خنثی‌سازی حمله به حرم امامین عسکریین
۲۵۲۷۱۱
۱۶ مهر ۱۳۹۴ - ۲۰:۳۷
۲۸۰۱۲
نیروهای امنیتی عراق با حمله به یک منزل مسکونی در حاشیه غربی شهر مقدس سامراء واقع در جنوب استان صلاح الدین عراق، دو تروریست داعشی را دستگیر کردند.
مشرق: نیروهای امنیتی عراق با حمله به یک منزل مسکونی در حاشیه غربی شهر مقدس سامراء واقع در جنوب استان صلاح الدین عراق، دو تروریست داعشی را دستگیر کردند.

نیروهای امنیتی عراق با حمله به یک منزل مسکونی در شهر مقدس سامراء واقع در جنوب استان صلاح الدین عراق، دو تروریست داعشی را دستگیر کردند. بنابر گزارش شبکه تلویزیونی "الحره"، این عملیات ظهر روز گذشته با یورش دهها تن از نیروهای ویژه ارتش و پلیس عراق به یک مخفیگاه متعلق به هسته های ترور و خرابکاری گروه تروریستی تکفیری داعش رخ داد که طی آن دو تروریست بازداشت و مقادیر فراوانی سلاح و مهمات کشف و ضبط شده است.

تروریستهای بازداشتی در اعترافات خود از دستور فرماندهی داعش در منطقه سامراء به تیمهای تروریستی این گروه در داخل شهر برای حمله به حرمین شریفین امامین عسگریین خبر داده اند. از مخفیگان این تروریستها دهها قبضه سلاح شامل تسلیحات انفرادی، نارنجک انداز، موشک انداز کاتیوشا، خمپاره انداز 60 و 80 و 120 م.م، آرپی جی 9، و صدها کیلوگرم انواع مهمات و موشک که قرار بود از آنها برای هدف قرار دادن مراکز پلیس و حرمین سامراء استفاده شود کشف گردید.

شهر سامراء در جنوب استان صلاح الدین به دلیل میزبانی از حرمین ائمه شیعه از حساسیت و احترام ویژه ای برای اهل سنت، شیعه و مسیحیان ساکن در آن برخوردار می باشد. گروه تروریستی تکفیری داعش از سال گذشته و همزمان با حمله سراسری مشترک با تروریستهای بعثی - صدامی به استانهای عراق، تلاشهای فراوانی را برای سیطره بر سامرا و انهدام حرمهای اهل بیت پیامبر (ص) بکار بسته که با هوشیاری نیروهای نظامی و امنیتی عراق با ناکامی مطلق مواجه شده است.
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
00:50 - 1395/07/21
خدالعنت کنداین کافران داعشی کثیف وبزدل را انشاالله به زودی زودنسل این قوم وهابی ازروی زمین به دست مسلمانان پاک خواهدشد
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج