ترکیب سیستم‌عامل کروم با اندروید
۲۶۰۵۸۳
۰۹ آبان ۱۳۹۴ - ۱۴:۲۱
۱۳۰۵۵
به نظر می‌رسد که شرکت گوگل قصد دارد دو سیستم عامل کروم و اندروید را با یکدیگر ترکیب کند. به احتمال زیاد گوگل در اوایل سال 2016 این سیستم عامل جدید را معرفی خواهد کرد.
مجله دیجی کالا - مجید نوردوست: به نظر می‌رسد که شرکت گوگل قصد دارد دو سیستم عامل کروم و اندروید را با یکدیگر ترکیب کند. به احتمال زیاد گوگل در اوایل سال 2016 این سیستم عامل جدید را معرفی خواهد کرد.

گوگل سیستم‌عامل کروم را با اندروید ترکیب می‌کند

به نقل از سایت Wall Street Journal سیستم عامل کروم به شکل کامل با اندروید ترکیب خواهد شد. دلیل این‌کار محبوبیت بسیار زیاد سیستم‌عامل اندروید اعلام شده که روی دستگاه‌های مختلفی نصب شده‌ است. ترکیب شدن این دو سیستم‌عامل به این معنا خواهد بود که در آینده می‌توان برنامه‌های اندروید را روی لپ‌تاپ‌هایی که با سیستم‌عامل جدید گوگل عرضه می‌شوند، اجرا کرد. همچنین به‌نظر می‌رسد که سیستم‌عامل جدید از فروشگاه گوگل پلی هم پشتیبانی خواهد کرد.

شرکت گوگل قصد دارد نام کروم‌بوک‌هایی که در آینده عرضه می‌شوند را با توجه به سیستم‌عامل جدیدی که معرفی خواهد کرد، انتخاب کند.

گوگل سیستم‌عامل کروم را با اندروید ترکیب می‌کند

این احتمال هم وجود دارد که گوگل در مراسم Google I/O سال آینده خبر ترکیب دو سیستم‌عامل کروم و اندروید را اعلام کند. به احتمال زیاد این سیستم‌عامل جدید در سال 2017 منتشر خواهد شد. از آنجایی که کروم‌بوک‌ها محصولات ارزان قیمتی بودند، این اقدام گوگل برای ترکیب دو سیستم‌عامل حرکت هوشمندانه‌ای به‌نظر می‌رسد. گوگل در دو سال گذشته سعی کرده بود که سیستم‌عامل‌های کروم و اندروید را به یکدیگر نزدیک کند و به همین دلیل پشتیبانی از برنامه‌های اندروید را به کروم اضافه کرده بود.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج