روحانی 8 عضو شورای رقابت را منصوب کرد
۲۵۱۹۳۶
۱۴ مهر ۱۳۹۴ - ۱۶:۲۴
۲۱۹۲۸
حسن روحانی رئیس‌جمهور در احکام جداگانه‌ای و به پیشنهاد معاون رئیس‌جمهور و رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور و وزیران امور اقتصادی و دارایی ، دادگستری و صنعت ، معدن و تجارت، هشت عضو شورای رقابت را منصوب کرد.
پایگاه اطلاع‌ رسانی ریاست‌جمهوری: حسن روحانی رئیس‌جمهور در احکام جداگانه‌ای و به پیشنهاد معاون رئیس‌جمهور و رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور و وزیران امور اقتصادی و دارایی ، دادگستری و صنعت ، معدن و تجارت، هشت عضو شورای رقابت را منصوب کرد.

این اعضا برای یک دوره شش ساله و در چارچوب ماده 53 قانون اصلاح موادی از قانون برنامه چهارم توسعه اقتصادی ، اجتماعی و فرهنگی جمهوری اسلامی ایران و اجرای سیاستهای کلی اصل 44 قانون اساسی، منصوب شدند.

رئیس‌جمهور به پیشنهاد وزیر امور اقتصادی و دارایی ، رضا شیوا، فرهاد خداداد کاشی را به عنوان صاحب نظر اقتصادی و سیدابوالفضل فاطمی زاده را به عنوان متخصص در امور مالی به عضویت شورای رقابت منصوب کرد.

روحانی همچنین به پیشنهاد وزیر صنعت ، معدن و تجارت، ابراهیم بهادرانی و سید محمد روحانی پور را به عنوان صاحب نظر در امر تجارت و احمد دوست حسینی را به عنوان "صاحب نظر در امر صنعت، به عضویت شورای رقابت منصوب کرد.

رئیس‌جمهور همچنین به پیشنهاد وزیر دادگستری ، ولی رستمی را به عنوان حقوقدان و احمد داودی را به پیشنهاد معاون رئیس‌جمهور جمهوری و رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور به عنوان صاحب نظر در خدمات زیربنایی در شورای رقابت، برگزید.

روحانی در این احکام، توفیق اعضا را در انجام شایسته وظایف و مسوولیت های محوله با رعایت اصول قانونمداری، اعتدال گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید، از خداوند متعال مسالت کرده است.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج