نشان دادیم با حجاب هم می‌توان قهرمان شد
۲۴۸۶۲۴
۰۵ مهر ۱۳۹۴ - ۲۱:۱۱
۱۰۷۵۱ 
فرشته کریمی:
بازیکن تیم ملی فوتسال بانوان گفت: از اینکه ما توانستیم با حفظ شئونات اسلامی عنوان قهرمانی را از آن خود کنیم، خوشحالیم و افتخار می‌کنیم.
خبرگزاری فارس: بازیکن تیم ملی فوتسال بانوان گفت: از اینکه ما توانستیم با حفظ شئونات اسلامی عنوان قهرمانی را از آن خود کنیم، خوشحالیم و افتخار می‌کنیم.

فرشته کریمی در خصوص قهرمانی تیم ملی فوتسال بانوان در رقابت‌های جام ملت های آسیا اظهار داشت: با وجود کشورهای قدرتمندی چون تایلند و ژاپن توانستیم قهرمانی را از آن خود کنیم. شما می‌دانید که ژاپن بین آقایان و بانوان تفاوتی نمی‌گذارد در حالی که در کشور ما این تفاوت وجود دارد.

وی ادامه داد: ما با حجاب اسلامی و حفظ شئونات توانستیم قهرمانی را از آن خود کنیم که این موضوع بسیار ارزشمند است. واقعا افتخار می‌کنیم توانستیم با این شرایط قهرمانی را به دست آوریم.

وی در مورد انتخابش به عنوان بهترین بازیکن این دوره از مسابقات گفت: قلبا می‌گویم که از قهرمانی‌مان بیشتر خوشحال شدم. اینکه من توانستم در یک قسمت انفرادی عنوانی را کسب کنم نشان می‌دهد که تک تک بازیکنان ایران این توانایی را دارند که عنوان بهترین را از آن خود کنند.

بازیکن تیم ملی فوتسال بانوان در مورد عدم استقبال مسئولان یادآور شد: ما توقع نداشتیم که مسئولان به فرودگاه بیایند انتظار این مسئله را هم نمی‌کشیدیم. برای ما مهم این است که دل مردم را خوشحال کنیم و اینکه خانواده ما پشت ما هستند از همه چیز مهمتر است و باز هم خدا را شکر که این موضوع وجود دارد.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج