دیابت بارداری و تاثیر آن بر جنین
۲۵۷۰۷۰
۲۸ مهر ۱۳۹۴ - ۱۵:۲۸
۱۰۴۰۰
از آنجا که فرزند شما احتمالا بزرگتر از حد معمول خواهد بود در معرض خطر برخی عوارض قرار می‌گیرد. به یاد داشته باشید اینها فقط عوارضند و ممکن است کودک شما هیچ کدام از آنها را نداشته باشد.
وب سایت نی نی بان: از آنجا که فرزند شما احتمالا بزرگتر از حد معمول خواهد بود در معرض خطر برخی عوارض قرار می‌گیرد. به یاد داشته باشید اینها فقط عوارضند  و ممکن است کودک  شما هیچ کدام از آنها را نداشته باشد.

دیابت بارداری و تاثیر آن بر جنین

دیابت بارداری و تاثیر آن بر جنین

این مطلب از راهنمای دیابت بارداری درباره تاثیر دیابت بر جنین است. اگر پزشک به شما گفته است که دیابت بارداری دارید، ممکن است نگران شده باشید. خب حق دارید اما جای نگرانی نیست. خبر خوب این که، اغلب زنانی که مبتلا به دیابت بارداری هستند بارداری سلامتی دارند و نوزاد سالم به دنیا می‌آورند. درمان خوب می‌تواند تاثیر بسزایی داشته باشد.

ادامه مطلب را در نی نی بان بخوانیددیابت بارداری و درمان


دیابت بارداری و تاثیر آن بر جنین

این مطلب از راهنمای دیابت بارداری به شما میگوید که بدون شک ابتلا به دیابت بارداری مانند هر بیماری دیگری نیاز به درمان دارد. اما از آنجا که در دوران حساس بارداری قرار دارید،  اقدام‌های درمانی باید با احتیاط انجام شود. درمان در سه مرحله نظارت، کنترل قند خون و درمان عوارض انجام می‌شود.
غربالگری در نوزادان چه ضرورتی دارد؟


دیابت بارداری و تاثیر آن بر جنین

غربالگری به روش‌هایی اطلاق می‌شود که با آنها می‌توان افراد به ظاهر سالمی که از نظر ابتلا به یک بیماری خاص در معرض خطر بیشتری هستند را از افراد سالم شناسایی کرد. باید توجه داشت در مورد افرادی که پرخطر محسوب می‌شوند برای تشخیص قطعی باید آزمایش‌های تکمیلی انجام شود. امروزه در بسیاری از کشورها برنامه‌های غربالگری نوزادان به صورت گسترده در دست انجام است که با استفاده از چند آزمایش ساده بر روی خون نوزاد صورت می‌گیرد و سلامت او را در آینده تضمین می کند. در واقع غربالگری نوزادان برای تشخیص زودهنگام بیماری‌های مادرزادی خطرناک مورد استفاده قرار می‌گیرد و اگر این بیماری‌ها به موقع تشخیص داده نشوند ممکن است باعث بروز عقب‌ ماندگی ذهنی، کندشدن رشد جسمی و حتی مرگ شوند.

ادامه مطلب را در نی نی بان بخوانیدچرا کودکم تنها نمی خوابد؟


دیابت بارداری و تاثیر آن بر جنین

خیلی از والدین از این مساله گله‌مندند که کودکشان خیلی می‌ترسد و حاضر نیست شب‌ها در اتاقش بخوابد یا اگر اتاق تاریک باشد، به هیچ‌وجه زیر بار نمی‌رود که در اتاق بماند یا همین که شب می‌شود، کودک به مادر می‌چسبد و می‌گوید من می‌ترسم...

ادامه مطلب را در نی نی بان بخوانید
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج