ساخت ترمینال زیارتی موقت در فرودگاه امام
۲۴۳۱۰
۰۵ خرداد ۱۳۹۱ - ۱۱:۲۹
۲۴۷۸
ساخت ترمینال زیارتی بستگی به تامین اعتبار فرودگاه امام خمینی (ره) دارد و در صورتیکه این اعتبار تامین شود می توان در مدت کمتری ساخت آن را به پایان برد.
مهر: مدیرعامل شرکت فرودگاه های کشور از ساخت ترمینال زیارتی موقت در فرودگاه امام خمینی (ره) تا بهمن ماه خبر داد و گفت: امسال پیگیر افزایش 15 درصدی اعتبارات و هزینه های شرکت فرودگاه های کشور هستیم.

محمود رسولی نژاد در گفتگو با مهر با اشاره به ساخت ترمینال زیارتی موقت، گفت: به منظور رفاه حال مسافران، ترمینال موقتی خواهیم ساخت که فعلا در مرحله مطالعاتی است اما قصد داریم تا به زودی این ترمینال در فرودگاه مهر آباد ساخته شود.

وی افزود: براساس طرح مطالعاتی با ساخت این ترمینال، سفرهای حج عمره از اول بهمن ماه به این ترمینال منتقل می شود تا از حجم بار ترافیکی در حوالی فرودگاه مهرآباد و شلوغی داخل فرودگاه کاسته شود.

مدیرعامل شرکت فرودگاه های کشور با بیان اینکه ساخت ترمینال زیارتی فرودگاه امام 2 تا 3 سال دیگر به اتمام می رسد، اظهار داشت: ساخت ترمینال زیارتی بستگی به تامین اعتبار فرودگاه امام خمینی (ره) دارد و در صورتیکه این اعتبار تامین شود می توان در مدت کمتری ساخت آن را به پایان برد.

معاون وزیر راه و شهرسازی با اشاره به اینکه ترمینال زیارتی در فاز اول فرودگاه امام خمینی(ره) پیش بینی شده است، بیان کرد:اغلب پروژه های نیمه تمام فعلی در فاز اول قرار دارند و ساخت فاز دوم هنوز آغاز نشده است.

وی درخصوص میزان اعتبارات شرکت فرودگاه های کشور، افزود: سال گذشته 800 میلیاردتومان در اعتبارات و 20 میلیارد تومان در تجیهزات کل فرودگاه های کشور هزینه کردیم که امسال به دنبال افزایش 15 درصدی هر یک از این هزینه ها هستیم.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج