اونم خیانت میکنه، ولی بعضیاهم واقعا بیمارن نمی تونن پایبند به یک نفر باشن وهمچین آدمایی مطمئن باشن که خدایی هم هست وتقاص کارشونوپس میدن
Iran, Islamic Republic of
13:56 - 1391/02/23
طبق قانون مجازات اسلامی ماده630 اگر مردی زنش را با دیگری در حال زنا ببیند مینواند هردوی آنها را به قتل برساند.....این حکم از قرآن گرفته شده
پاسخ ها
علی
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۳۷ - ۱۳۹۹/۰۲/۱۱
اره منم صاحب شرکتم و دوتا خونه دارم زنم به بهونه ی اینکه
اون خونه به دانشگاش نزدیک تره رفت توی اون ی روز رفتم بهش سر بزنم دیدم داره با ی پسر جوون رابطه جنسی برقرار می کند ازشون فیلم گرفتم و بعد پسره فهمید و فرار کرد ولی زنمو گیر انداختم توی ماشینم ی چاقو شکاری بو من با اون زنمو کشتم و توی دادگاه سند فیلم رو نشون دادم و محاکمه نشدم
بعد از مدتی پسره رو هم اعدام کردن
(به نظر من همه ی خیانت کارا (چه مرد و چه زن
باید بمیرن
United States
13:44 - 1391/02/24
من بانظر سپیده موافقم.واینکه اسمش خیانته چه مرد زن دار وچه زن شوهردار نباید به همسرش خیانت کنه.وفاداری فقط وفاداری
Iran, Islamic Republic of
15:40 - 1391/02/25
هر کسی به همسرش بی وفایی کند دنیا به او وفا نمی کند
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۴۶ - ۱۳۹۱/۰۳/۲۵
نه تنها همسرمون، نسبت به هر کسه دیگه ای بی وفایی کنیم، دنیا بهمون وفا نمیکنه.............................
معصومه
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۲۹ - ۱۳۹۲/۰۳/۲۶
بستگی به خودت داره که به زندگی چه دیدگاهی داری
Iran, Islamic Republic of
23:34 - 1391/02/25
خوب راحت ازدواج نمی کنیم تا همه راحت باشیم
Iran, Islamic Republic of
18:32 - 1391/02/26
سلام به نظرمن اگه واقعازن ومردعاشق هم باشن و اون محبت بینشون واقعی باشه هیچوقت حاضربه خیانت نمیشن توهرزندگیی مشکلات هست ولی بایدباصحبت کردن باهم مشکل رورفع کردمن اینکاروکردم والان رابطه خوبی باهمسرم دارم
Iran, Islamic Republic of
18:33 - 1391/02/29
سلام دوستان
منم این مطلب و تقریبن بقیه مطالب مرتبط رو همراه با نظراتی که دوستان داده بودند رو خوندم. نظرات عمومن جالب بودن، برخیاشون ،آموزنده و متاسفانه برخیاشون تأسف بار و آزار دهنده بود. منم دلم میخواد فارغ از هر گونه برخورد هیجانی و احساسی نظرمو بدم. دوست دارم دوستایی که تازه مطلبو خوندن و دوستایی که قبلن خونده بودنو نظر داده بودن و دوباره میان ببینن که چه خبر، در مورد حرفای منم نظراتشونو بگن. که اگه از هر کدوم از دوستان یه نکته یاد بگیرم برام کافیه!
قبل از هر حرفی میخوام بگم خیانت به اون مفهومی که در این مطالب اومده و دوستان مد نظرشونه به هیج وجه قابل دفاع و قابل پذیرش نیست و از از طرف هرکدوم از زوجین که صورت بگیره واقعن زجر آور، غیر قابل تحمل، و بیان خودمونی داغون کننده اس. اینو گفتم که دوستان لابلای حرفام منو به سهل انگاری و ساده انگاری موضوع متهم نکنن.
اکثر دوستان بویژه خانوما نسبت به موضوع واکنش بسیار هیجانی و احساسی داشتند که به طبع به خاطر نوع روحیات و عواطف زنانه امری طبیعیه ، این نوع نگرش و واکنش ها و احیانن راهنماییهای براومده از این نوع نگرش عمومن نوعی حس تلافی جویانه (نه الزامن به معنی خیانت متقابل) و انتقام کشی و برخوردهای سخت گیرانه را القاء می کنه و فرصتی برای تفکر منطقی تر و علمی تر نمی ذاره ، تا حدی که به طور نمونه برخی دوستان واکنش های تندی نسبت به نظر اقا محمود و برخی دوستان دیگه که اتفاقن نکات ظریف وجالبی هم توش بود داشتن و به نکات جالب توجه نظرات این دوستان توجهی نکردن.
بااینکه من به ناچار و برا انتقال نکته نظراتم از واژه «خیانت» استفاده کرده ام ولی خیلی مایلم که فعلن دوستان در این بخش از حرفام واژه دیگه ای رو بجای خیانت جایگزین کنن. مثلن «دوستی پنهان»
خیانت (اعم از خیانت اقایون و خانوما) پدیده ایست اجتماعی که به نظر می رسه نه از بدو پیدایش زندگی اجتماعی بلکه در دوره های بعدتر پدیدار شده و به طبع همراه با پدید اومدنش نوع واکنش های متقابل و متناسب با آن از قبیل اعتراض ، انتقام و واکنشهای هیجانی و احساسی نیز کم کم در افراد شکل گرقته و در کنار این برای حفظ انسجام اجتماعی بیشتر و همچنین پیشگیری و جبران صدمات روانی که اجتماع و افراد از قِبَل این پدیده(خیانت) متحمل میشن راهکارهایی اندیشه شده. کشتن، شکنجه کردن، مقابله به مثل،به عنوان مجازات و در کنار اینا رواج چند همسری در صدر اسلام راهکار صیغه کردن، ایجاد کلوب های مخصوص برای ارضائ حس تنوع جویی و اینجور نیازها و غیره به عنوان راه چاره ، همه نمونه هایی از واکنش های طبیعی اجتماعی جوامع مختلف در برابر پدیده خیانته. منظورم از این حرف اینه که این پدیده امریست تاریخی و همه گیر و صرفن مربوط دوره معاصر و یا جامعه ما نیست. به این معنی که مفهوم خیانت بعداز شکل گیری اندیشه و مفهوم «مالکیت» و «صاحب چیزی بودن» در انسانها و اجتماعات و تفکیک سازیها و حریم گذاری های و مرز کشی های اقتصادی ایجاد شده و به مرور که این مرزکشی ها و حریم سازی به سایر حوزه ها و خانواده نیز سرایت کرده مفهوم خیانت نیز به این شکلی که اکنون وجود داره ایجاد شده. اگر این ادعای من درست باشه میشه گفت که خیانت یدیده ایست که انسانها خودشون ایجاد کردن و از اول پدیده ای بنام خیانت مطرح نبوده چون از اول حوزه های و حریم ها اختصاصی نبودن و هنوز مرزکشی ها صورت نگرفته بود. لذا این احتمال وجود داره که در بدو شکل گیری مفهوم خیانت و احساست ناشی از ان انسانهای پیشین دچار افراط و سخت گیریهای بی مورده شده اند و میشه احتمال داد که میشد به گونه ای دیگر در این مورد بخصوصی (یعنی پدیده خیانت) برخورد کنن. و هنوزم پس از هزاران سال زندگی انسان را درگیر این تصمیم و نگرش افراطی خود نکنن. (دوستان می تونن به این نظر بنده اعتراض داشته باشن) ما در تاریخ نمونه های زیادی از این نوع نگرشها و تصمیمات افراطی پیشینیانمان سراغ داریم که بعدها بنا به ضرورت و بخاطر تحولاتی که در خصلتها و روحیات و نگرشهای فردی و اجتماعی بوجود اومده تعدیل تر شده اند. اگه این نکته پذیرفته بشه می توان گفت که بااین حساب میشه کمک کرد برا ایجاد آرامش روحی در خانواده ها هم که شده نوع خاصی از زمینه و شرایط و نگرش اجتماعی نسبت به خیانت شکل گیرد که حساسیتها و نگرانیها و التهابات فعلی رو نداشته باشه (این حرف خیلی شبیه حرف دوستمون آقا محموده که کفته بودن:. یه روز مردم دنیا فکر میکردن زمین محور تمام کهکشانه ولی امروز میدونیم زمین جزئی از این دنیای هستی خواهد بود پس میشه یه روز این تفکر را خیانت به حساب نیاریم ومثل دیگر اوضاع واحوالمون باهاش برخورد کنیم.) همانطور که در جامعه خودم بویژه در شهرهای بزرگتر حساسیت ها و التهابات خطرناک و و از هستی ساقط کن نسبت به دوستی و روابط دختر و پسر بسیار کاسته شده.
دوستان چون مطمئنم نیستم که مدیرست سایت نظرات بنده رو تایید خواهد که یانه و برااینکه حجم نظراتم دیگه بیش از این زیاد نشه بخش دیگه حرفامو با اجازه تون میذارم برا بعد از تایید این بخش از گفته هام.
پاسخ ها
Melody
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۵۸ - ۱۳۹۱/۰۳/۰۶
Aydin jan harfat jaleb bod mamnon
Iran, Islamic Republic of
01:40 - 1391/02/30
آتناخانم امیدوارم بعدچندسال زندگی مشترک!بازهم همین نظروداشته باشی!!
Iran, Islamic Republic of
23:13 - 1391/02/30
باسلام من بانظراقامهدی موافقم ایناهمش ازضعف ایمان ناشی میشه واگردرست انتخاب کنیم وایمان شرط اول ماباشه نه زن خیانتکارپیدا میشه ونه مردخیانتکار عشق سالم رفته رقته بیشترمیشه وهردوطرف درجریان مشکلات باتوکل برخدا به حلشان بپردازندکجابرای خیانت باقی میمونه پس مشکلاتونباید بیش ازاندازه بزرگ کرد خدابه همان کمک کنه تایارواقعی اقاامام زمان وایمه باشیم مومن واقعی هرگزخیانت نمیکند التماس دعا
Iran, Islamic Republic of
11:24 - 1391/03/01
سلام . و با تشکر از دوستان سایت برترین ها بخاطر انتشار نظراتم
اینبار میخوام حرفامو از نامگذاری این پدیده اجتماعی یعنی «خیانت» شروع کنم. دستان هیچ می دونید بخش عمده ای از موضع گیرها، واکنشها ، تصورات و حرفایی که در ما ادما در مورد بعضی از امور و پدیده هاو کارها شکل می گیره تحت تاثیر نام اون پدیده هاست و ناشی از پیش ذهنیتیه که نسبت به اون واژه ها و اسامی داریم؟ ماها بطور طبیعی و اتوماتیک واردر مقابل واژه هایی که بار مثبت دارن واکنش و موضع مثبت می گیریم و به همون خاطرم در موردشون افکار و تصورات مثبتی درمون شکل می گیره. و به طبع در مقابل واژه های منفی هم واکنش و تصورات منفی پیدا میکنیم. «خیانت » معادل های آن در زبانها مختلف بارمعنایی بسیار سنگین، زشت، نفرت انگیز و شدیدن منفی داره. این معانی و احساسات ناشی از ان ناخوداگاه در طی پروسه تربیت و اموزش زبان درضمیر و وجود یکایک ماها درونی میشه و تبدیل به باور میشه. خیلی از ماها وقتی لغتی رو میشنوفیم و معانیی رو از اون برداشت می کنم اصلن به این فکر نمی کنیم ه چرااین لغت داری این معنای بخصوص شده. و چرا آدما از این واژه ی بخصوص این معنی رو برداشت می کنند. بیشتر ما در اینگونه موارد بی هیچ حساسیتی این معانی رو برا واژه پذیرفته شده تلقی می کنیم. در مراحل رشد ذهنی مون وقتی برا اولین به یکی از مصادیق خیانت بر می خوریم ممکنه سوال کنیم که چرا به این امر خیانت میگن؟، و بزرگترامون براساس همون آموخته های پیشین شون توضیح میدن که این کار به این دلیل و به این دلیل خیانت به حساب میاد . در اون شرایط خیلیامون به لحاظ فکری در مرحله ای نیستیم که در مورد صدق وکذب و حقانیت انتساب این مصادق برا واژه خیانت چون چرا کنیم. لذا این معنی برا اون مصداق نیز برا ما پذیرفته میشه. و هرچه بزرگتر می شیم و در مورد این مصادق و حقانیت انتساب اون به واژه خیانت فکر می کنیم تحت تأثیر تصورات ، باورها و احساسات بسیار شدید و تردید ناپذیری که در جامعه هم در مورد معنی خیانت وهم در مورد حقانیت و صدق انتساب این مصادیق (حالا مثلن رابطه زن و مرد با زن و مرد و دختر و پسر دیگه) و همچنین از ترس اتهامات و سوء ظن هایی که ممکنه بر انکار کنندگان و چون وچرا کنندگان ایجاد بشه حرفی گفته نمی شه و ناچاران این معنی و این انتساب امری پذیرفتنی تلقی میشه. حال اینکه ممکنه اینطور نباشه.
حالا اجازه بدین برگردیم عقب و دوباره همین پروسه نامگذاری واژه خیانت و پیدا کردن مصادیق اون رو اینبار به شکلی دیگه بررسی کنیم.
اگه از همون روزای اول شکل گیر زبان و تولید واژه ها ، واژه ای بنام «خیانت» ایجاد نمی شد و یا اگه ایجاد شده بود این معانی سنگین و زشت و نفرت انگیز کنونی بهش داده نمی شد و اون رو ملایم تر و بار معنایی نه به این شدت منفی بلکه کمی متعادل تر و مثبتر معنی می کردن آیا بازم در اون صورت ما نسبت به واژه خیانت و مصادیق آن مثلن رابطه زن و مرد با افراد دیگه چنین حساسایت منفی داشتیم؟ مسلمن نه. حال نکته ای دیگر، اگر پیشینیان ما ، رابطه زن و مرد با افراد دیگر را جزء مصادیق خیانت به حساب نمی آوردن و این رابطه داشتن ها را با الفاظ و واژه هایی دیگه مثلن همانطور که قبلن گفتم با عنواین ملایم تر و مثبت تری مانند « دوستی »،« عشق دوم» «شیطنت» « دل گنده» «دوست باز» «دلبندی» ،«هوا خواهی» و هر واژه با مسما و بی مسمای دیگه نشون می دادن آیا بازم این حساسیت های منفی کنونی به این رابطه داشتنا بوجود می آمد؟ مسلمن هرگز نمی اومد چرا که اول سخنم گفتم واکنش ما نسبت به امور بازتابی از معانی و ذهنیتی است که نسبت اون واژه ها و معانی آنها داریم.
حالا ممکنه بگین اگه واژه خیانت رو اینچنین زشت و سنگین معنی کرده اند و رابطه زن و مرد بادیگرون رو مصداق اون دونسته اند به دلیل واقعیت و حقیقتیه که در بطن این واژه و این نوع رابطه نهفته است. ولی من میخوام بگم که زندگی در چارچوبی از اعتبارات و قرارداد ها شکل می گیره اگه شکل گیری زبان و واژه ها و معانی آنها نیز بخشی از اعتبارات و قرار دادهاست. نباید این قرار دادهای انسانهای پیشین رو امر لایتغییر و ابدی تصور کرد و می توان چنین پنداشت که آنان تحت شرایط اجتماعی خاص و بخاطر نوع نگرش و تصورات خودشون این قرار ها رو داده اند و چه بسا این قرار ها و تصورات در دوره ها زمونه های دیگه کارایی لازم رو نداشته باشه. و باید به خود جرات داد و در چون چرایی و ضرورت این قرار داد ها بحث و جدل کرد. هماگونه که خیلی از قرار داد وتصورات پیشینیان ما امروزه به جهت تناقضاتی که با شرایط فعلی اجتماعات دارن دیگه عملی نیستند و لاجرم منطقی به حساب نمیان. دوستان مصادیق فراوانی از این موارد رو می تونن پیدا کنن. البته برا اونایی که امور و پدیده ها رو براساس مبانی اعتقادی و دینی توجیه و تحلیل می کنن جواب مشخص و قطعی وجود داره .
دوستان بازم تاکید می کنم و لطفن توجه داشته باشین که هرگز دوست ندارم بخاطر این حرفایی که می زنم مورد اتهام ترویج بی بند و باری و سهل انگاری قرار گیرم . منم فردی از این جامعه ام و مسلمن تحت شرایط فرهنگی و در درون هاله از تصوراتی این جامعه نسبت به خیانت و مصادیق آن داره بزرگ شده ام و حساسیتهایی مثل بقیه هموطنانم به برخی امور و کارها دارم و اگه حرفی می زنم صرفن برای بیان طرح برخی نکته نظرات و صد البته و مهمتر از همه اگه بتونم کمک به کاهش درد و الم دوستانیه که احیانن و متاسفانه مورد خیانت واقع شده اند و بسیار خوشحال می شوم که اگه بدونم تونسته ام با این حرفام فردی از این نوع دوستان رو به آرامش بیشتر راها شدن از افکار پریشان درد آور ناشی از خیانت نزدیکتر کرده باشم.
من هنوز حرفایی دارم...
Switzerland
19:50 - 1391/03/01
خانم ها و خیانت؟محااااااااااااله.
اگه هم کسی خیانت کنه مقصر آقایون هستند که مسبب این عمل خانم ها شدند
پاسخ ها
دوست دار آزادی
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۰۸ - ۱۳۹۱/۰۴/۱۳
یعنی می خوای بگی خیانت نکردی ؟
Iran, Islamic Republic of
10:40 - 1391/03/02
آقای آیدین؟شما فکرکن خانومه بهترین و عزیزترین و صمیمیترین دوستتو یه روز خیلی اتفاقی میبینی داره تو خیابوون با یه غریبه شونه به شونه باهم راه میرن ....بعداز مدتها بهترین دوستتون که باشما خیلی راحته میگه مدتیه متوجه شدم همسرم بامردی غریبه ارتباط داره ومطمئنم.شما چه حسی بهتون دست میده.واسه دوستتون که همسرش اینکارو کرده ناراحت نمیشین؟چه توصیه ای میکنین؟میگین اشکالی نداره زندگیتوبکن پسربا آرامش؟
Iran, Islamic Republic of
17:28 - 1391/03/02
نه مهشادجان عزیزم.خانومایی هم هستن که خیانت میکنن و عین خیالشونم نیست.حتی یه ذره هم عذاب وجدان نمیگیرین.اجازه بدین رک و راست اینجاباهم حرف بزنیم.قراره از نظرات هم استفاده کنیم.
Iran, Islamic Republic of
18:45 - 1391/03/02
سلام
هدا خانوم ممنون که به نوشته هام توجه کردین . خیلی دوست دارم بقیه دوستان هم که میان میخونن نظرشونو در مورد حرفام بنویسن. ممنون میشم دوستان مسئول سایت هم همه نظرات دوستان رو منتشر کنن. البته این حرفم به این معنی نیست که احیانن برخی نظرات منتشر نمیشه.
هدا خانوم من حرف شما رو با کمی تغییر اینطوری خوندم:« شما فکرکن خانومت رو یه روز خیلی اتفاقی میبینی داره تو خیابوون با یه غریبه شونه به شونه باهم راه میرن… » اونوقت چکار می کنی؟
سعی می کنم این بخش از حرفامو طوری شکل بدم که هم پاسخ شما رو داده باشم و هم حرفایی رو که در نظر داشتم رو بگم.
در یه همچین شرایطی من یا همون دوستم چند راه پیش رو داریم. می تونم غیرتی بشیم و همونجا با اون آقا و خانومم درگیر بشیم و بزنیم و بخوریم و احیانن یه خطایی از دستمون در بره و خدای نا کرده یکی یا هر دو رو بزنیم بکشیم و باقی ماجرا و مسیری زندگیمونو به این شکل بکل تغییر بدیم. که هرچقدرم گفتنش سهل و راحت باشه و تجربه کردنش و تحملش خیلی سخته. یا اگه دل جرأت یه همچین خشونتی رو نداشتیم می تونیم از طریق مراجع قانونی از هم جدا شیم. البته اگه دلمون اجازه داد و تعهدی در قبال بچه هامون (اگه صاحب بچه هستیم) نداشتیم. که اگه بچه ای در میون باشه و تعهدی رو دوشمون باشه و در ضمن دلمونو به این جدایی رضا نده مسئله حساستر میشه و باید با ظرافت و منطق و محاسبه سود و زیان کار تصمیم بگیریم. که در این باره من حرف دارم در ادامه عرض خواهم کرد. راه دیگه هم اینه که نه میزنیم می کشیم و نه از هم جدا میشیم، بلکه تصمیم می گیریم خانوممون همچنان تو زندگیمون باشه ولی اینبار بصورت یه زندانی محکوم به ابد با اعمال شاقه و ما هم بقیه عمرمونو در کسوت یه زندانبان خشن و بی رحم دربیایم و خانوممونو به انحاء مختلف بخاطر جرمی که مرتکب شده شکنجه و عذاب بدیم. که فکر نمی کنم کسی پیدا بشه که از ما بخاطر این کارمون حمایت کنه و بهمون حق بده، نه تنها حق نمی دن و حمایت نمی کنن بلکه با تکیه بر اخلاق و شرفت و وجدان و منطق جمعی همه حکم میدن که: «بابا چکارش داری بیچاره رو نمی خوایش بذار بره پی

زندگیش چرا عذابش میدی؟!» . همه مون می تونیم تلخی و سختیه یه همچین زندگیی رو تصور کنیم. نمیشه تموم عمر رو زندون بانی کرد و یکی رو هرچقدرم مقرص باشه عذابش داد. این بدور از شرافت و اخلاق و منطق انسانیه. در ثانی من میخوام زندگی کنم. من نیومدم زندانبون بشم و یکی رو عذاب بدم. اگه من و دوستم یه آدام متوسط و نرمالی باشم همین زندانبونی کردن و عذاب دادن زندانیمون کلی غذاب و استرس و تألمات و فشارهای روحی برامون داره . یعنی با دست خودمون زندگیمونو به مدت یه عمر تباه می کنیم. مگر اینکه فرض کنیم ما با این عذاب دادنا و شکنجه کردنا کلی حال می کنیم و لذت می بریم که در این صورت حتمن تعادل روانی نداریم و به هیچ وجه نه خودمون و نه کارمون قابل دفاع و حمایت نیست.
اما راه چهارم اینه که ما فکر می کنیم همسرمونو (حالا آقامون یا خانوممون) رو علیرغم اینکاری که کرده دوست داریم. و نمی تونیم به این راحتی ازش دل بکنیم. یا بخاطر شبکه روابط خانوادگیمون، یا فشارهای اجتماعیی و یا تعهدی که بخاطر بچه هامون داریم نمی تونیم ازم جدا شیم اونوقت چی؟ یعنی نه می تونم بزنم بکشم، نه می تونم ازش جدا شم و نه می تونم عذابش بدم. خیلیم دلمون میخواد زندگی کنیمو عمرمون ( من و خانومم) تباه نشه؟ چه باید بکنیم. حرف اصلیم اینجاست. اگه مطمئنیم که ما دوتا همدیگه رو واقعن دوست داریم یا به هر دلیل به هیچ وجه نمی تونیم از هم جدا شیم باید به هر طریقی که شده خودمونو توجیه کنیم حتی اگه دیگرون ما رو دیوونه و توجیهاتمون غیر منطق بدونن، یه جورایی رو فکر و احساسات و تصوراتمون کار کنیم و حتی اگه تغییر دادنی هم باشه این تصورات و احساسات و افکارمونو تغییر بدیم تا بتونیم شرایط جدید رو تحمل کنیم و باهاش سازگاری پیدا کنیم. و اگه زندگی و آرامش روحی برامون مهمه اصلن نباید در کار جرح و تعدیل و اصلاح این تصورات و احساسات و باورها ذره ای شک و تردیدکنیم. من اینجا می خوام از حرفایی که در دو بخش قبلیم گفتم کمک بگیرم و بیاد بیارم که همه این باورها و احساسات و آموختینه و این آموختنی بودن هرگز و حتمن به معنی منطقی تر و واجب و ضروری بودن اونا نیست. و استدلال کردیم که خیلی از باورها و تصورات و احساسات ما تحت شرایط خاص اجتماعی ـ تاریخی بوجود اومده و احتمالن این معنی نیست که این باورها و تصورات باید دائمی باشن. ما می تونیم با کار کردن رو احساسات و باورهای خودمون بپذیریم که شونه به شونه یکی دیگه راه رفتن همسرمون و حتی بیشتر و حاد تر از این اگرچه تحملش شاید ساده نباشه ولی دیگه فاجعه ای نیست که بخوایم بخاطرش زندگی و هستی و نیستی و آرامش روحی خودمونو بهم بریزیم و همه چی رو تموم کنیم. ما باید بتونیم به خودمون به قبولانیم که آدما چه زن و چه مرد این قابلیت و پتانسیل رو دارن که خیلی ها رو دوست بدارن و با خیلیا احساس صمیمیت و دوستی کنن و میخوام با یه بیان افراطی تر بگم که باید بپذیریم که ما آدما برخلاف تصور رایج استعداد عاشق شدن به چند نفر رو داریم. اگه بتونیم با کار کردن رو تصورات خودمون باور کنیم که عشق به یه نفر محدود نمیشه و احتمال داره چند نفر رو در بر بگیره و اگه بتونیم بپذیریم که اگه عشق من به خانومم و عشق خانومم نسبت به من و دوستی و محبت و علاقه ما به هم زیبا و دوست داشتنیه (حالا نمیخوام بگم مقدس و متعالیه) عشق و دوستی و محبت و علاقه همسرامون به یکی دیگه غیر ما نیز به همون اندازه زیبا و دوست داشتنی و قابل احترامه راحت تر می تونیم در یه همچین مواقعی تصمیم گیری و عمل کنیم. اگه بپذیریم که حالات ، احساسات و رفتاریی که در سایه این دوستی و علاقه و محبتی که بین همسرانمون با افراد دیگه شکل می گیره شبیه همون حالات و رفتارها و احساساتیه که میون ما و همسرانمونه شاید بتونیم راحتر با مسئله کنار بیاییم. به شریطی که باور کنیم و مطمئن باشیم ما دوتا همدیگه رو واقعن دوست داریم و به هیچ وجه نمی تونیم از هم جداشیم. (لطفن دوستان غیرتی نشن و احساس نکنن که احساساتشون جریحه دار میشه).
حالا می مون مسئله غیرت و ، اخلاق ، و پاکدامنی و احکام شریعت این جور مسائل که باید عرض کنم تمامی حرفایی که در بالا گفته میشه برای تسکین درد درصد بخش بسیار ناچیزی از افراد جامعه است که مبتلا به این مسئله هستن. والا اکثریت جامعه بصورت کنترلی و به کمک نیروی اخلاق فردی و یا اجتماعی و یا تحت تاثیر دستورات دین بری و از این نوع مسائل و روابطند.
پاسخ ها
ppeymanqq
Iran, Islamic Republic of
۰۳:۳۵ - ۱۳۹۱/۰۳/۰۶
ببین آیدین راستشو بگو نه جون من تورو خدا منم اگه اینقدر مینوشتم تو می خوندی ؟

خلاصه کن خوش تیپ
Melody
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۰۳ - ۱۳۹۱/۰۳/۰۶
vali be nazare man agha aydin age zanet ya zane dostet be har kodometon ke khianat shod hata age bacham dashte bashin bayad joda shin
ارزو
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۴۸ - ۱۳۹۱/۰۳/۰۶
جناب ایدین خان همه حرفهای شما داره بک مسله رو توجیح میکنه .... من حرفم اول و اخر اینکه خیانت چه از طرف مرد وچه از طرف زن منفورترین کاری هست که به تحقق می پیونده.....ادم های تنوع طلب یادشون رفته اصلیت خودشون رو....کافیه یک نگاه به چند دهه اخیر بندازیم...
نیوا
Netherlands
۲۳:۳۳ - ۱۳۹۳/۰۲/۲۹
همون طور که گفتی این یک راه حل برای همه نیست. در بعضی جاها شکل هایی از پلی گامی برای زوجین وجود داره، یعنی توافق می کنند که یکی یا هر دو روابط دیگه ای داشته باشند (نه پنهانی، بلکه با توافق). اما در همون جاها مثلا در امریکا که 500 هزار زوج این طوری وجود داره، زندگی اینا بدون مشکل نیست. مشکل حسادت هست، مشکل تقسیم زمان و پول هست و... . یعنی حتی اگر ممکن باشه یه نفر در ان واحد دو نفر رو بخواد، نمی تونه در آن واحد برای هر دو وقت صرف کنه. یه آدم مگر در 24 ساعت چه قدر وقت غیر ساعات کاری و خواب داره؟ بقیه شو اگه بخواد تقسیم بر 2 و3 و ... بکنه واقعا امکان پذیره؟ اینه که در عمل این زندگی ها پرتنش و پرمشکل خواهند بود و نمی تونند یک راه حل همگانی و همیشگی باشند.
Iran, Islamic Republic of
13:14 - 1391/03/03
به نظر من خیانت یا دوستی پنهان فرقی نمی کنه ... اگه ادم یک ذره تو وجودش انصاف داشته باشه هیچ وقت همچین کاری نمی کنه ....
Iran, Islamic Republic of
19:38 - 1391/03/03
قبول دارم همه ی این مشکلا هست تو همه زندگی ها...
ولی خیلی داریم این پایینو نگاه میکنیم... داریم بیخودی دست وپا میزنیم... همه ی این راهکارها یه مدت جواب میده.. حواسمون به ارزشامون باشه... کافیه به ارزش های انسان بودن توجه کرد.. کافیه یکم اون بالا رو نگاه کرد.. خیلی وقت نداریم، پس سالم زندگی کنیم... صادق زنگی کنیم.......
Iran, Islamic Republic of
12:28 - 1391/03/06
سلام - منم با نظر آقا محمود موافقم - من میگم وقتی عشق بین دوطرف کم باشه خیانت بوجود میاد- البته امان از دست زن بد و امان از دست مرد بد- البته دیدم که هم مرد هم زن خوب از پس نیازهای هم برمیان . وقتی تو خیابون راه میرن انچنان دست هم و میگیرن که با هیچ چیزی نمیشه جداشون کرد ولی از کنار گوشه چشم به هر کسی نگاه میندازن . شاید بشه به این گفت یه مریضی.... به قران جوری شده که اگه یک مرد بگه زن نمیخوام حق داره . اگه هم زن قصد ازدواج نداشته باشه بهش حق میدم . خودمم جوری شدم حتی از هم جنس خودم میترسم
خلاصه کلام چه آقایون چه خانم ها اینا نصیحت نیست ولی پایبند زندگی باشین شما نسبت به هم مسولیت دارین پس فکر و ذکرتون و روی عشق خودتون متمرکز کنین نه نگاه و فکرتئن مال بقیه باشه
-
20:38 - 1391/03/06
میگم جناب ایدین خودت در حق خودت ظلم کردی...حالا بگو چرا؟
بنده خدا این کامنتت خودش یه کتاب میشد
باید چاپش می کردی
نه کامنت بذاری.
پاسخ ها
آیدین
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۵۰ - ۱۳۹۱/۰۳/۰۸
خودم هم یه همچین نظری دارم. اگه کتاب هم نشدحداقل یه مقاله میشه!!!!!!!!!!!!! فقط منتظر نقد و نظر دوستام.
اگه خوندن نظرتون در مورد حرفام چی بود
Iran, Islamic Republic of
11:04 - 1391/03/07
دوست عزیز ppeymanqq جان شما زحت کشیدن و نا اینجا اومدین،چی میشد بخونینش و یه چیزی بگین خب. منم میخوام نظر دوستان رو بدونم خب!
Iran, Islamic Republic of
12:28 - 1391/03/07
مرسی آقا آیدین از نظرتون.اما من نظرم اینه اگه همدلی و همزبونی وعاطفه تورابطه زناشویی باشه دیگه احساس نیاز به کس دیگه حتی فکرشم به ذهنشون خطورنمیکنه.دوستانم که مسئله خیانتو از همسرشون تجربه کردن نظرشون اینه که ما اصلا با هم خوب نبود رابطمون.ممنون.من نظرم همون پایبندیه.
Iran, Islamic Republic of
14:27 - 1391/03/07
آدما بعضی وقتا به این نتیجه میرسن اشتباه کردن و یه چیزی کم دارن اونوقته که خیانت می کنن که کاش میشد نکنن کاش میشد جور دیگه ای شروع کنن و کاش میشد مجبور نباشن ادامه بدن
Iran, Islamic Republic of
09:13 - 1391/03/09
کسی که نمازگزار نباشدممکن است به هرراهی کشیده شودتوجه کنید نمازگزار نه نمازخوان بنابراین همیشه وابسته به شرایتی که فرددر آن قرارمی گیرد نیست
Iran, Islamic Republic of
14:09 - 1391/03/10
زن یامرد هر کدام که اصطلاحان خیانت میکند آدم بز دلی می باشند . جرا دنبال عامل این خیانت نباشند . مسائل جنسی هست مداوا کند ، کمبود های دیگر هست حتی المقدور تا میتواند در جهت برطرف نمودن اقدام نماید. در غیر اینصورت با در میان گذاشتن با همسر وهم فکری بااو مسئله حل نمایند .
