رهامی: دست تمام اصولگرایان را می‌بوسم
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
مجتمع فنی تهران_Fموبایل
کلینیک فرشته_موبایلf
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ریزخور_1
دکتر نداف کرمانی 1
کلاسینو_1
لاله زار مال_1
اپیلاسیون نانا 1
زمردی_داخلی1
سفیر بار ساقدوش_1
زمردی_داخلی3
ریزخور_3
لاله زار مال_3
دکتر نداف کرمانی 3
کلاسینو_3
سفیر بار ساقدوش_3
اپیلاسیون نانا 3
کلاسینو_4
لاله زار مال_4
اپیلاسیون نانا 4
ریزخور_4
سفیر بار ساقدوش_4
زمردی_داخلی4
دکتر نداف کرمانی 4
دکتر نداف کرمانی 2
کلاسینو_2
ریزخور_2
لاله زار مال_2
سفیر بار ساقدوش_2
اپیلاسیون نانا 2
زمردی_داخلی2
مجتمع فنی تهران_F
کلینیک فرشته_f
۲۴۰۶۴۱
۱۳ شهريور ۱۳۹۴ - ۱۴:۵۰
۱۳۹۲۱
رئیس کمیته مرکزی انتخابات شورای هماهنگی جبهه اصلاحات گفت: تضعیف آقای هاشمی رفسنجانی از داخل نیروهای منتسب به اصلاح‌طلبان آغاز شد.
خبرگزاری فارس: حجت‌الاسلام محسن رهامی ظهر امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه تکلیف اصلاح‌طلبان نسبت به دولت آقای روحانی روشن است اظهار کرد: از سال 92 از روحانی حمایت کردیم و اکنون به عنوان یک راهبرد این روند را ادامه می‌دهیم.

وی ادامه داد: آقای روحانی قبل، حین و پس از انتخابات به هیچ عنوان خود را اصلاح‌طلب معرفی نکرده یا نگفته که در گروه اصلاح‌طلبان قرار دارد و از ابتدا دولت خود را میانه اعلام کرده‌است.

رهامی به موفقیت دولت روحانی در مسائل هسته‌ای اشاره کرد و افزود: دولت‌هایی که زیر منشور فصل هفتم سازمان ملل می‌روند سرنوشت آنها مانند حمله به عراق و افغانستان می‌شود و دولت روحانی با حمایت مجموعه نظام به‌ویژه مقام معظم رهبری توانست در این موضوع به‌خوبی عمل کند.

دبیرکل انجمن اسلامی مدرسین دانشگاه‌ها با بیان اینکه دولت روحانی توانست بحران جدی بین‌المللی را از ایران دور کند، تصریح کرد: موضوع مذکور ارزش بسیاری دارد و روحانی گام مهمی در ایجاد صلح جهانی برداشته‌است.

وی فضای باز سیاسی و راه‌اندازی خانه احزاب را از دستاوردهای دولت روحانی خواند و بیان کرد: اصلاح‌طلبان از روحانی حمایت می‌کنند.

رهامی متذکر شد: ممکن است جریانی داخل اصلاحات باشد و به انتقادهای تند در شتاب دادن به خواسته‌های مردم در راستای اختلاف بین اصلاح‌طلبان و دولت حرکت کند و این امر در گذشته بوده‌است.

رئیس کمیته مرکزی انتخابات شورای هماهنگی جبهه اصلاحات با اشاره به اینکه از داخل جریان اصلاح‌طلبان نسبت به آقای هاشمی موضع بسیار تندی در گذشته گرفتند، خاطرنشان کرد: تضعیف هاشمی رفسنجانی از داخل نیروهای منتسب به اصلاح‌طلبان آغاز شد و حتی این جریان‌ها آن‌قدر تند رفتند و عبور از خاتمی را مطرح کردند.

وی اضافه کرد: جریان مذکور موجب می‌شود انتظارها و توقع‌ها در جامعه بالا برود و با توجه به اینکه دولت برای برآورده کردن این توقع‌ها توان کافی ندارد و زمان لازم می‌خواهد در نتیجه دولت را از عقبه اصلاح‌طلبان خالی می‌کند.

رهامی به سفرهای استانی اعضای کمیته مرکزی انتخابات شورای هماهنگی جبهه اصلاحات اشاره کرد و گفت: در سفرهای استانی مردم را از توانایی‌های دولت آگاه می‌کنیم.

دبیرکل انجمن اسلامی مدرسین دانشگاه‌ها با تاکید براینکه تلاش می‌کنیم میدان عمل جریان‌های اصلاح‌طلب را به دست نیروهای افراطی ندهیم، خاطرنشان کرد: جامعه افراطی به طرف امنیتی شدن حرکت می‌کند و وقتی فضا مانند سال 88 امنیتی شود تمام جریان‌ها ضرر می‌کنند.

وی ادامه داد: به نظر بنده هیچ‌کس برنده قضایای سال 88 در کشور نبود و مسائلی از سال 88 داریم که هنوز نتوانستیم آن را برطرف کنیم و باقی ‌مانده‌است.

رهامی با اشاره به اینکه انتخابات سال 88 تمام شده و رئیس جمهوری که با آن انتخابات بر سر کار آمد دوره‌اش به اتمام رسیده و رفته‌است، خاطرنشان کرد: هنوز مسئله‌های آن باقی مانده و تلاش می‌کنیم این مسائل برطرف شود.

رئیس کمیته مرکزی انتخابات شورای هماهنگی جبهه اصلاحات به تجربه بزرگ انتخابات سال 84 اشاره کرد و یادآور شد: سال 84 می‌توانستیم روی آقای هاشمی ائتلاف داشته باشیم و معاون اولی و وزیر کشور را به حزب بعدی بدهیم اما برخی از نیروها حاضر نبودند این کار را انجام دهند.

وی با اشاره به جریان منتقد دولت و اصلاح‌طلبان، اظهار کرد: جریان مخالف برادران ما هستند و تعبیرهای کاسبان فتنه در مورد این افراد را به‌کار نمی‌بریم.

رهامی جریان مخالف دولت را دلسوزان نظام خواند و افزود: ممکن است در نحوه قرائت غیر از ما باشند و تلاش می‌کنیم در این حوزه توضیح دهیم.

دبیرکل انجمن اسلامی مدرسین دانشگاه‌ها با بیان اینکه موضوع مهم‌تری به عنوان جمهوری اسلامی، استقلال و آینده کشور داریم، تصریح کرد: از هر نوع رویارویی در داخل کشور که به فرسایش توان نیروها منجر شود باید جلوگیری کنیم.

وی بیان کرد: دست تمام اصولگرایان را می‌بوسم تا به برگزاری انتخابات حداکثری کمک کنند و به جای اجماع اصلاح‌طلب‌ها به اجماع ملی فکر می‌کنیم و لازمه آن این است که به تنش‌ها میدان ندهیم.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_1
عارفی_1
دکتر نائبی_1
خرید باکس 1
شیرآلات زمانی_1
سوییچ ایران_1
عارفی_3
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_3
سوییچ ایران_3
شیرآلات زمانی_3
خرید باکس 3
دکتر نائبی_3
سوییچ ایران_4
خرید باکس 4
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_4
دکتر نائبی_4
عارفی_4
شیرآلات زمانی_4
خرید باکس 2
عارفی_2
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_2
سوییچ ایران_2
شیرآلات زمانی_2
دکتر نائبی_2
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
شاخه نبات_ فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
شفا_فوترموبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
قالیشویی بانو_فوترموبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
زمردی_فوتر موبایل اصلی
پارسیس_فوتر ساختمان
تدبیرکالا_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
شفا_فوتر
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
شاخه نبات_ فوتر
قالیشویی بانو_فوتر
آیلین_تزریق چربی
فنی آتل_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
رستوران باغ بهشت _فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
کلینیک النا_فوتر
زمردی_فوتر اصلی