انجام ندادن این کارها، پشیمانی می آورد
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
دیاکو_موبایل F دومی
ایرانیان - F داخلی موبایل111
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - f تبلت1111
فرش مرتضوی_1
دکتر نداف کرمانی 1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
فرش مرتضوی_3
دکتر نداف کرمانی 3
دکتر نداف کرمانی 4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
فرش مرتضوی_ 4
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
فرش مرتضوی_2
دکتر نداف کرمانی 2
دیاکو_F داخلی دومی
ایرانیان - F داخلی1111
۲۲۳۵۳۷
۰۷ مرداد ۱۳۹۴ - ۰۸:۱۵
۱۸۸۹۰
حتما شما هم دوست ندارید که یک روز صبح از خواب بیدار شوید و ببینید که فرصت های زندگی تان را از دست داده اید و پشیمانی به سراغ تان آمده است. پشیمانی می تواند اعتماد به نفس را از شما بگیرد بنابراین اگر دوست دارید که از زندگی خود احساس غرور کنید، فرصت هایی را که در اینجا نام برده ایم از دست ندهید.
برترین ها: حتما شما هم دوست ندارید که یک روز صبح از خواب بیدار شوید و ببینید که فرصت های زندگی تان را از دست داده اید و پشیمانی به سراغ تان آمده است. پشیمانی می تواند اعتماد به نفس را از شما بگیرد بنابراین اگر دوست دارید که از زندگی خود احساس غرور کنید، فرصت هایی را که در اینجا نام برده ایم از دست ندهید. 

انجام ندادن این کارها، پشیمانی می آورد

آرزوهایتان را دنبال کنید

یک بار جیم کری در مصاحبه ای گفت که پدرش کار مورد علاقه خود را فدای کاری که امنیت و درآمد بیشتری داشته کرد، اگر چه در آن کار هم موفق نشد. او در این باره به جیم کری گفت: «احتمال شکست در هر کاری وجود دارد بنابراین شکست در کاری که به آن علاقه داری بهتر از شکست در زمینه ای است که به آن علاقه نداری، پس این شانس را از دست نده و به دنبال کار مورد علاقه ات باش.» مهم نیست چه اتفاقی در زندگی ات خواهد افتاد، اگر به دنبال آرزوهایت باشی حداقل از انتخابی که کردی پشیمان نخواهی شد.

به دنبال عشق زندگی تان بروید

اگر در زندگی به فردی خاص تمایل دارید، به جای این که سالها منتظر باشید تا ابراز احساسات او را ببینید، خود قدم جلو بگذارید. بله، احتمال شنیدن جواب منفی نیز وجود دارد ولی حداقل تکلیف خودتان را می دانید و در آینده احساس پشیمانی از کاری که نکرده اید، به سراغ تان نخواهد آمد.

به دعوت دیگران پاسخ مثبت دهید

حتی اگر فردی اجتماعی و با روابط عمومی بالایی نیستید، به برخی از دعوت های دیگران پاسخ مثبت دهید، شما هم مانند دیگران باید از لحظات خود خاطره بسازید. با پاسخ مثبت دادن به دعوت دیگران، بیشتر از آنچه فکرش را بکنید به شما خوش خواهد گذشت، به علاوه برای خانواده و دوستان خود نیز موضوعی برای تعریف کردن دارید. تجربه های شیرین زندگی تان را با گفتن «نه» از دست ندهید.

ورزش کنید

شاید اکنون از روزی یک ساعت دویدن روی تردمیل خوشحال نباشید اما در آینده ای نزدیک از این که به بدن خود تحرک داده اید، راضی خواهی بود. بنابراین اگر امروز ورزش نکنید، سالها بعد پشیمان خواهید شد. با ورزش کردن نه تنها بیماری ها را از خود دور می کنید بلکه انرژی کافی برای فعالیت و انجام کارهایتان را نیز به دست خواهید آورد. بنابراین حال که جوان هستید، تحرک داشته باشید تا هنگام پیری پشیمانی به سراغ تان نیاید.

پول تان را جمع کنید

به جای خرج کردن تمام پول تان برای لباس های آخرین مدل، مقداری از آن را برای روز مبادا کنار بگذارید. 

دیگران را ببخشید

بعضی ها شایستگی بخشش را ندارند اما اگر شما سر موضوعی کوچک از دست دوست، خواهر یا برادرتان عصبانی هستید، بهتر است هر چه زودتر کدورت ها را کنار بگذارید و طرف مقابل تان را ببخشید، در غیر این صورت آنها را به سادگی از دست خواهید داد، چیزی که در آینده حسرت اش را می خورید. بنابراین غرور خود را کنار بگذارید و آنها را برای کاری که انجام داده اند، ببخشید.

به مسافرت بروید

علارغم این که باید در جمع کردن پول تان محتاط باشید، از خرج کردن آن نیز نباید بترسید. پول خود را خرج چیزهایی که به آن علاقه دارید مانند مسافرت یا رفتن به کنسرت، کنید. با این کار نه تنها به خودتان هدیه می دهید بلکه خاطره ای می سازید که سالها بعد از مرور آن خوشنود خواهید شد. هنگام پیری آنچه برای شما اهمیت دارد، خاطره است نه پول های داخل بانک تان، بنابراین خوشگذرانی برایتان واجب است.

باز هم تاکید می کنیم، برای این که در آینده از کرده و نکرده های زندگی خود احساس پشیمانی نکنید، به دنبال کارهایی باشید که به شما احساس شادی و غرور می دهد. زندگی کوتاه تر از آنچه فکرش را بکنید، است.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
فرش تارنگ_1
شیرآلات زمانی_1
اپیلاسیون نانا 1
فرش ریحان 1
فرش تارنگ_3
اپیلاسیون نانا 3
شیرآلات زمانی_3
فرش ریحان 3
شیرآلات زمانی_4
فرش تارنگ_4
فرش ریحان 4
اپیلاسیون نانا 4
فرش تارنگ_2
فرش ریحان 2
اپیلاسیون نانا 2
شیرآلات زمانی_2
بانک کتاب پایتخت_فوتر موبایل
استیل رگال_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
فنی آتل_فوتر موبایل
ایرانیان- فوتر موبایل222
دکتر عارفی - موبایل فوتر
شفا_فوترموبایل
دکتر قدیمی_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
کالابرد_فوترموبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
دیاکو_فوتر موبایل داخلی
فرش تارنگ_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
شفا_فوتر
دکتر قدیمی_فوتر
فرش تارنگ_فوتر
بانک کتاب پایتخت_فوتر
استیل رگال_فوتر
فنی آتل_فوتر
ایرانیان-فوتراصلی222
دیاکو_فوتر داخلی
قالیشویی ادیب_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
کالابرد_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
قالیشویی نوین_فوتر