بازیگران زن ایرانی که واقعا بازیگرند!
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
دکتر نداف کرمانی_ fموبایل
دندانپزشکی تاج_f موبایل
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
لاله زار مال_1
اپیلاسیون نانا 1
ادیب_1
اپیلاسیون نانا 3
لاله زار مال_3
ادیب_3
اپیلاسیون نانا 4
ادیب_4
لاله زار مال_4
لاله زار مال_2
ادیب_2
اپیلاسیون نانا 2
دکتر نداف کرمانی_ f
دندانپزشکی تاج_f
۲۴۸۸۹۵
۱۱ مهر ۱۳۹۴ - ۰۹:۰۸
۵۸۱۳۰
این پرونده در مورد خانم های بازیگری است که به واسطه ی «چشم و ابرو» وارد سینما نشده اند، بازیگرانی که با تلاش و مرارت و خاک صحنه خوردن ردای بازیگری بر تن کرده اند...

مجله اینترنتی برترین ها
برترین ها - ایمان عبدلی: این پرونده در مورد خانم های بازیگری است که به واسطه ی «چشم و ابرو» وارد سینما نشده اند، بازیگرانی که با تلاش و مرارت و خاک صحنه خوردن ردای بازیگری بر تن کرده اند و اتفاقا خیلی ماندگارتر از آنهایی شده اند که به واسطه ی چهره و به یمن میمیک جذاب وارد سینما شده اند؛ همان هایی که دو سالی جولان می دهند و بعدتر پیدایشان نیست، پرونده ای در تکریم ستاره های درخشان سینمای ایران، «بانوانی که خیلی زیبا نیستند، اما زیبایی های زیادی خلق کرده اند»

سوسن تسلیمی

خانم های واقعا بازیگر سینمای ایران

بیوگرافی: فارغ التحصیل دانشکده هنرهای زیبا و بازیگر صحنه های تئاتر، بازیگری که با سینمای بیضایی چهره شد و نامش در تاریخ سینمای ایران جاویدان شد، کارهایی نظیر: باشو غریبه کوچک، چریکه تارا، پرنده کوچک خوشبختی، تسلیمی با شجاعتی مثالزدنی تمام المان های جذابیت زنانه را شکست، او گریم سنگین را پذیرفت «طلسم،داریوش فرهنگ»، با لهجه ایفای نقش کرد«باشو غریبه کوچک» و متوهم  و روانی نشان داد «شاید وقتی دیگر»، البته تسلیمی بدشانس بود که در بدو ورود چند کار توقیفی داشت و دیرتر دیده شد، بعدتر مهاجرت زود هنگامش به سوئد او را به طور کلی از سینمای ایران دور کرد، هر چند که فعالیت های مداوم هنری در سوئد جایگاه خاصی از حضور یک ایرانی مهاجر در خاک غربت ساخته است.

این بازیگران زن ایرانی، واقعا بازیگرند!

سکانس برتر: صحنه اي كه نايي جان با بازي سوسن تسليمي نام گيلكي برخي خوراكي ها و اشيا را به باشوي عرب زبان ياد مي دهد، يكي از زيباترين قاب هاي فيلم مربوط به حضور نايي در مزرعه و هنگامي است كه او شال سفيدش را طوري روي سر و صورتش مي بندد كه فقط چشمان روشنش پيداست.


فاطمه معتمد آریا

خانم های واقعا بازیگر سینمای ایران

بیوگرافی: معتمدآریا با کانون پرورش فکری شروع کرد و با عروسک گردانی شناخته شد و با نقش آفرینی در سینما ماندگار شد، مردم کوچه و بازار او را با مجموعه ی «گل پامچال» به یاد می آورند و حرفه ای تر ها با «روسری آبی»، او هر جا که لازم بود با لهجه ایفای نقش کرد، لباس محلی پوشید و از شکستن قواره ی یک استار سینما ابایی و نداشته است (به گریمش در گیلانه توجه کنید) ازهمان سالهای جوانی تا این روزها که یک ستاره ی میانسال است.

معدود آثاری مثل «عینک دودی» یا «دختر شیرینی فروش» در کارنامه ی او مشاهده می شود که شمایلی شیک از او ارائه می دهد؛ نکته ی جالب توجه گوناگونی و تنوع کاراکترهای اوست، از همکاری همیشگی با طهماسب و جبلی تا نقش هایی چند لایه مثل «یحیی سکوت نکرد»،او این روزها پس از چند سال کم کاری تحمیلی در سینما و تئاتر فعال است.

خانم های واقعا بازیگر سینمای ایران

سکانس برتر: سکانسی که ننه گیلانه روی تختی در فضای باز نشسته، نگران آمدن دکتر است. او که چادرش را به کمرش بسته و در حال برنج پاک کردن است جوری که انگار سالهاست در آن روستا در گیلان زیسته ، خطاب به سماواتی از پسر علیلش می گوید البته با لهجه  گیلکی: گفتم اگر تو ده سال انتظار شوهر خودتو کشیدی، فهمیدی شهید شده، خیال کن این پسر من، شوهر تو این طور برگشته...


گلاب آدینه

خانم های واقعا بازیگر سینمای ایران

بیوگرافی: آدینه به طور تخصصی با تئاتر شروع کرد، در دهه ی پنجاه و همکاری گسترده با افرادی مثل: مهدی هاشمی و داریوش فرهنگ ، ورود به سینما و تلویزیون رفته رفته جایگاه آدینه را ارتقا داد، تا حدی که او به عنوان یکی از اساتید برجسته ی بازیگری شناخته می شود، آدینه البته بیشتر متعلق به دنیای تئاتر است اما نقش آفرینی در مجموعه ی «سلطان و شبان» و حضور پر رنگ در سینما او را شناخته شده تر کرد،او خالق دو مادر ماندگار سینمای ایران است؛ مادر صمیمی و ملموس «مهمان مامان» که هیچ اطواری در خلق شخصیتش ندارد و در نهایت واقع گرایی ایفای نقش می کند و مادر «زیرپوست شهر» که فرزندانش را به دندان می گیرد و درعین فقر مالی از لحاظ فکری بالنده نشان می دهد.

خانم های واقعا بازیگر سینمای ایران

سکانس برتر: جمع شدند دور آن سفره ی خوش رنگ و لعابی که به اندازه ی دل تمام ساکنین خانه ی قدیمی وسیع است و پر و پیمان. همان سفره ای که تا ساعاتی قبل از آنکه از زمین و آسمان برایش مرغ و ماهی ببارد، مادر از اضطراب خالی ماندنش آرام و قرار نداشت. مهمان های مامان را نشانده اند بالای سفره و مادر را روبرویشان، جایی که به راحتی بتواند سرکی بکشد و به رسم تمامی میزبانان از سیر شدن و رضایت کامل مهمانان اطمینان حاصل کند.


گوهر خیر اندیش

خانم های واقعا بازیگر سینمای ایران

بیوگرافی: یکی دیگر از محصولات دانشکده هنرهای زیبا و گوینده ی رادیویی که بعدتر یک تئاتری قهار شد؛ بازیگری که هیچوقت دربند استایل و شمایل نبوده است در قالب نقشهای محلی گوناگون در آمده و تا امروز موقعیت ویژه اش را در سینما، تلویزیون و تئاتر حفظ کرده این خودشکستن ها که شجاعت خاصی را می طلبد، عصاره اش در خنداونه بود، آنجا که رامبد جوان از او خواست لبخند بزند و او یک لبخند ساده را در تیپ های متفاوت اجرا کرد، برای درک تنوع نقش های او جنس بازی اش را در «دعوت» و «ارتفاع پست» با کاراکترهایش در «اشک ها و لبخندها» و «آتش بس» مقایسه کنید؛ از شمسی پلنگ تا شهدخت فیروز کوهی از فالگیر تا زنی مذهبی، از کاراکتری که ناخواسته باردار شده تا کاراکترش در «نقاب» که فداکارانه ایفا شده است، خیر اندیش صدا و میمیک نمونه ای دارد که کمتر در سینمای ایران یافت می شود.

خانم های واقعا بازیگر سینمای ایران

سکانس برتر: در فیلم «دایره زنگی»، پروین در سکانسی نسبت به حرف‌های فرزندانش واکنش نشان می‌دهد و وقتی کلمه فیلم «شُرت کات» را می‌شنود به مرد سی‌دی فروش می‌گوید: مگه نگفتم دیگه ازاین فیلما نیارین؟

پسر: شُرت به معنای کوتاه

پروین: چه فرقی می‌کنه کوتاه یا بلند


پانته آ بهرام

خانم های واقعا بازیگر سینمای ایران

بیوگرافی: دانش آموخته دانشگاه هنر و ادبیات صدا و سیما و یک تئاتری فعال، او دیر شکوفا شد، اما با مهارتی خاص موفق شده نقش های کوتاه را ماندگار کند، حضور او در «چهارشنبه سوری» و بازی پیچیده اش از ماندگار ترین نقش های مکمل است، زن لال و عاجز فیلم «هیچ»، زن سرکوب شده ی «پستچی سه بار در نمی زند»، کاراکتر روان پریش فیلم «بیگانه» که شجاعانه صورتش را زشت کرده، زن عاشق و نگران «میگرن» و حضور کاریکاتوری اش در «طبقه ی حساس»، نشانگر توانایی های بازیگر زنی است که به هر شکل و قیافه ای در می آید و مسیر درخشانش را ادامه می دهد.

خانم های واقعا بازیگر سینمای ایران

سکانس برتر: در «بیگانه» سکانسی است که پانته آ بهرام روی تخت دراز می کشد و از سفتی تشک تختش گله می کند پس از رد وبدل شدن دیالوگی مابین دو خواهر، بهرام که حالا سشوار کشیدنش تمام شده، تغییر لحن می دهد، او خطاب به خواهرش می گوید: این آخریا مامان چند بار خودشو خیس کرد، مجبور شدم دیگه پوشکش کنم، یه دفه داشتم پوشکشو عوض می کردم گفت بسمه دیگه خسته شدم دلم میخواد بمیرم، بهرام دوباره تغییر لحن می دهد در حالی که نگاه تمسخر آمیزی دارد و چانه ی خواهرش را گرفته خطاب به او می گوید: آخی بغض کردی؟ تو که کلا دو سه دفه بیشتر نیومدی بیمارستان و هردفعه ام نیم ساعت بیشتر نمی موندی، الان چی شده؟ نازک نارنجی شدی


رویا نونهالی

خانم های واقعا بازیگر سینمای ایران

بیوگرافی: فارغ التحصیل دانشگاه هنر از رشته ی نقاشی، بازیگری که تماما به سینما تعلق دارد، شاید اولین بار با «عروسی خوبان» دیده شد و در «خانه ای روی آب» و آن نقش کوتاه و درخشان خودش را تثبیت کرد، نونهالی هم مانند دیگر نمونه های این فهرست شجاعت ایفای نقش های متفاوت و ساختار شکن دارد؛ از «زندان زنان» و سرتراشی تا «اعترافات ذهن خطرناک من» و نقش روان پریش و هولناکی که به خوبی ایفا می کند، البته نونهالی را عمدتا با نام ناتاشا و سریال پلیسی فخیم زاده می شناسند.او در«هم نفس» هم نقش متفاوتی داشت، در «ماهی ها عاشق می شوند» نقش یک زن مستقل و عاشق را ایفا کرد،تنوع نقش هایی از دنیاهایی کاملا متفاوت.او با صدایی ویژه و چشمانی که حالتی شیشه گونه دارد فرمی اگزجره دارد، از این رو گاها بازی او در سکوت ماندگارتر است مانند: «خانه ای روی آب».

خانم های واقعا بازیگر سینمای ایران

سکانس برتر:
در «زندان زنان» سکانسی است که تیموریان به عنوان مسئول زندان از زندانیان می خواهد حجاب خود را رعایت کنند و در حالی که زنان بیرون از زندان درگیر جنگ هستند، زنان زندانی درگیر لپه نباشند. زندانیان که از فرط سرما در خود فرو رفته اند نای اعتراض به احکام سختگیرانه ی مسئول زندان ندارند، تنها یک نفر که همان میترای فیلم است دستانش را بالا می برد و با لحنی اعتراضی وارد بگو مگو می شود، او از اینکه مثل حیوان ها با زندانیان رفتار می شود گله می کند، در نمای بعد میترا(رویا نونهالی) را می بینیم که با سری تراشیده وارد انفرادی می شود .


باران کوثری

خانم های واقعا بازیگر سینمای ایران

بیوگرافی: دانش آموخته ی هنرستان سوره که در ابتدا با فیلم های مادرش واردعرصه ی سینما شد و از این لحاظ مورد خاص فهرست است؛ چون قاعده ی مرارت و خاک صحنه در مورد اومصداق ندارد، از معدود بازیگران نسل جدید که جسارت خود تخریبی دارد، او در «خون بازی» نقش یک معتاد را ایفا می کند و چهره اش را ویران می کند، کاری که بسیاری از ستاره های سینما جرات آن را ندارند، کوثری در «گیلانه» لباس محلی تن می کند و در «یه حبه قند» ایفاگرنقش دختری است که چشمانش مشکل دارد، کوثری جوانترین این فهرست است و با روند درخشانی که در پیش گرفته مطمئنا کارنامه ی سنگین تری خواهد داشت، در سال گذشته نقش آفرینی او در «کوچه بی نام» و «خانه دختر» نشان داد که باران کوثری به سینما نگاهی حرفه ای دارد.

خانم های واقعا بازیگر سینمای ایران

سکانس برتر: سارا و مادرش پس از گذر از ایست بازرسی وارد کلامی می شوند که به مرافعه ختم می شود، سارا از فرط خماری به ویرانی رسیده و محبت های مادرش را بدبینانه نگاه می کند، مادر که طاقت ویرانی سارا را ندارد سعی در آرام کردن اوضاع دارد، اما سارا با بازی برون گرایانه ی کوثری که از حنجره و بدنش به خوبی کمک می گیرد در جنگلی زمستانی با دست به سر و صورتش می زند و یکی از دردناک ترین صحنه های عجز یک معتاد را به نمایش می گذارد.
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 49
در انتظار بررسی:1
Iran, Islamic Republic of
09:16 - 1394/07/11
مریلا زارعی مهتاب کرامتی ..
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۰۴ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۱
مهتاب کرامتی خوشگله
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۵۸ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۲
ببخشید باران کوثری رو بر اساس کدوم معیار انتخاب کردید؟! ایشون یه بازیگر به شدت متوسطه .مامانش کارگردان نبود اصلا بازیگر نمی شد! اساسا در حدی نیست که در کنار سوسن تسلیمی قرار بگیره .
باران
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۴۹ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۲
بله... به جای باران کوثری بهتر بود مریلا زارعی رو می اوردید.
javad
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۴۹ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۲
ترانه علیدوستی.
Iran, Islamic Republic of
09:41 - 1394/07/11
انتخابهای بجایی بود آفرین
Iran, Islamic Republic of
09:49 - 1394/07/11
رویا نونهالی حرف اول رو میزنه ایشون واقعا بازی قدرتمند و پر جاذبه ای دارن زیبایی ظاهر و بازی زیبا هر دو یکجا جمع شده به نظرم ستاره اسکندری هم جا داره تا طی چندسال آینده به این لیست شما اضافه بشه
Iran, Islamic Republic of
10:53 - 1394/07/11
جای مهتاب کرامتی. مریلا زارعی و ترانه علی دوستی و نگار جواهریان الحق خالی بود
Iran, Islamic Republic of
12:05 - 1394/07/11
به نظر من دوستان بهتره جوسازی نکنن و به این لیست اصولی و دارای چارچوب های هنری و تکنیکی پیشنهاد اضافه کردن اسامی دیگه ای رو نکنن و سلیقه ای و از روی احساس تصمیم نگیرن این لیست حرف نداره با اینکه به یکی دوتاشون علاقه ندارم ولی مطمئنم که بازیشون در حدی هست که در این لیست قرار گرفتن پس بهتره کار را به کرادان سپرد ما که کارشناس نیستیم لطفا از برخوردهای احساسی جلوگیری کنید
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۵۱ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۱
مریلا زارعی هم بره بوق بزنه هان؟؟؟؟!!!!
باران
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۵۲ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۲
نه جانم
مریلا زارعی، نگار جواهریان، ترانه علیدوستی ... این هنرمندان با توجه به نظرات منتقدین سینما (که اگر کمی مطالعه بفرمایید حتما متوجه خواهید شد) جاشون واقعا خالی بود.
Iran, Islamic Republic of
12:37 - 1394/07/11
امیدوارم شماره دومی هم داشته باشید و کسانی مثل لیلا حاتمی، مریلا زارعی، ترانه علیدوستی، نگار جواهریان رو به لیستتون اضافه کنید
Iran, Islamic Republic of
12:46 - 1394/07/11
دونام ازبهترین هنرپیشه های زن دوست داشتنی روفراموش کردید:لیلاحاتمی ونیکی کریمی که بحق بازیگران خبره وموفقی هستند.
Iran, Islamic Republic of
13:28 - 1394/07/11
به نظر من بازی های نگار جواهریان خییییلی بهتر از باران کوثری بوده
نگار جواهریان نمونه بارز بازیگر توانمندیه که به خاطر قیافه ش یا مادر کارگردانش به سینما نیومده. به خاطر هنرش تو این عرصه پذیرفته شده
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۵۳ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۱
این همه منفی واسه حرفی ک بیشترش واقعیته ؟؟؟؟!!!!!
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۵۹ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۲
اره واقعا نگار خیلی بازیگر بهتریه . باران کوثری مطلقا بی استعداده .
Iran, Islamic Republic of
16:04 - 1394/07/11
جای خانوم کتایون ریاحی با بازی قشنگشون در نقش زلیخا واقعا خالیه
Iran, Islamic Republic of
16:12 - 1394/07/11
پس جواهریان وترانه علیدوستی ولیلاحاتمی مریلازارعی هانیه توسلی که توفیلم دهلیز واقعاخوب بازی کردن و.....جاشون تواین لیست خالیه...
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۵۳ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۱
منفی رو به خاطر هانیه دادم
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۰۰ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۲
این کامران یا کوروش یا میلاد !! همه جا هست! قطعا بازی هانیه توسلی از امثال باران کوثری خیلی بهتره .
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۲۶ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۲
گویا نظرشون این بوده که بازیگرهایی که زیبایی زیادی ندارند رو لیست کنند و هانیه و ترانه واقعا زیبا هم هستند:) البته رویا نونهالی یا سوسن تسلیمی هم از نظر من خیلی زیبا هستند . زیبایی که نباید عروسکی باشه حتما .
Iran, Islamic Republic of
19:02 - 1394/07/11
سریال سربداران خانم تسلیمی رو از قلم انداختین
United States
19:06 - 1394/07/11
واقعا همشون بازیگرن لایک دارن هوارتا البته جای اسم لیلا حاتمی خالیه
Iran, Islamic Republic of
20:04 - 1394/07/11
جای بزرگانی همچون سحر قریشی، لیلا بلوکات، مهسا کامیابی،نیوشا ضیغمی، صدف طاهریان، هانیه غلامی، نرگس محمدی و همه بازیگرانه فیلمهای سوپر مارکتی واقعاً خالی بود
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۵۴ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۱
افرین
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۳:۰۵ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۲
این اساتید رو فراموش کردید : استاد شهره قمر،استاد حنانه شهشهانی،استاد پیشکسوت شراره رخام و ...
باران
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۵۵ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۲
خخخخخخخخخخخ
France
21:45 - 1394/07/11
1. خیلی خوشحالم که برای اولین بار اسم مهناز افشار جز این قبیل لیست ها نیست!
2. به نظرم باران کوثری اگرچه بازی های خوبی داشته، ولی در قد و قواره این لیست و قابل مقایسه با دیگران بازیگران آورده شده نیست.
3. بهتر بود مریلا زارعی هم به این لیست اضافه می کردید به جای باران کوثری.
4. خوشحالم که پانته آ بهرام هم قرار دادید.
Iran, Islamic Republic of
22:16 - 1394/07/11
لطفا یک لیست دیگه هم درست کنید چون جای خیلی ها خالیه خصوصا نگار جواهریان
Iran, Islamic Republic of
23:34 - 1394/07/11
قابل توجه عزیزانی که از بازیگری فقط نمایش چهره و عشوه است
اونقدر بازیگربشون نمایش چهره است که حتی حاضر نشدن تو چالش سطل اب یک لیوان اب رو خودشون خالی کنن
Iran, Islamic Republic of
06:19 - 1394/07/12
چقدر خوبه که آدم منصف باشه. همه خوب بودن، الی یه نفر اونم باران کوثریه. باران کوثری چهره زنونه نداره، بیانش ناخواسته مشکل داره. میدونم الان میگین ، اوه چه بی فرهنگ! چهره و بیان که دست خود آدم نیست!......بله نیست، ولی جایی که استانداردترهایی مثل ترانه علیدوستی با اون بیان قوی، یا پگاه آهنگرانی با چهره آفریده شده برای سینما هستن واقعن باران کوثری؟؟؟؟چرا نمیخواین قبول کنین که فقط داره از پارتی استفاده میکنه و تمام قد رو پرده های سینما دراز کشیده و به هیچ احدی هم نمیخواد اجازه عرض اندام بده. تگار جواهریان زونمیگم چون فیلمهاش برای سلیقه خاصن، اما از جوونها که بگذریم ‌ تا وقتی مریلا زارعی هست واقعن باران کوثری؟؟؟؟؟!!!!
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۰۳ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۲
این لیست بر اساس چهره زنونه!!! نیست . اصلا چهره زنونه چیه؟! مثلا مریل استریپ وقتی خواست وارد بازیگری بشه بهش گفتند چهره زنونه نداره!! همین مولفه های مردسالارانه باعث میشه خیلی از زنها که مستعدند نتونن بازیگر بشن . بهتره ما زنها به خودمون رحم کنیم! با اینکه باران کوثری بازیگر مستعدی نیست موافقم .
نسیم
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۰۷ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۲
کاملا باهاتون موافقم . اصلا باران در حد خانم زارعی نیست
باران
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۵۹ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۲
باران کوثری هنرمند شاخصی نیست اما کم لطفی نکن فریماه، باران چهره نمکینی داره حتی اون حالت توک زبونیش بهش میاد و معصوم نشونش میده ...
البته و صد البته با جملات آخرت موافقم خانم ها زارعی و جواهریان بسیار قابل تقدیرند
Iran, Islamic Republic of
08:45 - 1394/07/12
میخوای تعریف کنی دیگه تخریب نکن، بهتره بگی بانوانی که زیبایی طبیعی و بازی درخشان دارند و اهل "عمل" نیستند!
پاسخ ها
باران
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۰۳ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۲
افرین ... زیبایی طبیعی
چیزی که کم کم داره نایاب میشه
زنده باد این هنرمندان واقعی که با هنر خود و نه با ظاهر سازی، خوش می درخشند.
سحر
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۱۲ - ۱۳۹۴/۰۹/۰۴
موافقم این بازیگرا زیبایی خودشون رو دارن و ممکنه مورد پسن جماعت پلنگ پسند نباشند اما زیببا هستن...
Iran, Islamic Republic of
08:56 - 1394/07/12
باران کوثری دقیقا در کدوم سکانس یه حبه قند بازی می کنه؟
Iran, Islamic Republic of
08:56 - 1394/07/12
وای عاشق سوسن تسلمی ام ...اصلا یک آنی داره که تو بازیگرهای دیگه ندیدم . حیف باشه که رفت . حیف حیف حیف .
Iran, Islamic Republic of
09:23 - 1394/07/12
لطفاخانم مريم امير جلالي وخانم مهرانه مهين ترابي را نيز به اين اسامي اضافه نماييد0
Iran, Islamic Republic of
10:59 - 1394/07/12
خيلي جالبه دو نفر اول سينماي ايران يعني بانو حاتمي و بانو فراهاني تو اين ليست نيستن!!!!!!!!!
پاسخ ها
باران
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۰۸ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۲
این دو بانو خوبند اما تکراری بازی می کنند و معروفیتشون رو بیشتر به خاطر شهرت پدرهاشان دارند. به بازی های مختلف مریلا زارعی نگاه کن ...با کمی توجه به استعداد و هنر ایشون پی می بری
Iran, Islamic Republic of
14:14 - 1394/07/12
خخخخخخ....بانو بهنوش بختیاری و بانو الهام چرخنده رو جا انداختین!
Iran, Islamic Republic of
09:15 - 1394/09/04
خوب بود این بازیگرا پیشکسوت هم هستن و بازیگرای خوب زیادی داریم که تو دنیا هم شناخته شده ان و داور جشنواره های مختلفی بودن مثل لیلا حاتمی. نگار جواهریان. نیکی کریمی و خیلی های دیگه که بهشون افتخار میکنیم
Iran, Islamic Republic of
20:24 - 1397/06/30
بله باران کوثری بازیگر متوسطیه منم موافقم
جاش مریلا زارعی هانیه توسلی لیلا حاتمی باید میبودن
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
گروه تولیدی نیلوفر_1
شرکت هوش و دانش سپهر_1
سفیر بار ساقدوش_1
سفیر بار ساقدوش_3
گروه تولیدی نیلوفر_3
شرکت هوش و دانش سپهر_3
گروه تولیدی نیلوفر_4
شرکت هوش و دانش سپهر_4
سفیر بار ساقدوش_4
گروه تولیدی نیلوفر_2
سفیر بار ساقدوش_2
شرکت هوش و دانش سپهر_2
روشا فارمسی_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
تنورستان_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
نیکان فارمدمهر_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
پارسیان طب - فوتر موبایل
اورانوس_فوترموبایل2
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
دکتر آزاد خواه_فوتر موبایل
دکتر لاجوردی_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
روانشناسی مرهم_ فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
دکتر صالحی_فوتر موبایل
دندانپزشکی تاج _ فوترموبایل2
ترجمه زندگی_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
قالیشویی ثمین_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
فنی آتل_فوتر
دکتر لاجوردی_فوتر
دکتر صالحی_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
اورانوس_فوتر2
قالیشویی ثمین_فوتر
شفا_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
نیکان فارمدمهر_فوتر
روانشناسی مرهم_ فوتر
تدبیرکالا_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
دندانپزشکی تاج _ فوتر2
قالیشویی بانو_فوتر
دکتر آزاد خواه_فوتر
کلینیک النا_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
ترجمه زندگی_فوتر
روشا فارمسی_فوتر
آیلین_تزریق چربی
قالیشویی نوین_فوتر
پارسیان طب - فوتر
تنورستان_فوتر