برگزاری انتخابات چقدر هزینه دارد؟
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
کتاب لند_1
دکتر استرکی_1
اپیلاسیون نانا 1
اپیلاسیون نانا 3
کتاب لند_3
دکتر استرکی_3
دکتر استرکی_4
اپیلاسیون نانا 4
کتاب لند_4
دکتر استرکی_2
کتاب لند_2
اپیلاسیون نانا 2
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۲۵۵۲۶۴
۲۳ مهر ۱۳۹۴ - ۱۶:۲۴
۱۷۷۴۵
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزیر کشور گفت: دولت تدبیر و امید با پرداخت 250 میلیارد ریال بدهی استانداری‌ها به مجریان انتخابات سال 1392، در زمان حاضر هیچ‌گونه بدهی انتخاباتی ندارد.
خبرگزاری ایسنا: معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزیر کشور گفت: دولت تدبیر و امید با پرداخت 250 میلیارد ریال بدهی استانداری‌ها به مجریان انتخابات سال 1392، در زمان حاضر هیچ‌گونه بدهی انتخاباتی ندارد.

جواد ناصریان در دومین روز از همایش آموزشی و توجیهی منطقه‌ای ستاد انتخابات کشور در تبریز، اظهار کرد: برای برگزاری دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی یک هزار و 600 میلیارد ریال اعتبار در اختیار وزارت کشور قرار گرفته تا تمامی هزینه‌های انتخابات از این محل تامین شود.

وی رعایت قوانین و عدالت در توزیع منابع را هدف اصلی وزارت کشور در هزینه کرد اعتبارهای مربوط به انتخابات عنوان کرد و افزود: در این زمینه ورود به مناقصه‌های مختلف باید با صرفه جویی کامل انجام شود به طوری که تاکنون وزارت کشور در این زمینه 30 درصد از هزینه‌های مربوط به خریدها را کاهش داده است.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزیر کشور گفت: تاکنون شش عنوان قرارداد با طرف‌های حقوقی توسط وزارت کشور منعقد شده که در هر کدام از آنها 30 درصد نسبت به انتخابات سال 92 کاهش هزینه داشته‌ایم.

وی با تاکید بر عدالت در توزیع منابع مالی انتخابات گفت: در این راستا متناسب با حجم، موقعیت و شرایط بخشداری‌ها، فرمانداری‌ها و استانداری‌ها توزیع منابع انجام می‌شود و مسوولان استانی مطمئن باشند که صد در صد منابع انتخابات را وصول کرده و توزیع می‌کنیم.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزیر کشور با بیان این که دستورالعمل هزینه کردهای انتخابات به زودی از سوی وزارت کشور به استانداری‌ها ابلاغ می‌شود، یادآور شد: استانداران و فرمانداران باید مفاد این دستورالعمل را به دقت مدنظر قرار دهند. وزارت کشور تعهدهای مازاد بر اعتبارات پیش بینی شده را تقبل نخواهد کرد زیرا منابع بسیار محدود بوده و باید در هزینه اعتبارات دقت لازم صورت بگیرد.

وی از افزایش حدود 50 درصدی دستمزد مجریان انتخابات خبر داد و افزود: در این زمینه تلاش کرده‌ایم فاصله پرداختی بین مجریان و ناظران تا حد امکان برابر و دستمزدها نیز در مورد مقرر پرداخت شود.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزیر کشور با اشاره به تصمیم دولت برای به کارگیری صندوق‌های رای شفاف در انتخابات، گفت: استفاده از صندوق‌های شفاف مورد تاکید رییس جمهوری در وزارت کشور و شورای نگهبان تایید و قرارداد هشتاد هزار صندوق بسته شده است که به موقع آنها را بین استان‌ها توزیع می‌کنیم.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
استخدام_1
بهمن پور_داخلی1
شیرآلات زمانی_1
استخدام_3
شیرآلات زمانی_3
بهمن پور_داخلی3
شیرآلات زمانی_4
استخدام_4
بهمن پور_داخلی4
بهمن پور_داخلی2
شیرآلات زمانی_2
استخدام_2
تدبیرکالا_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
فنی آتل_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
آیلین_تزریق چربی موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
کلینیک فرشته_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
شاخه نبات_ فوتر موبایل
پارسیس_فوتر ساختمان
رستوران باغ بهشت _فوتر
کلینیک النا_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
فنی آتل_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
شفا_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
کیان برنا_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
کلینیک فرشته_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
آیلین_تزریق چربی
دکتر عارفی - فوتر
شاخه نبات_ فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو