10 هکر بدنام تاریخ (1)
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
اپیلاسیون نانا 1
استخدام_1
دکتر استرکی_1
کتاب لند_1
کتاب لند_3
استخدام_3
اپیلاسیون نانا 3
دکتر استرکی_3
کتاب لند_4
اپیلاسیون نانا 4
استخدام_4
دکتر استرکی_4
استخدام_2
اپیلاسیون نانا 2
دکتر استرکی_2
کتاب لند_2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۲۵۹۹۴۵
۱۱ آبان ۱۳۹۴ - ۱۴:۴۶
۱۲۵۱۴
با پیشرفت تکنولوژی خصوصا در دنیای کامپیوتر به مرور زمان نوع جدیدی از افراد شرور که هکر نام داشتند به وجود آمدند.
 وب سایت تک فارس - نیما مدرس: با پیشرفت تکنولوژی خصوصا در دنیای کامپیوتر به مرور زمان نوع جدیدی از افراد شرور که هکر نام داشتند به وجود آمدند.

هکرها به دو گروه کلی تقسیم می شوند اول گروه white hat یا هکر های کلاه سفید نام دارند که برای پیشرفت تکنولوژی و امنیت شبکه های اینترنتی تلاش می کنند از معروف ترین هکرهای کلاه سفید می توان به استیوز جابز مرحوم، مارک زاکربرگ مؤسس فیسبوک اشاره کرد.

هکر بدنام تاریخ (قسمت اول)

 دومین گروه هکرها ، هکرهای Black hat یا کلاه سیاه نام دارند که دست به کارهای غیر قانونی برای رسیدن به سود ومنفعت می زنند. ما در این مقاله قصد داریم ۱۰ نفر از معروف ترین هکرهای کلاه سیاه را به شما معرفی کنیم.

۱۰_ Kevin poulsen معروف به Dark Dante

هکر بدنام تاریخ (قسمت اول)

این هکر بدنام ترین هکر در دهه هشتاد میلادی بود، یکی از معروف ترین کارای او هک کردن شبکه خطوط تلفنی بود که با این کار توانست در یک مسابقه تلفنی شرکت کند و با تغییر دادن نتایج مسابقه، برنده یک خودرو Porsche 944 شود.

 پلیس در آن زمان به این هکر لقب هانیبال لکچر (یکی از قاتلین معروف در فیلم سکوت برره ها) دنیای کامپیوتر را اعطا کرده بود. Poulsen بعد از تحت تعقیب قرار گرفتن توسط FBI خود را مخفی کرد اما در نهایت در سال ۱۹۹۱ دستگیر شد.

او متهم به هفت کلاه برداری کامپیوتری و کلاه برداری از طریق خطوط تلفنی ، زیرپا گذاشتن عدالت، پول شویی، دسترسی به یکسری اطلاعات محرمانه FBI شد.

 او برای این اتهامات، حکم ۵۱ ماه (۴ سال و ۳ ماه) زندان را دریافت کرد که در آن زمان بیشترین زمان زندانی شدن برای یک هکر بود. هم اکنون این هکر قدیمی یک روزنامه نگار است و در کار خود بسیار پیشرفت کرده است.۹_ Albert Gonzalez

هکر بدنام تاریخ (قسمت اول)

این مجرم اینترنتی متهم به بزرگ ترین سرقت کارت های اعتباری و بانکی در تاریخ است، در سال ۲۰۰۵ تا ۲۰۰۷ این هکر و گروهش توانست از بیشتر از ۱۷۰ میلیون کارت بانکی دزدی کنند، آن ها از تکنیک برنامه نویسی SQL برای قرار دادن یک بدافزار بر روی سیستم های چندین کمپانی بزرگ استفاده می کردند که به آن ها اجازه می داد که اطلاعات درون شبکه این کمپانی ها را سرقت کنند که شماره کارت های بانکی هم جزوی از این اطلاعات بود.

 بعد از این که وی توسط پلیس دستگیر شد، مبلغ ۱٫۶ میلیون دلار پول نقد و حدود ۱٫۱ میلیون دلار سفته درون کیسه های پلاستیکی که درون باغچه خانه والدینش دفن شده بود، کشف شد. در سال ۲۰۱۰ این هکر به ۲۰ سال زندان محکوم شد.۸_Vladimir Levin


هکر بدنام تاریخ (قسمت اول)

در سال ۱۹۹۴ زمانی که فیلم جدید James Bond افتتاح شده بود، Vladimir Levin یک هکر روسی، پشت لپتاپش در آپارتمان شخصی اش نشسته بود و در حال انتقال ۱۰ میلیون دلار از حساب مشترکان بانک Citibank به حساب های بانکی مختلف خود در نقاط مختلف دنیا بود.

او نتوانست زمان زیادی را پس از این سرقت آزاد باشد و مدت زمان فعالیت او بسیار کم بود، با این وجود پلیس تنها توانست ۴۰۰ هزار دلار از ۱۰ میلیون دلار سرقت رفته را بازیابی کند، این سرقت اولین سرقت اینترنتی از یک بانک در تاریخ بود. طریقه کار او ساده بود، او با رهگیری تماس های مشترکین این بانک توانست به اطلاعات کارت ها و حساب های آن ها دسترسی پیدا کند و از حساب های آن ها سرقت کند.۷_ Robert Tappan Morris

هکر بدنام تاریخ (قسمت اول)

در دوم نوامبر سال ۱۹۸۸ Robet Morris  یک کرم را در فضای اینترنت منتشر کرد که نتیجه آن از کار افتادن یک دهم شبکه های اینترنتی و همچنین فلج کردن ۶۰۰۰ کامپیوتر بود. وی نتوانست زمان زیادی را از دست پلیس مخفی بماند و پلیس توانست در زمان کوتاهی او را دستگیر کند، پس از دستگیری به او فرصت صحبت در رابطه با این کرم داده شد، وی گفت او این کار را فقط برای خود نمایی انجام داده است و اکنون به دلیل ۱۵ میلیون دلار خسارتی که به کمک این کرم وارد کرده است، بسیار پشیمان است.

Morris در دادگاه به کلاه برداری اینترنتی متهم شد اما تخفیفاتی به دلیل خدمات اجتماعی که انجام داده بود دریافت کرد.

 خوشبختانه کرمی که او طراحی کرده بود به اطلاعاتی که توسط آن آلوده شده بود آسیبی وارد نکرده بود و Morris توانست به کمک این موضوع در دادگاه از خود دفاع کند. Morris هم اکنون در بخش مهندسی برق و کامپیوتر مؤسسه تکنولوژی ماساچوست کار می کند.۶_ Michael Calce ملقب به MafiaBoy

هکر بدنام تاریخ (قسمت اول)

در فوریه سال ۲۰۰۰ Michael Calce دست به هک چندین وب سایت تجاری و بزرگ زد. این نوع هک که denial-of-service یا به اصطلاح توقف خدمات نام دارد باعث می شود وب سایتی که مورده حمله قرار گرفته از دسترس خارج شود. Calce با هک وب سایت های بزرگی نظیر yahoo، amazon، Dell، ebay، CNN توانست آن ها را برای چند ساعت از دسترس خارج کند.

 Calce هم مانند اکثر هکر ها تلاش کرد با هک برترین وب سایت ها حوزه تسلط و نفوذ خود و گروه سایبری خود که TNT نام داشت را افزایش دهد. در سال ۲۰۰۱ پلیس Calce را دستگیر کرد و او را یک سال عفو مشروط به استفاده نکردن از اینترنت محکوم کرد.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شیرآلات زمانی_1
تاپ لپتاپ_1
بهمن پور_داخلی1
شیرآلات زمانی_3
بهمن پور_داخلی3
تاپ لپتاپ_3
بهمن پور_داخلی4
شیرآلات زمانی_4
تاپ لپتاپ_4
بهمن پور_داخلی2
شیرآلات زمانی_2
تاپ لپتاپ_2
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
کلینیک فرشته_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
شفا_فوترموبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
شاخه نبات_ فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
کیان برنا_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
شفا_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
کیان برنا_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
آیلین_تزریق چربی
آیلین_فوتر بلفارو
فنی آتل_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
پارسیس_فوتر ساختمان
قالیشویی بانو_فوتر2
شاخه نبات_ فوتر
کلینیک فرشته_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
دکتر عارفی - فوتر