اصول خوش تیپ شدن بچه‌ها در مهمانی ها
۲۲۴۵۸۲
۳۰ تير ۱۳۹۴ - ۰۹:۵۹
۱۹۷۰۰
اصول خوش‌تيپ شدن بچه‌ها در ‌مهماني‌هاي رسمي با اصولي كه خودتان از آنها پيروي مي‌كنيد، زمين تا آسمان تفاوت دارد. ما نكته‌هاي طلايي خوش‌تيپ شدن كوچولوها در ‌مهماني‌هاي رسمي را با شما در ميان مي‌گذاريم.
برترین مجله اینترنتی ایران
مجله سیب سبز: اصول خوش‌تيپ شدن بچه‌ها در ‌مهماني‌هاي رسمي با اصولي كه خودتان از آنها پيروي مي‌كنيد، زمين تا آسمان تفاوت دارد. ما نكته‌هاي طلايي خوش‌تيپ شدن كوچولوها در ‌مهماني‌هاي رسمي را با شما در ميان مي‌گذاريم.

پيراهنش چين‌ چين

چه كسي گفته بچه‌ها نمي‌توانند سراغ پارچه‌هاي توري بروند؟ به اين لباس تور نگاه كنيد! نه‌تنها دوخت چين‌دار و پفی آن را منحصر به فرد و كودكانه کرده، بلكه گل‌ زيبايي كه با رنگ لباس هماهنگ شده‌ است هم مي‌تواند نظر هر كودكي را به خود جلب كند و او را به ستاره ‌مهماني تبديل كند. پس سلیقه خودتان را کنار بگذارید و پرنسس کوچولویی فکر کنید که با اعتماد به نفس بالا  به مهمانی وارد می‌شود.

شوموس گومبولی‌های مجلسي!

گل‌هاي روي هدبند، هم با لباس هماهنگ هستند و هم وقتي لابه‌لاي موهاي كودك‌تان مي‌نشينند، او را زيباتر و آراسته‌تر نشان مي‌دهند.

حالا كه بازار استفاده از گل‌ها داغ است، چه اشكالي دارد كه چند عدد از آنها را هم روي كفش طلايي كه به لباس كودك‌تان حسابي مي‌آيد، بنشانيد؟

شوموس گومبولی‌های مجلسي!

گل‌ها قرار نيست تنها با پارچه ساخته شوند و روي لباس و كفش كوچولوي‌تان بنشينند، يك دستبند از گل‌هاي رنگي كه كنار هم نشسته‌اند، مي‌تواند انتخاب خوبي براي استفاده از زيورآلات باشد.

شوموس گومبولی‌های مجلسي! 

دختربچه‌ها عاشق گوشواره هستند، اما وقتي شما دستبندي به اين ظرافت و زيبايي را انتخاب كرده‌ايد، بهتر است به جاي استفاده از گوشواره‌هاي بزرگ، با يك گل كوچك ميخي گوش كودك‌تان را بياراييد.


خداحافظ كت و شلوار

رنگ‌هاي شاد و چهارخانه‌هاي روشن مي‌توانند انتخابي خوب براي پسربچه‌ها باشند؛ اما اين چهارخانه‌هاي روشن كه در هر فروشگاهي سر و كله‌شان پيدا مي‌شود، نبايد انتخاب شما را محدود كنند. اگر مي‌خواهيد كودك‌تان كمي رسمي‌تر در ‌مهماني حاضر شود و علاقه‌اي به محدود كردنش با كت و شلوار‌هاي دست‌و پاگير نداريد، چنين تركيبي را انتخاب كنيد.

شوموس گومبولی‌های مجلسي!

شايد نخ قرمزي كه روي شلوار دوخته شده در نگاه اول چندان به چشم بيننده نيايد، اما وقتي يك ساعت قرمز و طوسي را انتخاب مي‌كنيد به بيشتر به چشم آمدن رنگ قرمز كمك‌مي‌كنيد.

شوموس گومبولی‌های مجلسي!

میزان تيرگي طوسي را با يك شلوار جين روشن كه دوخت‌هاي رنگي دارد بگيريد.

شوموس گومبولی‌های مجلسي!

لژ سفيد اين كفش نمي‌گذارد پسرتان تيره‌پوش به نظر برسد. اين كفش راحتی زيبا به فرزندتان اجازه مي‌دهد در كنار بچه‌هاي ديگر جمع حسابي جنب و جوش داشته باشد.

شوموس گومبولی‌های مجلسي!


پري كوچولوي دريايي

كمتر دختري است كه بتواند در برابر پوشيدن لباس‌هاي صورتي مقاومت كند. اگر به يك ‌مهماني رسمي دعوت شده‌ايد، يك پيراهن حرير صورتي كه به خاطر دوخت خاصش، سادگي پارچه‌هاي تك رنگ حرير را ندارد، مي‌تواند انتخاب خوبي براي‌تان باشد. انگار كوچولوي شما زير اين لباس پولك مانند، يك پري دريايي شده و قرار است چشم همه مهمان‌ها را به خود خيره كند. براي پري‌دريايي كوچك شما چه انتخابي بهتر از اين كفش‌هاي پولكي.

شوموس گومبولی‌های مجلسي!

گل خوش‌رنگ اما آرامش بخش روي كفش‌ها هم باعث مي‌شود تك‌رنگ بودن پيراهن چندان توي چشم نيايد. اگر اين تركيب را انتخاب كرده‌ايد، موهاي دختر كوچولوي‌تان را باز بگذاريد و به جاي استفاده از انواع گل سر، به اين تل مليح و ساده اكتفا كنيد. همين گل‌هاي شيشه‌اي براي رسمي كردن اين انتخاب مي‌توانند كافي باشند.

شوموس گومبولی‌های مجلسي!

شوموس گومبولی‌های مجلسي!


معجزه بادي‌هاي دكمه‌دار

اگر پسرتان هنوز نمي‌تواند بايستد و تنها چهار دست و پا راه مي‌رود، در انتخاب پيراهن و تي‌شرت مناسب او دقت بيشتري به خرج دهيد. پيراهن‌ها و تي‌شرت‌هاي زير دكمه‌داري كه با حركات او از شلوار بيرون نمي‌آيند، مي‌توانند انتخاب خوبي براي كوچولوي شما باشند. به اين تركيب نگاه كنيد. در ظاهر يك پيراهن معمولي مي‌بينيد، اما طراح اين لباس تنها ظاهر يك پيراهن را به نمايش گذاشته و با وصل كردنش به بادي اجازه شلخته شدن ظاهر كوچولوي‌تان را به او نمي‌دهد.

شوموس گومبولی‌های مجلسي!

براي انتخاب يك ست رسمي براي نوزاد يا كودك نوپاي‌تان سخت نگيريد. او حتي با يك لباس جين هم مي‌تواند خوش‌تيپ به نظر برسد، مخصوصا وقتي اين لباس با يك پاپوش راحت و زيبا و يك كلاه خوش‌رنگ هماهنگ شود.

شوموس گومبولی‌های مجلسي!

شوموس گومبولی‌های مجلسي!


آداب كودكانه  شيك بودن

راحتي در خط مقدم

زيبايي مهم است، اما نبايد به‌خاطر زيباتر شدن كودك‌تان آرامش او را بگيريد. كودكي كه كفش‌هايش عذابش مي‌دهد، زرزري‌هاي پيراهنش تنش را مي‌زند و پاپيون روي گردنش آزارش مي‌دهد، نمي‌تواند در ‌مهماني لبخند به لب داشته باشد. كودك اخمويي كه زيباترين لباس را به تن كرده، نمي‌تواند نظر هيچ كسي را به خود جلب كند.

شوموس گومبولی‌های مجلسي!

بي‌خيال همرنگي شويد

همرنگي و كمك گرفتن از يك طيف رنگي مي‌تواند ظاهر كودك‌تان را زيبا كند، اما اين تنها راه براي زيبا شدن كودك‌تان نيست. از اينكه به تركيبي كه اصول همرنگي در آن رعايت شده يك رنگ شاد و متفاوت اضافه كنيد، نترسيد. براي مثال اگر از طيف آبي استفاده كرده‌ايد، مي‌توانيد با يك سرخابي زيبا به آن جان دهيد و همچنان كودك‌تان را به‌عنوان يك شيك‌پوش كوچولو معرفي كنيد.

فصل‌شناس باشيد

آراستگي معنايي مطلق ندارد؛ اينكه كودك شما تا چه اندازه شيك به نظر برسد، بستگي زيادي به فصل دارد. اگر معتقديد كفش ساق‌دار كودك‌تان به پايش مي‌آيد و او هم شكايتي از گرماي آن كفش نمي‌كند، نمي‌توانيد در اواخر بهار آن را براي پوشش كودك‌تان انتخاب كنيد حتي اگر فرزندتان احساس گرما نكند؛ اين انتخاب اشتباه مي‌تواند زيبايي ظاهرش را زير سوال ببرد.

جزئيات را به‌رسميت بشناسيد

دكمه‌هاي لباس، بند كمر شلوار، دوخت روي پارچه و جزئياتي از اين دست همه مي‌توانند در آراسته شدن كودك شما سرنوشت‌ساز باشند. نگوييد كسي نمي‌بيند و متوجه اين جزئيات نمي‌شود؛ اگر شما آنها را مي‌بينيد، بايد اطمينان داشته باشيد كه ديگران هم اهميت‌شان را احساس مي‌كنند.
برچسب ها:
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 2
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
13:52 - 1394/04/31
ای کاش بچه کوچولو داشتم
Iran, Islamic Republic of
14:06 - 1394/04/31
انقدرررررر آرزو دارم خدا یه نی نی سالم بهم بده...... کلی ایده تو مغزم دارم که میکنمش خوشتیپ ترین بچه دنیا :( دلم ضعف رفت عکس این لباسا رو دیدم
یعنی خدا جون هنوزم وقتش نیست/؟؟؟
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج