رهامی: دست تمام اصولگرایان را می‌بوسم
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
دکتر نداف کرمانی_ fموبایل
دندانپزشکی تاج_f موبایل
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
لاله زار مال_1
ادیب_1
اپیلاسیون نانا 1
ادیب_3
لاله زار مال_3
اپیلاسیون نانا 3
اپیلاسیون نانا 4
ادیب_4
لاله زار مال_4
لاله زار مال_2
ادیب_2
اپیلاسیون نانا 2
دکتر نداف کرمانی_ f
دندانپزشکی تاج_f
۲۴۰۶۴۱
۱۳ شهريور ۱۳۹۴ - ۱۴:۵۰
۱۳۹۲۸
رئیس کمیته مرکزی انتخابات شورای هماهنگی جبهه اصلاحات گفت: تضعیف آقای هاشمی رفسنجانی از داخل نیروهای منتسب به اصلاح‌طلبان آغاز شد.
خبرگزاری فارس: حجت‌الاسلام محسن رهامی ظهر امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه تکلیف اصلاح‌طلبان نسبت به دولت آقای روحانی روشن است اظهار کرد: از سال 92 از روحانی حمایت کردیم و اکنون به عنوان یک راهبرد این روند را ادامه می‌دهیم.

وی ادامه داد: آقای روحانی قبل، حین و پس از انتخابات به هیچ عنوان خود را اصلاح‌طلب معرفی نکرده یا نگفته که در گروه اصلاح‌طلبان قرار دارد و از ابتدا دولت خود را میانه اعلام کرده‌است.

رهامی به موفقیت دولت روحانی در مسائل هسته‌ای اشاره کرد و افزود: دولت‌هایی که زیر منشور فصل هفتم سازمان ملل می‌روند سرنوشت آنها مانند حمله به عراق و افغانستان می‌شود و دولت روحانی با حمایت مجموعه نظام به‌ویژه مقام معظم رهبری توانست در این موضوع به‌خوبی عمل کند.

دبیرکل انجمن اسلامی مدرسین دانشگاه‌ها با بیان اینکه دولت روحانی توانست بحران جدی بین‌المللی را از ایران دور کند، تصریح کرد: موضوع مذکور ارزش بسیاری دارد و روحانی گام مهمی در ایجاد صلح جهانی برداشته‌است.

وی فضای باز سیاسی و راه‌اندازی خانه احزاب را از دستاوردهای دولت روحانی خواند و بیان کرد: اصلاح‌طلبان از روحانی حمایت می‌کنند.

رهامی متذکر شد: ممکن است جریانی داخل اصلاحات باشد و به انتقادهای تند در شتاب دادن به خواسته‌های مردم در راستای اختلاف بین اصلاح‌طلبان و دولت حرکت کند و این امر در گذشته بوده‌است.

رئیس کمیته مرکزی انتخابات شورای هماهنگی جبهه اصلاحات با اشاره به اینکه از داخل جریان اصلاح‌طلبان نسبت به آقای هاشمی موضع بسیار تندی در گذشته گرفتند، خاطرنشان کرد: تضعیف هاشمی رفسنجانی از داخل نیروهای منتسب به اصلاح‌طلبان آغاز شد و حتی این جریان‌ها آن‌قدر تند رفتند و عبور از خاتمی را مطرح کردند.

وی اضافه کرد: جریان مذکور موجب می‌شود انتظارها و توقع‌ها در جامعه بالا برود و با توجه به اینکه دولت برای برآورده کردن این توقع‌ها توان کافی ندارد و زمان لازم می‌خواهد در نتیجه دولت را از عقبه اصلاح‌طلبان خالی می‌کند.

رهامی به سفرهای استانی اعضای کمیته مرکزی انتخابات شورای هماهنگی جبهه اصلاحات اشاره کرد و گفت: در سفرهای استانی مردم را از توانایی‌های دولت آگاه می‌کنیم.

دبیرکل انجمن اسلامی مدرسین دانشگاه‌ها با تاکید براینکه تلاش می‌کنیم میدان عمل جریان‌های اصلاح‌طلب را به دست نیروهای افراطی ندهیم، خاطرنشان کرد: جامعه افراطی به طرف امنیتی شدن حرکت می‌کند و وقتی فضا مانند سال 88 امنیتی شود تمام جریان‌ها ضرر می‌کنند.

وی ادامه داد: به نظر بنده هیچ‌کس برنده قضایای سال 88 در کشور نبود و مسائلی از سال 88 داریم که هنوز نتوانستیم آن را برطرف کنیم و باقی ‌مانده‌است.

رهامی با اشاره به اینکه انتخابات سال 88 تمام شده و رئیس جمهوری که با آن انتخابات بر سر کار آمد دوره‌اش به اتمام رسیده و رفته‌است، خاطرنشان کرد: هنوز مسئله‌های آن باقی مانده و تلاش می‌کنیم این مسائل برطرف شود.

رئیس کمیته مرکزی انتخابات شورای هماهنگی جبهه اصلاحات به تجربه بزرگ انتخابات سال 84 اشاره کرد و یادآور شد: سال 84 می‌توانستیم روی آقای هاشمی ائتلاف داشته باشیم و معاون اولی و وزیر کشور را به حزب بعدی بدهیم اما برخی از نیروها حاضر نبودند این کار را انجام دهند.

وی با اشاره به جریان منتقد دولت و اصلاح‌طلبان، اظهار کرد: جریان مخالف برادران ما هستند و تعبیرهای کاسبان فتنه در مورد این افراد را به‌کار نمی‌بریم.

رهامی جریان مخالف دولت را دلسوزان نظام خواند و افزود: ممکن است در نحوه قرائت غیر از ما باشند و تلاش می‌کنیم در این حوزه توضیح دهیم.

دبیرکل انجمن اسلامی مدرسین دانشگاه‌ها با بیان اینکه موضوع مهم‌تری به عنوان جمهوری اسلامی، استقلال و آینده کشور داریم، تصریح کرد: از هر نوع رویارویی در داخل کشور که به فرسایش توان نیروها منجر شود باید جلوگیری کنیم.

وی بیان کرد: دست تمام اصولگرایان را می‌بوسم تا به برگزاری انتخابات حداکثری کمک کنند و به جای اجماع اصلاح‌طلب‌ها به اجماع ملی فکر می‌کنیم و لازمه آن این است که به تنش‌ها میدان ندهیم.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
گروه تولیدی نیلوفر_1
سفیر بار ساقدوش_1
دکتر نائبی_1
دکتر نائبی_3
سفیر بار ساقدوش_3
گروه تولیدی نیلوفر_3
سفیر بار ساقدوش_4
گروه تولیدی نیلوفر_4
دکتر نائبی_4
سفیر بار ساقدوش_2
دکتر نائبی_2
گروه تولیدی نیلوفر_2
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
دکتر عارفی - موبایل فوتر
اورانوس_فوترموبایل2
پارسیان طب - فوتر موبایل
دکتر لاجوردی_فوتر موبایل
ترجمه زندگی_فوتر موبایل
تنورستان_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
دکتر صالحی_فوتر موبایل
روشا فارمسی_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
قالیشویی ثمین_فوتر موبایل
دکتر آزاد خواه_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
روانشناسی مرهم_ فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
نیکان فارمدمهر_فوتر موبایل
نیکان فارمدمهر_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
قالیشویی ثمین_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
تنورستان_فوتر
دکتر آزاد خواه_فوتر
فنی آتل_فوتر
آیلین_تزریق چربی
اورانوس_فوتر2
شفا_فوتر
روشا فارمسی_فوتر
پارسیان طب - فوتر
دکتر لاجوردی_فوتر
روانشناسی مرهم_ فوتر
ترجمه زندگی_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
رستوران باغ بهشت _فوتر
کلینیک النا_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
دکتر صالحی_فوتر