برگزاری انتخابات چقدر هزینه دارد؟
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
اپیلاسیون نانا 1
دکتر استرکی_1
دکتر ولدخانی_1
دکتر استرکی_3
دکتر ولدخانی_3
اپیلاسیون نانا 3
اپیلاسیون نانا 4
دکتر استرکی_4
دکتر ولدخانی_4
دکتر استرکی_2
دکتر ولدخانی_2
اپیلاسیون نانا 2
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۲۵۵۲۶۴
۲۳ مهر ۱۳۹۴ - ۱۶:۲۴
۱۷۷۴۶
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزیر کشور گفت: دولت تدبیر و امید با پرداخت 250 میلیارد ریال بدهی استانداری‌ها به مجریان انتخابات سال 1392، در زمان حاضر هیچ‌گونه بدهی انتخاباتی ندارد.
خبرگزاری ایسنا: معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزیر کشور گفت: دولت تدبیر و امید با پرداخت 250 میلیارد ریال بدهی استانداری‌ها به مجریان انتخابات سال 1392، در زمان حاضر هیچ‌گونه بدهی انتخاباتی ندارد.

جواد ناصریان در دومین روز از همایش آموزشی و توجیهی منطقه‌ای ستاد انتخابات کشور در تبریز، اظهار کرد: برای برگزاری دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی یک هزار و 600 میلیارد ریال اعتبار در اختیار وزارت کشور قرار گرفته تا تمامی هزینه‌های انتخابات از این محل تامین شود.

وی رعایت قوانین و عدالت در توزیع منابع را هدف اصلی وزارت کشور در هزینه کرد اعتبارهای مربوط به انتخابات عنوان کرد و افزود: در این زمینه ورود به مناقصه‌های مختلف باید با صرفه جویی کامل انجام شود به طوری که تاکنون وزارت کشور در این زمینه 30 درصد از هزینه‌های مربوط به خریدها را کاهش داده است.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزیر کشور گفت: تاکنون شش عنوان قرارداد با طرف‌های حقوقی توسط وزارت کشور منعقد شده که در هر کدام از آنها 30 درصد نسبت به انتخابات سال 92 کاهش هزینه داشته‌ایم.

وی با تاکید بر عدالت در توزیع منابع مالی انتخابات گفت: در این راستا متناسب با حجم، موقعیت و شرایط بخشداری‌ها، فرمانداری‌ها و استانداری‌ها توزیع منابع انجام می‌شود و مسوولان استانی مطمئن باشند که صد در صد منابع انتخابات را وصول کرده و توزیع می‌کنیم.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزیر کشور با بیان این که دستورالعمل هزینه کردهای انتخابات به زودی از سوی وزارت کشور به استانداری‌ها ابلاغ می‌شود، یادآور شد: استانداران و فرمانداران باید مفاد این دستورالعمل را به دقت مدنظر قرار دهند. وزارت کشور تعهدهای مازاد بر اعتبارات پیش بینی شده را تقبل نخواهد کرد زیرا منابع بسیار محدود بوده و باید در هزینه اعتبارات دقت لازم صورت بگیرد.

وی از افزایش حدود 50 درصدی دستمزد مجریان انتخابات خبر داد و افزود: در این زمینه تلاش کرده‌ایم فاصله پرداختی بین مجریان و ناظران تا حد امکان برابر و دستمزدها نیز در مورد مقرر پرداخت شود.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزیر کشور با اشاره به تصمیم دولت برای به کارگیری صندوق‌های رای شفاف در انتخابات، گفت: استفاده از صندوق‌های شفاف مورد تاکید رییس جمهوری در وزارت کشور و شورای نگهبان تایید و قرارداد هشتاد هزار صندوق بسته شده است که به موقع آنها را بین استان‌ها توزیع می‌کنیم.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
استخدام_1
سفیر بار ساقدوش_1
شیرآلات زمانی_1
شیرآلات زمانی_3
سفیر بار ساقدوش_3
استخدام_3
سفیر بار ساقدوش_4
استخدام_4
شیرآلات زمانی_4
سفیر بار ساقدوش_2
استخدام_2
شیرآلات زمانی_2
شفا_فوترموبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
فنی آتل_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
شاخه نبات_ فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
کلینیک فرشته_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
شاخه نبات_ فوتر
کلینیک فرشته_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
پارسیس_فوتر ساختمان
کیان برنا_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
شفا_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
فنی آتل_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
موسسه خیریه زهرا_فوتر
آیلین_تزریق چربی
کلینیک النا_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
تدبیرکالا_فوتر