Iran, Islamic Republic of
09:26 - 1391/03/11
دوش بیماری چشم تو ببرد از دستم
به غیر از آن که بشد دین و دانش از دستم
زلف بر باد مده تا ندهی بر بادم
فاش می‌گویم و از گفته خود دلشادم
مرا می‌بینی و هر دم زیادت می‌کنی دردم
سال‌ها پیروی مذهب رندان کردم
دیشب به سیل اشک ره خواب می‌زدم
هر چند پیر و خسته دل و ناتوان شدم
خیال نقش تو در کارگاه دیده کشیدم
ز دست کوته خود زیر بارم
گر چه افتاد ز زلفش گرهی در کارم
گر دست دهد خاک کف پای نگارم
در نهانخانه عشرت صنمی خوش دارم
مرا عهدیست با جانان که تا جان در بدن دارم
Iran, Islamic Republic of
11:23 - 1391/03/11
خیانت00فکر کردن بهش هم ادمو دیونه میکنه0بنظرم جدا شدن خیلی بهتر از خیانته
Iran, Islamic Republic of
18:00 - 1391/03/12
به نظر من محمود خان شجاع تر از بقیه بود که واقعییت رو گفت اکثر اقایونی که خیانت میکنن دنبال همین تنوع طلبیند و بعد از خیانت تازه میرن دنبال پیدا کردن علت ساختگی ذهنیشون و جالب که خانوم اکثر مرد های خائن سرد مزاجند و شو هرشونو درک نمی کنن و کسی هم نیست که ریشه یابی کنه که این تفکرات از پایه غلطه اخه این سرد مزاجی بعد از 10 تا 15 سال بعد ازدواج یه هو از کجا سر در میاره چرا نمرید دنبال بررسی علت سردی رابطه تون چرا دنبال راه حل به ظاهر اسان و دلچسپ و لی در باطن عامل همه بد بختی هاتون هستید . اقایونی که با خیانت احساس زرنگی می کنید گور خودتون رو به مرور زمان می کنید چون شما نمیدونید که خانوم ها چه موجودات قوی و محکمی هستند و از چه راه هایی میتونن دمار از روزگارتون در بیارن به فکر دهه 50 و 60 عمرتون هم باشید همیشه چهل ساله باقی نمی مونید .
Iran, Islamic Republic of
18:03 - 1391/03/12
من هر وقت این عکسی که نشون دهنده خیانت خانوم به همسرشه رو می بینم کلی ذوق زده میشم البته در باطن موافق نیستم ولی بد نیست که اونا هم طعم تلخ بی وفایی رو حس کنن .
واقعا روح زندگی رو تو وجود طرف مقابل میکشن
Iran, Islamic Republic of
22:55 - 1391/03/12
سلام به همه دوستان به نظر من مواردي كه نويسنده تاكيد داشته بر خيانت خانمها : رعايت كردنش براي يك مرد خيلي اسونه 1_ به اون محبت كنه 2_ مسايل اچتماعي رو رعايت كنه چون زنها از مرد بي كلاس بدشون مياد بلاخره زنها هم دل دارن مردها وقتي يك سال از ازدواجشون بگذره خيلي شلخته ميشن و وانتظار دارن كه زن هم همه جوره با اونها بسازه 3_مسايل جنسي رو خيلي خوب رعايت كنن4_خسيس نباشن 5_ واز همه چيز مهم تر با خانمشون صادق باشن . خب دوستان قضاوت كنيد اين موارد رعايت كردنش خيلي سخته .؟
پاسخ ها
هادی
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۱۶ - ۱۳۹۱/۰۴/۱۳
ستاره جان سلام ، من کاملاً با هات مواقم
Iran, Islamic Republic of
16:14 - 1391/03/16
من به شخصه با نظرات محمود و ايدين موافقم.و به همه ى دوستان علاقه مند به اين موضوع،توصيه من كنم كتاب تاريخ جنسيت از ميشل فوكو رو بخونن و درصورتى كه موفق نشدن اين كتاب رو بيابند، كتاب اراده به دانستن ،از همين نويسنده رو حتما تهيه كنند.كتاب كم حجم و فوق العاده ايست
پاسخ ها
فاران
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۲۱ - ۱۳۹۱/۰۳/۱۶
سلام دوست عزیز :
من شخصا" از اندیشه های میشل فوکو تبعیت نمی کنم و به دوستان هم توصیه می کنم تحت تأثیر ایده های او قرار نگیرند
میتونیم آثار فلاسفه و جامعه شناسان زیادی رو بدون دغدغه خاطر مطالعه کنیم و لزومی نمی بینم که حتما" با ایده ها و دیدگاههای ایشون مسیر زندگی مون رو انتخاب کنیم .
رها
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۰۰ - ۱۳۹۱/۰۳/۱۷
منم با فاران موافقم.
آیدین
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۳۴ - ۱۳۹۱/۰۳/۱۸
سلام مطالعه و آشنایی با اندیشه های یه اندیشمند به معنی پذیرش بی چون چرای اون نیست. این گونه مطالعات می تونه ذهنیتی در خواننده ایجاد کنه و به موضوعات مبتلابه از زوایه ای و الزامن از دید ان اندیشمند نگریسته بشه.
Iran, Islamic Republic of
08:09 - 1391/03/17
اتفاقا هميشه برعكسه اقايوني كه زنان نمونه دارند خيانتكارترند وهمچنين زناني را ميشناسم كه شوهران بسيار نمونه اي دارند ولي نميدونم چرا خيانت ميكنند البته متاسفانه بايد قبول كنيم به دليل مشكلات اقتصادى وگرنه اگر به دلايل واهي بالا بود خيلي راحت خانمها ميتوانستند طلاق بگيرند متاسفانه خانمها فوق العاده تنوع طلب شده اند
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۵۶ - ۱۳۹۱/۰۳/۱۸
از خیانت خانم ها حرف زده میشه در صورتی که مردها خیلی بیشتر خائن هستند زن ها ممکنه به دلایل ذکر شده با یک نفر به شوهرشون خیانت کنن اما مدته در ان واحد با چند نفر رابطه دارن و مدام دنبال یک رابطه جدیدا یک حرص و یک ولع سیری ناپذیر
Iran, Islamic Republic of
19:23 - 1391/03/19
سلام .
من پیشنهاد می کنم به همه ی دوستان که اصلا هیچ نظری ندن و بیشتر سعی کنند که به مغزهای همایونیشون فشار بیاورند و با دقت کمال این مطلب و پیامدش را رصد کنند و در پی چاره جویی باشند ، نه اینکه همدیگر را مقصر کنیم . امیدوارم که کسی از اظهار نظر بنده ناراحت نشود و این نظر ناچیز ما را درک کند .
Iran, Islamic Republic of
13:09 - 1391/03/22
سلام/ باید علت این خیانتها را بررسی کرد ؟ میتواند هزارویکی علت داشته باشد.که به نظرمن میتواند ناتوانیهای جنسی یکی ازاین موارد باشد باتشکر
Iran, Islamic Republic of
14:55 - 1391/03/22
همه ما آدما تا خودمون در یک شرایط مشابه آدم خیانت کار نباشیم نمی تونیم قضاوت درستی داشته باشیم زندگی خیلی پیچیده تر از این حرفاست
پاسخ ها
هادی
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۱۹ - ۱۳۹۱/۰۴/۱۳
خیلی خانمی
Iran, Islamic Republic of
00:09 - 1391/03/24
تو کشور ما هیچ چیز جای خودش نیست و همه از واقعیت فرار می کنند
Iran, Islamic Republic of
09:25 - 1391/03/24
سلام به همه دوستان عزیز
امیدوارم روزی برسه که هیچ زن و مردی به هم خیانت نکنن.باور کنید تا وقتی خیانت نبینید نمیتونید درکش کنید خیلی هامون فقط از کلمه "خیانت" وحشت داریم.من هنوز ازدواج نکردم 4 سال پیش وقتی که دانشجو بودم ی دختر به من اظهار علاقه کرد اما من دنبال اینجور دوستیها نبودم اما اون میگفت که دوسم داره و قصد ازدواج داره.آدم عاطفی نیستم اما کم کم احساس خوبی بهش پیدا کردم.بعد از مدتی بر سر مسائلی ارتباط مون قطع شد چن بار ادامه پیدا کرد و آخر تصمیم گرفتیم ک ارتباطمون کاملا قطع کنیم بعد از چن ماه با یکی از دوستام ارتباط پیدا کرده بود
وقتی شنیدم باور کنید دیوانه شدم هزار جور فکر ب ذهنم خورد باور کنید تا چن روز دست و پاهام میلرزیدو.........
حالا فکرش کنید که ما فقط ی کم (خیلی کم بهم از نظر عاطفی وابسته شده بودیم) وای ب حال اونایی که با هم ازدواج کردن و خاطرات خوبی با هم دارن .ببینید اون کسی که خیانت میبینه چه میکشه.بنظرم اگه همون لحظه بمیره خیلی بهتره. من هنوز بعد از 4 سال هر لحظه که یادم میاد همون حالت برام پیش میاد.در آخر از همه دوستان میخام که بدونن با یاد خدا بودن در تمام لحظات زندگی باعث آرامش زندگی میشه و این برای من اتفاق افتاده.و هر وقت ب فکر گناه افتادیم همون لحظه به مرگ هم فکر کنیم و خدای نکرده ب فکر خیانت افتادیم همون لحظه فکر کنیم که همسرمون همون کاری میکنه ک ما میکنیم.با آرزوی خوشبختی برای همه هموطنای عزیزم و همچنین مورد رضایت امام عصر (عج) قرار بگیریم
Iran, Islamic Republic of
16:13 - 1391/03/25
خیانت کار زشتیه بچه ها جیزه.
دقت کردین از تاریخ91/2/4 تا91/3/24 (همین دیروز خودمون) دارید نظر میذارید. به جرات میتونم بگم این جنجال برانگیزترین مطلب برترینها بود.من به مدیر سایت برترینها تبریک میگم.شما گل کاشتی.
(وبرای دوستام که گفتن بهشون خیانت شده بسیار غمگین شدم و عزیزان بدونید کسی که شما رو بازیچه قرار داده خودش یه روز بازیچه دست دیگران خواهد شد)
Iran, Islamic Republic of
20:40 - 1391/03/26
من همه نظرارو خوندم فکر کنم دوستای قبلی با نظراشون چیزی جا نذاشتن من دیگه نمیدونم چی بگم
Iran, Islamic Republic of
14:35 - 1391/03/27
کاش فقط خیانت تو ایران به خاطر هوس وتنوع طلبی بود کاش درد بعضی ها فقط خوشگذرانی بود!!!!!!!!!نه اینکه به خاطر جهیزه دخترش یا هرچیزی دیگه مجبور بشه تنشو بفروشه تا اینده بچه هاش خراب نشه این درد است
Iran, Islamic Republic of
23:56 - 1391/03/27
در پاسخ به همه این مطالب میتوان گفت: {از ماست که بر ماست}

اگر مثل اجدادمان بودیم و انقدر به خانم ها
آزادی نمیدادیم الان با این مشکلات روبرو نبودیم.
(البته منظور من با خانم های با شاًن واقعی و با ظرفیت و با اصالت نیست, منظورم خانم های خیانت کار است )

در حال حاضر در کشورمان بعضی از خانم ها به خونه شوهر که میرن تازه آزاد میشوند.
پاسخ ها
ali62
Iran, Islamic Republic of
۰۷:۴۲ - ۱۳۹۱/۰۳/۳۰
بنظرم تا حدودی میشه با دیکتاتوری و با استفاده از زور جلوی خیانت خانم ها رو گرفت و این روش فقط مخصوص قدیما بود حالا دیگه زیاد جواب نمیده مخصوصا توی شهرها. شاید توی روستاها بیشتر جواب بده. در ضمن اینم بدونید که اگه خانمی بخاد و قصد خیانت داشته باشه اگه زندانیش هم کنیم بازم کار خودشو میکنه.
120
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۳۸ - ۱۳۹۱/۰۳/۳۰
ali62 حق با شماست , ولی اگه زنی قصدش خیانت باشه زندانی کردنش سودی ندارد, قبلا هم گفته بودم; بهتر است از طرف مرد ترک شود
يك مرد
United Kingdom
۱۳:۲۴ - ۱۳۹۲/۰۷/۲۲
پدران ما با رو ندادن و ميدان ندادن به زنانشان موفق بودند كه كنترل بيشتري بر زنان داشته و خيانت كمتري از جانب زنان صورت بگيرد. اين روش در ايران ما جواب داده ولي ما مردان نسل امروز حتي بايد تاوان كار پدرانمان را هم بدهيم. زنان امروز براي اين كه روزي از خيانت شوهرانشان شوكه نشوند زودتر دنبال خيانت مي روند كه مبادا از قافله جا بمانند. شخصا شنيده ام كه زني مي گفت من خيانت مي كنم كه اگر روزي شنيدم بهم خيانت شده غصه نخورم. ببخشدا ببخشيدا ولي تف به اين جامعه اي كه با دست خودمان ساخته ايم.
Iran, Islamic Republic of
09:14 - 1391/03/28
به نظرم همه ما فک میکنیم خیانت فقط مال دیگرون هس.و هیچ گاه واسه خودمون اتفاق نمیفته.ما باید از خودمون شروع کنیم وبه فرزندان و دوستان خودمون هم این فرهنگ صحیح یاد بدیم. همه ما باید بدونیم اگه خیانت کردیم حتما خیانت میبینیم.پس نه تنها خیانت نکنیم حتی فکر خیانت هم به سرمون نزنه.
Iran, Islamic Republic of
13:58 - 1391/03/28
اگر مرد و زن با هم تفاهم داشته باشند و عشق در ميان باشد هيچ وقت به فكر خيانت نمي افتند.
پاسخ ها
امیر
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۰۸ - ۱۳۹۱/۰۳/۲۹
چرا می افتند وحید جان.انشالله هیچ وقت شاهدش نباشی.ولی زن ها و مردان بیمار زیادی هستند که دوست دارند خیانت و به دفعات تجربه کنند.
Iran, Islamic Republic of
13:03 - 1391/03/29
بسیارند زنانی که هیچ گونه مشکلی اعم از زناشویی و در زندگی ندارند اما به دفعات به شوهرشون خیانت میکنند.متاسفانه سریعا مهریه را به اجرا گذاشته و خانه و زندگی را ترک میکنند.این زن ها بیماری های نا علاج روانی دارند که درمانی ندارند جز مرگ.

و خانواده هم کاملا در این راه موثره.زنانی که خیانت میکنند در خانوادشون بودند کسانی که این رابطه ها رو تجربه کرده اند.یا مادر یا خواهراشون.و عمدتا دختران طلاقی هم هستند.
Iran, Islamic Republic of
18:14 - 1391/03/29
من زنم یک روز بعد از ازدواج خانه رو ترک کرد.و بعد متوجه شدم قبل از ازدواج دوران نامزدی ، موقع عقد بهم خیانت میکرده.حالا چه توجیهی داره کارش؟جز نامردی و خیانت.سینه ام جز تنگی چیزی و احساس نمیکنه.داغشو به سینش میزارم به امام حسین .
پاسخ ها
ali
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۲۲ - ۱۳۹۱/۰۴/۱۹
کار درستی میکنی داش محمد
سعید
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۱۰ - ۱۳۹۱/۰۶/۲۰
منم بودم همین کارو میکردم محمد جان.
Iran, Islamic Republic of
12:24 - 1391/04/01
عجب دنیایی شده،به هیچ آدمی نمیشه اعتماد کرد اگه تمام خوبی ها و زیبای های دنیا رو داشته باشی بازم ممکنه برات پیش بیاد حالا به هر طریقی،اونقدر که باور دوست داشتن تمام آدما برات مسخره میشه جالب تر اینه که همه یه توجیهی واسه خیانتشون دارند بعضی ها هم انقدر خوب انکار میکنن که خودشون هم باورشون میشه که بی گناهن بعضی ها هم فقط از روی لجبازی و انتقام خودشون رو ........ آدم از همه بیزار میشه
Iran, Islamic Republic of
21:48 - 1391/04/02
سلام.
دوستان به خیلی از عوامل خیانت اشاره کردنند. به نظر من رابطه ی سرد و ابراز نکردن محبت از عوامل مهم خیانت هستند
Iran, Islamic Republic of
10:48 - 1391/04/04
بابا بيخيال شين در راديات ماشينم گم شده شما نديديدش؟/
Netherlands
15:39 - 1391/04/04
سلام.
من خودم یه دخترم و حتی فکر اینکه بخوام یه روزی به شریک زندگیم خیانت کنم تنم رو میلرزونه.به قول دوستان گفتنی حتی اگه آدم در شرایطش هم قرار بگیره ولی فکر اون دنیا و ترس از خدا مانع از این میشه که خیانت کنه.بیاین ایمانمون رو قوی تر کنیم.اگه ذات آدم پست نباشه هیچ وقت خیانت نمیکنه.
پاسخ ها
ناشناس
Denmark
۰۱:۴۶ - ۱۳۹۱/۰۸/۱۷
عزیزم من هم قبل از شما فکر می کردم که همینطوره و واقعا وحشت می کردم ، ولی این اتفاق برای خودم افتاد.یک وقتی هست که نمیتونی بر احساساتت غلبه کنی و ان سخت ترین لحظه زندگیته ،واقعا سخته کم کم تو خودت داغون میشی .
بدون نام
Turkey
۲۳:۰۱ - ۱۳۹۶/۰۹/۱۴
فاطمه جون منم با نظرت موافقم
Iran, Islamic Republic of
18:06 - 1391/04/04
باسلام به نظرمن ازشیرماد است که دردوران بار داری مادرهارعایت نمکنند که بعضی از خانمهاخیانت میکنندهمچنین بعضیها مثل عقرب میمانند که معمولاً عقربها بعد از ارتباط جنسی معمولاًماده هانرهارا میگشند ولی خیلیهایشان مونس و همدم حقیقی شوهرشان هستند حتی بعداز مرک شوهرشان چهل روز هم زنده نمیمانند
Iran, Islamic Republic of
13:28 - 1391/04/05
کمبود محبت وبی توجهی به همسرخود
Iran, Islamic Republic of
10:05 - 1391/04/06
vay che ghadr neveshtid!!!!!!!!!!!!!!
پاسخ ها
ali63
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۳۹ - ۱۳۹۱/۰۴/۰۷
!!!!are maryam jon ras migi cheghad neveshtan
ali
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۰۴ - ۱۳۹۱/۰۴/۱۹
حال کردی تا حالا انقدر مطلب یک جا ندیدی
Iran, Islamic Republic of
18:32 - 1391/04/06
مهم این که آدم اصل داشته باشه چه بسا زنانی که شوهرانشان فوت کرده و هنوز پاکدامن هستند
Iran, Islamic Republic of
19:36 - 1391/04/06
ma agar azdevage ra sakht begirim va talagh ra asan khily az moshkelat hal mishe vali ma bar aks mikonim
Iran, Islamic Republic of
10:43 - 1391/04/08
انقدر بحث خیانت بین مردم عادی شده که آدم فکر میکنه که باید حتما توقع خیانت رو از همسرش داشته باشه فقط باید خودشو بزنه به اون راه و سعی کنه نفهمه که بلکم زندگی واسش قابل تحمل بشه
هرچند که این بیشتر از سمت آقایونه
واقعا شما نمیتونید درست انتخاب کنید تا مجبور نشید برید دنبال یه نفر دیگه؟
پاسخ ها
سمیرا
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۲۵ - ۱۳۹۱/۰۴/۲۴
زری جان مشکل همین جاست ادم با هرکسی هم ازدواج کنه همینه اولش یه کم خوبند اما بعدش واسشون عادی می شی می رن دنبال یکی دیگه
Iran, Islamic Republic of
09:35 - 1391/04/10
لطفا نظربدید..................
زن داداش من باکسی دوست شده بود.داداشم حرف مارو باور نکرد.
الان دوساله که با ما رفتوآمد نداره داداشم.

حق رو به خانومش داد.
درصورتی که داداش کوچیکم بارها دیده بود زن داداشم با یکی از دوستای داداشم (شوهرش)ارتباط برقرار کرده
حتی خودم .اما فکرمیکردم یه صحبته عادیه.
زن داداشم مخه داداشمو زد گفت خانوادت حرف درست کردن.حالا لطفا نظر بدین.مرسی
پاسخ ها
ali62
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۱۱ - ۱۳۹۱/۰۴/۱۱
بنظرم کار شما درست نبود یا اینکه اصلا ب داداشت نمیگفتی یا باید با مدرک بهش ثابت میکردی. در ضمن اگه واقعا همونجوری که شما میگین بوده میتونستی با زن داداشت صحبت کنی قبل از اینکه ب داداشت بگی.امیدوارم ک شما اشتباه کرده باشین و زن داداشت با عفت و پاکدامن باشه
Iran, Islamic Republic of
13:13 - 1391/04/11
در پاسخ ب leylaaaaaa بنظر من باید در حال خیانت اونو میگرفتید و میکشتینش
Iran, Islamic Republic of
22:53 - 1391/04/11
خیانت دیدن روح آدم و متلاشی میکنه و کسانی که خیانت میکنند آدم های بشدت ترسو یی از لحاظ روانی هستند.اعتماد به نفس فوق العاده پائینی دارند.ناامید و سرکش هستند.طلاق ورو بارها از نزدیک دیدند یا شاهدش بودند و یا در خانواده های طلاق بزرگ شده اند.رابطه اونها غالبا با خانوادشون بسیار بد است.و به هر دری میزنند خود را از ورطه منجلاب نجات بدهند ولی به هر شکلی نمی توانند.
زنا کار در قرآن در کنار مشرک و کافر قرارداده شده است.
وَلاَ تَقْرَبُوا الزِّنَى إِنَّهُ كَانَ فَاحِشَةً وَسَاءَ سَبِيلاً [سوره‌ي الإسراء، آيه‌ي 32]
ترجمه: به زنا نزديك مشويد كه آن همانا زشت‌كاري و بدترين راه بوده است.

اندكي پيش ازآن، دريك آيه‌ي قرآن كريم كه در وصف مؤمنين آمده بود، زناكاري در كنار بت‌پرستي و آدم‌كشي نهاده شده، هشدار داده شده بود كه هركس زنا كند گناهكارِ شايسته‌ي كيفر است:
وَالَّذِينَ لاَ يَدْعُونَ مَعَ اللَّهِ إِلَهًا آخَرَ وَلاَ يَقْتُلُونَ النَّفْسَ الَّتِي حَرَّمَ اللَّهُ إِلاَّ بِالْحَقِّ وَلاَ يَزْنُونَ وَمَنْ يَفْعَلْ ذَلِكَ يَلْقَ أَثَامًا [سوره‌ي الفرقان، آيه‌ي 68]
ترجمه: كساني كه با الله هيچ خدائي را نميخوانند، و جاني كه الله محترم داشته است را جز به‌حق نميكشند، و زنا نميكنند؛ و هركس چنان كند كيفر سختي [در قيامت] خواهد ديد.
و در حدیث داریم که:منبع : سفینه (زنی) ص560

•رسول اکرم (ص) فرموده اند : بعد از شرک به خداوند هیچ گناهی بزرگتر از این نیست که مردی نطفه ی حرام خود را در رحمی که بر او حلال نیست مستقر کند.منبع : مستدرک جلد 2 ص567

• امام صادق (ع) فرمودند : اشدّ عذاب در قیامت برای مردی است که نطفه ی حرام خود را در رحم حرامی قرار دهد.

یا علی
Iran, Islamic Republic of
11:25 - 1391/04/13
دمتون گرم گرم و آتشین کلیه نظرات و مطالب عالی و تحسین برانگیز است.از همتون سپاس
Iran, Islamic Republic of
22:09 - 1391/04/13
تعقصیرخوده مرده که زن خیانت میکنه به مردش وبعضی وقط ها اجتماع باعث میشود
Iran, Islamic Republic of
14:45 - 1391/04/14
علی هیچ کس حق کشتن هیچ آدمی رو نداره به ادما باید فرصت دفاع داد شاید همه چی جور دیگه ای بوده ضمنا شاید لیلا اشتباه میکرده اگرم درست فکر میکرده باید راهکار دیگه رو در پیش میگرفته یا باهاش حرف میزده یا از یه مشاور کمک می گرفت که باید چیکار کنه که راه حل دومی بهتره من با نظر علی 62 موافقم امیدوارم که لیلا تو اشتباه کرده باشی اما مطمین باش اگرم درست فکر کردی حتما زن داداشت یه کمبودی از جانب همسرش داره هرچند که این کمبود هر چی که باشه توجیهی واسه عمل اون نمیتونه باشه اما یه کم باید عاقلانه تر فکر میکردی تو راه آخر رو انتخاب کردی که از همه آسون تر بود
پاسخ ها
LEYLAAAAAAAAAAAAAA
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۱۶ - ۱۳۹۱/۰۴/۱۴
زری من اصلا اینجا نبودم من دانشگاه شهر دیگه بودم.بهم خبر دادن دعوا شده.قبلشم که دیدم زن داداشم ارتباط داره اس ام اسی یا تلفنی فکر نمیکردم چیز خاصی باشه.نمیدونستم انقد جدی بوده.ببینید من نمیدونم رابطش با اون فرد چقدر بوده اما بیشتر از حرف زدنو دوسه دفه بیرون رفتن مطمئنم بیشتر نبوده.
Iran, Islamic Republic of
23:24 - 1391/04/15
ama chera aslan bayad bazia az aval eshtebah entekhab konan ke badan KHIANAT konan han?
Iran, Islamic Republic of
18:50 - 1391/04/16
تو قرآن کریم داریم که خداوند واضح میگه که و خداوند خیانت کاران را دوست ندارد.آیه از این شفاف تر در مورد خیانت.خیانت کردن هیچ توجیهی نداره.اینایی که الان مد شده شوهرم بهم نمیرسه یا ماموریته یا من محبت می خوام و... توجیهه.خیلی مشکل داری جداشو .به نظر من زن خائن و باید کشت.والسلام.
پاسخ ها
الهه
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۲۱ - ۱۳۹۱/۰۴/۲۴
مرد خائن هم باید تیکه تیکه کرد
Iran, Islamic Republic of
12:56 - 1391/04/17
به نظر من مردها تا میتونن باید به این زن ها خیانت کنن در ضمن خیلی دوست دارم نظر خانم ها را راجب این نظرم بدونم عشق است هر چی مرد
پاسخ ها
سارا
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۲۰ - ۱۳۹۱/۰۴/۲۴
برو اینقدر خیانت کن تا تو منجلاب خودت غرق بشی بدبخت مطمئن باش از هر دست بدی از همون دست می گیری تو اگه این کارو کردی مطمئن باش یه روز همسرات یا خونواده ات این بلا رو سر خودت میاره
Iran, Islamic Republic of
15:57 - 1391/04/17
با مرد خائن باید چیکار کرد آقا رامین؟
آیه قرانی که آوردین که تبعیضی توش قایل نشده
لیلا جان به نظر من دیگه کاری از شما بر نمیاد امیدوارم که زن داداشت اگر این کارو کرده یه تلنگری خورده باشه ضمنا بهتره برید واسه آشتی پیش قدم شید و عذر خواهی کنید تا روابط هر دو خانواده بهتر بشه برادرت که گناهی نکرده یا این اتفاق دیگه نمیفته که نشون میده عروستون پشیمون شده یا اگرم افتاد برادرتون تجدید نظر میکنه
Iran, Islamic Republic of
17:28 - 1391/04/17
تو این چند سال آمار نشون داده زن ها بسیار بسیار بیشتر از مردها خیانت کردند.حرف من اینه. کجای دین ما هست که زنی 2 تا شوهر همزمان داشته باشه!!!.منظور حرف من زری خانم اینه.
Netherlands
17:48 - 1391/04/17
علی آقا واقعا متاسف شدم که نظر شما رو دیدم.خیانت کار هر کسی نیست.اگه همه مردا با نظر شما موافق باشن که مطمئنم نیستن زندگیشون با حیوانات هیچ فرقی نمیکرد.در ضمن اسمشون هم مرد نبود.
بهتره بگی عشق است هر چی نامرد
Iran, Islamic Republic of
23:24 - 1391/04/17
خیلی شلو غش کردید بخصوص آیدین .اززمان حضرت آدم این چیزها بوده.
Iran, Islamic Republic of
09:40 - 1391/04/18
لیلا خانم
خیلی وقتها آدمها برای انجام وظایف انسانی خود دچار یک همچنین مشکلاتی میشوند ولی عزیز دل بدان که (( هیچ گاه از راستی و درستی خویش آزرده مباش چون همیشه در انتهای هر داستان تو برنده ای))
شما حقیقت را گفتی و روزی برادرتان متوجه این حقیقت خواهد شد و آنروز به خود ببال که در موقع مناسبت واقعیت را گفتی هر چند برایتان تلخ نشست ولی شجاعت گفتنش را داشتید و حتماً ندامتشان را خواهید دید
ضمناً بعضی اوقات با رفتارهای اجتماعی سازنده میتوان از فرهنگ ناب ایرانی و اسلامی کمک گرفت و با هدایت دیگران و چشم پوشی از خطاها ، طرف را هدایت کرد امیدوارم گفتن شما به برادرتان آخرین راه بوده باشد.
Iran, Islamic Republic of
12:52 - 1391/04/18
خانمFFFFمنظورت این که من حیوان هستم
Iran, Islamic Republic of
12:53 - 1391/04/18
یه رابطه پنهانی چه از جانب آقا و چه از جانب خانم تو فرهنگ ما خیانت محسوب میشه پس لطف کنید خیانت آقایون رو با اسم دین توجیه نکنید
این آماری که شما میگید من نمیدونم کجا اعلام شده اما چیزی رو که ما شاهدشیم کاملا برعکس اینه کافیه فقط یه خانوم باشید تا بفهمید چند درصد آقایون خیانت کارند آقا رامین
متاسفانه امروزه هر گناه یا خطایی از جانب آقایون پذیرفته تر شده و خیلی راحتم توجیه میشه
Iran, Islamic Republic of
18:20 - 1391/04/18
زری خانم آقایون عاقلانه به همچین موضوعاتی نگاه میکنن و خانم ها با احساساتشون.آمارهم با کمی وقت گذاشتن وتجربه داشتن از قوه قضائیه قابل دسترسیه.بالاخره خانم ها باید بدونند خیانت کردن چه تبعات سنگینی میتونه واسشون داشته باشه.
Iran, Islamic Republic of
10:32 - 1391/04/19
ناشناس امریکایی بیکار خودتی،می خواستم ی جواب دیگه بهت بدم گفتم در شإن بقیه نیستok
Iran, Islamic Republic of
12:13 - 1391/04/19
آقای امریکایی بیکار خودتی/بهتره احترام خودتو نگه داری.علی راست میگه تو هم شان ما نیستی که خودتو با ما قیاس میکن آمریکایی/
پاسخ ها
ali
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۴۲ - ۱۳۹۱/۰۴/۱۹
دمت گرم
دلم میخواد نظرتو درباره نظرم بدونم
Iran, Islamic Republic of
08:49 - 1391/04/20
بی طرفانه نظر دهید تعصب دردی رو دوا نمیکنه و مشکلی رو حل نمیکنه
Iran, Islamic Republic of
11:59 - 1391/04/20
تعمل در نظرها خیلی میتونه کمک کنه که گرفتار اینجور مسائل نشیم این نظرها مثل یک گفتمان دوستانه با عقاید موافق و مخالفه که بدون اینکه کسی کسی رو بشناسه افکارشو منتشر میکنه بنابراین اگر نظر ندارید جای یک نظر رو نگیرید ممنون از تمام نظر دهندگان که معلومه به مسائل اجتماعی به دید فرهنگی نگاه میکنند.
Netherlands
14:48 - 1391/04/20
آقای علی من قصد جسارت نداشتم منظور من اصلا این نبود.منظور من اینه که شما کاملا در اشتباهید با همچین فکری فقط زندگی خودتون تباه میشه.یه کم تجدید نظر بد نیست.
Iran, Islamic Republic of
10:46 - 1391/04/21
ای خدا جون زن و مرد خیانتکارواز ازل نابود کن.چرا یکی با احساسات و آبروو روح و روان یکی دیگه بازی میکنه.مگه آدم ها بازیچه همند؟خدایا تو خود شاهد بر همه چیزی و خودت قضاوت کن و خودت عاقبت همه مارو ختم بخیر کن.آمین
Iran, Islamic Republic of
17:59 - 1391/04/21
خیانت جوهرش یکیست . فقط رنگش متفاوت می باشد .
Iran, Islamic Republic of
13:29 - 1391/04/23
مردی که تو زندگیش هیچ کمبودی واسه زنش نمیزاه پیش چندین کارشناس هم رفته گفتن زنت مشکل داره. صبح تا شب کار میکنه اما زنش بهش خیانت آشکار میکنه باید با اون زن و زندگی و بعد خودش چکار کنه؟.تکلیف اون مرد چیه؟. ممنون میشم هر کی اطلاعات درستی داره در اختیارم بزاره.
پاسخ ها
مهتا
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۱۲ - ۱۳۹۱/۰۴/۲۴
شاید شما فکر می کنید که تمام امکانات رو دراختیارش قرار دادید و هیچ کمبودی نداره به نظر من شما باید با خانمتون صحبت کنید و نظرشو بدونید امکان نداره کارشناسی همینجوری بگه خانمتون مشکل داره شما خانمتون رو پیش کارشناس بردید یا نه؟ حتماً کارشناس با شنیدن حرف های شما گفتن که خانمتون مشکل دارن اولین کارمفید اینه که بشینید باهاش حرف بزنید اگه دیدید مشکل حل شدنی نیست بهشون پیشنهاد بدید که با هم پیش یک مشاوره خانواده برید اگه بازهم حل نشد دیگه هیچی فکر کنم بهتره هردوتون از این وضعیت خلاص شید
hani
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۱۳ - ۱۳۹۱/۰۵/۰۹
به خدا درد منم همین بود
یوسف
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۲۳ - ۱۳۹۵/۰۸/۲۱
باید زنت سنگسار بشه
Iran, Islamic Republic of
09:44 - 1391/04/24
چرا و چطوری تحمل میکنید
ببینید واقعا خانمتون چی میخواد
اگر شمارو نمیخواد ترکش کنید
خودتون رو راحت کنید و فرصت زندگی کردن رو به خودتون بدید
Netherlands
18:00 - 1391/04/24
منم صد در صد با نظر مهتا جان موافقم.اگه بتونید با منطق و آرامش با خانمتون صحبت کنید خیلی خیلی بهتره حداقل علت این رفتار نامناسبش رو میفهمید.به خانمتون هم فرصت دفاع از خودش رو بدین.امیدوارم بهترین ها واستون پیش بیاد
Iran, Islamic Republic of
15:57 - 1391/05/12
من میگم با منطق وبد ارامش میشه همه چیز روحل کرد
Iran, Islamic Republic of
12:11 - 1391/06/04
زن اگر خيانت كنه كمتر از خيانت همسر داغون ميشه
مردا همشون خيانت كارند همشون
پاسخ ها
مریم
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۲۱ - ۱۳۹۱/۰۶/۰۸
باهات موافقم .
یکی از دوستام تو توهم بود که شوهرش پاک ترینه ...
اما من میدونم چه جور آدمیه.
مردها از روی هوس خیانت میکنن
اما حتی اگه زنها خیانت کنن حتما 100 تا دلیل داشتن.
کسی که زن ها رو زیر سوال میبره اگه خودش خیانت کنه عیبی نداره .
همه هم مدل صحبت کردنشون مثل دکتران.بابا جمع کنید خودتونو با این طرز فکراتون.
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۱۱ - ۱۳۹۲/۰۶/۲۴
خانوما خواهشا حرف مفت نزنید یعنی چی همشون زنا هم همشون خاونن کیه که ثابت کنه
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۱۹ - ۱۳۹۳/۰۲/۱۸
نه عزیزم نازی جون اینطور نیست! من همسری دارم که نه تنها اهل خبانت نیست بلکه از لحاظ چشمی و فکری و گوشی و ... به من وفاداره. کمترین ارزشی برای زن های دیگه قائل نیست، چه برسه یه زن های هرزه . اینو مطمئنم چون دارم باهاش زندگی می کنم و تمام حرکات و رفتار و حرفاش رو میبینم و میشنوم.و
Iran, Islamic Republic of
18:40 - 1391/06/08
سلام.کسی که خیانت بکنه باید رهاش کنی
Iran, Islamic Republic of
19:17 - 1391/06/10
من به زنی خیانت کردم که هنو ز ندیدمش خدا منو ببخشه ار خودم متنفرم من عاشق شوهرش شدم به خدا دست خودم نیست خیلی دوسش دارم میدونم خدا منو نمیبخشه به نظر شما چی کار کنم؟ هر روز دعا میکنم ولی اینقدر پستم که به دخترش حسادت میکنم برام دعا کنید
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۳۰ - ۱۳۹۳/۰۲/۱۸
سلام مهسا جان. منم هم جنس خودتم. خدا برای حل مشکلات راه مینبر قرار داده.توصیه ام به همه ی گرفتارهای به گناه همینه: یه توسل پیدا کن به حضرت زهرا (س). اگر اهل روضه گرفتن تو خونه برای اهل بیت نیستین پول (در حدی که در توانته، میخاد شام باشه، میخاد آب میوه و شربت و یا چای و شکلات)پول برگزاریِ روضه رو به مسجد محل یا ... بده فقط به این نیت که به زشتی و کثیفی این کار پی ببری و مهرهای شیطانی از دل و ذهنت بره.مطمئن باش جواب میگیری.
Iran, Islamic Republic of
02:37 - 1391/06/13
دوستان چند تا از نظر ها رو دیدم
که جالب بود ام خیانت تنها در رابطه خلاصه نمیشه و یا زنی به همسرش
خیانت مرد به مرد و زن به زن نیز وجود دارد اصولا خیانت از هر نوعش بسیار بد است انسان کوچک اگر خیانت نکند چه بکند.
دوستان این یک جمله صادقانه از من است .
من از لحاظ تیپ شغل و کلاس کاری
یک جورهایی از طرف اطرافیانم مورد تحسین هستم .
ولی هرگز با هیچ دختری نتوانستم و نمیتوتنم دوست بشوم
برای انیکه میترسم, اون دختر در اینده همسرم نشود. ,و من شرمنده همسره
اینده ام شوم
و روزی برسد که همسرم از من ببرسد که آیا هیچ دوستی داشتی و من به او دروغ بگوییم. در پایان این تعریف "عاشق و معشوقه " از خودم را تقدیم میکن به شما.
*************************
عاشق ان است برای معشوقه اش جان می دهد

معشوقه ان است به عاشقش جان میدهد

با صداقت کامل
محمد
پاسخ ها
مردی در اینه
Iran, Islamic Republic of
۰۵:۵۴ - ۱۳۹۱/۰۶/۲۱
حالا منتظر تشویق هستی
صدف
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۲۵ - ۱۳۹۲/۰۸/۱۶
آفرین به تو محمد عزیز
خدا حفظت کنه
یه پسر ایرونی اصیل
Iran, Islamic Republic of
14:20 - 1391/06/20
آقا محمد کار خوبی میکنی به این روشت ادامه بده
France
18:01 - 1391/07/10
نوشته های شما کاملا درسته
Iran, Islamic Republic of
01:04 - 1391/07/24
سلام دوستای خوبم. خیانت چه از طرف مرد چه از طرف زن غیر قابل بخششه. من تو اطرافیانم زیاد خیانت دیدم بدترین زندگی تهش طلاقه نه خیانت. زندگی که با دوست داشتن شروع بشه خیانت چرا؟؟؟ کسی که به معنای واقعی انسان باشه هیچوقت به خودش اجازه این نامردی رو نمیده
Iran, Islamic Republic of
01:07 - 1391/07/24
سلام دوستای خوبم. خیانت چه از طرف مرد چه از طرف زن غیر قابل بخششه. من تو اطرافیانم زیاد خیانت دیدم بدترین زندگی تهش طلاقه نه خیانت. زندگی که با دوست داشتن شروع بشه خیانت چرا؟؟؟ کسی که به معنای واقعی انسان باشه هیچوقت به خودش اجازه این نامردی رو نمیده
Iran, Islamic Republic of
21:01 - 1391/07/28
سلام به همه دوستان موافق ومخالف .منم در زندگیم خیانت دیدم خود خوری میکردم اعصابم داغون شده بود دوستانم هرکدام پیشنهادی میدادند در رابطه با خیانت متقابل میگفتند تو که عیب و ایرادی نداری و خلاصه از این حرف ها تا منو قانع کنند اما به مادرم که فکر میکردم و به اینکه چطور تونست تنها با ما بچه ها زندگی کنه و دم از خیانت نزنه وبا تحمل داشتن هوو چطور با این قضیه کنار اومدو این باعث درسی برای ما خواهر برادر ها شد که در هیچ شرایطی تسلیم حوا وهوس نشیم این قضیه باعث شد من از همسرم جدا بشم و حالا مدت 4سال از اون زمان میگذره و حالا با بهترین مرد دنیا که بهترین دوست و رفیقمم هست ازدواچ کردم که شکر خدا انسانی با فهم وشعور بسیار است خدا نظر کنه به دل همه ی اونهایی که خیانت دیدن همیشه بهترین راهی هم هست بجای غصه خوردن با فکر وتدبیر عمل کنید بدرود
Iran, Islamic Republic of
13:22 - 1391/07/30
خداهمه رابه راه راست هدايت فرمايد.آمين
Iran, Islamic Republic of
09:12 - 1391/08/02
دوستان به نظر من طرز جمله بندیه این مطلب یه جورایی قبح مسئله خیانتو تو جامعه میریزه بهتر بگم این جور ساده نشون دادن دلایله خیانت میتونه ترس و عذاب وجدان و خجالت از این کارو تا حدی کم کنه که کاملا عادی به نظر برسه و تو با اولین فرصت خیانت بگی خب همسر من نازمو نمیکشه یا هیجان زندگیم کمه من کمبود دارم الان عادیه خیانت کنم چون بقیه هم کردنو میکنن! ببینید تو نظر ها چند نفر عین ابخوردن از خیانت کردنشون در گذشته یا اینده حرف زدن چی سره حیا اومده قیمت خدا این روزا چند شده؟
Iran, Islamic Republic of
18:20 - 1391/08/08
به نظر من خیانت خیلی کثیفه. بعضی وقتا زن ها احساس ناراحتی می‌کنند و یا فکر می‌کنند شوهرشون بهشون کم توجه شده. اون موقع هست که زن باید شوهرشو جمع و جور کنه و سعی کنه دوباره برا شوهرش جذاب باشه. خیلی وقتا کم محلی های زن باعث می‌شه که شوهر هم کم توجه بشه. بعد زن واسه خودش توجیه می‌کنه شوهرم منو دوست نداره پس باید برم سراغ یکی دیگه. اگه زن همه تلاششو بکنه و دوباره دید شوهرش به اون توجه نداره اون موقع بهتره طلاق بگیره. نه اینکه خیانت کنه . این طوری وجدانشم راحته که همه تلاششو واسه حفظ زندگیش کرده.
Iran, Islamic Republic of
14:34 - 1391/08/12
5 ساله ازدواج کردم و40 روز پیش یه دفعه متوجه اس ام اس های خانمم با معشوقه دوران مجردیش شدم که هیچگاه نه اونو دیده بودم و نه شنیده بودم .خدا این صحنه رو به هیچ کس نشون نده چون می دونم عذاب بدتر از این وجود نداره که همسرشو پاک بدونه در صورتی که اون با کسی دیگه پارک هم رفته و خوش بودن و فقط بخاطر بچه 3 ساله ام تحمل می کنم و همسرم هم میگه سخت پشیمونه از کارش ولی من هر لحظه در عذابم به نظرتون چیکار کنم؟
پاسخ ها
پویان
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۳۴ - ۱۳۹۲/۰۸/۱۶
تحمل کن ...این مساله برای همه خانمها پیش میاد به خاطر دوران تخمک گذاریشون همیشه هوس مردای جذاب و خوش اندام رو می کنن ولی آخرش اون مردا رو مثل دستمال کاغذی استفاده شده دور می ریزن این داستان برای منم پیش اومده بود ولی همسرم الان عاشقانه کنارمه و عشقشمون بهم بیشتر از قبل شده
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۴۱ - ۱۳۹۳/۰۲/۱۸
سلام. به حضرت زهرا(س) متوسل شو و بخواه که همسرت از این افکار و اعمال بطور کامل بیرون بیاد.اگر امکانش هست روضه حضرت زهرا بگیر چون مجلسی که توش از خصلت های اهل بیت گفته بشه و برای سختی اهل بیت اشک ریخته بشه خیلی حاجت میده.
اینکه شما در فکر خیانت نیستی و به بخاطر آینده فرزندت صبر میکنی پیش خدا خیییییییییییلی اجر داری. و مطمئن باش که بهترین جواب رو میگیری. خیلی مردی
Iran, Islamic Republic of
17:11 - 1391/08/27
سلام به همگی من مدت یک سال ونیم که نامزد کردم اوایل نامزدی خانمم بهم گفتن که باپسریکی ازفامیلا که نسبت خیلی دوری داره مثل برادروخواهربودن من دیگه اجازه ندادم اسمس بهش بده بعدچندوقت فهمیدم دوباره بهش اس میده که دگفت پشیمونه این موضوع نگرانم کرده تورو خداکمکم کنید
Iran, Islamic Republic of
15:49 - 1391/08/30
سلام به همه دوستای عزیزم من اکثر نظراتتونو خوندم جالبه ولی راه هل این چیزا نیست شاید تویه زندگیه مشترک خیلی اتفاقا بیفته اگه زن هستید یا مرد هستید اگر بهتون خیانت شده سر منشع این خیانت خودتون هستید من مجردم ولی زنها ومردها رو خوب میشناسم به این دلیل دو جنسه مخالف به هم خیانت میکنن که شناخته دقیقی از همدیگه ندارن چون احساساته همدیگرو درک نمیکنن اگه بهتون خیانت شد را هل جدایی نیست راه رو درون خودتون پیدا کنید راهه حلش فقط شناخته نذارید برایه همسرتون خلائی ایجاد بشه که برایه اون جایه خالی دنباله کسی بگرده یادتون باشه تویه زندگیه مشترک غرور جایی نداره ویکی دیگه از مشکلاتی که تویه ذاتمونه اینه که انتظار داریم طرف مقابلمون بدونه اینکه ما حرفی بزنیم نیازمونو بدونه مگه میشه پس احساستونو به همسرتون بگید خیلی ر احت اونوقت وقتی خلائی تو وجودتون احساس نکردین ببینم باز هم واژه خیانتو به واژه های خوب تغییر میدی خیانت خیانته هیچ فرقی نمیکنه حتی اگر با کسی دیگه صحبت کنید که این حرف زدن به شما احساسه خوبی بده
Iran, Islamic Republic of
10:11 - 1391/09/02
من خیلی شکاکم توروخداکمکم کنید همش به خانمم شک میکنم میدونم اون پاکه ولی چون من تودوران مجردی سروگوشم میجنبید الان بهش شک دارم چی کارکنم شک نکنم
پاسخ ها
زیتا
United States
۱۳:۰۱ - ۱۳۹۲/۰۶/۱۱
خوش به حالت همنوع که غیرت داری.کاشکی اندازه یه جو شوهر من غیرت میداشت.اون وقت هیچ غمی نداشتم.بی غیرتی مرد زنو تباه میکنه.ولی شک داشتن هم ریشه زندگی رو سست میکنه.من زنم میدونم که اکثر زنها خیانت تو خونشون نیست.بهش هیچ وقت شک نکن.همه چیزو به خدا بسپار.تو میتونی باهاش گرم و صمیمی باش.محبتت رو ازش در یغ نکن.سعی کن نیاز جنسی اونو برطرف کنی. بهش این آرادی رو بده که بدون از تو با دوستان و فامیلش وفتش رو بگذرونه گاهی.مگه یه زن ازین بیشتر چی میخواد.
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۴۸ - ۱۳۹۳/۰۲/۱۸
سلام. از این افکار دوری کن تا میشه. تا خودت نخای درست نمیشه. به عبادت خدا مشغول شو . شیطان برای انسانهای بی کار و کم ایمان کار درست میکنه.
Iran, Islamic Republic of
19:24 - 1391/09/05
سلام من ٢٢ساله كه ازدواج كردم و سه فرزنددارم همسر من سه ساله پيش ازطريقه اس ام اس به من خيانت كردبامردي كه نع ديده بوددش نع ميشناخد حرفهاي عشقانه وحرفهاي زشت به هم ميزدن درصورتي كه من هيچي براش كم نزاشتم چه ازنزر عطفي وجنسي ومالي چون كه دوستش داشتم وخودمن هم بهش خيانت نكردم حالا به خاطربچه هام دارم ميسوزم و ميسازم
پاسخ ها
بدون نام
United Kingdom
۱۵:۳۱ - ۱۳۹۲/۰۷/۲۲
از كجا مي داني كه نديده اند همديگر را؟
ما مرد ها هم خوش خياليم و هم زود باور.
Iran, Islamic Republic of
11:45 - 1391/09/07
من به شوهرم خيانت كردم عاشقش بودم اما اونقدر تنهام گذاشت و با دوستاش رفت كه وقتي همكارم بهم گفت دوستت دارم باور كردم و به شوهرم خيانت كردم اما خيلي زود پشيمون شدم اما الان همكارم با تهديد نميذاره كه رابطمون تموم بشه خيلي خستم وآرزوي مرگ ميكنم قبلا خيلي شاد و خنده رو بودم ولي حالا نه هميشه مضطربم و قلبم پر از غمه خيانت كار وحشتناكيه خيلي كثيفه و هر كس خيانت كنه نتيجه اش رو ميبينه منم نميدونم بايد چيكار كنم
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۵۵ - ۱۳۹۳/۰۲/۱۸
دنیات خراب بشه بهتر از اینه که آخرتت خراب بشه. میدونم سخته ولی اگر زندگی ای که چشم به هم بذاری تموم میشه، خراب بشه بهتر از سووووختن تو آتیشیه که ابدیه.به شوهرت نگو چون بفهمه طرف رو میکشه، برو به پلیس مزاحمتشو خبر بده.و از اینکه زندگیت شاید خراب بشه نترس. هر کس به خاطر خدا دست از گناهش برداره مطمئنا هم تو دنیا خیر میبینه هم تو آخرت.
Iran, Islamic Republic of
03:04 - 1391/09/08
مرگ مردی که خیانت میکند
مرگ بر زنی که خیانت میکند

درود بر زنان و مردان وفادار
Iran, Islamic Republic of
11:27 - 1391/09/08
هيچ كس نميتونه بگه من هيچ وقت اشتباه نخواهم كرد گاهي وقتا اتفاقاتي ميوفته كه آدم خودشم نميفهمه چي شد ولي نتيجش يه قلب پر از درده كه حتي نميتوني به كسي بگي
پاسخ ها
بی نام
Iran, Islamic Republic of
۰۷:۰۷ - ۱۳۹۱/۱۲/۲۲
حتما مشاوره خوب پیدا کن...
Iran, Islamic Republic of
09:57 - 1391/09/12
کسی نمیخوادماروکمک کنه بابا من شکاکم زنمم خیلی مومن ومعتقده چی کارکنم توروخدابگید
پاسخ ها
نازی
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۱۴ - ۱۳۹۱/۱۰/۲۷
اینکه خیلی عالیه
نیوا
Netherlands
۲۳:۰۵ - ۱۳۹۳/۰۲/۲۹
سوء ظن زیاد یک اختلال روانی هست. ازش نترس. گاهی باید براش دارو تجویز بشه. حتما به روانپزشک مراجعه کن.
Iran, Islamic Republic of
13:49 - 1391/09/12
کاش در محبت شک نبود تک سوار مهربانی تک نبود کاش بر لوحی که بر جان ودل است واژه ی تلخ "خیانت" حک نبود...
Iran, Islamic Republic of
17:36 - 1391/09/12
man taze motahel shodam va asheghe zanamam va az vaghti bahasham behesh khianat nakrdam vali kheily az khianat mitarsam chon moteasefane be hese moteghabel eteghadi nadaram
Iran, Islamic Republic of
01:17 - 1391/09/22
تقصیر فمینیسته تانبود خیانت هم نبود چون چون زن ومرد متفاوت بودند ومساوی امامیخوان عین هم باشندوتساوی به هم ریخته
Iran, Islamic Republic of
01:35 - 1391/10/14
هروقت میشنیدم کسی خیانت کرده خصوصازن.بدترین حرفهارو بهشون میزدم..افسوس بعداز25سال متوجه خیانت شزهرم شدم..متنفرم ازش وفقط به خاطراینکه بچه هام سرشکسته نشن جدا نشدم...به مغزمi

خطور نمیکرد سر خودم بیاد ...زن هم کمبود داره ازهرلحاظ پس بره سراغ کس دیگه؟این توجیه نمیشه واسه مردهاکه کمبودروبهونه کنن و...افسوس میخورم و ازش متنفرم که زندگیه پاکمو الوده کردواگه وجدانه لعنتیم بزاره تلافی میکنم....افسوس که نمیتونم......
پاسخ ها
الهام
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۴۸ - ۱۳۹۷/۰۷/۲۶
معلومه خیلی براش کم گذاشتی ، از همین ی ایمیلت معلوم شد مقصر خودتی
Iran, Islamic Republic of
01:32 - 1391/10/30
میگم خدا نمیگذره از اینجور ادما چه برسه به بندهی خدا اخه وقتی طاقت نداری چرا ازدواج میکنی که یکی دیگرو بد بخت کنی اگه فکر کنی میبینی که حرف من درسته
United States
01:18 - 1391/11/03
من مجرد هستم .عوامل خیانت در ایران1-فقر 2- بی میلی شوهر نسبت به زن م 3-بی تفاوتی 4- اگه درامد کم هست جلو زن خودت زرنگ و فرز جلوه بده 5- هر جور گرفتار باشی روزی نیم ساعت برید یک چرخی بزن 6- کادو بگیر واسه زنت 7- همیشه ازکار بد با یک دروغ که پسر فلانی با یک زن گرفتنش ابروش رفت 8-همیشه هم کنترل بکن زنت یواشکی و بعضی مواقع النی که بفهمه حساسی روش -در پایان خدا همه را به راه راست هدایت کنه
Iran, Islamic Republic of
13:09 - 1391/11/15
آقایان و خانمهای محترم من این تجربه رو کردم که علی رغم اینکه هیچپگونه خیانتی به خانمم نکردم اما اون بهم خیانت کرد