سرویس جدید همراه اول برای اهدای خون
۲۲۹۶۱۵
۱۰ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۸:۰۶
۱۲۷۱۷
همزمان با هفته انتقال خون انجام شد
همزمان با هفته انتقال خون، طی مراسمی در سازمان انتقال خون سرویس نوآورانه" هم خون یار "رونمایی شد.
خبرگزاری ایسنا: دراین مراسم که جمعی از مدیران همراه اول، سازمان انتقال خون و اصحاب رسانه حضور داشتند، سرویس جدید «هم خون یار» با هدف گسترش فرهنگ اهدای خون سالم و مستمر که با مشارکت سازمان انتقال خون و همراه اول ایجاد شده است، رونمایی شد.

سرویس نوآورانه هم خون یار (بر بستر پیامک، USSD و اپلیکیشن)، متشکل از یک نرم‌افزار و همچنین کد USSD است که به معرفی مراکز انتقال خون کشور می‌پردازد و اهداکنندگان با استفاده از آن می‌توانند بر اساس منطقه محل سکونت خود، به آخرین نشانی مراکز فعال انتقال خون دست یابند.

در این مراسم مدیرکل نوآوری و توسعه کسب و کار همراه اول اظهار داشت: با توجه به اینکه اپراتور اول بیشترین مشترک تلفن همراه کشور را داراست، این مشترکان سرمایه ملی تلقی شده و ما برآنیم که در کنار ثروت آفرینی، بتوانیم مسئولیت اجتماعی خود را در موضوعات ملی و انسانی انجام دهیم.

بهمن آصفی افزود: همراه اول با ارائه این سرویس، بانک اطلاعاتی گسترده‌ای از خیرین و اهدا کنندگان خون ایجاد می‌کند که این افراد از این طریق، هم آموزش ببینند و هم خون سالمی را به نیازمندان اهدا کنند. بر این اساس این بانک اطلاعاتی می‌تواند در مواقع خاص کاربرد یابد و در لحظه، خون را در اختیار فرد مورد نیاز در هر منطقه قرار دهد.

آصفی گفت: این پروژه بر بستر پیامک، USSD و اپلیکیشن راه اندازی شده است که مراحل آزمایشی آن طی شده و امروز به صورت رسمی رونمایی می‌شود.

وی تأکید کرد: همراه اول آمادگی دارد در راستای ارائه خدمات انسان دوستانه، روابط خود را با سازمان انتقال خون گسترش دهد.

وی افزود: ارائه این خدمت بر بستر USSD اقدامی پیشتاز در کشور است و مشترکیان اپراتور اول به صورت کاملاً رایگان می توانند از طریق USSD از آن بهره برداری کنند. همچنین از آنجا که حجم اپلیکیشن موبایلی هم خون یار، کم است، دانلود آن وقت‌گیر نیست.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج