برگزاری انتخابات چقدر هزینه دارد؟
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
لایکو_1
سمپاشی امحا_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
سمپاشی امحا_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
لایکو_3
سمپاشی امحا_4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
لایکو_4
لایکو_2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
سمپاشی امحا_2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۲۵۵۲۶۴
۲۳ مهر ۱۳۹۴ - ۱۶:۲۴
۱۷۷۳۸
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزیر کشور گفت: دولت تدبیر و امید با پرداخت 250 میلیارد ریال بدهی استانداری‌ها به مجریان انتخابات سال 1392، در زمان حاضر هیچ‌گونه بدهی انتخاباتی ندارد.
خبرگزاری ایسنا: معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزیر کشور گفت: دولت تدبیر و امید با پرداخت 250 میلیارد ریال بدهی استانداری‌ها به مجریان انتخابات سال 1392، در زمان حاضر هیچ‌گونه بدهی انتخاباتی ندارد.

جواد ناصریان در دومین روز از همایش آموزشی و توجیهی منطقه‌ای ستاد انتخابات کشور در تبریز، اظهار کرد: برای برگزاری دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی یک هزار و 600 میلیارد ریال اعتبار در اختیار وزارت کشور قرار گرفته تا تمامی هزینه‌های انتخابات از این محل تامین شود.

وی رعایت قوانین و عدالت در توزیع منابع را هدف اصلی وزارت کشور در هزینه کرد اعتبارهای مربوط به انتخابات عنوان کرد و افزود: در این زمینه ورود به مناقصه‌های مختلف باید با صرفه جویی کامل انجام شود به طوری که تاکنون وزارت کشور در این زمینه 30 درصد از هزینه‌های مربوط به خریدها را کاهش داده است.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزیر کشور گفت: تاکنون شش عنوان قرارداد با طرف‌های حقوقی توسط وزارت کشور منعقد شده که در هر کدام از آنها 30 درصد نسبت به انتخابات سال 92 کاهش هزینه داشته‌ایم.

وی با تاکید بر عدالت در توزیع منابع مالی انتخابات گفت: در این راستا متناسب با حجم، موقعیت و شرایط بخشداری‌ها، فرمانداری‌ها و استانداری‌ها توزیع منابع انجام می‌شود و مسوولان استانی مطمئن باشند که صد در صد منابع انتخابات را وصول کرده و توزیع می‌کنیم.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزیر کشور با بیان این که دستورالعمل هزینه کردهای انتخابات به زودی از سوی وزارت کشور به استانداری‌ها ابلاغ می‌شود، یادآور شد: استانداران و فرمانداران باید مفاد این دستورالعمل را به دقت مدنظر قرار دهند. وزارت کشور تعهدهای مازاد بر اعتبارات پیش بینی شده را تقبل نخواهد کرد زیرا منابع بسیار محدود بوده و باید در هزینه اعتبارات دقت لازم صورت بگیرد.

وی از افزایش حدود 50 درصدی دستمزد مجریان انتخابات خبر داد و افزود: در این زمینه تلاش کرده‌ایم فاصله پرداختی بین مجریان و ناظران تا حد امکان برابر و دستمزدها نیز در مورد مقرر پرداخت شود.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزیر کشور با اشاره به تصمیم دولت برای به کارگیری صندوق‌های رای شفاف در انتخابات، گفت: استفاده از صندوق‌های شفاف مورد تاکید رییس جمهوری در وزارت کشور و شورای نگهبان تایید و قرارداد هشتاد هزار صندوق بسته شده است که به موقع آنها را بین استان‌ها توزیع می‌کنیم.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
سفیر بار ساقدوش_1
استخدام_1
اپیلاسیون نانا 1
شیرآلات زمانی_1
استخدام_3
شیرآلات زمانی_3
سفیر بار ساقدوش_3
اپیلاسیون نانا 3
استخدام_4
اپیلاسیون نانا 4
شیرآلات زمانی_4
سفیر بار ساقدوش_4
اپیلاسیون نانا 2
شیرآلات زمانی_2
استخدام_2
سفیر بار ساقدوش_2
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
دکتر عارفی - موبایل فوتر
کیان برنا_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
ایرانیان- فوتر موبایل222
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوتر2
دکتر عارفی - فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
شفا_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
رستوران پارسیان_فوتر
فنی آتل_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
کیان برنا_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
ایرانیان-فوتراصلی222
تدبیرکالا_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر