رمضانی: نکیسا نمی‌تواند کنار ما باشد
۲۴۶۳۵۰
۲۹ شهريور ۱۳۹۴ - ۱۹:۵۶
۱۵۷۷۹ 
سرمربی تیم فوتبال سیاه جامگان ابومسلم خراسان گفت: روز به روز به شرایط بهتری دست پیدا می‌کنیم.
خبرگزاری ایسنا: سرمربی تیم فوتبال سیاه جامگان ابومسلم خراسان گفت: روز به روز به شرایط بهتری دست پیدا می‌کنیم.

سعید رمضانی در نشست خبری بعد از بازی دو تیم سایپا و سیاه جامگان افزود: بازی زیبایی از دو تیم شاهد بودیم. خدا را شکر بازیکنان تیمم به شرایط ایده‌آلی نزدیک شده‌اند و به این خودباوری رسیده‌اند که می‌توانند نتایج خوبی را کسب کنند. در این بازی هم موقعیت‌های زیادی را داشتیم ولی نتوانستیم از موقعیت‌های خود به خوبی استفاده کنیم. بازیکنان تیم‌مان جوان هستند و احتیاج به زمان دارند تا بتوانند به این خودباوری برسند.

وی درخصوص داوری این بازی گفت: در خصوص داوری هیچ گاه صحبت نخواهم کرد. قوانین فوتبال طوری است که نمی‌توانم درخصوص داوری بازی صحبت کرد.

رمضانی درخصوص صادر شدن کارت مربی‌گری خود گفت: خدا را شکر امروز کارت مربی‌گری‌ام صادر شد و توانستم به عنوان سرمربی در کنار تیم قرار بگیرم.

وی درباره حضور نیافتن نیما نکیسا بر روی نیمکت سیاه‌جامگان گفت: با توجه به اینکه نیما نکیسا در تیم داماش تهران در در حال کار است، در صحبت‌هایی که با مدیرعامل باشگاه داشتم، اعلام کردم که نمی‌تواند در این بازی کنار تیم سیاه جامگان باشد و به جای ایشان پژمان نژادپور کارهای مدیریتی و مدیر تیم در این بازی بود. در مجموع اعتقاد دارم باشگاه سیاه جامگان یک خانواده است و همه برای موفقیت تلاش می‌کنند.

وی درخصوص ادامه بازی‌های تیمش گفت: خدا را شکر پیشرفت خوبی داشته‌ایم و قطعا پس از بازی با استقلال خوزستان با توجه تعطیلی 20 روزه لیگ بر روی بحث‌های تاکتیکی و بدنی بازیکنان کار خواهیم کرد تا بتوانیم در آینده نتایج قابل قبولی کسب کنیم. امروز بعضی از بازیکنان نتوانستند از نظر بدنی عملکرد خوبی داشته باشند. امیدوارم در پایان لیگ نتایج قابل قبولی به دست آوریم.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج