راه هایی برای خداحافظی با پوست لک لکی
۲۲۵۴۵۳
۰۴ تير ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۵
۴۶۸۸۷۴
لك‌هاي صورت يكي از دغدغه‌هاي مهم خانم‌هاست. دغدغه‌اي كه باعث مي‌شود براي هر مهماني پوست را زير لايه‌هاي كرم‌پودر و پنكيك بپوشانند و مرتب دنبال راه‌حل‌هاي جديد براي از بين بردن اين مشكل باشند.
مجله سیب سبز - یگانه خدامی: لك‌هاي صورت يكي از دغدغه‌هاي مهم خانم‌هاست. دغدغه‌اي كه باعث مي‌شود براي هر مهماني پوست را زير لايه‌هاي كرم‌پودر و پنكيك بپوشانند و مرتب دنبال راه‌حل‌هاي جديد براي از بين بردن اين مشكل باشند. سايت‌هاي مختلف در اينترنت پر از راه‌حل‌هاي  متنوع گياهي براي اين مشكل است اما واقعيت اين است كه بسياري از اين راه‌حل‌ها جواب نمي‌دهند يا چندان مطلوب نيستند. حتی ممکن است مشکلاتی برای پوست شما  ایجاد کنند  که از لک های ساده ای که در صورت‌تان داشتید خیلی بیشتر و نمایان تر باشد. براي اينكه راه‌حل‌هاي درست از بين بردن لك‌هاي صورت را با استفاده از گياهان دارويي و روش‌هاي طبيعي پيدا كنيم، با دكتر عليرضا عباسيان، متخصص طب سنتي مشورت كرديم. پس با ما باشيد؛ از الف تا ي از بين بردن لك‌هاي صورت را براي شما آورده‌ايم.

سوداوی‌ها بیشتر لک می‌زنند

طب سنتي بر طبع‌هاي چهارگانه تاكيد زيادي دارد. اين مساله درباره پوست هم صدق مي‌كند. به گفته دكتر عباسيان و به نظر متخصصان طب سنتي، افرادي كه طبع آنها به سمت سردي و خشكي مي‌رود، پوست‌هاي پر لك‌تري خواهند داشت. درواقع سوداوي مزاج‌ها بيشتر در معرض اين مشكل هستند؛ به همين دليل بايد از خوردن بادمجان، عدس، گوشت گوساله، ترشيجات، سركه، غذاهاي كنسروي، غذاهاي مانده و درهم و برهم پرهيز كنند. پوست يكي از ارگان‌هاي بدن است و اگر بدن خوب كار كند، پوست هم شفاف مي‌شود. تعادل طبع به خوب كار كردن اعضای بدن كمك مي‌كند.

راه هایی برای خداحافظی با پوست لک لکی
 غذای شفاف

 غذا در شفافيت پوست يا پرلك شدن آن بسيار موثر است. براساس طب سنتي انسان چهار غذاي اصلي دارد: 1-نان گندم  از آرد سبوس‌دار2- گوشت حيوانات جوان مانند جوجه، بره و بزغاله 3- شيريني‌هاي ساده كه قند و چربي مضر كمتري دارند مانند شيريني آرد نخودچي يا آرد برنجي 4- بعضي ميوه‌ها مانند انگور، انجير، سيب و خرما براي كساني كه در مناطق كشت خرما زندگي مي‌كنند.  بيشتر غذاهاي مصرفي انسان بايد از اين چهار نوع باشد و بقيه مواد غذايي را به صورت گاه‌گاهي و نه ثابت، مصرف كند. شيوه تغذيه هم در شكل ظاهري پوست نقش مهمي دارد. درواقع درست غذا خوردن مي‌تواند صورت شما را از لك پاك كند. براي اين كار بايد غذا سر وقت و منظم خورده شده و خوب جويده شود. اگر گاهي ناهار مي‌خوريد و گاهي نه يا ساعت مشخصي براي غذا خوردن‌تان نداريد، بايد منتظر لكه‌ها باشيد.

بهتر است ساعت مشخصی برای غذا خوردن در سه وعده غذایی صبحانه و ناهار و شام در نظر بگیرید. مثلا اگر ساعت 8 صبح از خوا ب بیدار می شوید صبحانه را بین 10 تا 20 دقیقه بعد از بیدار شدن میل کنید و نگذارید 1 یا 2 ساعت دیگر.این برنامه زمانی را برای ناهار و شام هم داشته باشید؛ حتی در روزهای تعطیل و مسافرت ها.

بهتر است سر سفره به يك غذا اكتفا كنيد و چند نوع غذا را با هم نخوريد، مساله‌اي كه اين روزها در مهماني‌ها رعايت نمي‌شود. از خوردن ماست، نوشابه و سالاد با غذا پرهيز كنيد؛ چون به كيفيت غذا لطمه مي‌زنند. مي‌توانيد اين مواد غذايي را به‌عنوان ميان‌وعده و با فاصله يكي، دو ساعت از غذاي اصلي بخوريد. تنها سبزيجاتي مثل ريحان و جعفري كه به هضم غذا كمك مي‌كنند مجازند كنار غذا قرار بگيرند.

درمان دستگاه گوارش

شرايط مزاجي شما هم بسيار مهم است. يبوست يا نگه داشتن ادرار هم باعث باقي ماندن سموم در بدن مي‌شوند. هرچه اين سموم در بدن بيشتر بمانند احتمال بازجذب آنها در بدن بيشتر وجود دارد. بدن اين مواد اضافي را در نقاطي كه خطر كمتري دارند مانند پوست، بافت‌هاي عضلاني و مفاصل نگه مي‌دارد و مثلا در پوست باعث ايجاد لك مي‌شود. پس يبوست‌تان را درمان كنيد و ادرارتان را نگه نداريد.

خوب بخوابید

خواب را فراموش نكنيد چون يكي از مهم‌ترين فاكتورهاي تاثيرگذار بر شفافيت پوست، زمان خواب و بيداري است. افرادي كه خواب مناسب دارند پوست بهتري هم دارند. بهترين زمان خواب بين ساعت 10 شب تا دو بامداد است كه به زيبايي پوست كمك زيادي مي‌كند اما برعكس خواب روز باعث كدر شدن پوست مي‌شود. درواقع اگر سيكل طبيعي خواب و بيداري به هم بريزد، سيستم بدن به هم مي‌خورد و پوست هم تحت تاثير قرار مي‌گيرد. اگر عادت داريد شب‌ها تا ديروقت بيدار باشيد و صبح هم زودتر از 10 و 11 بيدار نمي‌شويد، نبايد انتظار يك پوست بدون لك و شفاف داشته باشيد. براي اينكه سيكل خواب‌تان طبيعي و درست باشد، بايد از ساعت 10 شب تا دو بامداد حتما خواب باشيد و در طول روز هم اگر مي‌خواهيد چرتي بزنيد، كمي قبل از ظهر اين كار را انجام دهيد تا پوست‌تان كدر و لك‌دار نشود. خواب ساعت 9 صبح به بعد اصلا براي پوست خوب نيست.

از حركت و سكون نبايد گذشت كه فاكتور مهم و تاثيرگذار بعدي بر پوست و لك‌هاي آن است. ورزش كردن و عرق‌ريزي باعث خروج سموم بدن مي‌شود و نمي‌گذارد پوست لك پيدا كند. اگر تحرك و ورزش كمي داشته باشيد يا در روزهاي گرم سال مدام جلوي كولر بنشينيد و عرق نريزيد، مواد اضافي كه بايد دفع شوند در پوست باقي مي‌مانند و باعث كدر شدن آن و ايجاد لك مي‌شوند.

زندگی‌زناشویی

نظم در روابط جنسي ‌زوج‌ها هم موردي است كه به دفع سموم بدن و شفافيت پوست كمك مي‌كند. افرادي كه به دليل تجرد روابط جنسي ندارند يا افراد متاهلی که روابط‌شان با همسرشان روابط نامنظم و كم دارند، به‌تدريج دچار تيرگي پوست مي‌شوند. به زندگي زناشويي با همسرتان نظم دهيد و مشكلاتي كه در روابط جنسي داريد برطرف كنيد تا به مرور پوست‌تان هم بهتر و شفاف‌تر شود.

