تایید ثبت برند «مک دونالد» در ایران
۲۵۹۰۷۸
۰۵ آبان ۱۳۹۴ - ۰۹:۰۹
۱۵۳۴۲ 
تویسرکانی رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در خصوص فعالیت شرکت«مک دونالد» در ایران،گفت: برند تجاری این شرکت برای پیشگیری از مشابه سازی در بسیاری از کشورها از جمله در ایران ثبت شده است اما این شرکت در کشور هیچ شعبه‌ای را به ثبت نرسانده است.
خبرگزاری میزان: تویسرکانی رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در خصوص فعالیت شرکت«مک دونالد» در ایران،گفت: برند تجاری این شرکت برای پیشگیری از مشابه سازی در بسیاری از کشورها از جمله در ایران ثبت شده است اما این شرکت در کشور هیچ شعبه‌ای را به ثبت نرسانده است.

احمد تویسرکانی با اشاره به ثبت علامت تجاری شرکت آمریکایی «مک دونالد» در ایران گفت: ثبت مک دونالد مربوط به موضوع ثبت علامت تجاری این شرکت است که به شکل بین المللی همه شرکت هایی که عضو سازمان جهانی سازمان مالکیت معنوی هستند،اقدام به ثبت نام و علامت تجاری می کنند.
 
رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در خصوص علت ثبت برند تجاری این شرکت آمریکایی،گفت:شرکت ها برندهای تجاری خود را برای جلوگیری از مشابه سازی و سوءاستفاده سایر شرکت ها در کشورها اعلام و در نهایت ثبت می کنند تا از لوگوی آنها سوءاستفاده نشود و نام تجاری را به اسم خود به ثبت برساند.
 
تویسرکانی اظهار داشت: شرکت مک دونالد هیچ شعبه ای را در ایران به ثبت نرسانده است و حق فعالیت تجاری  نیز در کشور ندارد و تنها بحث ثبت تقاضای بین المللی از طریق سازمان جهانی مالکیت معنوی مطرح است.

تایید ثبت برند «مک دونالد» در ایران
برچسب ها:
انتشار یافته: 2
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
09:46 - 1394/08/05
الحمدللله ما خودمان بهترین فست فود دنیا را با شعار (فلافل) پر کن و بخور داریم و نیازی هم به سگ دونالد نداریم . با تشکر
Iran, Islamic Republic of
09:53 - 1394/08/05
وقتی اونها مارو تحریم کردن اینها شرکت آمریکایی و ثبت کردن!!!!!! تاریخ ثبت شرکت گویای همه چیز هست!!!!!!
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج