تلخ باش اما رويايي!
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
دیاکو_موبایل F دومی
ایرانیان - F داخلی موبایل111
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - f تبلت1111
دکتر نداف کرمانی 1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
فرش مرتضوی_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
دکتر نداف کرمانی 3
فرش مرتضوی_3
دکتر نداف کرمانی 4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
فرش مرتضوی_ 4
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
فرش مرتضوی_2
دکتر نداف کرمانی 2
دیاکو_F داخلی دومی
ایرانیان - F داخلی1111
۲۳۶۶۸۱
۰۵ شهريور ۱۳۹۴ - ۰۹:۵۱
۴۸۷۶۴
قرار نيست براي ماندگار شدن شاخ غول را بشكنيد يا دور دنيا را با دوچرخه بپيماييد؛ گاهي يك رد و نشانه ساده هم تا سال‌ها از شما خاطره‌اي ماندگار به جا مي‌گذارد اما راز اين ماندگاري رابطه مستقيمي با سليقه و انتخاب شما دارد.
برترین مجله اینترنتی ایران
مجله سیب سبز - شقايق جعفري: قرار نيست براي ماندگار شدن شاخ غول را بشكنيد يا دور دنيا را با دوچرخه بپيماييد؛ گاهي يك رد و نشانه ساده هم تا سال‌ها از شما خاطره‌اي ماندگار به جا مي‌گذارد اما راز اين ماندگاري رابطه مستقيمي با سليقه و انتخاب شما دارد. پس بهتر است در انتخاب عطر كه شما را به يك فرد شيك و خوش‌سليقه تبديل مي‌كند، خوب دقت كنيد.
 
رايحه نشاط‌ آور سوسن آبي

بهترين اثري كه استفاده عطر و ادكلن روي شما و اطرافيان‌تان مي‌گذارد، القاي انرژي مثبت و حس تازگي و نشاط است. حسي كه ديگران هم شما را به تازگي همان عطر معروف مي‌شناسند؛ اما عطري كه بتواند خاطره‌اي از شما به جاي بگذارد بايد خاص و ماندگار باشد. پس براي اين قسمت سراغ يكي از محبوب‌ترين عطرهاي تابستانه مي‌رويم كه با پراكندگي بالا و ماندگاري طولاني تمام انتظارات شما را از يك عطر ويژه برآورده مي‌كند.

تلخ باش اما رويايي!

عطر زنانه «گس گرل سامر» با تركيبي گلي و ميوه‌اي از عطر شيرين و ماندگار شكوفه پرتقال، سوسن آبي، گل رز و بهارنارنچ در مدت كوتاهي طرفداران بسياري بين خانم‌هاي جوان به دست آورد. عطري كه به گفته خالقان آن نماد اصلي القاي انرژي و نشاط ميان خانم‌ها با هر سن و سليقه‌اي است تا مدت‌ها از آن به عنوان انتخاب هميشگي خود لذت ببرد.

حدود قيمت: 180 هزار تومان 100 ML


رايحه شيرين خانم‌هاي جوان

ظاهر يك عطر خوشبو و پرطرفدار هم به اندازه رايحه آن براي خانم‌ها اهميت دارد تا جايي كه شايد گاهي شيشه زيبا و طراحي چشم‌نواز آنها را براي انتخاب ترغيب كند. نمونه آن همين شيشه عطر محبوب و زيباست كه با نگين‌هاي سواروسكي كار شده روي آن دل هر خانمي را به راحتي مي‌برد.

تلخ باش اما رويايي!

عطر زنانه «ميدنايت» فانتزي با رايحه ميوه‌اي و شيرين كه از عصاره نشاط‌بخش ميوه‌هاي آلو و گيلاس گرفته شده و براي ماندگاري با گل‌هاي معطري مانند زنبق، اركيده و مانگا تركيب شده است. در كنار پراكندگي خوب رايحه گرم و خوش، ماندگاري بالاي اين عطر آن را به مناسب‌ترين انتخاب براي روزهاي طولاني و گرم تابستان تبديل كرده است. خالقان عطر زنانه ميدنايت با پيشكش آن به خانم‌هاي جوان و خوش‌سليقه، به ثبت خاطره‌هاي شيرين آنها كمك ويژه‌اي کرده‌اند.

حدود قيمت: 130 هزار تومان 100 ML


عطر انگور و آلوسياه

شيك و امروزي بودن فقط به پوشيدن لباس‌هاي مارك‌دار و گران قيمت نيست. خوش‌سليقگي در انتخاب عطر و ادكلن وجهه‌اي بي‌نظير از شما مي‌سازد. به همين دليل است كه خانم‌ها حساسيت زيادي در خريد اين مورد به خرج مي‌دهند. اين پيشنهاد ويژه مختص خانم‌هايي است كه در كنار تازگي به دنبال رايحه‌اي لوكس از عصاره گل‌ها و ميوه‌هاست.

تلخ باش اما رويايي!

عطر زنانه «بيژن وي‌ اي‌پي» حسي سرشار از آرامش، سرزندگي را به شما هديه مي‌كند تا در اين فصل خوشبو‌ترين رايحه‌ها را از تازه‌ترين ميوه‌هاي تابستاني به همراه داشته باشيد. تركيبي اعجاب‌انگيز از انگور سياه، توت و آلوسياه كه با عطر ماندگار وانيل، مشك و عنبر سياه در هم آميخته شده تا در ‌مهماني‌های رسمي و غير رسمي شما را رو سفيد كند.

حدود قيمت: 100 هزار تومان 75 ML


عطر رمانتيك

همه رفتارها و اعمال به ظاهر ساده و جزئي تاثير بي‌اندازه‌اي در شكل دادن به شخصيت و وجهه شما در مقابل ديگران دارد. وقتي در ‌مهماني‌ها قدرت كلام شما در ذهن و قلب ديگران نفوذ مي‌كند، زدن يك عطر خاص هم تاثير خارق‌العاده‌اي در نشان دادن ذوق و سليقه شما در انتخاب دارد.

تلخ باش اما رويايي!

پس اگر به دنبال انتخابي استثنايي  و منحصر به فرد  مي‌گرديد، سراغ عطر زنانه «جو ان ماسك» برويد. اين عطر تركيبي از رايحه گرم مشك و گل‌هاي معطر است و قدرت پراكندگي بالاي آن تا ساعت‌ها مشام‌تان را خوشبو خواهد كرد. البته قيمت پايين و به صرفه بودن را هم به مزيت‌هاي اين عطر اضافه كنيد.

 حدود قيمت: 60 هزار تومان 90 ML


بوي مشك و وانيل

تلخ باش اما رويايي!

خانم‌هاي هنرمند و خلاق از طرفداران پروپاقرص رايحه‌هاي تلخ و گرم هستند چراكه معتقدند اين رايحه حس خوشايندي از اين همه هنر القا مي‌كند. اگر شما به داشتن عطرهاي ملايم و كم شيرين يا ترش عادت داريد، بد نيست با شكستن قانون هميشگي انتخاب عطرهاي خود، اين بار سراغ يك رايحه گرم و تلخ از چوب كشميري برويد تا اين حس خوشايند تغيير را تجربه كنيد، عطر زنانه «آزارو كلاب» كه سرشار از رايحه آرامش‌بخش انار و پشن فروت به عنوان رايحه اوليه و عطر مشك و وانيل براي رايحه پاياني است، يكي از عطرهايي است كه براي هر زمان و مكان مناسب است و تا ساعت‌ها با همان كيفيت اوليه روي پوست و لباس شما خوش مي‌نشيند. اين عطر كه سال گذشته به بازار داغ عطرها پا گذاشت، در مدت كوتاهي جاي خود را ميان خانم‌هاي امروزي باز كرد و به سرعت به يكي از محبوب‌ترين‌ها تبديل شد.

حدود قيمت: 150 هزارتومان 90 ML


انتخاب مرموزها

اگر به دنبال رايحه‌اي هستيد كه با به ارمغان آوردن قدرت و جوهر زنانگي، اعتماد به نفس‌تان را بالا ببرد، نيازي به خريد عطرهاي گران‌قيمت و چندان لوكس هم نداريد چرا كه تمام ويژگي‌هاي خوب گاهي مي‌توانند يك جا جمع شوند. عطري با طراحي ظريف و زيبا براي خانم‌هايي كه به مرموز و متمايز بودن علاقه ويژه‌اي دارند.

تلخ باش اما رويايي!

مدل جديد عطر آنجل با پيش‌رايحه ترنج و فلفل صورتي يكي از خنك‌ترين و ملايم‌ترين عطرهايي است كه ماندگاري نسبتا بالايي دارد. البته راز اين ماندگاري به دليل وجود تركيبات عطر چوب سدر، نعناع هندي، وانيل، مشك سفيد به عنوان رايحه ماندگار پاياني است. پس اين پيشنهاد مخصوص خانم‌هايي است كه به دنبال رايحه‌هاي خنك در كنار ظاهري متفاوت و زيبا مي‌گردند.

حدود قيمت: 200 هزار تومان 50 Ml


رویا ببافيد

رويايي‌ترين سفرهاي ما همان‌هايي هستند كه در طبيعت، در كنار مناظر چشم‌نواز سواحل دريا گذرانده‌ايم پس انتخاب‌هاي ما از لوازم آرايشي و بهداشتي زماني دلنشين و خاطره‌انگيز مي‌شود كه از دل طبيعت بيرون كشيده شود؛ يعني همين عطر احساس «سگنيچر» با حسی خوشایند كه به خاطر تركيب هنرمندانه رايحه‌ها با دوز اصولي به عطري خوشبو و دوست‌داشتني تبديل شده است.

تلخ باش اما رويايي!

رايحه‌اي كه به خلاقانه‌ترين شكل از رز، دانه تونكا و مشك و گرفته شده تا به سادگي شما را به دنج‌ترين و رويايي‌ترين نقاط دنيا ببرد. پس اگر با قيمت بالاي اين عطر خوش سر و شكل مشكلي نداريد براي خريد آن معطل نكنيد چراكه یکی از راه‌های ماندگار كردن شما در ذهن عزيزان‌تان است.

حدود قيمت: 900هزار تومان 100 ML
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 3
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
15:45 - 1394/06/07
با ی اسپری ارزون قیمتم میشه خوشبو شد نیازی به هزینه های گزاف نیست
Iran, Islamic Republic of
19:00 - 1394/06/07
اين پول عطره يا پول ظرفش؟؟؟؟!!؟؟
بنظرت چن نفر هستن تو دنيا كه تشخيص بدن مارك و قيمت عطر شما چيه؟؟؟؟
اصلا فرض كن بدونن ، مطمئن باش قيمتش تو ذهنشون ماندگار ميشه نه خود طرف.
اينا واسه كسائيه كه نميدونن پولشونو چطوري خرج كنن.
ماندگار شدن آدم تو ذهن عزيزانش با اخلاق و منش خوب انجام ميشه نه با عطر 900هزارتومني!!!
United Arab Emirates
19:05 - 1399/02/12
بهترین و خوشبو ترین عطر های مردانه،کاپیتان بلک،چمستری و112 VIPهستند
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شیرآلات زمانی_1
فرش تارنگ_1
فرش ریحان 1
اپیلاسیون نانا 1
اپیلاسیون نانا 3
فرش ریحان 3
فرش تارنگ_3
شیرآلات زمانی_3
فرش ریحان 4
شیرآلات زمانی_4
فرش تارنگ_4
اپیلاسیون نانا 4
فرش تارنگ_2
فرش ریحان 2
شیرآلات زمانی_2
اپیلاسیون نانا 2
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
تدبیرکالا_فوتر موبایل
دیاکو_فوتر موبایل داخلی
دکتر قدیمی_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
استیل رگال_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
کالابرد_فوترموبایل
بانک کتاب پایتخت_فوتر موبایل
فرش تارنگ_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
سفیر بار ساقدوش_فوتر موبایل
فرش تارنگ_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
دکتر قدیمی_فوتر
دیاکو_فوتر داخلی
استیل رگال_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
سفیر بار ساقدوش_فوتر
بانک کتاب پایتخت_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
شفا_فوتر
فنی آتل_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
قالیشویی نوین_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
کالابرد_فوتر
دکتر عارفی - فوتر