ماسك گياهي برای لک‌های صورت

دكتر عباسيان يك ماسك گياهي براي از بين بردن لك‌هاي صورت به شما پيشنهاد مي‌‌کند؛ ماسك آرد باقالي.

راه‌هايي براي خداحافظي با پوست لك‌لكي

مواد لازم:

  • پودر باقالي دو قاشق غذاخوري (مي‌توانيد باقالي خشك را آسياب كنيد)
  • سركه یک قاشق مرباخوري
  • آب پنج قاشق غذاخوري

روش تهيه و استفاده:

اين مواد را با هم مخلوط كنيد و روي لك‌ها و قسمت‌هايي از پوست كه كدر هستند، بگذاريد. از يك ربع تا نيم ساعت مي‌توانيد ماسك را روي صورت بگذاريد. درواقع اين ماسك هرچه بيشتر روي پوست بماند اثر سفيدكنندگي بيشتري دارد. بعد از اين مدت با استفاده از يك پنبه آغشته به گلاب، به آرامي ماسك را از روي صورت پاك كنيد.

نكته: اگر پوست‌تان چرب است، مي‌توانيد از اين ماسك به‌عنوان اسكراپ يا لايه‌بردار هم استفاده كنيد؛ يعني بعد از يك ربع تا نيم ساعت، با سابيدن پوست به كمك انگشتان، ماسك را از روي صورت پاك كنيد و همزمان لايه‌برداري كنيد. بعد از لایه برداری پوست را با آب ولرم بشویید و با حوله نرم خشک کنید. یک مرطوب کننده مناسب هم به صورت بزنید.

با ضد لک‌های طبیعی‌آشنا شوید

 حتما شنيده و خوانده‌ايد كه گياه آلوئه‌ورا معجزه‌گر پوست است و لك‌هاي آن را از بين مي‌برد اما بين تبليغات تا واقعيت فاصله زياد است. هنوز در مطالعات طب سنتي و گياهان دارويي اثر قطعي آلوئه‌ورا بر لك‌هاي پوست ثابت نشده است. بعضي مطالعه‌ها تاييد كرده‌اند ژل آلوئه‌ورا ضد نور خورشيد است و اثرات منفي اشعه ماوراءبنفش را از بين مي‌برد. شايد هم با اين مكانيسم آلوئه‌ورا بتواند تيره شدن پوست براثر نور خورشيد را از بين ببرد اما در مقابل روي روغن‌هاي گياهي مثل روغن بادام شيرين و تلخ مي‌توانيد به‌عنوان ضدلك حساب كنيد.  البته استفاده از کرم‌های ضد آفتاب نباید فراموش شود. طب سنتی به هیچ وجه توصیه نمی‌کند که با ماسک‌های گیاهی می‌توان همان کار کرم‌ها را  انجام داد؛ فقط می‌توان  به از بین بردن لک‌ها کمک کرد.
انتشار یافته: 110
در انتظار بررسی:5
Iran, Islamic Republic of
10:40 - 1394/04/30
اینجور زندگی کردن بنظر من بد تراز مردن هست ده شب بخواب تا دوی بعد از نیه شب باغذا لبنیات وسالاد نخور خوب جناب عالی اصلا از زندگی چه لذتی میبری از طرفی این دشتور العمل را از کدوم منبعی بدست آوردی لطفا انقدر مردمو سر کار نگذارین اصلا چطوره بریم یه جای دنج وتارک دنیا بشیم
پاسخ ها
شیما
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۴۶ - ۱۳۹۴/۰۴/۳۱
اینها برای آدمهای تنبلی مثل تو گفته نشده شما به کارت برس
Iran, Islamic Republic of
19:27 - 1394/12/08
توو این دوران پر مشغله و زندگی ایرانی نمیشه به همه ی این دستور العمل ها رسید..خواهشا یه راه حل درست و منطقی بدین
Iran, Islamic Republic of
00:48 - 1395/01/30
با سلام مطالبتون خیلی مفید بود ممنون
Iran, Islamic Republic of
23:47 - 1395/02/06
عالی بودن من لک دارم و همه این عادتهای نادرست رد دارم و سوداوی هستم ممنون
Iran, Islamic Republic of
20:45 - 1395/02/12
خیلی خوب بودش ممنون
Iran, Islamic Republic of
15:39 - 1395/03/11
با استفاده از این ماسک چند وقت طول میکشه صورت با لک خدا حافظی کند
Iran, Islamic Republic of
10:24 - 1395/03/29
سلام خسته نباشین.من صورتم خیلی لک داره اوایل برای بارداری بود ولی الان 12 سال از بارداری میگذره ولی تموم نشده لکه هام. وهرروز گریه میکنم بخاطره پوستم چون داره لکه هاش بیشتر میشه..همه نوع درمانی باهرنو ع هزینه ای هم براش انجام دادم..تروخداکمکم کنین چون واقعا اعتماد بنفسمو ازدست دادم..خاهش میکنم کمکم کنین
پاسخ ها
مهدی
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۱۰ - ۱۳۹۵/۰۷/۰۴
ماسک خیار و ماست
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۲۰ - ۱۳۹۵/۰۸/۰۷
سلام من خودم نزدیک دو سال تو مطب پوست و مو کار میکردم لک های زیادی از صورت هارو با میکرودرم ابریژن کمتر و برای بعض ها هم از بین بردم از لیزر هم میشه استفاده کرد البته ولی کلا این درمان ها حوصله میخواد و پیگیری ولی قطعا جواب میده تا درصدی بستگی به پوستتونم داره کمتر یا بیشتر بودن جواب
Iran, Islamic Republic of
22:58 - 1395/04/01
ممنون خيلي خوب بود
Norway
20:07 - 1395/04/06
باتشكر از توصيه هاي خوبتون دوستان عزيز مشكلات زندگي همه جا زياده چه توايران و چه توخارج ازايران
من از وقتي اومدم اروپا مشكلاتم صدبرابرشده دستم به هيچ جا بند نيست از همه چيزهاي خوب هم فاصله گرفتم صورتم پرازلك هاي قهوه اي شده و احساس نااميدي زيادي دارم
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۲۱ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۷
خب پاشو برو همون اروپا دیگه خانم مهندس
Iran, Islamic Republic of
12:07 - 1395/04/09
با سلام خسته نباشیداز مطالب هاتون. ازاین ماسک ارد باقالی چند روز و تا کی میشه استفاده کرد لک های من کم ریز قهوه. رنک. رو گونه هام هستن ممنون از راهنماییهایتون با تشکر از شما
Sweden
21:09 - 1395/04/12
سلام ببخشید باقلی خوشک ندارم با باقلی تازه میشه این ماسک را درست کرد یا نه
Sweden
21:12 - 1395/04/12
سلامو خسته نباشید با باقلی تازه میشه این ماسک را درست کرد یانه و چیقدر مدت باید این ماسک را استفاده کرد
Iran, Islamic Republic of
22:16 - 1395/04/14
خوب بود ممنون ازراهنمای هاتون
Iran, Islamic Republic of
02:23 - 1395/06/10
تا کیه باید استفاده کرد
Iran, Islamic Republic of
02:24 - 1395/06/10
تا کیه باید استفاده کرد
Iran, Islamic Republic of
21:47 - 1395/07/14
مطالب عالی بود البت ماست ترش برای لک بسیار عالیه امتحان کنید
Iran, Islamic Republic of
09:17 - 1395/07/16
سلام
وقت بخیر
چندروز یک بار باید از این ماسک استفاده کنیم؟
ماسک دیگه ای برای تقویت،ابرسانی،لازم نیست استفاده کنیم؟
مرسی
Iran, Islamic Republic of
11:24 - 1395/09/07
سلام من یک تعدادی لکه های صورت دارم روز به روز هم دارن بیشتر میشن از این قضیه هم خیلی اعذاب می برم پیش دکتر هم رفتم فقط یک قرص کتوتیفن 1بهم داده ولی هیچ تغییری نکردم از ساحب این صفحه آگه راه حل مناسبی. دارن بهم بگن ممنون میشم
Afghanistan
21:03 - 1395/09/08
میخوام بگم تنها همین روشی است برای لک های صورت
Norway
23:32 - 1395/09/14
سلام من هم خيلي صورتم لك داشت هركار كردم دكترپوست رفتم هزينه خيلي زياد كردم بالاخره باماسك خيار وماست ازبين رفت امتحان كنين ضرر تداره چون طبيعيه وبرگشت نداره
Iran, Islamic Republic of
14:28 - 1395/09/16
سلام این ماسک رو باید تا چه مدت استفاده کردو همینطور اگه مقدار سرکه رو در این ماسک افزایش بدهیم آیا ضرر دارد ؟
Norway
10:01 - 1395/09/28
سلام من از ماسك خيار وماست حدوداً هشت ماه هفته سه بار استفاده كردم موقع كه ازخونه ميرفتم بيرون ضد افتاب استفاد مگردم اما حالا هفته دويا يك باراستفاده ميكنم اگه پوستتون چربه ميتونين بجاي ماست آبليموي تازه استفاده كنين خيلي خيلي موثره
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۳۵ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۵
سلام پوست من خشکه صورتم لک داره بنظرتون چن دقیقه روپوست بزارم
Iran, Islamic Republic of
10:57 - 1395/10/05
لکه های قهوه ای کوچک روی پوست دست چطور ازبین می روند
پاسخ ها
مریم
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۵۴ - ۱۳۹۷/۰۳/۱۸
سلام لکه های قهوه یی سودای بدن رو نشونمیده باید سم زدایی کنید
Iran, Islamic Republic of
02:39 - 1395/10/11
سلام معمنون خوب بود اونایی که لکه شون با دارویی خونگی رفته بگن معمنون
Iran, Islamic Republic of
23:34 - 1395/11/01
سلام من صورت لکه دار اگه میشه لطفا راه حلی بهم پیشنهاد کنید ممنون
Iran, Islamic Republic of
00:14 - 1395/11/15
پیشونی ام لکه داره وگونه هامم یکم لکه داره بعضی وقتام جوش درمیاد ودارم تو سن ۱۵ سالگی میرم لطفا کمکم کنید چون اصلا اعتماد بنفس ندارم
Iran, Islamic Republic of
11:25 - 1395/11/21
سلام دوستان به نظرم من برای من و به کسای ديگه که استفاده کرديم خودم دارم با چشم های خودم ميبينم بهتررررين بوده نميگم صورتم شده عين نوزاد ولی الانم تو خواب نميديدم روزي صورتم اينجور بشه فقط روزی دو بار آب پياز به مدت 20دقيقه به صورت بماليد همين موفق باشيد
Iran, Islamic Republic of
22:57 - 1395/12/11
دوستان ببخشید باقالی چیه
Iran, Islamic Republic of
14:33 - 1395/12/23
سلام من صورتم خال های قهوهای داره خیلی وازماسک های خانگی استفاده میکنم ایا این ماسک ها راحل دارد
Iran, Islamic Republic of
14:35 - 1395/12/23
سلام من صورتم خال های قهوهای داره خیلی وازماسک های خانگی استفاده میکنم ایا این ماسک ها راحل دارد
Iran, Islamic Republic of
23:57 - 1395/12/28
سلام باقالی همون باقلاس؟
Iran, Islamic Republic of
20:12 - 1396/01/10
سلام یک راه خوبی بگین که از دست لکهای سفید راهت بشیم
Iran, Islamic Republic of
09:29 - 1396/01/16
سلام ،از ماسک ،لیمو تازه،وعسل استفاده کنید
Iran, Islamic Republic of
01:26 - 1396/02/10
ماسک سیب زمینی عالیه
Iran, Islamic Republic of
10:11 - 1396/02/13
من از ماسک جوانه جو و آلوئه ورا استفاده کردم عالی بود
Iran, Islamic Republic of
12:36 - 1396/02/16
سلام من 34 سالمه هنوز صورتم جوش میزنه ولک های قهوای تو گونه هام چهار سالی هست داره در میاد وروز به روز بیشتر میشه چی ماسکی خوبه
Iran, Islamic Republic of
01:30 - 1396/02/20
سلام من الان 15سال میشه ک صورتم لکه داره دکتر زیاد رفتم الانم دارم دارهای ساختنی استفاده میکنم دیگه خسته شدم نمیدون چکار کنم ممنون میشم راهنمایم کنید
Iran, Islamic Republic of
23:16 - 1396/02/25
خیار رارنده کنید و آبش را بگیرید وباعسل مخلوط کنید وبه پوست بمالید.
Iran, Islamic Republic of
23:22 - 1396/02/25
یک یا چند هلو را قاچ کرده و هسته اش را درآورید روی آنها روغن زیتون بریزید ودرشیشه دربسته به مدت چهل روز در آفتاب قرار دهید وهر روز شیشه حاوی روغن و هلو را چندبار تکان محکم دهید تا عصاره هلو گرفته شود.بعد از چهل روز محلول را صاف کرده وبه لکه های خود بمالید.من لکه های١٠ساله داشتم وبا این روش پوستم خوب شد ولی باید کمی صبر داشته باشید ممکن است درمان بسته به نوع لک یکسال هم طول بکشد ولی اثر گذار است. شادی وسلامتی و زیبایی را برایتان آرزومندم.
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۱۷ - ۱۳۹۸/۰۳/۱۲
ان شاءا... =اگه خدای متعال بخواد
-
11:10 - 1396/03/08
سلام من صورتم جوش های ریز داره چطوری از بین ببرم
Iran, Islamic Republic of
10:33 - 1396/05/05
سلام توروخدایه راهکترموثردرباره ازبین بردن لکهای صورت بگین که عوارضی نداشته باشه
Iran, Islamic Republic of
14:29 - 1396/05/06
با سلام

دارم از دست جوشام دیوونه میشم کمک
Iran, Islamic Republic of
17:15 - 1396/05/25
سلام ماسک لیمو تازه و اب سیب زمینی و عسل عالیه برای لک شفاف بودن پوست
Iran, Islamic Republic of
17:33 - 1396/08/04
لکهایی که روی دست وبدن و. گردنم زده رونده هم هست دکتر هم زیاد رفتم فایده نداشت لطفا راهنماییم کنید دیگه خسته شدم هفده سال لکو دارم تازه جاهای دیگر بدنم مثل گردن رو هم زده لطفا راحکاری بهم بدین
Iran, Islamic Republic of
13:20 - 1396/08/20
س چند ماهی میشه صورتم لک اورده توراخدا کمکم کنید دارم دیوانه میشم راه حل
France
16:29 - 1396/09/09
سلام لطفا یه راه واسه جوش های سرسیاه بزارید ممنون
Iran, Islamic Republic of
21:12 - 1396/10/28
سلام منم لک داره صورتم راهنمایی کنید
Iran, Islamic Republic of
08:47 - 1396/11/12
منم صورت لک داره خواهشا یه راهکار موثر معرفی کنید
پاسخ ها
مریم
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۵۲ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۴
سلام هر چقدر میتونی استر سون کم کن هرچقدر میتونی ژله آلوورا استفاده کن من امتحان کردم تعصیر داشت امتحانش زرر نداره ن
United States
15:06 - 1396/12/28
سلام من نسیم هستم از کابل .
صورت منم خیلی کله های قهوه ای داشت هر چی دکتور رفتم اصلا جواب نداد.چند وقتی میشه از ماسک لیمو و ماست استفاده میکنم برای فعلا راضیم صورتم خوب شده تا حدی ولی وقت میخواد دوستان.
Iran, Islamic Republic of
14:14 - 1397/01/09
من هر ماسکی بگی وهر درنانی رو امتحان کردم جونم بالا اومد وهیچ تا اینکه با ماسک پیاز وماست اشنا واستفاده می کنم همه میگن خیلی پوستت خوب شده زمانش مهم نیشت چند وقت به نظر من هر روز تا موقعی پوستت یکدست شد بزن بعد هفته ای ودو سه بار
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۲۳ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۵
سلام منظورت آب پیازه
Iran, Islamic Republic of
14:37 - 1397/02/31
سلام خواهش میکنم واسه لک قوزک پا هم راهکار بدین دیووونه شدم یه مدته لک اورده
Iran, Islamic Republic of
23:23 - 1397/03/03
سلام منم صورتم خیلی لک داشت سیب زمینی رو رنده کردم تو قالب های کوچیک یخ تو فریزر گذاشتم و هر شب ی قالب رو در میاوردم ب صورتم میزدم بعد ی مدت کم تاثیرش رو واقفا مبشه دید .خیلی خوووبههه چون هم سیب زمینی روش کنه و ًد لکه هم چون ب شکل قالب یخ استفاده میشه برا صورت خوبه
Iran, Islamic Republic of
17:42 - 1397/04/04
با هیچی از بین نمیره منم لک دارم باید کلا بیخیالش بشید فایده نداره نه با دارو نه ماسک نه لیزر هیچ درمانی نداره فعلا
Iran, Islamic Republic of
07:09 - 1397/04/06
آب سیب زمبنی برای لکه ها عالیه
France
15:46 - 1397/04/09
اگه میخواهیم زیبا باشیم باید تلاش کنیم
اگه در خودتون نمی بینید لطفاً نگید که سخت
Iran, Islamic Republic of
17:36 - 1397/04/12
سلام.من صورتم لک قهوهای زیای داشت .پیش یه دکتر رفتم با یه ماده خاصی دونه دونه لکه ها رو سوزوند الان از صورتم راضیم
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۳۹ - ۱۳۹۷/۰۶/۱۴
سلام، میشه دکترتون رو معرفی کنید به من؟
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۴۲ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۹
سلام میشه نام دکترتان رو بگید
France
01:38 - 1397/04/26
من میکرونیدلینگ انجام دادم سه دوره،جای جوشامو خوب کرد اما یکی دو قسمت صورتم لک قهوه ای زده ،چکار کنم؟
Iran, Islamic Republic of
18:16 - 1397/04/31
منم صورتم لک های قهوه ای داره خیلی زشتن بخدا خجالت میشم برم جلو ایینه با کرم هم نمیشه پنهونشون کرد تو رو خدا یه راه حلی بگین؟
Iran, Islamic Republic of
14:10 - 1397/05/09
درمانهایی که من برای لکه های بیشتراز ده سال خودم استفاده کردم ونتیجه گرفتم:ماسک روغن زیتون وهلوکه طرز استفاده اش دربالا آمد.مالیدن عسل طبیعی به پوست. روغن کرچک و عسل وآبلیمو راباهم مخلوط کنید وبه مدت٢ساعت به پوست بزنید . یک لیوان دم کرده گیاه دم اسب رابا نصف لیوان گلاب و٢ق غ سرکه سفید مخلوط کنید وشبهابه پوست بزنید.مالیدن روغن کنجد خالص به پوست. روغن زیتون وروغن بادام تلخ وروغن کرچک راباهم مخلوط کنید وبه صورت بزنید ودر اول هر درمانی به غذایتان دقت کنید.مثلا من شکلات وغذای چرب نباید بخورم.یک دوره پاکسازی کبد راهم انجام دادم.
Iran, Islamic Republic of
03:19 - 1397/05/19
سلام ببخشید ماسک زیتون و هلو رو باید چهل روز بزاریم جلو افتاب ایا
United States
00:59 - 1397/06/03
سلام . برای لک دست چه پیشنهادی دارین . لطفا یه درمان قطعی بفرمایین ,,,
United States
00:59 - 1397/06/03
سلام . برای لک دست چه پیشنهادی دارین . لطفا یه درمان قطعی بفرمایین ,,,
United States
00:59 - 1397/06/03
سلام . برای لک دست چه پیشنهادی دارین . لطفا یه درمان قطعی بفرمایین ,,,
United States
00:59 - 1397/06/03
سلام . برای لک دست چه پیشنهادی دارین . لطفا یه درمان قطعی بفرمایین ,,,
Iran, Islamic Republic of
15:28 - 1397/07/19
من هم صورتم لک داره واز ماسک زرچوبه وابلیمو وعسل و گلاب وماست استفاده میکنم هر روز شبها هم صورتم را با روغن بنفشه چرب میکنم صورتم هم شفاف هم لکها خیلی کمتر شدن
Iran, Islamic Republic of
17:32 - 1397/08/09
منم لک دارم خیلی ناراحتم کم رنگه ولی عذاب آور
Iran, Islamic Republic of
15:13 - 1397/09/17
لکه های قهوای رنگ روی گونه هاوروی پیشانی هست حدود 20سال دارم وداروهای زیادی استفاده کردم ساختگی گیاهی شیمیایی ولی جواب نگرفتم میوم دارم حالاچکارکنم
Iran, Islamic Republic of
19:31 - 1397/09/24
سلام پیشانیم اندازه ی سکه لک شده له حدی ناراحتم ک نپرس وهمچنین گونه هام تو رو خدا راهکار بدین
United Arab Emirates
00:26 - 1397/11/10
منم چند ماهی میشه صورتم لک افتاده همه خواهرام با داداشم دارن میگن ژنتیکیه در صورتی نه مادرم و نه خانواده پدری همچین مشکلی داشتن راستش دکترا هم کاری برامون نکردن خیییییلی دارم اذیت میشم
Iran, Islamic Republic of
21:37 - 1398/01/25
سلام من ۱۸ ساله پیوستم سفیدولک کم رنگ دارم چ
طور بی ازبین ببرم هرجامیرم میگن میره بزرگ بشی ولی هنوزم نرفته خواهش میکنم کمکم کنین
Iran, Islamic Republic of
21:37 - 1398/01/25
سلام من ۱۸ ساله پیوستم سفیدولک کم رنگ دارم چ
طور بی ازبین ببرم هرجامیرم میگن میره بزرگ بشی ولی هنوزم نرفته خواهش میکنم کمکم کنین
Iran, Islamic Republic of
11:39 - 1398/03/09
من ک خدارو شکر پوستم عین آیینه صاف ودرخشانه خب دیگه چکار میشه کرد،،،اینا امتحان الاهیه
Iran, Islamic Republic of
13:11 - 1398/03/12
معجزه ، کار هر کسی و چیزی نیست ، فراتر از اینهاست .
Iran, Islamic Republic of
17:26 - 1398/03/12
یگانه فقط خدای متعالست بقیه همه کس و همه چیز همتا دارند و یا میتوانند داشته باشند بخواست خدای بزرگ.
Iran, Islamic Republic of
10:59 - 1398/03/27
سلام پشه بدن مو نیش زده تو کدل بدنم جاش مونده 2ماه بعد هم عروسیمه میشه بگن چیکار کنم جاشون بره
Iran, Islamic Republic of
17:46 - 1398/04/14
س منم صورتم خیلی لک داره و خیلی هم ناراحتم اگه دکترخوب سراغ دارین ویاماسک خوب بهم بگین ممنون
Iran, Islamic Republic of
15:07 - 1398/06/16
من هم لک دارم روز به روز بدتر میشه بیشتر ازحرف اطرافیان ناراحتم شب خوابم نمیبره شوهرم بدتر خیلی سخته دکترم رفتم چیکار کنم
Switzerland
22:49 - 1398/07/19
عزیزم هرکس لک داره بیاد پی وی یه کانالی هست برایهمبشه از شرلکهای مزاحم خلاص میشید؛؛من دارم از محشولاتش استفاده میکنم خیلی عالی جواب میده بدون لایه برداری
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۵۵ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۷
سلام معرفی کنین
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۷:۳۸ - ۱۳۹۸/۱۱/۱۶
سلام من با شاخ. سوز خال برداشتم الان جاش لک شده لطفا به راهحلی برام پیدا کنیدنمیتونم بیرون برم خیلی نگرانم کرده هرروزگریه میکنم لطفا بگین چکار کنم
Iran, Islamic Republic of
22:12 - 1398/07/20
اسم کانال لطفا
پاسخ ها
لیلا زنگنه
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۱۱ - ۱۳۹۸/۱۰/۰۴
اسم کانا رو لطف کنید
Iran, Islamic Republic of
17:11 - 1398/12/14
صورتم براثر بارداری لک شده و الان سه سال شده از بین نمی ره چکار کنم تو را خدا کمکم کنید خسته شدم
Iran, Islamic Republic of
17:11 - 1398/12/14
صورتم براثر بارداری لک شده و الان سه سال شده از بین نمی ره چکار کنم تو را خدا کمکم کنید خسته شدم
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج