ثروتمندترین بازیگران زیر 25 سال دنیا را بشناسید
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
دکتر نداف کرمانی_ fموبایل
دندانپزشکی تاج_f موبایل
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
اپیلاسیون نانا 1
لاله زار مال_1
ادیب_1
شیرآلات زمانی_1
شیرآلات زمانی_3
لاله زار مال_3
ادیب_3
اپیلاسیون نانا 3
ادیب_4
شیرآلات زمانی_4
لاله زار مال_4
اپیلاسیون نانا 4
ادیب_2
شیرآلات زمانی_2
لاله زار مال_2
اپیلاسیون نانا 2
دکتر نداف کرمانی_ f
دندانپزشکی تاج_f
۲۳۴۹۰۷
۲۸ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۱:۱۴
۶۵۰۸۰
گاهی بخت و اقبال، از یک نوجوان، فردی چنان ثروتمند می سازد که بسیاری از تاجرهای دنیا پس از یک عمر تلاش نمی توانند به چنین جایگاهی برسند.
مجله اینترنتی برترین هامجله دیده بان - محمد غلامی پور: مسیر موفقیت راه طولانی و ناهمواری است که نیاز به مرارت، برنامه ریزی و تلاش و پشتکار دارد؛ راهی که همچون یک کشاورز باید صبر پیشه کرد تا هر آنچه با تلاش کاشتیم به مرحله برداشت برسد. ثروتمند شدن نیز یک یاز اهدافی است که خیلی از افراد برای رسیدن به آن باید سال ها کار کنند و زحمت بکشند اما همیشه اینگونه نیست و گاهی یک اتفاق کوچک همچون شانس باعث می شود برخی از این افراد، این راه صد ساله را یک شبه طی کنند.

گاهی بخت و اقبال، از یک نوجوان، فردی چنان ثروتمند می سازد که بسیاری از تاجرهای دنیا پس از یک عمر تلاش نمی توانند به چنین جایگاهی برسند؛ همچون «جاستین بی بر» که تنها با یک ویدئو در سایت «یوتیوب» به چنان شهرتی دست یافت که امروزه به یکی از ثروتمندترین افراد هم سن و سال خود تبدیل شده است. موقعیتی که در صنعت سرگرمی آمریکا و اروپا برای نوجوانانی که از استعداد خاصی برخوردارند وجود دارد و امکان شکوفایی و پرورش استعداد و نبوغ نوجوانان فراهم است.

در بسیاری از این موارد، استعداد کودکان در سنین پایین کشف شده و با امکانات مورد نیاز و محیط های مختلف آموزشی امکان بالندگی و موفقیت آنها را در همان ابتدای راه فراهم می کنند؛ شرایطی که کمتر برای کودکان ما مهیا است و کم پیش می آید بچه های ما در سن نوجوانی یا جوانی به موفقیت و استقلال مالی برسند مگر اینکه این مسیر را از راه میانبر و به واسطه ارتباط و نسبت فامیلی داشتن با چهره های مشهور طی کنند.

در این گزارش صد داریم تعدادی از ثروتمندترین بازیگران جوان سینمای دنیا را به شما معرفی کنیم؛ چهره های پرطرفداری که حضور هر یک می تواند موفقیت تجاری یک پروژه سینمایی را تضمین کند.

Abigil Kathleen Breslin

ابیگیل برسلین

سن: 18

دارایی: 15 میلیون دلار

ثروتمندترین بازیگران زیر 25 سال دنیا را بشناسید

ابیگیل کسلین برسلین یک بازیگر نوجوان آمریکایی است که از خردسال ترین کاندیداهای جایزه اسکار محسوب می شود. برسلین کارش را در 3 سالگی - وقتی که در تبلیغ تویز آر آس ظاهر شد - شروع کرد. اولین نقش سینمایی او در سال 2002 در فیلم علمی تخیلی هیجان انگیز نشانه ها بود. او در این فیلم نقش دختر کاراکتر اصلی فیلم «گراهام هس» (مل گیبسون) را بازی می کرد.

عملکرد برسلین در این فیلم تحسین کارشناسان را برانگیخت. او دو سال بعد در فیلم «سرافرازی هلن» ظاهر شد و بازی موفقیت آمیزی داشت. بعد از آن خاطرات روزانه سلطنتی، کین و شاه بلوط از دیگر فیلم هایی بودند که وی در آنها به ایفای نقش پرداخت. او در سن 10 سالگی چنان نمایش موفقی در فیلم «میس سان شاین» پشت سر گذاشت که توانست کاندیدای اسکار شود و لقب بهترین دختر نوجوان آمریکا را کسب کند.


Demi Lovato

دمی لواتو

سن: 22

دارایی: 16 میلیون دلار

ثروتمندترین بازیگران زیر 25 سال دنیا را بشناسید

«دمی لواتو» بازیگر، خواننده و نوازنده مشهور آمریکایی است که برای اولین بار در سریال «بارنی و دوستان» در نقش «آنجلا» ظاهر شد و توانست به خوبی بدرخشد. پس از آن در فیلمی به نام کمپ راک که محصولی از شرکت دیزنی بود به عنوان نقش اول انتخاب شد و جایگاه خود را به عنوان یک بازیگر خوب تثبیت کرد و به موفقیت های زیادی دست یافت.

بعد از آن به خاطر بازی در سریال سانی با یک شانس در نقش سانی مونرو و فیلم برنامه حفاظت از پرنسس در سال 2009 بر دامنه شهرتش افزود.

دمی پس از موفقیت در عرصه سینما پا به عالم موسیقی گذاشت و تصمیم گرفت خواننده شود که محصول این تصمیم انتشار چهار آلبوم موفق تا به امروز بوده است. او نواختن پیانو را از 7 سالگی شروع کرد و همچنین حرفه بازیگری اش را از سن 7 سالگی در سریال تلویزیونی و کودکانه «بارنی و دوستان» استارت زد و در نقش آنجلا در فصل های 7 و 8 در کنار دوست صمیمی اش سلنا گومز بازی کرد. دمی لواتو در حال حاضر بالغ بر 16 میلیون دلار دارایی دارد.


Taylor Daniel Lautner

تیلور لاتنر

سن: 22

دارایی: 40 میلیون دلار

ثروتمندترین بازیگران زیر 25 سال دنیا را بشناسید

تیلور دنیل لاتنر بازیگر و مدل آمریکایی است که عمده شهرت خود را مدیون بازی در مجموعه فیلم های «گرگ و میش» است. وی به واسطه موفقیت های عظیمی که فیلم های «گرگ و میش» شد توانست تعدادی از اصلی ترین چک های مربوط به این پروژه را نقد کند.

فیلم «نمایش برنی مک» اولین فیلمی بود که وی در سن 11 سالگی در آن به ایفای نقش پرداخت و به فاصله یک سال بعد در فیلم «دو جین اش ارزان تره 2» حضور یافت.

اولین فیلم های جدی او فیلم «پسر کوسه ای و دختر گدازه ای» و «زندگی دروغی» بوده است که باعث شد مورد توجه قرار گیرد اما به خاطر بازی در نقش «جیکوب بلک» در سری فیلم های «گرگ و میش» توانست به یک چهره مشهور و محبوب تبدیل شود و به واسطه این شهرت درآمدی 40 میلیون دلاری کسب کند.


Jennifer Shrader Lawrence

جنیفر لارنس

سن: 24

دارایی: 53.9 میلیون دلار


ثروتمندترین بازیگران زیر 25 سال دنیا را بشناسید

او میلیون ها نفر را بر پرده سینما شیفته خود رده است. تعداد زیادی از جوانان به دلیل خصوصیات و شاخصه های جذابش که همچون یک ستاره همیشه در حال درخشیدن است به طرفداران پروپاقرص او بدل شده اند. «بازی گرسنگی» اولین فیلمی بود که لارنس را تبدیل به یک ستاره کرد و نقش عمده ای در این ستاره شدن داشت اما او نقش های دیگرش را نیز به زیبایی به ثمر نشانده است.

جنیفر لارنس اولین بار در مجموعه تلویزیونی «بیل انگوال» جلوی دوربین رفت و پس از آن حضور وی در فیلم هایی چون دشت سوزان و زمستان استخوان سوز توجه منتقدان را به خود جلب کرد و توانست برای اولین بار جایزه اسکار بهترین بازیگر نقش اول زن را کسب کند.

وی دومین فرد تاریخ سینما بود که در جوانی موفق به کسب این جایزه معتبر شد. وی از سن 14 سالگی وارد عرصه بازیگری شد و بدین منظور به نیویورک رفت تا زیر نظر یک مدیر و مشاور به صورت حرفه ای فعالیت خود را آغاز کند.

جنیفر با بازی در فیلم دفترچه امیدبخش توانست نمره قابل قبولی را از سوی منتقدان دریافت کند اما این موفقیت به اندازه فیلم عطش مبارزه نبود که در آن نقش اول را بازی کرد و توانست برای این نقش 10 میلیون دلار دریافت کند. درخشش روز افزون این بازیگر محبوب برایش درآمدی بالغ بر 53 میلیون دلار به همراه داشته است.


Kristen Jaymes Stewart

کریستین استوارت

سن: 24

دارایی: 70 میلیون دلار


ثروتمندترین بازیگران زیر 25 سال دنیا را بشناسید

دو سال پیش بر اساس گزارش مجله اقتصادی فوربس، کریستین استوارت یکی از پول سازترین بازیگران زن سال بود؛ بازیگری که به خاطر نقش آفرینی در سری فیلم های «گرگ و میش» شناخته می شود.

فیلم «گرگ و میش» برای این بازیگر جوان میلیون ها دلار درآمد در پی داشت و کماکان دارد. سری جدید این فیلم نیز در سال گذشته اکران شد؛ هر چند که استوارت با فیلم های دیگری نیز درآمد خوبی کسب کرد. ضمن اینکه از فیلم های پول ساز دیگر وی می توان به برف سفید اشاره کرد که موفقیت خوبی برای او به شمار می آید.

فعالیت بازیگری کریستین از سن 8 سالگی شروع شد، بعد از این که یک نماینده بازی او را در نمایشنامه کریسمس مدرسه ابتدایی اش دید. اولین نقش او اجرای یک نقش بدون دیالوگ در فیلم سیزده سال بود. بعد از آن او نقش دختری را در فیلم فلینتستونز در زنده باد راک و گاس بازی کرد که حلقه ای را پرتاب می کند. سپس در فیلم ایمنی اشیاء نقش دختر پسرواری را بازی کرد که مادر بیوه اش (با بازی پاتریشیا کلارکسون) مشکلات زیادی داشت.

کریس نقش اصلی را در فیلم هالیوودی اتاق وحشت داشت، او نقش دختر عبوس و دیابتی یک مادر طلاق گرفته (با بازی جودی فاستر) را بازی کرد. نقدهای این فیلم به طور کلی مثبت بود و استوارت توانست نظرهای مثبتی را برای خودش به دست بیاورد.


Emma Charlotte Duerre Watson

اما واتسن

سن: 23

دارایی 60 میلیون دلار

ثروتمندترین بازیگران زیر 25 سال دنیا را بشناسید

اِما واتسن بازیگر و مدل انگلیسی - فرانسوی بیشتر به خاطر بازی در نقش هرمیون گرنجر در فیلم هری پاتر شناخته شده است. او در حالی این نقش را بازی کرد که تنها 10 سال داشت و قبل از آن فقط در نمایشنامه های مدرسه اش به اجرا پرداخته بود.

او از سال 2001 تا 2011 در تمام فیلم های هری پاتر در کنار ردکلیف و روبرت گرینت نقش آفرینی کرد. واتسن با بازی در فیلم های هری پاتر موفق به دریافت جایزه های بسیار شد و حدود 10 میلیون پوند نیز ثروت کسب کرد.

او در سال 2009 برای اولین بار به حرفه مانکن ها وارد شد اما شهرت واتسن تنها به دلیل سینما نیست و اخیرا فعالیت های دیگر وی باعث شده نامش بر سر زبان ها بیفتد. وی در مسیر دفاع از حقوق زنان و جنبش فمینیسم گام های زیادی برداشته و کمپینی را به نام مردان برای زنان با تمرکز بر برابری جنسی و حقوقی برای همه به راه انداخته است.

درآمد خالص او بالغ بر 60 میلیون دلار بوده که عمده این ثروت را از بازی در فیلم هری پاتر کسب کرده است. این بازیگر جوان یکی از موفق ترین بازیگران سینما و مدافعان حقوق زنان در دنیاست.


Daniel Jacob Radcliffe

دنیل رادکلیف

سن: 25 سال

درآمد: 110 میلیون دلار


ثروتمندترین بازیگران زیر 25 سال دنیا را بشناسید

دنیل رادکلیف با دارایی بالغ بر 110 میلیون دلار یکی از ثروتمندترین مردان در بریتانیا به شمار می رود. این موفقیت تجاری عظیم به دلیل انتخاب شدن به عنوان نقش اصلی فیلم هری پاتر به دست آمد. این نقش برای او درآمد 15 میلیون دلار در یک سال را حاصل کرد.

رادکلیف، حرفه خودش را از 10 سالگی و با بازی در فیلم دیوید کاپرفیلد که برگرفته از رمان چارلز دیکنز بود آغاز کرد. آغاز موفقیت های او از سال 2001 و زمانی که 11 سال سن داشت با بازی در نخستین قسمت از مجموعه فیلم های هری پاتر به نام «هری پاتر و سنگ جادو» آغاز شد. پس از آن طی سال های 2002 تا 2011، در ادامه مجموعه فیلم های هری پاتر، پسران دسامبر و زن سیاهپوش و سپس در سال 2013 در کشتن عزیزان شما به ایفای نقش پرداخت.

فیلم های دنیل رادکلیف بیش از 2 میلیارد دلار در آمریکا و بیش از 7.6 میلیارد دلار در جهان فروش داشته اند. رادکلیف با ثروتی معادل 110 میلیون دلار بعد از گروه موسیقی وان دایرکسن دومین جوان ثروتمند انگلستان به شمار می رود.
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 10
در انتظار بررسی:1
Iran, Islamic Republic of
19:00 - 1394/05/28
امرو کرایه تاکسی نداشتم اوتوبوس سوار شدم

با 22 سال سن 500تومن! هزار نه ااا!
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۳۶ - ۱۳۹۴/۰۵/۲۹
من پولم داشته باشم سوار اتوبوس میشم
Iran, Islamic Republic of
20:38 - 1394/05/29
من بعد از ٥ سال كار فقط ٢ ميليون پس انداز دارم!
Iran, Islamic Republic of
00:39 - 1394/06/19
خب همه که اینطور نیستن ! تو کشور خودشون تا دلت بخواد جوون بدبخت بیچاره پیدا میشه .
Iran, Islamic Republic of
08:56 - 1395/10/30
خوش به حالشون ماکه از این شانسا نداریم ولی ببینیم آینده چی گیرمون میاد
Iran, Islamic Republic of
14:34 - 1395/11/25
من اگه جای اینا بودم با این پولا لواشک و لباس و لوازم ارایشی میخریدم
پاسخ ها
بدون نام
Iraq
۰۲:۱۶ - ۱۳۹۷/۰۳/۰۹
توهم خوشي ها
Iran, Islamic Republic of
22:09 - 1397/08/28
من یکی از طرفداری دنیل رادکلیفم و با توجه به فیلماش می دونم واقعا حق داشتن این ثروت و دارایی داره و خب بابت بازی قشنگش تو فیلم ها پول زیادی می گیره
Iran, Islamic Republic of
19:26 - 1398/03/06
اطلاعاتی سنی آنها اشتباهه اصلاحش کنید
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
گروه تولیدی نیلوفر_1
سفیر بار ساقدوش_1
دکتر نائبی_1
دکتر نائبی_3
سفیر بار ساقدوش_3
گروه تولیدی نیلوفر_3
دکتر نائبی_4
گروه تولیدی نیلوفر_4
سفیر بار ساقدوش_4
دکتر نائبی_2
سفیر بار ساقدوش_2
گروه تولیدی نیلوفر_2
دکتر آزاد خواه_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
ترجمه زندگی_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
تنورستان_فوتر موبایل
اورانوس_فوترموبایل2
آیلین_تزریق چربی موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
قالیشویی ثمین_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
دکتر لاجوردی_فوتر موبایل
نیکان فارمدمهر_فوتر موبایل
پارسیان طب - فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
روانشناسی مرهم_ فوتر موبایل
روشا فارمسی_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
دکتر صالحی_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
دکتر عارفی - موبایل فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
ترجمه زندگی_فوتر
تنورستان_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
اورانوس_فوتر2
دکتر صالحی_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
تدبیرکالا_فوتر
روانشناسی مرهم_ فوتر
دکتر آزاد خواه_فوتر
روشا فارمسی_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
نیکان فارمدمهر_فوتر
دکتر لاجوردی_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
آیلین_تزریق چربی
آیلین_فوتر کاشت ابرو
قالیشویی ثمین_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
پارسیان طب - فوتر
قالیشویی بانو_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
کلینیک النا_فوتر
فنی آتل_فوتر