چکامه چمن ماه عکس هایش را پاک کرد
۲۵۹۸۰۲
۰۶ آبان ۱۳۹۴ - ۲۲:۵۰
۳۴۷۱۷ 
در پی اخطار سخنگوی وزارت ارشاد، چکامه چمن ماه عکس های منتشر شده در اینستاگرامش را برداشت.
باشگاه خبرنگاران جوان: در پی اخطار سخنگوی وزارت ارشاد، چکامه چمن ماه عکس های منتشر شده در اینستاگرامش را برداشت.

در پی واکنش سخنگوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، حسین نوش آبادی، به کشف حجاب دو بازیگر زن سینما، چکامه چمن ماه عکس های منتشر شده خود در اینستاگرامش را برداشت.

ساعتی پیش نوش آبادی در مصاحبه با خبرنگار فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان، در واکنش به این اتفاق گفت: این کار باید توسط این افراد توجیه شود و بلافاصله عکس ها را بردارند و کارشان را جبران کنند. طبق مقررات با آنها برخورد می کنیم. البته این رفتارها در شان یک هنرمند نیست. هنرمندی که این کار را انجام می دهد اول به خودش ضرر می رساند. ما به هنرمندان پیشنهاد می کنیم عکس های شخصی خودشان را در فضای مجازی منتشر نکنند.

واکنش چکامه چمن ماه به اخطار ارشاد +عکس

نوش آبادی تصریح کرد: اگر عمدی در این کار باشد طبق ضوابطی که قبلا به آنها اعلام شده با آنها برخورد می کنیم. برخی از هنرمندان مدیر برنامه هایشان صفحه های مجازی را هدایت می کند. اگر محرز شود که خودش را این کار را کرده با او برخورد می کنیم اما اگر مدیر برنامه هایش این عکس را گذاشته باشد سریع تر باید جلوی کار را بگیرد.

در پی این اخطار و واکنش، دقایقی پیش چمن ماه عکس های منتشره خود در اینستاگرامش را برداشته است و این جمله در آخرین پیام خود گذاشته است: آیا آب رفته به جوی باز می گردد
انتشار یافته: 5
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
22:53 - 1394/08/06
فازش چیه دقیقا؟؟!!!!
Iran, Islamic Republic of
23:30 - 1394/08/06
خدامیدونه توسرشون چی میگذره یااصلاچیزی بنام عقل دارن اینا
Iran, Islamic Republic of
09:47 - 1394/08/07
و این سوالی است که دقیقاً ما از ایشون داریم
Iran, Islamic Republic of
17:50 - 1394/08/07
منبع آبی می تواند بایک لیوان جوهر تغییر رنگ دهد جامعه ی ما هم با این حوادث تغییر فاز میدهد
اگر به این بازیگر تذکر داده نشود روزی خواهد رسید که سریال پناهنده ها را در کشور خواهیم داشت. سبک زندگی ای که تظاهر آن می گوید با سگ به پارک برو با سگ به سفر برو با سگ زندگی کن هر طور دلت خواست بیرون برو هرچه تحریک کننده تر و جذاب تر بهتر عذاب دنیوی را در بر خواهد داشت و همچنین زندگی کردن عین مرگ می شود رو به تباهی و فساد.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج