آرفی: با تراکتورسازی توافق کردم
۲۵۷۴۵۶
۲۹ مهر ۱۳۹۴ - ۱۴:۰۹
۱۱۹۲۱
مهاجم اسبق تیم فوتبال پرسپولیس گفت: کمیته انضباطی به نفع من رأی داده اما نمی‌دانم چرا پرسپولیس طلبم را به من پرداخت نمی‌کند؟
خبرگزاری فارس: اشپیتیم آرفی در خصوص توافقش با مسئولان باشگاه تراکتورسازی برای گرفتن طلبش از این باشگاه گفت:‌بالاخره توافق کردیم تا این پول بعد از چهار سال به من پرداخت شود.

وی ادامه داد: البته فیفا جرایم و خساراتی برای باشگاه تراکتورسازی در نظر گرفته بود که این مسئله به من ارتباط نداشت اما وقتی تراکتورسازی پول من را پرداخت کند و با من تسویه حساب کند این جریمه خود به خود از بین می‌رود.

مهاجم آلبانیایی اسبق تیم فوتبال پرسپولیس در مورد مطالباتش از باشگاه‌هایی که در آنها کار کرده افزود: من در ایران در هر باشگاهی که بازی کردم از آنها طلبکار بودم. از پیام مشهد طلب داشتم که شکایت کردم و پولم را گرفتم. از پرسپولیس طلب دارم که با وجود اینکه کمیته انضباطی حکم به نفع من داده اما پرسپولیس پولم را نمی‌دهد. تراکتورسازی هم که با من توافق کرده و طلبم از ابومسلم را هم از فیفا گرفتم.

وی در پاسخ به این سوال که چرا باشگاه پرسپولیس طلبت را نمی‌دهد، افزود: خود من هم این سوال را دارم. من زیاد زبان ایرانی‌ها را بلد نیستم اما نمی‌فهمم وقتی کمیته انضباطی به نفع من رأی داده چرا پرسپولیس پولم را پرداخت نمی‌کند. البته مبلغ آن اصلا مهم نیست چرا که من در ایران هیچ گاه برای گرفتن پول فریاد نزدم اما امیدوارم مسئولان باشگاه بدانند که من پول اضافه نمی‌خواهم و فقط پول قراردادم را از آنها مطالبه کردم.

آرفی در پایان خاطرنشان کرد: برای گرفتن پولم به سمت باشگاه پرسپولیس نرفتم و جالب اینجاست که کسی هم از سوی این باشگاه به سمت من نمی‌آید.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج