هتلِ چرخ‌ دار +عکس
۲۵۳۶۳۸
۱۹ مهر ۱۳۹۴ - ۱۴:۲۱
۱۵۶۸۴
«امریکن ایگل» شرکت تولیدکننده‌ی خودروهای کاروان (RV) است که به تازگی تصاویر مدل 2016 خود را منتشر کرده است. قیمت این خودرو 700 هزار دلار برای مشتری تمام خواهد شد.
وبسایت فرادید: تصور ما از هتل ساختمانی با شکوه و مجلل است، اما این خودروی کاروان تفریحی و البته لوکس تصور ما را از هتل عوض می‌کند.
 
به گزارش دیلی میل، «امریکن ایگل» شرکت تولیدکننده‌ی خودروهای کاروان (RV) است که به تازگی تصاویر مدل 2016 خود را منتشر کرده است. قیمت این خودرو 700 هزار دلار برای مشتری تمام خواهد شد.
 
فضای داخلی این کاروان به شکل هتلی لوکس تزیین شده و دارای تمام امکانات رفاهی یک هتل هم هست. پذیرایی کاروان کاملا جادار بوده و آشپزخانه‌ی آن نیز مجهز است. البته نمی‌توانیم چشمانمان را روی تختِ نرم و راحت آن ببندیم.
 
امکانات این کاروان به شکلی است که حتی راحت‌طلب‌ترین افراد را نیز راضی نگه می‌دارد. البته ناگفته نماند که طول این خودروی آر وی 13.7 متر بوده و رانندگی به آن سخت است. به همین دلیل، گواهینامه‌ی مجزایی را باید برای آن در نظر گرفت. شما می‌توانید با این آر وی رانندگی کنید و هرگاه خسته شدید از سه تلویزیون، دو مبل راحتی زیبا و حمام مجهز آن استفاده کنید. ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی و یخچال بزرگ از جمله امکانات دیگر این آر وی است.
 
خودروی کاروان (RV) به آن دسته از خودروهایی گفته می‌شود که دارای طولی بلند بوده و امکاناتی گوناگون برای خواب، آشپزی و دستشویی در پشت سر راننده قرار دارد. این خودروها از خودروهای کلاس ون حجیم‌تر و با امکانات بیشتر می‌باشند. در حقیقت، می‌توان خودروی کاروان را تلفیقی از اتوبوس و کامیون دانست.

هتلِ چرخ‌دار
خودرویی شبیه به یک کاخ!

هتلِ چرخ‌دار
طول آن حدود 13 متر است

هتلِ چرخ‌دار
این آر وی کاملا مجهز است

هتلِ چرخ‌دار

هتلِ چرخ‌دار
راحت استراحت کنید

هتلِ چرخ‌دار
همه چیز تحت کنترل است!

هتلِ چرخ‌دار
تختخواب‌های نرم و زیبا منتظر شما هستند

هتلِ چرخ‌دار

هتلِ چرخ‌دار

هتلِ چرخ‌دار

هتلِ چرخ‌دار
این آر وی به سه تلویزیون مجهز است

هتلِ چرخ‌دار

هتلِ چرخ‌دار

هتلِ چرخ‌دار
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج