در زمان مناسب پاسخ رسایی را می دهم
۲۵۷۱۷۵
۲۸ مهر ۱۳۹۴ - ۲۰:۵۸
۳۱۱۰۸
اشرفی اصفهانی:
رییس هیات بدوی تخلفات اداری نهاد ریاست‌جمهوری در واکنش به اظهارات رسایی گفت: طبیعی است که هر فردی برای دفاع از خود دست به یک اقدامی می‌زند اما ما در زمان مناسب پاسخ این اقدامات را نیز خواهیم داد.
خبرگزاری ایلنا: رییس هیات بدوی تخلفات اداری نهاد ریاست‌جمهوری در واکنش به اظهارات رسایی گفت: طبیعی است که هر فردی برای دفاع از خود دست به یک اقدامی می‌زند اما ما در زمان مناسب پاسخ این اقدامات را نیز خواهیم داد.

محمد اشرفی اصفهانی در گفت‌وگویی در واکنش به صحبت‌های حمید رسایی در مورد وی عنوان کرد: اینکه بخواهد شکایت کند٬ مسئله خنده‌داری است. ما علیه آقای رسایی شکایت کرده‌ایم و با جدیت آن را دنبال و پیگیری خواهیم کرد.

وی مدعی شد: جالب این است که آقای رسایی در دادگاه ویژه روحانیت پرونده‌ دارد.

اشرفی اصفهانی تاکید است: طبیعی است هر فردی برای دفاع از خود دست به یک اقدامی می‌زند٬ اما ما در زمان مناسب پاسخ این اقدامات را نیز خواهیم داد.

وی در واکنش به اظهارات رسایی مبنی بر اینکه  پرونده‌ای که اشرفی‌اصفهانی و دوستانش به آن دل خوش کرده بودند، آنقدر توخالی بود که خیلی زود نتیجه عکس داد و دامن خودشان را گرفت، گفت: به وقت لازم معلوم می‌شود که این پرونده و ابعاد آن دامن چه کسانی را خواهد گرفت.
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
23:32 - 1394/07/28
حیف از هوا آنهم آلوده اش که نصیب رسایی و امثال وی می شود .
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج