پرسش مهر روحانی از دانش‌ آموزان
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
سمپاشی امحا_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
لایکو_1
سمپاشی امحا_3
لایکو_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
سمپاشی امحا_4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
لایکو_4
سمپاشی امحا_2
لایکو_2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۲۴۷۲۱۱
۰۱ مهر ۱۳۹۴ - ۰۹:۱۵
۹۱۴۵
رئیس‌جمهور در مراسم آغاز سال تحصیلی در مدرسه پسرانه باقرالعلوم تهران در منطقه 14 گفت: به نظر شما بعد از انجام توافق هسته‌ای با 6 قدرت بزرگ دنیا چه فرصت‌های تازه‌ای پیش روی ما گشوده شده و فرصت‌های جدید چیست؟
خبرگزاری فارس: حسن روحانی رئیس‌جمهور کشورمان صبح امروز(چهارشنبه) در مراسم آغاز سال تحصیلی در مدرسه پسرانه باقرالعلوم تهران در منطقه 14 اظهار داشت: اول مهر بهار علم و اندیشه است و مدرسه باید محیط شناخت برای دانش‌آموزان باشد.

وی افزود:‌ کلید یادگیری و پیشرفت سؤال است و کشور برای ساختن آینده دانش‌آموزان بسیج شده است.

رئیس‌جمهور تاکید کرد: با توافق هسته‌ای فضای جدیدی پیش روی کشور و ملت ما گشوده شده است.

رئیس‌جمهور با بیان اینکه سؤال کردن فواید بسیاری دارد، گفت: اینکه از محیط زیست‌تان و زندگی عادی‌تان بپرسید و تحقیق کنید، جامعه را بهتر می‌شناسید و برای آینده خودتان بهتر برنامه‌ریزی می‌کنید و همه تلاش پدران و مادران شما، دولت و مسئولین شما و تمام کشور برای آینده شما دانش‌آموزان است.

روحانی افزود: امروز که بنده شما را می‌بینم معنایش این است که دو دهه بعد در میان جمع شما متخصصان کاردان، پزشکان متخصص و کارگران ماهر و هنرمندان و هر کدام از شما شغلی را باید بر عهده بگیرید و آن شغل را به بهترین نحو باید انجام دهید.

وی تصریح کرد:‌ اگر همه به فکر آینده بهتر کشور باشیم و همه سؤال کنیم که چرا امروز وضع ما این چنین است و بهتر نیست و کشور خودمان را با سایر کشورها مقایسه کنیم و بپرسیم که گذشته برای ما پدران، اجداد و بزرگان ما چه کردند و برای آینده به فکر باشیم می‌توانیم آینده بهتری را برای کشور خودمان داشته باشیم.

رئیس‌جمهور با بیان اینکه همه چیز در گرو علم و دانش است و باید از فرصت مدرسه به بهترین وجه بهره‌مند شویم، گفت: آینده شما و شغل و مقام شما و خدمت‌تان به کشور از همین کلاس‌های درس و یاد گرفتن‌ها و سؤال کردن‌ها و گفت‌وگو و مطالعه کردن‌ها به وجود می‌آید،‌ این فرصت را قدر بدانید زیرا بهترین سال‌های زندگی شما است.

روحانی تاکید کرد: دانش‌آموزان سراسر کشور امسال همه باید بدانیم با تلاش بزرگی که ملت بزرگ‌ و دیپلمات‌های ما انجام دادند و پیروزی هسته‌ای امروز فضای جدیدی پیش روی کشور و ملت ما قرار داده و تمام امید ما این است که تمام زنجیرهایی که بر اقتصاد و زندگی مردم، دشمنان ما بسته بودند، باز شود و ما منتظر آن روز در هفته و ماه‌های آینده هستیم.

وی ادامه داد: در آینده نیز شاهد فضای بازتر برای کار بیشتر خواهیم بود تا بتوان از امکانات کشورمان به بهترین نحو استفاده کنیم و رشد بیشتر را رقم بزنیم و به امید ترقی بیشتر تلاش و کوشش کنیم.

رئیس‌جمهور با بیان اینکه به هیچ عنوان نباید از شرایط فعلی زندگی‌تان راضی باشید و همیشه باید به فکر پیشرفت و شرایط بهتر باشید، افزود: دنبال شرایط بهتر بودن مسیری است که می‌تواند زندگی ما را متحول کند.

روحانی تاکید کرد: امسال پرسش مهری که بنده از شما دانش‌آموزان دارم و مانند سال‌های گذشته که به خوبی به این پرسش‌ها پاسخ گفتید می‌خواهم به پرسش امسال هم پاسخ دهید و سؤال بنده از شما این است شما دانش‌آموزان عزیزی که سرمایه اصلی کشور ما هستید به نظر شما بعد از انجام توافق هسته‌ای با 6 قدرت بزرگ دنیا چه فرصت‌های تازه‌ای پیش روی ما گشوده شده و فرصت‌های جدید چیست.

وی ادامه داد: به نظر شما دانش‌آموزان چه فرصت‌های جدیدی از منظر اقتصادی، فرهنگی و... برای کشور ما پس از توافق به وجود می‌آید؟ به هر حال شما فکر می‌کنید که بعد از پایان تحریم و در ماه‌های آینده فرصت پیش روی ما چیست و چگونه باید به بهترین وجه از این فرصت استفاده کنیم.
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
10:02 - 1394/07/01
"همه سؤال کنیم که چرا امروز وضع ما این چنین است و بهتر نیست و کشور خودمان را با سایر کشورها مقایسه کنیم و بپرسیم که گذشته برای ما پدران، اجداد و بزرگان ما چه کردند "
دقیقا نکته کلیدی سخنرانی اینجاست ... درود بر شما
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
اپیلاسیون نانا 1
استخدام_1
شیرآلات زمانی_1
اپیلاسیون نانا 3
شیرآلات زمانی_3
استخدام_3
شیرآلات زمانی_4
اپیلاسیون نانا 4
استخدام_4
شیرآلات زمانی_2
استخدام_2
اپیلاسیون نانا 2
شفا_فوترموبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
ایرانیان- فوتر موبایل222
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
کیان برنا_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
ایرانیان-فوتراصلی222
رستوران باغ بهشت _فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
پارسیس_فوتر ساختمان
شفا_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
فنی آتل_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
تدبیرکالا_فوتر