اگر متولد اين ماه هستيد خودتان را با این ستاره ها مقايسه كنيد
۲۴۰۵۳
۰۴ خرداد ۱۳۹۱ - ۱۴:۰۷
۱۱۹۶۳ 
شايد شما هم مشابهت‌هاي زيادي در مورد متولدين يك ماه را كشف كرده باشيد، حالا ما خصوصيات 3 خردادي مشهور را به شما مي‌گوييم تا خردادي‌ها را كمي بشناسيد
برترین مجله اینترنتی ایران

برترین ها:  شايد شما هم مشابهت‌هاي زيادي در مورد متولدين يك ماه را كشف كرده باشيد، حالا ما خصوصيات 3 خردادي مشهور را به شما مي‌گوييم تا خردادي‌ها را كمي بشناسيد و ببينيد آيا ستاره‌هاي خردادي شبيه بقيه خردادي‌ها هستند يا نه؟

12 خرداد 1317(2 ژوئن 1937)

morgan freeman

مورگان فريمن، خردادي باهوش و پر انرژي

محبوب‌ترین شخصیت سینمایی ايالات متحده در سال 2011 شد • فردي آرام، با قوه تخيل زياد و علاقه‌مند به عقايد بكر
قبل از ورود فريمن به‌عرصه سينما و تئاتر، او پول كافي براي ورود به اين عرصه را نداشت بنابراين با جمع‌آوري شيشه‌هاي نوشيدني و دريافت 12 سنت براي هر شيشه به‌صورت روزانه به سوي آرزوهايش گام برمي‌داشت.
 • بسيار مهربان و انسان‌دوست‌ است
مورگان فريمن براي مدرسه‌ دخترانه در زادگاهش ممفيس، مبلغ 250 هزار دلار اختصاص داده است.
 • خيلي به سفر مي‌رود و موقعيت خود را پيوسته عوض مي‌كند
زماني كه مورگان نوجوان بود در جست‌‌وجوي كار در كارخانه‌ها به شيكاگو رفت. همچنين در زمان سربازي در ويرجينيا به امور دفتري مشغول بود و يك سال و نيم از خدمتش را پشت ميز گذراند تا اينكه به خلباني علاقه پيدا كرد اما ترس از ارتفاع و حاضرنشدن در جلسه‌هاي آموزش پرواز و پرش با هواپيما سبب شد تا او اين‌ رؤيا را كنار بگذارد و وارد سينما شود و سرانجام برنده جايزه يك عمر فعاليت‌ هنري گلدن‌گلوب در سال 2012 شد.


 • باهوش است و كارهاي يكنواخت برايش مناسب نيست
مورگان فريمن علاقه زيادي به كار كردن در ژانرهاي مختلف دارد. او از سخت‌ كاركردن لذت مي‌برد و حتي مي‌تواند به‌طور همزمان در 5 نقش بازي كند. او دوست دارد اگر زمان استراحتي برايش پيش آيد، اسب‌سواري كند.


 • به ادبيات و تاريخ علاقه‌اي وافر دارد. با ديگران نمي‌تواند معاشرت كند زيرا آنان را عادي و دور از دنياي خيالي خود مي‌يابد.

14 خرداد 1361(4 ژوئن 1981)

mehdi soloki

مهدي سلوكي، علاقه‌مند به هنر و داراي حس فرماندهي

سخاوتمند، خوش قلب و مهربان است • اطرافيانش براي او مشكل ايجاد مي‌كنند زيرا رفتارش مستقل است
مهدي سلوكي تحصيل در هنرستان و رشته گرافيك را برگزيد درحالي‌كه در كودكي خود و خانواده‌اش آرزوي مهندسي، خلباني و پزشكي داشتند و در همين سال‌ها بود كه جذب كار هنري و تلويزيوني شد.
 • به موسيقي و هنر عشق مي‌ورزد
مهدي سلوكي، نقاش چيره‌دستي است و از كودكي به اين رشته علاقه داشت. زماني كه ماجراي بازيگرشدنش پيش آمد، هنوز نقاشي، هنر اول مهدي بود و تا قبل از پخش مجموعه «نرگس» در تمام مصاحبه‌هايش رسما مي‌گفت كه بازيگري نه شغل اول و نه هنر اول اوست و هميشه تاكيد داشت كه نقاشي را ترجيح مي‌دهد اما امروز ديگر چنين نيست. مهدي در ميان ساير هنرها به خطاطي هم مسلط است.


 • زندگی‌اش بسیار غیرمعمول است و رفتاری کاملا ویژه و در عین حال شایسته دارد.‏ در کارهایش دارای ابتکار و اختراع است و عقاید جدید توجهش را جلب می‌کند.
 • رويدادهاي غيرمنتظره را دوست دارد و به استقبال هيجان مي‌رود
رانندگي پشت فرمان اتومبيل به همان اندازه كه براي مهدي سلوكي جذابيت تفريحي دارد براي خانواده و دوستدارانش نگران‌كننده است چون او عاشق سرعت است و حتي در زندگي خصوصي هم معمولا با سرعت تصميم گرفته و عمل مي‌كند؛ البته مهدي راننده ماهري است اما به‌دليل همين سرعت به‌طور متوسط هر ماه تصادف مي‌كند و هرگز كسي اتومبيل او را سالم نديده.


 • طبیعت زیاده‌طلب او موجب می‌شود که پیوسته در زندگی‌اش تغییر پیش آید و در نهایت خواستار نهایی ذهن از تمام موانع محیط و اجتماع است.

 4  خرداد 1330(26 می 1950)

Mohammad  Kasbi

محمد كاسبي، خردادي همه فن حريف، با حافظه‌اي فوق‌العاده

برنده سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول مرد در سال 74 برای فیلم «پدر» • همه كاره است و به بسياري از موضوعات علاقه دارد و تمام كارها را با هم پيش مي‌برد
كاسبي، فارغ‌التحصيل بازيگري و كارگرداني سينما و تئاتر از دانشكده هنرهاي دراماتيك است. از ديگر فعاليت‌هاي جنبي او مي‌توان به مسئول واحدهاي نمايش‌هاي راديو، بنيانگذاري مركز هنرهاي نمايشي وزارت ارشاد، ‌عضويت در شوراهاي فيلمنامه حوزه هنري، عضويت در شوراهاي بازبيني فيلم و ويدئويي وزارت ارشاد، عضويت در گروه تخصصي نمايش شوراي انقلاب فرهنگي‌، عضو گروه تخصصي نمايش فرهنگستان هنر، مسئوليت واحد تئاتر حوزه هنري و مسئوليت امور شهرستان‌هاي حوزه هنري اشاره كرد.
 • اهل سفر و گردش
مسافرت و به طور كل سفر به كشورهاي خارج را دوست دارد. ولخرج است و زندگي پرتنوع را دوست دارد.
 • صادق، باوفا و خوش‌ذات است. عاشق گردش دسته‌جمعي، سينما و تئاتر است. حساس و محافظه‌كار است و احساسات ديگران برايش قابل درك است و عقايد خود را به كسي تحميل نمي‌كند.
 • از لحاظ ستاره‌شناسي اين شخص بايد مواظب رژيم غذايي خود باشد
محمد كاسبي در زمان ضبط و پخش همزمان سريال «سه‌دونگ‌سه‌دونگ» به‌دليل نارسايي قلبي در بيمارستان بستري شد و به گفته پزشكش بايد هر‌چه سريع‌تر تحت عمل جراحي قلب قرار گيرد.
 • حافظه‌اي قوي دارد، سخنوري حرفه‌اي است
هنگام تمرين براي كارهاي تصويري يا تئاتر، كمتر اتفاق مي‌افتاد كه ديالوگ‌‌هايش را فراموش كند و هميشه از عهده كارش به بهترين شكل برمي‌آيد.
 • مشكل اساسي او اعصابش است  
در روزهايي كه ضبط مجموعه تلويزيوني «سه‌دونگ‌سه‌دونگ» متوقف شده بود، كاسبي در شرايط روحي نامساعدي بود و همين مسئله، باعث شد جراحي قلب او به تاخير بيفتد.

11 خرداد 1310(31 مي 1930)

clint eastwood

كلينت ايستوود، خردادي سرسخت و بي‌قرار

در سال 1992 اسکار بهترین فیلم و بهترین کارگردانی را برای فیلم «نابخشوده» از آن خود کرد • بسيار حساس است و به‌نظر مي‌رسد كه همزمان دو مشغوليت دارد. به‌طور كلي داراي طبعي دوگانه است
از خصوصيات كارهاي ايستوود اين است كه در اكثر مواقع، كار تهيه‌كنندگي و موسيقي فيلم‌هايي كه كارگرداني كرده را هم به عهده مي‌گيرد.
 • طبعا سرحال و خوشحال و به زندگي خوشبين است. ذهني فعال دارد كه پيوسته آماده انجام دادن فوري هر كاري است. مي‌تواند از زندگي لذت ببرد و بدون قصد در هر بحثي شركت كند.
 • نيروي جست‌وجوگر دارد و آرزو مي‌كند منزل راحتي داشته باشد و براي اين كار تلاش فراوان به خرج مي‌دهد اما خيلي از مشكلات جسمي هم بر سر راه اوست.
 • معمولا به‌علت فعال‌ بودن و توانايي‌اش در برقراري ارتباط با همه در زندگي موفق است
 جاودانگي كلينت ايستوود، هم به‌عنوان يك بازيگر و هم در قالب يك كارگردان قطعي است.
 • بي‌اندازه خوش‌قلب، دلسوز و صادق است و اشتباهات خود را مي‌پذيرد
آنچه همواره در فيلم‌هاي ايستوود قابل احساس است، تلخي بيش‌از حد ولي صادق فيلم‌هاي اوست كه به بحران‌هاي دنياي اطراف ما مي‌پردازد. از جمله جنگ و پيامدهاي آن و نيز تبعيض‌ نژادي.


 •  از مداخله ديگران ناراحت مي‌شود و اطاعت ‌كردن را دوست ندارد و ديگران روحيه او را به دشواري درك مي‌كنند
ايستوود به سرسخت‌ بودن و داشتن نگاه سرد معروف است.
انتشار یافته: 19
در انتظار بررسی:1
Iran, Islamic Republic of
11:17 - 1391/03/05
خبرتون ناقص و مزخرف بود همین چهارتا متولد خرداد هستن
Iran, Islamic Republic of
23:23 - 1391/03/05
منم متولد 18 خردادم واقعا مطلب خوشحال کننده ای برا من بود
پاسخ ها
نگین
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۵۵ - ۱۳۹۱/۰۳/۰۶
چه بی خود بود اه اه
Iran, Islamic Republic of
18:00 - 1391/03/06
وا!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!از کی تاحالا مهدی سلوکی شده ستاره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!
پاسخ ها
مائده
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۴۸ - ۱۳۹۱/۰۳/۱۱
آی گفتیییییییییییییییییییییییی
Iran, Islamic Republic of
12:28 - 1391/03/07
chra vase ordibehesh to hamchin chizi barash nzadin faqat khordadiaa...?
Iran, Islamic Republic of
15:02 - 1391/03/08
منم 5خرداد61بدنیا اومدم خیییییلی جالب بود خصوصیاتم خیلی شبیه مهدی سلوکی بود....
پاسخ ها
mn
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۲۴ - ۱۳۹۱/۰۳/۰۹
سلام دوست عزیز چه تفاهمی منم متولد 5خرداد هستم
emilisa
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۰۵ - ۱۳۹۱/۰۳/۱۵
che jaleb manam 5 khordadam
Iran, Islamic Republic of
22:23 - 1391/03/09
وااااااای به نظر من خیلی مزخرف بود واقعا که خلایق هرچه لایق
Iran, Islamic Republic of
23:27 - 1391/03/14
badtarin afradi ke too zendegim didam shakhsiataie motevalede khordad bodan, 2shakhsiatiaye motevahem sobate shakhsiat aslan nadaran va kamelan bi masoliat albate barakse khanomashon ke mitonan eghtesad dane khobi bashan.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج