3 درسی که آمریکایی ها باید از اروپایی ها یاد بگیرند
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
اپیلاسیون نانا 1
دکتر ولدخانی_1
دکتر استرکی_1
دکتر ولدخانی_3
دکتر استرکی_3
اپیلاسیون نانا 3
اپیلاسیون نانا 4
دکتر ولدخانی_4
دکتر استرکی_4
دکتر ولدخانی_2
دکتر استرکی_2
اپیلاسیون نانا 2
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۲۵۹۲۷۰
۲۱ آبان ۱۳۹۴ - ۰۸:۲۱
۱۰۰۱۷
اگر شما به جایی خارج از کشورتان نقل مکان کنید، مطمئنا دل تان برای خیلی چیزها تنگ می شود. من در سال 2014 به آمریکا نقل مکان کردم. وقتی تابستان امسال به آلمان برگشتم به دنبال تمام دلتنگی هایی که در ذهنم بود رفتم اما پس از چند هفته ناگهان متوجه شدم که دلم برای آمریکا تنگ نشده است.

مجله اینترنتی برترین ها

هفته نامه تماشاگران امروز - ترجمه رومینا تیموری: اگر شما به جایی خارج از کشورتان نقل مکان کنید، مطمئنا دل تان برای خیلی چیزها تنگ می شود. من در سال 2014 به آمریکا نقل مکان کردم. وقتی تابستان امسال به آلمان برگشتم به دنبال تمام دلتنگی هایی که در ذهنم بود رفتم اما پس از چند هفته ناگهان متوجه شدم که دلم برای آمریکا تنگ نشده است.

زندگی در اروپا لزوما بهتر از زندگی در آمریکا نیست اما موضوعاتی است که هم آمریکایی ها و هم اروپایی ها باید از هم تقلید کنند تا زندگی بسیار بهتری داشته باشند.

این یادداشت صرفا در مورد عادت هایی است که آمریکایی ها باید از قاره سبز یاد بگیرند تا کیفیت زندگی شان را بالا ببرند.

1- کار کمتر

3 درسی که آمریکایی ها باید از اروپایی ها یاد بگیرند

به طور میانگین، آمریکایی ها نسبت به شهروندان دیگر کشورهای ثروتمند که عضو سازمان همکاری اقتصادی و توسعه (OECD) هستند، ساعات بیشتری را صرف کار و حرفه شان می کنند. در اصول کاری اروپا، قوانین خاصی وجود دارد. به عنوان مثال، در فرانسه اواخر تابستان کل کشور تعطیل است. هر سال در ماه آگوست، کل کشور تعطیلات یک ماهه دارد. ساعات پخش اخبار کاهش می یابد چرا که تعداد کمی از مردم اخبار تماشا می کنند و حتی اکثر ادارات دولتی هم در این ایام تعطیل اند.

توریست ها خیابان های پاریس را در این روزها ترسناک توصیف می کنند، به این دلیل که اکثر شهروندان برای تعطیلات به سواحل، کوه ها و صحراها رفته اند و شهر را خالی کرده اند.

برخلاف این تعطیلات طولانی مدت، بر اساس اطلاعات یوروست در سال 2014، کارمندان و کارگران فرانسوی بیشترین بازدهی کاری در اروپا را دارند و آمریکایی ها با اختلافی جزیی بالاتر از آنها قرار گرفته اند.

تقلید از بعضی شیوه های استراحت کاری اروپا می تواند تغییر محسوسی در میان شهروندان آمریکایی ایجاد کند. با این شیوه ها نه تنها قدرت و بازدهی کاری شان بالا می ماند بلکه از استرس و فشارهای غیر ضروری می کاهد و هم کمی استراحت می کنند.

2- ارزان سفر کردن

3 درسی که آمریکایی ها باید از اروپایی ها یاد بگیرند

مطمئنا آمریکا کشور بسیار بزرگی است اما همچنان این سوال باقی است که چرا آمریکایی ها خیلی کم به خارج از کشورشان سفر می کنند؟ به گفته اداره امور ایالتی آمریکا، حدود 67 درصد آمریکایی ها حتی پاسپورت هم ندارند!

اگر شما قصد سفر به خارج از کشور دارید، احتمالا ترجیح می دهید از کرایه کردن ماشین صرفنظر کنید و جایگزین های دیگری همچون قطارهای سریع السیر را بیازمایید. این قطارها نه تنها راحت تر بلکه ارزان تر هم هستند اما اگر مجبور به گذر از اقیانوس هستید می توانید از پروازهای ارزان قیمت استفاده کنید.

شرکت هایی همچون ایزی جت، راین ایر، ایربرلین پروازهای ارزان قیمتی به مسافران شان ارائه می دهند و با همین پروازها می توانید پا را فراتر از قاره خود بگذارید و با دنیای آن سوی آب های آزاد آشنا شوید.

3- تجدید نظر در حجم وعده غذایی

3 درسی که آمریکایی ها باید از اروپایی ها یاد بگیرند

شاید شما تاکنون چنین چیزی را نشنیده باشید اما اروپایی هایی که به سلامت شان اهمیت می دهند هیچ کدام رژیم غذایی متداول آمریکایی ها را دنبال نخواهند کرد. ممکن است این جمله که «غذاهای اروپایی عمر شما را بیشتر می کند.» اندکی پرمدعا و اغراق آمیز باشد اما بسیاری از آمریکایی هایی که در خارج از کشورشان زندگی می کنند با این جمله موافق اند.

نیکینا پرومال، دانشجوی کلمبیایی که دو سال در اروپا زندگی کرده می گوید: «ما همچنین باید از بازار کشاورزان و اهمیت کشاورزی محلی اروپایی ها یاد بگیریم. اروپایی ها نسبت به ما بیشتر غذاهای تازه و سالم می خورند.»

البته این نکته تنها در مورد مواد غذایی صدق نمی کند بلکه مقدار وعده غذایی هم در آمریکا مشکل بزرگی است. الیزابت نابل، مدیر سازمان ملی سلامت جهانی قلب، ریه و خون می گوید: «غذاهای ابرسایز رستوران ها باعث شده تا میانگین مناسب اندازه غذایی در آمریکا تغییر کند و این بر مقدار غذای ما در خانه نیز تاثیر گذاشته است.»

البته این به آن معنا نیست که اروپایی ها نسبت به آمریکایی ها گرسنگی می کشند، بلکه عادات فرهنگی و فشارهای دولتی باعث شده تا مقدار و حجم غذایی در کشورهای زیادی تغییر کند. مثلا فرانسه در سال 2011 دادن سس قرمز در بوفه غذایی مدارس را ممنوع کرد تا از اضافه وزن جلوگیری کند و فرهنگ غذاهای سنتی فرانسوی را رواج دهد.

وقتی فرهنگ آمریکایی «بوفه آزاد» در رستوران های فست فود فرانسه رواج یافت، واکنش شدید کارشناسان و صاحبان رستوران ها را اما در مدارس و ادارات محتویات دستگاه های تغذیه را تغییر دادند و آب را جایگزین نوشابه کردند تا دانش آموزان و کارمندان با تبلیغات رنگارنگ خورکی های مضر وسوسه نشوند. این تلاش سرانجام نتیجه داد. بر اساس تحقیقاتی که در سال 2010 صورت گرفت، میزان چاقی و اضافه وزن نه تنها میان کودکان خانوده های متوسط رو به بالا بلکه میان قشر متوسط و جوانان کم درآمد از سال 1998 افزایش نیافته بود.
برچسب ها:
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
استخدام_1
سفیر بار ساقدوش_1
شیرآلات زمانی_1
شیرآلات زمانی_3
سفیر بار ساقدوش_3
استخدام_3
شیرآلات زمانی_4
سفیر بار ساقدوش_4
استخدام_4
سفیر بار ساقدوش_2
استخدام_2
شیرآلات زمانی_2
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
شاخه نبات_ فوتر موبایل
کلینیک فرشته_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
تدبیرکالا_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
کیان برنا_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
آیلین_تزریق چربی
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
شفا_فوتر
کیان برنا_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
پارسیس_فوتر ساختمان
رستوران پارسیان_فوتر
فنی آتل_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
شاخه نبات_ فوتر
کلینیک فرشته_فوتر
تدبیرکالا_فوتر